Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.01.2014, 11:15 #2325137   #1
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Отже: якою є Добра Новина, яку проповідували Ісус та апостоли?

Чому так важливо знати цю Добру Новину?
В чому суть цієї Звістки і в чому її добрість для людини?

Спробую поговорити на цю тему з усіма, кого вона зацікавить.

Цю Добру Новину (або євангелію, з давньогрецької) приніс нам Ісус Христос.
Апостол Павло сказав, що ця звістка - це сила Божа на спасіння кожному, хто увірує в неї.
Тобто ця звістка здатна змінити життя людини, спасти її, витягнути із скрутної життєвої ситуації.
Так сталося, до речі, і в моєму житті.
Добра Новина, яку приніс Ісус Христос, може змінити життя будь-якої людини, бо це і є її мета.

1. Ось слова Ісуса Христа:

25 Промовив до неї Ісус: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити.
26 І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це?

(Iван.11:25-26)

Дивні слова, чи не так? Що конкретно мав на увазі Ісус? Як це має статися?
Як звичайна недосконала людина може "повік не вмерти"?
Добра Новина - це не просто звістка, не просто слова.
Вона відкрилася в тому, що вчинив Ісус Христос заради нас: жив, віддав Себе на смерть і воскрес.

2. Слова апостолів, які віддали своє життя на проповідування Доброї Новини по всьому світові.

1 Звіщаю ж вам, браття, Євангелію, яку я вам благовістив, і яку прийняли ви, в якій і стоїте,
2 Якою й спасаєтесь, коли пам'ятаєте, яким словом я благовістив вам, якщо тільки ви ввірували не наосліп.
3 Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням,
4 і що Він був похований, і що третього дня Він воскрес за Писанням,
5 і що з'явився Він Кифі, потім Дванадцятьом.
6 А потім з'явився нараз більше як п'ятистам браттям, що більшість із них живе й досі, а дехто й спочили.
(1Кор.15:1-6)

Апостол говорить про ті речі, про які багато хто чув: що Ісус помер заради наших гріхів, був похований і третього дня воскрес, а потім з"явився учням.
Що тут для мене? Яка мені з цього користь? Що може дати мені смерть і воскресіння Ісуса Христа і до чого тут я?

3. Смерть Ісуса Христа, Його жертва заради нас - це те, що Він взяв на себе замість нас.

Він взяв на Себе покарання за наші гріхи, щоб ми не були покарані і цим відвів від нас смерть.
Тому то, той, хто вірує в цю справу Ісуса Христа - той повік не вмре, як і казав Ісус Христос.
Воскресіння Ісуса Христа показує нам те, що смерть переможена і слова Ісуса Христа були істинними.
По воскресінні Ісус з"явився учням щоб вони переконалися, що то Він і не сумнівалися в Його словах.
Потім Він сказав їм проповідувати цю Добру Новину усім народам, на свідоцтво усім людям, щоб "кожен, хто увірував - той спасся!" (Марка 16:16)

Чи віримо ми словам і ділам Ісуса Христа?

В ті часи були дні, коли від проповіді апостолів люди тисячами увірували в Добру Новину, приймали її і долучалися до Божої сім"ї. Так, все відбувалося в один день: чули, вірували і приймали водне хрищення на знак визнання своєї віри.
На жаль, в теперішній час, досить часто доводиться зустрічати людей, які роками відвідують богослужіння, чи навіть роками читають Біблію, і навіть вже проповідують іншим, але не знають Доброї Новини і вірять в неї.

Як Добра Новина змінює життя людини.

5. Кожен, хто вірує в Ісуса Христа отримує прощення гріхів і провин, завдяки Його жертві.

Отож, якщо ви віруєте - то ви вже прощені і ваші провини загладжено Богом.
Бог сказав, що Він навіть не згадає ваших гріхів і провин! (Євр.10:17)

6. Кожен, хто вірує в Ісуса Христа вже має вічне життя!

Ось слова Ісуса Христа та апостолів, які ясно про це говорять:

47 Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

28 І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки.
(Iван.10:28 )

11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
12 Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.
13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:11-13)

Чи це не чудова Добра Новина?
Хіба хтось може сам простити собі гріхи свої і очистити себе?
Хіба хтось може дати собі вічне життя?

Тільки Бог може!
І Він зробив це для нас усіх і пропонує кожному, щоб ми отримали від Нього оці Його неоціненні дарунки!
Хто вірує, той отримує і той вдячний Богові за Його спасіння.

