Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Україно-російська війна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.11.2018, 21:53 #2740687   #3561
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
vanco2, а знаєш яка різниця між мною і тобою? Звісно ти не диванний експерт. Ти патріот, який не втік закордон. Ти мерзнув, волонтерив, кидав бруківку під кулями беркуту у 2013-2014 році в Києві на майдані. Ти провожав в останню дорогу вбитих майданівців. Ти зносив алкомайдан, даючи підсрачників тим дибілам, які сиділи в палатках, замість того щоб робити корисні дії, бо вже почалася війна. Ти приймав активну громадську діяльність вказуючи владі, на явні зашквари. Ти на пряму спілкуєшся/допомогав(єш) добровольцям, і чуєш, що вони кажуть про те що коїться в країні. Звісно вони не просили ВС, ще у 2014р., ти цього не чув. А ще ти був на майдані 2014-2016 коли було заведено щонеділи носити труни добровольців провожаючи їх під "Плине кача"... Звісно це все ти...Оце і є різниця. Ти "не диванний герой", а я ніхто! І в тебе є право мені тут язвити в такому болючому для всієї країни питанні. У кожного в цьому житті є своє покликання і ти його знайшов. Дякую, тобі. Нехай в тебе буде все добре, щоб ти не бачив війни! Надіюся після цього ми з тобою все завершили. Амінь!
Так я такий самий диванний генерал як і ти, але я це розумію, і не починаю тут розказувати коли хто і при яких обставинах має чи не має вводити ВС. І як тільки ти перестанеш це робити, в мене відразу відпадуть всі питання. При всій повазі до твоїх заслуг.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2018, 22:01 #2740688   #3562
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так я такий самий диванний генерал як і ти, але я це розумію, і не починаю тут розказувати коли хто і при яких обставинах має чи не має вводити ВС. І як тільки ти перестанеш це робити, в мене відразу відпадуть всі питання. При всій повазі до твоїх заслуг.
То якого біса ти мені тикаєш воєнкоматом, сидячи закордоном? Я б зрозумів такий допис від Петра чи будь кого іншого, хто є тут на місці, але аж ніяк не від тебе. В тебе совість є? Хто ти такий щоб я перед тобою звітував за своє життя?
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2018, 22:05 #2740689   #3563
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
То якого біса ти мені тикаєш воєнкоматом, сидячи закордоном? Я б зрозумів такий допис від Петра чи будь кого іншого хто є тут на місці. В тебе совість є? Хто ти такий щоб я перед тобою звітував за своє життя?
Так не звітуйся, і я тобі не тикаю, просто якщо ти вже взявся за воєнне діло на форумі, то чого зупинятись? Я ж тебе просто спитав, шо вот, воєнний стан вже є, ти активно береш участь в обговоренні воєнних дій, зокрема критикуючи їх і їх недолугість, то я й подумав шо ти напевно нівібацца воєнний експерт, не то шо я, і спитав тебе просто, чи ти вже з воєнкомата дописуєш, бо ж реально, 30 днів замість 60 то тільки за рахунок того шо там всі чекають на твою експертну аналітику.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2018, 22:14 #2740691   #3564
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так не звітуйся, і я тобі не тикаю, просто якщо ти вже взявся за воєнне діло на форумі, то чого зупинятись? Я ж тебе просто спитав, шо вот, воєнний стан вже є, ти активно береш участь в обговоренні воєнних дій, зокрема критикуючи їх і їх недолугість, то я й подумав шо ти напевно нівібацца воєнний експерт, не то шо я, і спитав тебе просто, чи ти вже з воєнкомата дописуєш, бо ж реально, 30 днів замість 60 то тільки за рахунок того шо там всі чекають на твою експертну аналітику.
Дякую тобі, що ти більше не намагаєшся мене образити/зязвити.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2018, 22:22 #2740693   #3565
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Дякую тобі, що ти більше не намагаєшся мене образити/зязвити.
Навзаєм.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2018, 23:00 #2740701   #3566
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Щоб я не був голослівний, ось відео де Луценко розказує про ходячі гарячі голови, які хочуть військовий стан, щоб зірвати вибори. (ця історія Ю. Луценка про гарячі голови, дуже стикується з тим як пропонував О. Турчинов ввести ВС у 2016р. - читайте нижче статю "Громадського").

https://www.facebook.com/10001275093...3333065768386/

Просто шикарно "Громадське" все розібрало. Неполініться та прочитайте про "Передвиборча агресія".

