Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.04.2011, 21:14 #1623464   #21
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Ну вчому проблема якщо продавець нехоче, візми приїдь подивись купи заїдь нам на перевізника азпакуте в картон і все відправляй. Приїжаєш додому на 2 день забераш і катаєшся))
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2011, 22:24 #1623522   #22
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Ну вчому проблема якщо продавець нехоче, візми приїдь подивись купи заїдь нам на перевізника азпакуте в картон і все відправляй. Приїжаєш додому на 2 день забераш і катаєшся))
та так і буду робити)
DAVIS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2011, 22:50 #1623539   #23
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

А що за скутер хоть скажи?
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 21:47 #1624482   #24
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
А що за скутер хоть скажи?
Zonder Joker, не знаю чи то нормальний скут чи нє, але на літо думаю хватить)))
DAVIS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (12.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 21:52 #1624491   #25
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Спитай продавця, з яких цифр починається номер мотора бажано щоб було 39, ящо біше то менти почнуть кулупати шо кубатурнік. Там з китацями були нюанси))
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 21:53 #1624492   #26
Vanos
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

а чьо ти китай береш ??? краще якута япошку найди
Vanos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2011, 22:18 #1624526   #27
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Спитай продавця, з яких цифр починається номер мотора бажано щоб було 39, ящо біше то менти почнуть кулупати шо кубатурнік. Там з китацями були нюанси))
та вже шо буде то буде, дороги назад нема) продавець вроді казав що всюди вибито 49

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Vanos Переглянути допис
а чьо ти китай береш ??? краще якута япошку найди
та мені ті старенькі і одномісні япохи взагалі не подобаються, може якість і нормальна. але мені здається краще майже нового китайця , а ніж за ті самі гроші старого японця... мені тіко на літо, думаю нічо йому не станеться, а япохи є круті...але ціна космос...

Востаннє редагував DAVIS: 11.04.2011 о 22:19. Причина: Пізніше додано
DAVIS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2011, 09:11 #1624761   #28
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Ну ящо на літо то нічо нестаниться)) Але нащот ліпшем аже новгго китаця чим старого японця це ти ззангав. Ліпше япошку 20 річну чи 2 нових китайця)) Кстаті і скіки за аке чудо втебе просять?
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2011, 14:06 #1625038   #29
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Раджу взяти номер мотора і піти в мрео запитатись чи то дійсно 50 кубів, бо мені здається шо він з заводу іде більше як 50 кубів а якшо так то будеш мати геморой...
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DAVIS (12.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2011, 18:15 #1625270   #30
Vanos
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

да да да Девіс, на рахунок китайця і япошку ти мальоха загнався. а загнався через те що в тому питанні ніц не шариш. в мене був новий китаєць, потім ітаїєць, а ща япошка. і той мій новий китайчик віддихав в порівнянні з старою япошкою. япошка рулить. просто якщо чучуть шарити то мона взяти і хорошу, но стару япошку. і вона тобі більше відїздитьчим той китайчик новий. особисто провірено
Vanos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2011, 19:53 #1625351   #31
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Ну ящо на літо то нічо нестаниться)) Але нащот ліпшем аже новгго китаця чим старого японця це ти ззангав. Ліпше япошку 20 річну чи 2 нових китайця)) Кстаті і скіки за аке чудо втебе просять?
3 тис. разом з шоломом, просто я в основному на машині їжу, а мотик та літо на вихідні, десь проїхатись.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Раджу взяти номер мотора і піти в мрео запитатись чи то дійсно 50 кубів, бо мені здається шо він з заводу іде більше як 50 кубів а якшо так то будеш мати геморой...
от поначитуюсь тут коментарів про різні геморої з тим скутером, аж інколи бажання пропадає його купляти)))

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Vanos Переглянути допис
да да да Девіс, на рахунок китайця і япошку ти мальоха загнався. а загнався через те що в тому питанні ніц не шариш. в мене був новий китаєць, потім ітаїєць, а ща япошка. і той мій новий китайчик віддихав в порівнянні з старою япошкою. япошка рулить. просто якщо чучуть шарити то мона взяти і хорошу, но стару япошку. і вона тобі більше відїздитьчим той китайчик новий. особисто провірено
да ти в тому правий що я ніц не шарю в тому, адже в мене наколи ніякого скутера не було)) тому хочу вже на своєму досвіді перевірити що з них краще, починаю з китайця...а там вже буде видно)) нє ну япоха то понятно що рулить, але для мене ще і його вигляд має значення)

