Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Фільми не варті уваги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.01.2011, 16:26 #1564365   #581
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Фільм знятий на реальних подіях, американці люблять знімати фільми про своїх героїв, можливо руский Іван і спинив би той поїзд за 5 хв, але ми цього не будемо знати. А Данзел нормальний чувак, просто трохи потягнуло його на поїзди) ... перед тим він з Траволтою тоже на метро катався) ...... особисто я б не відносив кіно до УГ. Дивився на великому екрані, розчарований не був.
DezDemon зараз поза форумом  
Подякували 4:
AHgpyxa (01.02.2011), ColdMineR (01.02.2011), regman (19.04.2011), songo (30.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2011, 16:32 #1564371   #582
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від Gorob Переглянути допис


сюжет тупий, гра акторів тупа, фінал геть тупий.
Не знаю-не знаю, хлопці, як на мене то ви тепер від всіх фільмів чекаєте блокбастерського сюжету і купи крові, типу мол де Джейсон Стетем чи Міккі Рург там має бути шось нереально піздєцове. Фільм непоганий, кінець реалістичний, пора відвикати від постійних хепіендів і постійної сюжетної хуєти яку нам подають теперішні 80% фільмів. Погоджусь тільки з тим шо він гірший від оригіналу, так як це рімейк.
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 3:
AHgpyxa (01.02.2011), DezDemon (30.01.2011), Ікебан (05.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2011, 16:54 #1564390   #583
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Фільм знятий на реальних подіях, американці люблять знімати фільми про своїх героїв, можливо руский Іван і спинив би той поїзд за 5 хв, але ми цього не будемо знати. А Данзел нормальний чувак, просто трохи потягнуло його на поїзди) ... перед тим він з Траволтою тоже на метро катався) ...... особисто я б не відносив кіно до УГ. Дивився на великому екрані, розчарований не був.
ну я би сказав так фільм сам по собі на тверді 5/10 але не цього чекаєш від фільму з першокласними акторами (яких там декілька штук хоч і не зіркові) але по ходу я розумію що фільм загнаний в канву справжньої історії. і справа не в тому що по іншому бути не могло. діло в тому що фільм знятий примітивно і наігранно. багато моментів були таке враження що добавлені заради соплей і сльоз (розвод ГГ із-за агресії. смерть жінки і погані стосунки з доньками в героя Вашингтона) інші банальності (камера взагалі порвала, тай по по мелочах назбирається багато). Окрім того як для фільму катастрофи там явно не вистачає драми, одна аварія на переїзді і занудна погоня поїзда за поїздом це явно не то заради чого варто було витрачати мільйони долярів
Взагалі мене більше насторожило те що Вашингтон може скотитися в УГ. Бо дійсно дуже люблю фільми з ним і ще жоден фільм з його участю (до вчора)не був поганим

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Не знаю-не знаю, хлопці, як на мене то ви тепер від всіх фільмів чекаєте блокбастерського сюжету і купи крові, типу мол де Джейсон Стетем чи Міккі Рург там має бути шось нереально піздєцове. Фільм непоганий, кінець реалістичний, пора відвикати від постійних хепіендів і постійної сюжетної хуєти яку нам подають теперішні 80% фільмів. Погоджусь тільки з тим шо він гірший від оригіналу, так як це рімейк.
Бачиш тут є така фігня що з часом стаєш так чи інакше більш вибагливим і відповідно окрім як ти кажеш блокбастерів і крові хочеться чогось більшого. Режисури, гарного сценарію (ідея і проробка), а також гри акторів(ну і вже по мелочах спецефекти, декорації і тп і тд). І останнім часом дуже мало фільмів що відповідають цим критеріям, навіть для розслабона фільм найти тяжко. 13 нажаль нічим з цього імхо похвастатися не може. Актори в більшості просто відбули час. І головне таке враження що весь фільм побудований на бажанні "щоб виглядало круто" але все ж таки вийшло нудновато, дешево і неприродньо
Як раз тут і прікол що пішла тема набрав зірок взяв прес бабла і назнімав мури в надії що прокат окупиться. Одна відрада що є пірати! )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 30.01.2011, 17:21 #1564415   #584
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Бачиш тут є така фігня що з часом стаєш так чи інакше більш вибагливим і відповідно окрім як ти кажеш блокбастерів і крові хочеться чогось більшого. Режисури, гарного сценарію (ідея і проробка), а також гри акторів(ну і вже по мелочах спецефекти, декорації і тп і тд). І останнім часом дуже мало фільмів що відповідають цим критеріям, навіть для розслабона фільм найти тяжко. 13 нажаль нічим з цього імхо похвастатися не може. Актори в більшості просто відбули час. І головне таке враження що весь фільм побудований на бажанні "щоб виглядало круто" але все ж таки вийшло нудновато, дешево і неприродньо
Як раз тут і прікол що пішла тема набрав зірок взяв прес бабла і назнімав мури в надії що прокат окупиться. Одна відрада що є пірати! )
Ну не знаю, я останнім часом взагалі чогось неварті фільми додивитись не можу до кінця, останнє шо цілком додивився з цікавістю це "Стоун", "99франків", "Острів проклятих", "Погребённый заживо" вони вроді нічо, і при тому "13" тож нормально пройшов перегляд...
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2011, 18:03 #1564479   #585
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Ну не знаю, я останнім часом взагалі чогось неварті фільми додивитись не можу до кінця, останнє шо цілком додивився з цікавістю це "Стоун", "99франків", "Острів проклятих", "Погребённый заживо" вони вроді нічо, і при тому "13" тож нормально пройшов перегляд...
ну то ще і діло смаку і настрою коли щось дивишся. але загальний посил такий що все менше бажання витрачати час на фільми пустишки. краще піти поганяти в контру ))))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 08:08 #1565641   #586
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Вчора подивився "тіпа фільм катастрофа заснований на реальних подіях" Unstopable с Д. Вашингтоном. сильно розчарований. Таке враження що кар'єра колись чудового актора скінчилась і він перейшов на старість років зніматися в УГ категорії Б. Буду радий помилитися і цей фільм буде незамітним в фільмографії.
Щодо самого фільму то це просто набір несуразності і тупості в обгортці дуже унилого сюжету і фактичної відсутності події. І мабуть одної з найкращих проявів американської тупості. За що йому вліпили більше 7 балів на імдб не можу абсолютно зрозуміти. Одні суцільні банальності під постійне круговий рух камери навколо сцени і героїв.
Один раз глянути можна але цей час буде витрачений дарма.
Мені сподобався фільм. Так, не мега крутий, але не затягнутий, не нудний, досить динаміний і цікаво дивитися. Колись такі сюжети любили знімати і вони користувалися популярністю. Всі свої 7 балів виправдовує. Вартий уваги - це точно.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (19.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 10:08 #1565777   #587
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Мені сподобався фільм. Так, не мега крутий, але не затягнутий, не нудний, досить динаміний і цікаво дивитися. Колись такі сюжети любили знімати і вони користувалися популярністю. Всі свої 7 балів виправдовує. Вартий уваги - це точно.
На смак і колір фломастери різні
Але щодо динамізму я би все ж так не казав. Динамізм в фільмі не натуральний (насиченість подіями), а штучний, постійне нагнітання обставин і крутящася камера
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 14:56 #1566053   #588
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

