Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2011, 09:04 #1832845   #41
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Маю такий і бачив їх в роботі. Польот нормальний. От тільки те що він під тюльпан не всіх обрадує. Щасливі власники телевізорів з HDMI входом мусять зачекати.
Ресіверів з HDMI більше ніж з входом тюльпан.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 09:12 #1832853   #42
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Я на першопу поверсі "Дружба" ..яку антену мені потрібно?
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 11:24 #1832948   #43
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Я на першопу поверсі "Дружба" ..яку антену мені потрібно?
Звичайну, як для аналогового тв. Покриття по всій області. Причому, якщо аналогове показує неважно, то цифрове має бути краще на тій самій антені.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 20:09 #1834729   #44
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Що саме маєш на увазі? Вдома ше є старіший ЕЛТ Філіпс, буде погано показувати?
Мав наувазі, що тюльпан це роз'єм для передачі аналогового сигналу, а HDMI - цифрового, в тому числі високої чіткості. Показувати буде добре.

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Ресіверів з HDMI більше ніж з входом тюльпан.
На даний момент в Україні без напружених пошуків можна купити тільки модель, що описана вище. Вона без HDMI. Полюбому згодом появляться і продвінутіші приймачі, але вони будуть дорожчі від моделі тільки з тюльпаном.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Я на першопу поверсі "Дружба" ..яку антену мені потрібно?
Антена дійсно піде звичайна дециметрова, можна також пробувати і різні кімнатні для цифрового ТБ, які продаються з активними підсилювачами (мають досить непоганий вигляд, як в плані прийому не скажу, не пробував). Польські решітки з "платами" не підуть.
Якщо по тому ж адресу хоч так сяк аналогове з Лозової приймав, то цифра піде на ура.
Якщо часний сектор - то також проблем не має бути. Головне антену повище і в правильному напрямку.
Якщо ж все щільно закрито багатоповерхівками, перший поверх і кімнатна антена, то швидше всього нічого не буде. Цифровий сигнал звичайно набагато стійкіший до завад ніж аналоговий, але чуда швидше всього не станеться. Хоча спробувати все одно варто.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 21:16 #1842959   #45
sirokko
ASOT citizen
 
Аватар для sirokko
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Все-таки Зеонбуд буде кодувати цифровий сигнал. Доведеться купляти ті тюнери, які нам скажуть, а не ті, які ми схочемо (( А хто вже має тюнер, то шукайте йому темне і сухе місце в шафі...
http://mediasat.net.ua/content/news_all/7418/
sirokko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2012, 19:53 #1843450   #46
Kos-82
 
Аватар для Kos-82
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Все-таки Зеонбуд буде кодувати цифровий сигнал. Доведеться купляти ті тюнери, які нам скажуть, а не ті, які ми схочемо (( А хто вже має тюнер, то шукайте йому темне і сухе місце в шафі...
http://mediasat.net.ua/content/news_all/7418/
Якщо такий тюнер, як в мене, а це openbox s9, то я думаю з часом обійдеться мені тільки заміною прошивки, або softcam.key
Kos-82 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 11:01 #1843942   #47
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від Kos-82 Переглянути допис
Якщо такий тюнер, як в мене, а це openbox s9, то я думаю з часом обійдеться мені тільки заміною прошивки, або softcam.key
Ні прошивка, ні softcam.key(це статичні ключі) не допоможуть. Там буде йти, що пару секунд зміна ключів. Єдиний вихід це лише шарінг. Але навіщо їх відкривати як більша половина тих каналів йде в цифрі відкрито з супутника. Вже якщо братися за шарінг то лише НТВ+, Триколор або Платформу, які також транслюють телеканали в HD якості.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 11:47 #1843961   #48
911
Активний учасник
 