Востаннє редагував DAVIS: 12.04.2011 о 19:53. Причина: Пізніше додано
DAVIS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (12.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2011, 09:33 #1625729   #32
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Та шо ви на людину накинулись, він бере мопед покататись собі літом в +35 і зекономити 6 літер топліва на сотню. Який би китай небув якщо дивитись за ним то їздити він буде, основна проблема їх шо сідають бахурі і валять впол япошка розроблялась стаким розрахунком шо люди є дибіли і якшо впаспорті 39 максималка а він їде 60+ то чоби неїхати 60)) Так і китайози незорчитані на потолок, і на масло длямо, тому що в 95% людина що має китаця думає а він галімий то нашок уплти мало за 100 грн ящо мона купити за 40. А в япошку ше деколи думають чучуть. На рахунок мала то яб ліпше лив в 3 рази дороще і міняв його на зе 1 к км а за 2 і по баблі виде тесаме і для моора набагато краще, оскільки фірмове мало рощитане на 3-4 тисячі і невтрачає свою вязкість, а те гімно дешеве воно рощитане шой го люди будуть лити в китаці в яких міняти тре кожної 1000 тому і там його і на штуку толком нехватеє стає як вода + салідол!
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (13.04.2011), DAVIS (13.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2011, 13:39 #1625917   #33
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Та ніхто не накидався, я просто застерігаю на перед
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2011, 18:37 #1626281   #34
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Та шо ви на людину накинулись, він бере мопед покататись собі літом в +35 і зекономити 6 літер топліва на сотню. Який би китай небув якщо дивитись за ним то їздити він буде, основна проблема їх шо сідають бахурі і валять впол япошка розроблялась стаким розрахунком шо люди є дибіли і якшо впаспорті 39 максималка а він їде 60+ то чоби неїхати 60)) Так і китайози незорчитані на потолок, і на масло длямо, тому що в 95% людина що має китаця думає а він галімий то нашок уплти мало за 100 грн ящо мона купити за 40. А в япошку ше деколи думають чучуть. На рахунок мала то яб ліпше лив в 3 рази дороще і міняв його на зе 1 к км а за 2 і по баблі виде тесаме і для моора набагато краще, оскільки фірмове мало рощитане на 3-4 тисячі і невтрачає свою вязкість, а те гімно дешеве воно рощитане шой го люди будуть лити в китаці в яких міняти тре кожної 1000 тому і там його і на штуку толком нехватеє стає як вода + салідол!
FORD ти попав прямо в точку))) а я то думаю кого про масло розпитатись, бачу ти добряче в тому розумієшся) і яке краще ляти?)
DAVIS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2011, 19:34 #1626345   #35
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Тм мопеду приганяй а атм все розкажем покажем то непроблема))
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2011, 22:58 #1626543   #36
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Тм мопеду приганяй а атм все розкажем покажем то непроблема))
Окей_)
DAVIS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2011, 09:32 #1629204   #37
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

усьо мотика вже пригнав, їздить класно . наразі повністю ним задоволений) наразі мені потрібно (як колишній власник сказав) масло поміняти, і паливний фільтр(магнітний), бо скут майже рік без роботи стояв, краще все замінити. Назріли наступні питання: масло можна самому поміняти, чи потрібно десь на сервіс їхати? яке краще для 4-х тактного двигуна?
DAVIS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (17.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2011, 09:39 #1629207   #38
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Однозначно самому міняти, там не складно, відкрутити злив, зачекати поки стече, закрутити злив і залити нове масло! Хороше масло мотюль(форд привозить свіже), але як для китайця воно трохи дорогувате(в районі 100грн літр в залежності від марки). Хадо ще непогане хоча не сильно дешевше Ну на базарі продають динаміки всякі, воно звичайно краще ніж тракторне чи то що по 20-30грн продають але думаю що значно гірше від мотюля...
П.С. Масло обовязково бери мото, те що автомобільні масла також для 4х тактніків ще нічого не значить так як режими роботи мотора там зовсім інші, а ще врахувати що в тебе повітряне охолодження то і температурні!
П.П.С. Як приганяв?
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DAVIS (17.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2011, 11:40 #1629268   #39
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Однозначно самому міняти, там не складно, відкрутити злив, зачекати поки стече, закрутити злив і залити нове масло! Хороше масло мотюль(форд привозить свіже), але як для китайця воно трохи дорогувате(в районі 100грн літр в залежності від марки). Хадо ще непогане хоча не сильно дешевше Ну на базарі продають динаміки всякі, воно звичайно краще ніж тракторне чи то що по 20-30грн продають але думаю що значно гірше від мотюля...
П.С. Масло обовязково бери мото, те що автомобільні масла також для 4х тактніків ще нічого не значить так як режими роботи мотора там зовсім інші, а ще врахувати що в тебе повітряне охолодження то і температурні!
П.П.С. Як приганяв?
пригнав бусом, влетів тільки 300грн за газ)))
DAVIS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2011, 09:51 #1629912   #40
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: як краще доставити скутер з Новограда-Волинського(Житомирська обл.)

Однозначно на маслі не економити, краще взяти дороще і міняти рідже чим дешевше, міняти частіше! По сумі те семе вийде))

Востаннє редагував _FORD_: 18.04.2011 о 19:59.
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:29.