Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.01.2017, 17:20 #2671906   #1
ТМР
 
Аватар для ТМР
Arrow Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

6 січня у Тернопільському благодійному фонді «Карітас» організували Святу вечерю для переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим.






Далі...
ТМР зараз поза форумом  
Старий 06.01.2017, 23:19 #2671930   #2
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

Цитата Сергій Надал розділив радість
Сергій Надал молодець.
saymon зараз поза форумом  
Старий 07.01.2017, 08:33 #2671942   #3
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

Особлива радість на обличчі в дівчини на 4 фотографії зліва )
rktern зараз поза форумом  
Старий 07.01.2017, 13:34 #2672002   #4
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

Саймон,мені цікаво. Припустимо ти попав на двіж де є присутній надал. І тут всі починають з ним селфетись,ти б пішов? Або прикинь він сам,якось так вийшло,ти збоку стояв,а він шоб нікого не обідити типу підходить,тиб відійшов,чи все таки пожав йому руку і зробив фотку?
GrecVam зараз поза форумом  
Старий 07.01.2017, 13:46 #2672008   #5
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
Саймон,мені цікаво. Припустимо ти попав на двіж де є присутній надал. І тут всі починають з ним селфетись,ти б пішов? Або прикинь він сам,якось так вийшло,шоб нікого не обідити типу підходить,щоб сфоткатись,тиб відійшов,чи все таки пожав йому руку і зробив фотку?
Задоволняю твою цікавість.
Імовірність того, що я потраплю на вечір з Надалом різко прямує до нуля
Але припустимо таку неймовірну подію. В такому випадку я би просто встав і вийшов. Тому що тиснути руку чи робити селфі з податківцем із 90-х це такий самий зашквар як фотка з Мариновським чи Кривим.
Тим більше що до жодного із їх бандформувань я ніякого відношення не маю.

Хоч я і уподобляюся релігійним фанатикам адже це все чисто символіка, і фактично ні на що не впливає, але є такий термін "западло". Так от, мені западло ділити повітря із гнидами.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (07.01.2017)
Старий 07.01.2017, 14:01 #2672016   #6
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

Цитата Задоволняю твою цікавість.
Імовірність того, що я потраплю на вечір з Надалом різко прямує до нуля
Але припустимо таку неймовірну подію. В такому випадку я би просто встав і вийшов. Тому що тиснути руку чи робити селфі з податківцем із 90-х це такий самий зашквар як фотка з Мариновським чи Кривим.
Тим більше що до жодного із їх бандформувань я ніякого відношення не маю.

Хоч я і уподобляюся релігійним фанатикам адже це все чисто символіка, і фактично ні на що не впливає, але є такий термін "западло". Так от, мені западло ділити повітря із гнидами.
Тобто ти б не те,що не фоткався,ти б навіть не сидів в одному приміщенні з ним?

Ну так би мала вчинити,в принципі,кожна нормальна людина,але чи дійсно так би було,це питання.
Я до чого веду,неодноразово бачив,як люди,які попускають поза очі всіляких хозяєв жизні,мило усміхаються їм і хіхі хаха при особистій зустрічі.
GrecVam зараз поза форумом  
Старий 07.01.2017, 14:11 #2672020   #7
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

За других не скажу.
saymon зараз поза форумом  
Старий 07.01.2017, 14:48 #2672035   #8
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

Цитата
Допис від rktern Переглянути допис
Особлива радість на обличчі в дівчини на 4 фотографії зліва )
На тій фотці в усіх безмежна радість.)))
Уся тема дешева низькпробна джинса і піар Надала.
Піар бездарний в дусі найгірших традицій совка. Про гарячолюбимого таварища Брежнева которій посетил трудовой колектив колхохников . ))
Ну можєна ж було того Надала якось делікатніше пропіарити, раз вже припахали чи проплатили.
into зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winston (08.01.2017)
Старий 07.01.2017, 15:15 #2672042   #9
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Сергій Надал розділив радість Святої Вечері з переселенцями з тимчасово окупованих територій

і ето нє канєц )

http://ternopoliany.te.ua/zhittya/18...ernopilshchyni
rktern зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (08.01.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:56.