Пізніше можна розглянути те, яким чином Бог змінює людину, яким чином поміщає вічне життя всередину людини.
Це все описано в Божому Слові і дано нам на підбадьорення, щоб ми жили Богом і раділи Його доброті і милості до нас.

Чи ми віримо в Добру Новину? - ось головне питання.

Востаннє редагував Новак: 06.01.2014 о 11:33.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (21.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 11:49 #2325156   #2
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Вони теж проходили навчання, проходили спывбесыди з пасторами громад ылише потым допускались до хрещення.

Наразі мова йде зовсім про інше: про зміст Доброї Новини.
Який толк із навчання, чи перебування людини у громаді, якщо вона в результаті не знає Доброї Новини і не вірить в неї?

Добра Новина, яку проповідували Ісус Христос та апостоли цілком уміщається в декілька фраз.
Ці фрази звучать неодноразово в Новому Завіті, але часто залишаються поза увагою.

Чи багато людей вірують в оце:

11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
12 Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.
13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:11-13)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 12:02 #2325162   #3
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Прошу вибачення за оффтоп, але
Дякую вам, Сергію, за інформацію, яка показує, як ви ставитеся до Доброї Новини і як розумієте її.

Щодо оффтопу (добре, що ви визнаєте, що порушуєте правила і свою раніше дану обіцянку) - то за вибаченням звертайтеся до модераторів.
Я ще і ще раз прошу вас не смітити в цій темі.

**************************************

Продовжуючи тему, повторю останнє запитання: чи багато вірять оцим словам і чому важко в це повірити?


11 А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.
12 Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя.
13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.
(1Iван.5:11-13)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 12:30 #2325170   #4
v_demyak
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Пане Новак, а язичники які не вірують у Ісуса(дикі племена), але ведуть життя яке дісталося їм у спадок (їдять листя, коріння, плоди дерев, тварин, не убивають собі подібних) то вони будуть врятовані? вони ж не вірили в Ісуса Христа...

Востаннє редагував v_demyak: 06.01.2014 о 12:47.
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 12:35 #2325173   #5
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Пане Новак, а язичники які не ввірують у Ісуса(дикі племена), але ведуть життя яке дісталося їм у спадок (їдять листя, коріння, плоди дерев, тварин, не убивають собі подібних) то вони будуть врятовані? вони ж не вірили в Усуса Христа...
Хто такий Усус Христос? Перший раз чую
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 12:47 #2325175   #6
v_demyak
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Включи уяву
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 13:42 #2325195   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Час вибраниий вдало. На саме Різдво починати бесіду про смерть і жертву. А потім дивуються чому їх люди не люблять.
 
Подякував(ла):
ternopil1 (20.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 14:22 #2325205   #8
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
На саме Різдво починати бесіду про смерть і жертву.
Ісус для того і народився в тілі, щоб проповідати людям Добру Новину і віддати своє життя на нас всіх.
Він прожив земне життя і помер не ради Себе, а ради нашого спасіння.
Вважаєте, що нагадувати собі про це - погана справа?


Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Пане Новак, а язичники які не вірують у Ісуса(дикі племена), але ведуть життя яке дісталося їм у спадок (їдять листя, коріння, плоди дерев, тварин, не убивають собі подібних) то вони будуть врятовані? вони ж не вірили в Ісуса Христа...
Ті, хто не чули Доброї Новини і не мали змоги повірити в Ісуса Христа будуть суджені за їх власним сумлінням, за їх думками, які виправдовували, чи засуджували їх і як вони слухались цих думок.

Наразі я говорю про тих, в кого ім"я Ісуса Христа постійно на слуху (тим більше зараз, на Різдво) і хто з тих, чи інших причин не почув Доброї Новини, яку проповідував Ісус Христос і апостоли.
************
В цьому зв"язку, думаю, що доречно буде згадати про слово "віра", "вірити", яке вживається всюди, де говориться про Добру Новину.
От, написано:
47 Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.
(Iван.6:47)

28 І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки.
(Iван.10:28 )

Ісус сказав цілком конкретні слова і Він говорить про тих, "хто вірує".
Що означає вірити ( в даному випадку - вірити Ісусу Христу)?
Віра - це цілковита і однозначна впевненість у тому, що сказано і що ми почули.

Якою може бути реакція (в думках) на почуті слова Ісуса Христа "життя вічне той має"?
1. Це істинна правді і так і є.
2. Це звучить обнадійливо і я думаю, що колись таки матиму вічне життя, але зараз я його не маю.
3. Це звучить добре, але матиму я вічне життя колись, чи не матиму - хто його знає?