не знаю чи вже хтось писав, але фільм "Самый лучший фильм в 3-де" просто отстой!
зря потратив гроші в кіно

Востаннє редагував BaltazaR: 24.05.2015 о 12:42.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 15:16 #1566075   #589
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
не знаю чи вже хтось писав, але фільм "Самый лучший фильм в 3-де" просто отстой!
зря потратив гроші в кіно
а ти чекав чогось іншого після перших двох відстійних серії ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 15:29 #1566086   #590
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
а ти чекав чогось іншого після перших двох відстійних серії ?
ну першу і другу ще можна глянути, ну але третя це просто...!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2011, 16:05 #1566121   #591
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Хех, стояв в сінемі і вибирав що б подивитись, то такий варінт як "Самый лучший фильм в 3-де" я навіть не розглядав) .. подивився Morning Glory, не розчарувався, + в Рейчел МакАдамс класний зад))
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 14:38 #1572421   #592
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги



Даунський фільм, гра актора просто хуіта !
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Naruto (11.11.2011)
Сказали Фууу!: 2
Вова22 (03.03.2011), SPASuka (25.02.2012)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 14:45 #1572428   #593
saymon
Guest
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Зеленый шершень



Крім двох/трьох сцен із бійками дивитися немає на що.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:23 #1572465   #594
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зеленый шершень



Крім двох/трьох сцен із бійками дивитися немає на що.
а якже 3-Де?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:30 #1572476   #595
saymon
Guest
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Та зараз кожен перший фільм 3Д, вже не вставляє.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:36 #1572481   #596
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис


Даунський фільм, гра актора просто хуіта !
Ага, не для даунів))

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Ну не знаю, я останнім часом взагалі чогось неварті фільми додивитись не можу до кінця, останнє шо цілком додивився з цікавістю це "Стоун", "99франків", "Острів проклятих", "Погребённый заживо" вони вроді нічо, і при тому "13" тож нормально пройшов перегляд...
"Острів проклятих" просто бомба!
"13" УГ!

Востаннє редагував skot: 08.02.2011 о 15:36. Причина: Пізніше додано
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:52 #1572515   #597
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та зараз кожен перший фільм 3Д, вже не вставляє.
ага чекаємо виходу блокбастерів в 4-5Де щоб по пиці били і все було як в житті )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 18:13 #1572653   #598
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зеленый шершень



Крім двох/трьох сцен із бійками дивитися немає на що.
На що ти розраховував коли йшов його дивитись? На глибокий філософський сюжет? Особисто я планував провести весело час, а гумору трохи у фільмі є, на кінець режисера нехватило, шось там перемудрували трохи але всеж таки фільм відносити в розряд "не вартий уваги" я б нестав, а навіть навпаки раджу подивитись. Мені здається що зара яке б кіно не вийшло, хтось 1 полюбе його сюди запостить, типу дивіться який я модний критик зафігачив свіженький блокбастер в УГ.
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 07:48 #1573040   #599
necromant
Banned
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зеленый шершень



Крім двох/трьох сцен із бійками дивитися немає на що.
треба також брати до уваги, що екранізації по світах коміксів marvel та dc розраховані на певну аудиторію, яка уже знайома з персонажами.
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2011, 22:51 #1581084   #600
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Дьорнув мене чорт на торренті скачати болгарську (як вияснилось потім) комедію (sic!) "Місія Лондон". то просто ад і ізраіль. я намагався вловити іх тонкий гумор але довше ніж до 1.09 з 1.49 я не в терпів. Не повторюйте моєї помилки!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (17.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:37.