Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Ціна Пропан-Бутан

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.09.2016, 23:16 #2652653   #421
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

завдяки спиртовій бензині за умови ціни газу 3/4 ціни бензини на газі буде не вигідно їздити на любому авто.
коли їдемо на київ скати палити?
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (09.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2016, 23:17 #2652654   #422
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

відсьогодні я вже на спиртовій
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 08:04 #2652674   #423
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
ціні бензину що зараз +- 24.
де ти зара такі ціни бачиш?
Те, що на стеллах - то так, чисто газове самолюбство потішити. Реально на ОККО з фішкою при заправці "до повного" ціна буде 23. А якщо купити талони в бариг - то 21.

Паравоз, а по чім виходить на БРСМі спиртовка? знижка така ж як на газ, чи більше?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 09:07 #2652695   #424
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
і для двіжка корисніше
Я тебе розчарую, у тій же Голландії без ГБО турбо субару мало хто купить, бо ресурс двигуна на газу мінімум удвічі більший, ну і екологія само собою. Газ чистіший в любому випадку, у нас нормальний 95-й знайти проблема, то що казати про дешевий спиртовий. Хоча на кожен товар є покупець, на то він і ринок.

Цитата невигідно може стати на економічних малолітражках
Чому невигідно? У мене тойота 1.33 11 року по трасі бере 6 бензину або 7 газу, причому двигун на газу практично безшумний, а на бензі тарахкотить так нехило(із відкритим капотом).

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Реально на ОККО з фішкою при заправці "до повного" ціна буде 23.
У мене фішка на газ дає 5% знижки. Тому варіантів теж вистачає.

Востаннє редагував kolibryks: 09.09.2016 о 10:22.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 09:47 #2652703   #425
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Глянув тут по ОЛХ - ОККОвська спеиртовка 95еко+ виходить по 17/літр.
Попередній власник чесно сказав, що їздив на БРСМівській спиртовій останнім часом, за 5 тис, які на цій машині вже наїздив я, не помітив до двигуна якихось претензій - вот думаю - мож таки спробувати, підзакупитись талониками на ОККОвську спиртівку літрів на 100 і подивитись що там газ буде казати далі.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
У мене фішка на газ дає 5% знижки. Тому варіантів теж вистачає.
а там хіба не фіксована знижка 30 копійок газ, 1 гривня бензин, чи в тебе якісь інші умови?

Востаннє редагував switch: 09.09.2016 о 09:47. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 09:53 #2652706   #426
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

ви пообережніше з тими талонами..в мене знайомий вже попав на заблоковані талони від ОККо через продавця з ОЛХ..при тому що під час купівлі перевіряли їх на заправці..все було ок..а через тиждень заїхав заправитись..талони заблоковані
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (09.09.2016), roma22101987 (09.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 09:57 #2652707   #427
mhl
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Треба брати в перевірених місцях/в надійних продавців, які тим постійно займаються, то проблем не буд. Зрештою, це актуально для будь-яких покупок.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (09.09.2016)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 12:09 #2652734   #428
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Треба брати в перевірених місцях/в надійних продавців, які тим постійно займаються, то проблем не буд. Зрештою, це актуально для будь-яких покупок.
Від найдійності продавця нічого не залежить. Якщо він натирив ("наекономив") на фірмі талонів, а фірма не розрахується з мережею по платіжці, ті талони тупо поанульовуються.
Єдиний надійний варіант - це купувати талони напряму у мережі.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 12:17 #2652736   #429
mhl
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Натирив - то мєлоч, що продає по пару літрів.
Чув про трохи інакшу схему: фірма купляє талони, списує їх на витрати, таким чином зменшуючи прибуток і, відповідно, податок на нього. Замість заправляти свої машини, талони продаються за готівку = чистий профіт + кеш на руках.
Якщо брати в людей, що вже роками цим займаються і продають в т.ч. об'єми тонами, то ризик, імхо, мінімальний.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 12:35 #2652739   #430
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Натирив - то мєлоч, що продає по пару літрів.
Чув про трохи інакшу схему: фірма купляє талони, списує їх на витрати, таким чином зменшуючи прибуток і, відповідно, податок на нього. Замість заправляти свої машини, талони продаються за готівку = чистий профіт + кеш на руках.
Якщо брати в людей, що вже роками цим займаються і продають в т.ч. об'єми тонами, то ризик, імхо, мінімальний.
Я теж чув про одних бізнесменів, які купували талони і спочатку продавали їх на 2 грн. дешевше закупівельної ціни. Схема працювала поки в ній не назбирувалась певна кількість учасників, які в один прекрасний момент оплативши талони не змогли їх використати.
А про продаж талонів на зменшення податку на прибуток звичайна казка. Бо ставка на прибуток у нас 18%. Скажімо при ціні бензину газу 12 грн. максимальна знижка яку вони можуть зробити це 2 грн. на літрі щоб вийти в нуль. Уяви скількі літрів їм потрібно було б продавати щоб отримувати хоч якийсь профіт. Для прикладу, продаючи тобі газ на 1 грн. дешевше заправки, їм щоб заробити 1 тис. грн. треба було б тобі продати 1000 літвів )))
Тут все до банального простіше, люди з великою кількістю талонів, скоріш за все продають тобі талони якоїсь військової частини чи підрозділу поліції. Одним словом тупо придбані за бюджетні кошти.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 12:47 #2652747   #431
mhl
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата Так що треба просто перечекати, і, якщо навіть газ не сильно впаде, то бензин значить тоді виросте - і все одно на газі їздити буде вигідніше.
нажаль, походу починає справджуватися: http://oilnews.com.ua/a/news/Rossiya...yaetsya/224347
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 15:24 #2652780   #432
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А про продаж талонів на зменшення податку на прибуток звичайна казка. Бо ставка на прибуток у нас 18%. Скажімо при ціні бензину газу 12 грн. максимальна знижка яку вони можуть зробити це 2 грн. на літрі щоб вийти в нуль. Уяви скількі літрів їм потрібно було б продавати щоб отримувати хоч якийсь профіт.
я не знаю, де вони беруть ті талони, але якщо пошерстити інтернет-оголошення - то видно, що є "оптовики" і є дріб'язок. "оптовики" продають талони з ще більшими знижками, але при замовленнях від 1000 літрів.
Слабо уявляю для військової частини чи навіть бюджетної якої конторки виділення таких об'ємів палива з обмеженим строком дійсності (ОККО-вські талони наприклад діють 3 місяці).
Причом талони продаються завжди "свіжі", термін дійсності ти практично не втрачаєш.
Тут якась інша схема...