Тільки першу позицію можна назвати вірою.
В другому випадку - це вже сподівання, що колись ці слова будуть реальністю, але зараз ще ні.
В третьому випадку про віру (цілковиту впевненість) мова вже взагалі не йде. Тут сумнів, а не віра.

Якщо ми згадаємо про те, що мова йде про Боже Слово і Він завжди робить те, що сказав (пообіцяв), то як я маю ставитися до слів Ісуса Христа: "Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має."

Вірити Йому, чи сумніватися?

Востаннє редагував Новак: 06.01.2014 о 14:29.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 14:32 #2325213   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус для того і народився в тілі, щоб проповідати людям Добру Новину і віддати своє життя на нас всіх.
Він прожив земне життя і помер не ради Себе, а ради нашого спасіння.
Вважаєте, що нагадувати собі про це - погана справа?
Вважаю що про це слід писати не сьогодні. Сьогодні, через кілька годин, радісна новина - Христос народився.
 
Подякував(ла):
ternopil1 (20.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 14:39 #2325216   #10
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вважаю що про це слід писати не сьогодні. Сьогодні, через кілька годин, радісна новина - Христос народився.
Цікава новина. Ще не відбулася, але про неї вже знають.
Lео зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (06.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 14:41 #2325217   #11
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вважаю що про це слід писати не сьогодні. Сьогодні, через кілька годин, радісна новина - Христос народився.
Це все один і той самий Ісус Христос: Який народився для того, щоб спасти нас.
Його народження було заради жертви, розумієте?

А Добра Новина включає не тільки народження і також і те, що Він жив серед людей, помер заради нас і воскрес для нашого виправдання - оце все разом і є Добра Новина.
Саме тільки народження Ісуса Христа не стало б радістю для нас, якби Він не помер і не воскрес.
Радість в тому, що завдяки Його народженню, життю, смерті і воскресінню ми можемо отримати спасіння, якщо віримо в це.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (06.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 14:47 #2325224   #12
saymon
Guest
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Карочє всі люди як люди, а тут або сектанти або ПГМ-нуті.
Добра вам. Більше немає що додати.
 
Подякував(ла):
ternopil1 (20.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 15:04 #2325238   #13
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Віра - це цілковита і однозначна впевненість у тому, що сказано і що ми почули.
Якесь надто просте визначення віри Хіба віра в буденному розуміннні те саме що віра в релігійному? Вірити в Бога - не зайти Бога. Я читав що релігійна віра це коли появляється якась глибина, любов..
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 15:38 #2325257   #14
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
І все?
Для багатьох цього було достатньо, щоб викликати в них покаяння і бажання навернутися до Бога.
Навернення до Бога - це початок реального спасіння, коли людина відповіла на слова Божі своєю вірою і прийняла їх.
Це початок нового життя. Початок.


Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Від чого?
Як правило, людина вже знає, що її гнітить і мучить і шукає відповідей задовго до того, коли знайде їх.
Спасіння від тлінності і гріховності, яка оселилася в людині і мучить її душу. Спасіння від смерті (вічної), яка є справедливою заплатою за гріх.

Тому Ісус і каже:
"Хто прагне - йди до Мене і пий!
Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його.
Це ж сказав Він про Духа, що мали прийняти Його, хто ввірував у Нього.
(Iван.7:38 )

Хто прагне!
Хто відчуває нестачу, спрагу!
Хто знає, що він полонений і прагне свободи!
Хто змучений гріховністю цього світу і гріхом всередині себе і прагне визволення.


Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
Якесь надто просте визначення віри Хіба віра в буденному розуміннні те саме що віра в релігійному? Вірити в Бога - не зайти Бога. Я читав що релігійна віра це коли появляється якась глибина, любов.
Все починається із простого, віра теж.
Ісус у розмові із самарянкою (Івана 4:7-27) зачепив глибоке питання, яке жінка не могла зрозуміти, але її віри було достатньо щоб повірити простим словам Ісуса: "Це Я (Месія) розмовляю з тобою".