https://hromadske.ua/posts/peredvibo...jEwGazltPH3RBg

А це вже Коломойський тролить Порошенка його обіцянками ввести ВС. І що тут поробиш, якщо все так і було:

https://www.facebook.com/tsn.ua/videos/179455703008909/

Востаннє редагував BadBoy: 28.11.2018 о 01:17.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2018, 23:06 #2740703   #3567
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Всім настільки поxуй, що навіть окрему тему "В Україні оголошено воєнну ситуацію" навіть не створили.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2018, 23:13 #2740705   #3568
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Всім настільки поxуй, що навіть окрему тему "В Україні оголошено воєнну ситуацію" навіть не створили.
Як пишуть депутати, станом на вечір вівторка 23:05 документ ще незавізований Парубієм, і не підписаний гарантом . Хоча сам документ був проголосований ще в понеділок о 21:32, за 276 депутатів. Могли ж прямо там на трибуні все оформити невідходя від каси. Не раз у ВР Парубій прямо на камеру підписував і передавав Порошенку закони на підпис. Комусь той воєнний стан так горить...Накосячили з "урядовим кур`єром" де друканули ВС в першій редакції. Нашій країні пороблено, навіть військовий стан толково ввести не можемо.

А нашої області в списку нема, тому окремої теми не заслуговуємо


апдейт.

Відеопідтверження, для тих хто ще в тумані і не вірить моїм словам про відсутні підписів на документі ВС. Випуск новин за 27.11.2018 час 21:00, слухайте Парубія. Так спішать, аж спотикаються. Я б їх за цей саботаж саджав. Вже пропав агресор, і ми нікуда не спішимо? Я так зрозумів, документа в новій редакції у ВР не було, і голосувалося все зі слів(промови) президента? А так можна було? Тому так тягнуть час, бо виписують юридично кожне слово(яке говорив президент), щоб воно стикувалося з діючим законодавством? Іншого логічного пояснення, чому ще не підписаний ВС, я не бачу. Ну не цирк? Ні, ну я ще теоритично можу уявити, що йдуть якісь ще дискусії з нашими Західними партнерами/МВФ/Світовий банк/інвестори, стосовно введення/не введення ВС...але блін, згадайте, що сталося з Кримом та Донбасом! Усі занепокоялися, а нам воювати. Давно вже пора вчитися на своїх помилках, та відстоювати наші національні інтереси!


Востаннє редагував BadBoy: 28.11.2018 о 00:51.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 07:36 #2740713   #3569
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Де я писав, що Заходу вигідний військовий стан? Якого біса ти та Ванко мені припписуєте те що я не говорив? .
Ти ж казав, що на Рошенка тиснули, ймовірно Захід. А, чи то тиснули, щоб 30 днів?

Скажи чесно, ти хоч через пень-колоду дивився-слухав це засідання ВР???

Востаннє редагував Petro Ford: 28.11.2018 о 08:21.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 09:22 #2740716   #3570
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти ж казав, що на Рошенка тиснули, ймовірно Захід. А, чи то тиснули, щоб 30 днів?

Скажи чесно, ти хоч через пень-колоду дивився-слухав це засідання ВР???
Молодець, нарешті ти прочитав моє повідомлення перед тим як щось додумувати та емоційно реагувати. Так, я писав що з моєї точки зору захід надавив на гаранта, щоб він змінив текст закону, бо на нашу опозицію більшості завжди було начхати. Я не повірю, що Президент патріот міг прогнутися під "агентів Кремля" які блокували трибуну. Вловлюєш логіку?

Ти неповіриш, засідання ВР я дивився від А до Я. Вже більше суток прошло, а закон ще не увійшов в дію. Почитай статтю Громадського про ВС, яку я запостив вище.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 09:58 #2740718   #3571
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Молодець, нарешті ти прочитав моє повідомлення перед тим як щось додумувати та емоційно реагувати. Так, я писав що з моєї точки зору захід надавив на гаранта, щоб він змінив текст закону, бо на нашу опозицію більшості завжди було начхати. Я не повірю, що Президент патріот міг прогнутися під "агентів Кремля" які блокували трибуну. Вловлюєш логіку?

Ти неповіриш, засідання ВР я дивився від А до Я. Вже більше суток прошло, а закон ще не увійшов в дію. Почитай статтю Громадського про ВС, яку я запостив вище.
А-а-а. Ось що воно. То, ймовірно за підказкою "наших західних партнерів" скотиняки блокували трибуну і всяко тягли час тупими запитаннями на зразок: "Як обмеження права на освіту допоможе захистити країну?" Зрозумів. Точніше, не зрозумів.