Аватар для 911
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від sirokko Переглянути допис
Все-таки Зеонбуд буде кодувати цифровий сигнал. Доведеться купляти ті тюнери, які нам скажуть, а не ті, які ми схочемо (( А хто вже має тюнер, то шукайте йому темне і сухе місце в шафі...
http://mediasat.net.ua/content/news_all/7418/
Все про народ думають.
Цитата Внедрение этой системы в определенной степени исключит злоупотребления при распределении в 2012 году приемников цифрового сигнала за счет средств Государственного бюджета для малообеспеченных слоев населения.
Цікаво, яким чином кодування виключить зловживання при розподілі приймачів.
911 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2012, 20:14 #1844170   #49
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

то ці тюнери на DVB-T2 є у відкритому продажі в Тернополі чи це має продавати певний оператор?
O_pal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2012, 23:25 #1868008   #50
Хтось
 
Аватар для Хтось
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Добре... Прийдеться купляти тюнери які вони скажуть. А що тоді з телевізорами з підтримкою DVB-T2? Вони будуть приймати кодований сигнал???
Хтось зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 19:03 #1871648   #51
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Не буде кодування для 27(загальнодержавних)+4(регіональних)+1 (запасний). Решта контенту за додаткову плату.
"При этом сохранится возможность предоставления населению открытого и бесплатного доступа к просмотру 32 телепрограмм."
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1871646#post1871646
Картинка ляля.... кабель на деяких каналах програє..а деякі ще не підлаштувались...а головне 16:9 без бубнів
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 19:35 #1871678   #52
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

В газеті "У кожен дім" прочитав інфу про те, що повністю перехід на цифру здійсниться якщо 75 % населення перейде на неї. Так що перехід затягнеться - ІМХО.
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2012, 08:55 #1871944   #53
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Не затягнеться, бо аналогове не витримує конкуренції в плані надання платних послуг. А бабло перемагає зло.
За аналог канали перестануть платити... держава теж забє...
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2012, 15:49 #1872245   #54
FreeLancer
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Не буде кодування для 27(загальнодержавних)+4(регіональних)+1 (запасний). Решта контенту за додаткову плату.
"При этом сохранится возможность предоставления населению открытого и бесплатного доступа к просмотру 32 телепрограмм."
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1871646#post1871646
Картинка ляля.... кабель на деяких каналах програє..а деякі ще не підлаштувались...а головне 16:9 без бубнів
Інформація не вірна. Кодуватись будуть всі канали. На головній станції в Києві сигнал буде кодуватись і подаватись на спутник в кодованому вигляді. В регіонах через ретранслятори кодований сигнал буде доставлятись до кінцевих споживачів. Щоб дивитись цифрове ТВ (27 чи 32 канали мають бути безкоштовними) потрібно мати "правильний" тюнер - з підтримкою технології Irdeto Cloaked CA. Кажуть перша партія в дорозі на Україну, виробник - вроді Strong. Для ТВ з вбудованим DVB-T2 тюнером потрібно буде докупити спеціалізований CAM модуль для розкодування сигналу (правда коли такі появляться в продажі - невідомо). Недавно появилась інформація що крім безплатних каналів може появитись і платний пакет (з каналами типу Дискавері). Поки що кодування не ввели і сигнал можна приймати на звичайному обладнанні з підтримкою DVB-T2 (наприклад такому як рекламує mZiG ). Але ввід кодування - питання часу, тому тим хто хоче купляти ТВ чи тюнер з DVB-T2 радив б почекати
FreeLancer зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (14.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 14:26 #1872949   #55
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата
Допис від FreeLancer Переглянути допис
Інформація не вірна. [B][URL="http://www.telekritika.ua/news/2012-01-31/69161"]Але ввід кодування - питання часу, тому тим хто хоче купляти ТВ чи тюнер з DVB-T2 радив б почекати
32 у відкритому доступі без кодувань це 100% і назавжди.
Зараз тестуються китайські ZTE та корейські Humax. Приставки з підтримкою кодування будуть потрібні лише тим, хто захоче платити за платний контент.
Всі телевізори з Т2 тюнером будуть приймати сигнал без проблем. В травні всі виробники ТВ будуть активно обновляти лінійки з підтримкою кириличного ств тексту та телетексту т2, а мульку пускають для того щоб не було ажіотажу.... і антимонопольний комітет не дасть вимахуватись стронгу