Всі подальші стосунки з Богом випливають із перших кроків, глибина досягається поступово.
Якщо я не буду вірити Богу в простих речах, то як зможу повірити в більш складних, глибоких?
Як зможу прийняти Божу любов, якщо не довіряю Богу в простих речах?
Новак зараз поза форумом  
Подякували 2:
engar (08.01.2014), finder (06.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2014, 16:18 #2325271   #15
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Serhiy aspirant, тимчасово нас покине, на 7 днів, тому не звертайтесь, відповіді одразу не буде, його клони буду банити одразу!
Цитата Веселих свят. Даю вам на тиждень відпочинку. Надіюсь на розуміння, в подальшому до вас особисто буде примінений метод модерування строго по правилам. Люба образа чи натяк на образу (більшості я це прощаю) буде причиною довічного бану цього нік нейма , а в подальшому бану по ай пі.
З повагою Сомбра.

Скарги на модерування шліть адміністратору ресурсу, хоча свої дії що до вас я неодноразово вже пояснював.
і бан в цій темі з видаленням усіх дописів шо були з поясненням
Цитата беззмістовна розмова , офтопи, викладення копіпаст без власного бачення
З повагою до усіх дописувачів розділу Релігія.


За звичай конфлікт вдається владнати покаравши одного з учасників, зваживиши кількість Ваших скарг на Сергія вирішив що іменно він і є причиною цих распрій. Решта Свідків Єгови ведуть себе толерантно, не хочу щоб це вважали притисненням їхньої віри. Надіюсь на розуміння.

Судячи з кількості подяк....Хоча жодного послідовника Єговістської віри

Востаннє редагував Сомбра: 06.01.2014 о 23:33.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 6:
engar (08.01.2014), finder (06.01.2014), Новак (06.01.2014), Jen (06.01.2014), pharaon (06.01.2014), Terrorist (06.01.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 08.01.2014, 19:35 #2326071   #16
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
За звичай конфлікт вдається владнати покаравши одного з учасників.......
........Глумливого вижени, й вийде з ним сварка, і суперечка та ганьба припиняться. (Пр.22:10)

........З браку дров огонь гасне, а без пліткаря мовкне сварка. (Пр.26:20)

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
Хто такий Усус Христос? Перший раз чую
-----

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Час вибраниий вдало. На саме Різдво починати бесіду про смерть і жертву. А потім дивуються чому їх люди не люблять.
----- ну за звичай мудрі люди зважаючи на факти проводять крізь розум, а не через емоції ....

----- щодо Ісуса то саме для цього Він і народися щоб ....бо Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів,(Рим.3:25)......тепер же примирив смертю в людськім тілі Його, щоб учинити вас святими, і непорочними, і неповинними перед Собою,(Кол.1:22)

Востаннє редагував engar: 08.01.2014 о 19:35. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 13:33 #2332459   #17
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Як би ви відреагували на звістку про те, що вам подарували (залишили у спадок) мільйон доларів? (Запитання до звичайних людей, а не тих, у кого багато мільйонів і вони не знають куди їх подіти).
Ви б раділи?
Ця ваша радість була б щирою, від серця?
У вас би сяяли очі і ви б уже мріяли про те, як будете витрачати ці гроші?

Невже вічне життя з Богом менш цінне, ніж мільйон доларів?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 13:37 #2332461   #18
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Невже вічне життя з Богом менш цінне, ніж мільйон доларів?
Кусок хліба чи обіцяна манна небесна??
реальне і обіцяне?
Поїсте завтра як бог дасть??
ви це мали на увазі?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 15:23 #2332515   #19
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата Кусок хліба чи обіцяна манна небесна??
Ні, мова не про це, а про цінності.

Зараз ви не маєте ні мільйона доларів, ні вічного життя з Богом - ось така, для прикладу, ситуація.
Що ви більше бажаєте отримати?
За чим би ви поїхали в іншу країну, знаючи, що точно знайдете?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2014, 15:39 #2332521   #20
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Добра Новина, яку проповідував Ісус Христос та апостоли.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, мова не про це, а про цінності.

Зараз ви не маєте ні мільйона доларів, ні вічного життя з Богом - ось така, для прикладу, ситуація.
Що ви більше бажаєте отримати?
За чим би ви поїхали в іншу країну, знаючи, що точно знайдете?
Я вже їздив, може ви не в курсі.
Бо тут заробити гороші на хліб було не зовсім можливо, ви це хтіли почути, бо бачу ведете іменно в той бік.
Якщо на мільон доларів надія ще жеворіє в кожного то на вічне життя в тій суті яка є зараз одразу можна забути, бо з ваших же слів лише душа людська вічна. А життя це співіснування душі і тіла. Для душі гроші не потрібні, тут я погоджуюсь з одним але, і і снування душі не вірю.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:52.