Ну і оналітика громадського

Цитата По-друге, молодь, що належить до найменш дисциплінованих електоральних груп, улітку виконує свій обов'язок особливо неохоче. А виборці 18+ традиційно не схильні любити чинну владу.
Тобто, є старше населення, яке більш дисципліновано ходить на виборА і традиційно не любить владу. Воно прийде на виборА, що в березні, що в червні. А молодші, ймовірно в червні заб'ють і поїдуть на моря. І при такому розкладі влада намагається перенести вибирА на червень??? Де логіка.

Ну якби ти уважно читав Громадське, то мабуть не задавав би питань стосовно "кастрації ВС" як по часу так і територіально. За повну версію тупо не було голосів
Цитата Підсумком внутрішньої дискусії стали публічні дописи депутатів у Faсebook. Зокрема народний депутат Леонід Ємець повідомив, що фракція вирішила підтримати указ президента, однак наполягає, щоб воєнний стан ввели на 30 днів і лише на окремих територіях, а не в усій Україні.
А як же західні партнери????

Востаннє редагував Petro Ford: 28.11.2018 о 10:12.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 10:48 #2740720   #3572
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти ж казав, що на Рошенка тиснули, ймовірно Захід. А, чи то тиснули, щоб 30 днів?
під час засідання ВР , з заходу до кондитера було 2 звінка , приблизно з таким питанням " ти долбайоб, як Ванко2 ?"

https

щоб повноцінно ввести ВС потрібно хочаб 3-6 місяців , при рейтингу довіри до головнокомандуючого понад 50 % , з рейтингом 6 % , військовий стан можна вводити . хібащо на фабриках "Рошен"


при введені ВС гарант і ВР , як завжди, порушила купу статей Конституції , на яку у нас прийнято владою класти с прибором

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис

А як же західні партнери????
а західні партнери на кондитері давно поставили хрест

Востаннє редагував qazwsx321: 28.11.2018 о 10:48. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 10:48 #2740722   #3573
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А-а-а. Ось що воно. То, ймовірно за підказкою "наших західних партнерів" скотиняки блокували трибуну і всяко тягли час тупими запитаннями на зразок: "Як обмеження права на освіту допоможе захистити країну?" Зрозумів. Точніше, не зрозумів.

Ну і оналітика громадського



Тобто, є старше населення, яке більш дисципліновано ходить на виборА і традиційно не любить владу. Воно прийде на виборА, що в березні, що в червні. А молодші, ймовірно в червні заб'ють і поїдуть на моря. І при такому розкладі влада намагається перенести вибирА на червень??? Де логіка.

Ну якби ти уважно читав Громадське, то мабуть не задавав би питань стосовно "кастрації ВС" як по часу так і територіально. За повну версію тупо не було голосів


А як же західні партнери????
Блін, ти витягнув те що тобі ближче до душі . А чому не процитував ось це:
Цитата У травні 2016-го видання «Українська правда» опублікувало інформацію про засідання так званої стратегічної ради (неформальний орган, що об'єднує вище керівництво держави), яке відбулося в АП за два місяці до того. На ньому обговорювали, хто саме від влади має за два роки балотуватися на виборах президента та як на них перемогти.

За даними журналістів, саме на ньому Турчинов запропонував запровадити під час виборів воєнний стан.

Проте тоді цю ідею відкинули. «Йому сказали: Саша, воєнний стан може тривати два місяці, але не два роки», — цитувала подробиці тієї наради «Українська правда». Останні події свідчать, що ту пропозицію Турчинов не забув.
Чому голова РНБО Турчинов вже тоді думав як зберегти владу? Тому що, Народний фронт вже тоді був банкротом з нульовим рейтингом. У Порошенка тоді ще все було ок, тому він не пішов на цю аферу. Саме про цю гарячу голову скоріш за все говорив вже тоді призначений Генеральний прокурор Юрій Луценко(відео вище). І дякувати богу цей факт зафіксований на відео!!!

А щодо зміни позиції з 60 на 30, я не знаю правди як і ти. Але факт зміни є. І я не вірю що президент прогнувся під натиском парламентських "прокремлівських сил"! Бо якщо в жахливому сні уявити, що президент у парламенті прогинається під "прокремлівські сили", то мені стає дуже страшно за країну. Нехай вже краще, впливом на гаранта в зміні позиції, буде захід з своїми інвесторами/кредиторами.