а в загалі..хз... в нашій країні можливе різне

Востаннє редагував mZiG: 15.02.2012 о 14:35.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 14:45 #1872965   #56
v_demyak
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Де можна подивитися вживу на антени для dvb t2 ? і яка орієнтовна вартість ?
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 15:24 #1873001   #57
mhl
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Антени мають підходити звичайні дециметрові, якими зараз користуються.
А по поводу кодування, то наразі, як я розумію, полюбе буде пакет безкоштовних каналів і додатково закодовані платні канали.
Але, імхо, схоже на те, що будь-який DVB-T2 тюнер працювати в нас не буде. Прикриваючись турботою, щоб споживачі часом не купляли "неякісні" тюнери, їх будуть в нас сертифіковувати. І сиглал будуть подавати такий, що його зможуть приймати тільки тюнери, офіційно ввезені в Україну певними компаніями. Ясне діло, що вони будуть дорожчі, бо затрачені гроші треба буде відбити всім, і то за наш з вами рахунок.
Особисто я вирішив почекати, коли пройде початковий ажіотаж і з'являться більш доступні за ціною тюнери. Можливо, з часом, наші "умільці" навчаться перепрошивати привезені з закордону тюнери.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 15:29 #1873005   #58
v_demyak
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

E У мене філіпс 7000 серії з T2 тюнером, ось і хочу попробувати
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 15:41 #1873014   #59
FreeLancer
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
32 у відкритому доступі без кодувань це 100% і назавжди.
Хочу наголосити що кодований не значить платний. 32 канали будуть кодовані, але доступні для безкоштовного перегляду на відповідному обладнанні (читай - на приставках які нам будуть впарювати наші можновладці). Можливо з часом появиться пакет каналів з абонплатою (які також будуть кодованими і для перегляду яких також будуть потрібні ті ж приставки). Так що приставки з підтримкою кодування потрібні будуть полюбому.
Хоча як тільки почалось впроваджуватись цифрове ТВ то про кодування ніякої згадки і не було. Всі канали мали бути некодовані і безкоштовні, і дивитись їх можна було б на любому DVB-T2 обладнанні.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
антимонопольний комітет не дасть вимахуватись стронгу
Держава планує закупити близько 800 тис. таких приставок. Зважаючи як проводяться держзакупки вибирати будуть не кращого по ціні/параметрам а того хто дасть більший відкат. Думаю антимонопольний комітет в даному випадку буде тільки статистом.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
а в загалі..хз... в нашій країні можливе різне
згідний 100%
FreeLancer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 21:58 #1876114   #60
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: DVB-T2 Цифрове мовлення в Тернополі

Не спішіть купляти приставки, зокрема ті що продають зараз форумчани. Не хочу зробити нікому антирекламу, просто застерігаю від викидання грошей на вітер. Не знаю до кінця ситуації по Тернополі, чи вже щось продають, але по інших областях, особливо в місцевостях де люди мають менший доступ до інформації, деякі ділки умудрялися впарювати дубові китайські стар треки по 100 баксів.

28 загальнонаціональних каналів будуть безкоштовними, але з умовним доступом. Регіональні з повністю відкритим доступом.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Всі телевізори з Т2 тюнером будуть приймати сигнал без проблем
Не вводьте будь-ласка людей в оману. Телевізори будуть працювати, але лише з приставкою, або CAM модулем. Швидше всього CAM модулі будуть трохи пізніше ніж приставки.
Перша партія приставок буде - орієнтовно 200 тисяч, наступна близько 900 тисяч.

п.с. правильно рекомендує FreeLancer - краще почекати. Найближчим часом в продажі появиться перша партія ліцензованих приймачів.

Востаннє редагував zumnuj: 18.02.2012 о 22:06.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (18.02.2012), ternolex (19.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:30.