Додано через 2 хвилини
Можливо самі мережі продають талони їм на правах оптовика з оптовими знижками...

Востаннє редагував switch: 09.09.2016 о 15:24. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 17:24 #2652820   #433
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

До того як я перейшов на газ, я їздив на 95 бензі, яку мені давали замість з/п. Заправка не буду казати яка. Шеф мій оптовик типу бо має фури які там заправляються. Бензину я брав по собівартості, то вона була на 2грн дешевше ніж на стенді. Я сумніваюсь, що хтось може заробляти більше як дві гривні. Але в мене не талони були. Там просто фірмі в кінці місяця виставляли рахунок по факту отриманого палива. Але тут вже все серйозно, бо договора заключаються. Талони продають ті хто лівачить або як я, має доступ до гуртовихх цін. По суті я ж міг тонами ту бензу лити, просто потім я б різницю між лімітом і тим що використав віддав би
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 22:32 #2652846   #434
Pilat
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
До того як я перейшов на газ, я їздив на 95 бензі, яку мені давали замість з/п. Заправка не буду казати яка. Шеф мій оптовик типу бо має фури які там заправляються. Бензину я брав по собівартості, то вона була на 2грн дешевше ніж на стенді. Я сумніваюсь, що хтось може заробляти більше як дві гривні. Але в мене не талони були. Там просто фірмі в кінці місяця виставляли рахунок по факту отриманого палива. Але тут вже все серйозно, бо договора заключаються. Талони продають ті хто лівачить або як я, має доступ до гуртовихх цін. По суті я ж міг тонами ту бензу лити, просто потім я б різницю між лімітом і тим що використав віддав би
так найдіть любого торгового,у них стандартна такса - 3 гривні від стели.....ібо у більшості тачки на газу....я так вже більше 2 років тарюсь....правда там не талони а карточка і є ліміт в кожного свій...в мого наприклад 20 літрів в тиждень
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2016, 09:27 #2652875   #435
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
завдяки спиртовій бензині за умови ціни газу 3/4 ціни бензини на газі буде не вигідно їздити на любому авто.
коли їдемо на київ скати палити?

Доляр під 30,чи розмитнення авто по ціні вартості трьох таких авто,то не причина їхати на київ.А от газ на дві гривні подоржчав,що скоро зневілює усю економію між їздою на бензі,ото да,треба на київ
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2016, 16:35 #2653018   #436
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Доляр під 30,чи розмитнення авто по ціні вартості трьох таких авто,то не причина їхати на київ.А от газ на дві гривні подоржчав,що скоро зневілює усю економію між їздою на бензі,ото да,треба на київ
Там де ти з'являєшся, люба тема перетворюється в срач. Тому я тебе забанюю в цій темі

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
так найдіть любого торгового,у них стандартна такса - 3 гривні від стели.....ібо у більшості тачки на газу....я так вже більше 2 років тарюсь....правда там не талони а карточка і є ліміт в кожного свій...в мого наприклад 20 літрів в тиждень
Сусід - торговий. Все як ви кажете. Пару разів купляв в нього 95 ВОГ.

Востаннє редагував paravozz: 11.09.2016 о 16:35. Причина: Пізніше додано
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2016, 15:03 #2653142   #437
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Этот мир катится в тартарары...
Ещё вчера на ОККО газ заправлял по 12.55.
Сегодня же цена 12.89.

З.Ы. Кто в курсе? На АЗС ОККО, что возле Микулинецкого кладбища, газ 12.89.
А на газовой АЗС что возле Ватры на 10-ть копеек дешевле.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.09.2016, 15:10 #2653145   #438
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
З.Ы. Кто в курсе? На АЗС ОККО, что возле Микулинецкого кладбища, газ 12.89.
А на газовой АЗС что возле Ватры на 10-ть копеек дешевле.
Так завжди від самого відкриття тієї заправки. Просто там Шелл через дорогу )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (12.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2016, 23:41 #2653234   #439
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

газ вже по 13. вітаю
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2016, 10:30 #2653393   #440
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Ціна Пропан-Бутан

Все ще не так погано. Може бути ще гірше. ПЗДЦ

Россия может остановить поставки СУГ в Украину
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:29.