Усіх вітаю, щойно гарант підписав закон. На це йому понадобилося більше суток. Блискавична, швидка реакція на пряму загрозу нашій країні. Рекорд швидкості призначення/підписання Луценка на посаду ген. прокурора не побили!.

upd
Все у нашому стилі, заднім числом ввели ВС. Тепер моя критика, що хтось там затягує час анулюється :

В указі №393, датованому 26-м листопада, написано: "Ввести в Україні воєнний стан із 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року".

Депутати голосували за воєнний стан 26.11.2018 о 21:32, а вводять воєнний стан з 26.11.2018 о 14:00. Ну і сам документ був підписаний лише сьогодні 28.11.2018 о 11:00

Востаннє редагував BadBoy: 28.11.2018 о 15:11.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (28.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 11:11 #2740724   #3574
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Так спішать, аж спотикаються. Я б їх за цей саботаж саджав.
ця стаття КК у нас не використовується, бо за нею, можна пересаджати все керівництво країни , ВР, КМ, Прокуратури, СБУ, МВС з 1991 по 2018
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 11:18 #2740725   #3575
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Дивився відео де нашу консервну бляшанку захоплювали (боксир чи як там), ну чо ті кацапи вічно озброєні, а наших шось не було видно. Я хотів шоб вони такі ага хохлів немає - загружаються повним складом на борт і тут хуяк полковник Вася і матрос Генадій з калашами їх фарширують свинцем. Та й так шоб кацапські кишки розлітались над всією акваторією чорного чи азовського моря. Потім зняли з них скальпи і помістили б в музей імені Бандери, як трофейні. Ох мрії мої мрії. Нічо ше чуток санкцій і підорашка розвалиться на маленькі автономні округи (надіюсь). Тоді я як щирий українець получу неземне задоволення. Мордору не буде і будуть ясні сонячні дні...
Terror зараз поза форумом  
Подякували 3:
BadBoy (28.11.2018), idcomsomnom (28.11.2018), ion (28.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 12:07 #2740728   #3576
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Дивився відео де нашу консервну бляшанку захоплювали (боксир чи як там), ну чо ті кацапи вічно озброєні, а наших шось не було видно.
Лижичко ж казала тобі , "наша зброя це ліхтарики"

Востаннє редагував qazwsx321: 28.11.2018 о 13:34.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 13:08 #2740734   #3577
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Дивився відео де нашу консервну бляшанку захоплювали (боксир чи як там), ну чо ті кацапи вічно озброєні, а наших шось не було видно. Я хотів шоб вони такі ага хохлів немає - загружаються повним складом на борт і тут хуяк полковник Вася і матрос Генадій з калашами їх фарширують свинцем. Та й так шоб кацапські кишки розлітались над всією акваторією чорного чи азовського моря. Потім зняли з них скальпи і помістили б в музей імені Бандери, як трофейні. Ох мрії мої мрії. Нічо ше чуток санкцій і підорашка розвалиться на маленькі автономні округи (надіюсь). Тоді я як щирий українець получу неземне задоволення. Мордору не буде і будуть ясні сонячні дні...
А, якщо в результаті такого шинкування піде повноцінний наступ як на Грузію в 2008, ти, як щирий українець, куди побіжиш: в сторону військомату чи польського кордону?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Блін, ти витягнув те що тобі ближче до душі . А чому не процитував ось це:
В тебе вчуся

Востаннє редагував Petro Ford: 28.11.2018 о 13:08. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 13:36 #2740740   #3578
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата А, якщо в результаті такого шинкування піде повноцінний наступ як на Грузію в 2008, ти, як щирий українець, куди побіжиш: в сторону військомату чи польського кордону?
Тебе влаштовує поточний стан речей? Скільки років ще так протянеш? А знаєш, що той "повноцінний наступ зупинило"? І чому?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 13:47 #2740741   #3579
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Тебе влаштовує поточний стан речей?
Ні. Але я, з висоти свого дивану, не даю порад на зразок стріляти чи не стріляти. Йти в наступ чи не йти. Просто тому, що в мене нема реальної інформації про наявні сили і засоби.
Цитата Скільки років ще так протянеш?
Сподіваюсь років ще 60 коптити цей світ, а далі як вийде
Цитата А знаєш, що той "повноцінний наступ зупинило"? І чому?
Ні. Поділись
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 14:26 #2740743   #3580
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А, якщо в результаті такого шинкування піде повноцінний наступ як на Грузію в 2008, ти, як щирий українець, куди побіжиш: в сторону військомату чи польського кордону?

Звичайно друже, я тобі щиро як щирий українець скажу - маючи американську візу гайда в США до Ванко і будем в Техасі любити неньку разом. А може й ні, я говорю одне, а думаю інше. Сам собі дивуюсь
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:41.