Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Залежність інтелекту від релігійности

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2011, 12:42 #1835645   #61
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
А я живу для того, щоб бути людиною! Не бути тільки засобом з заробляння грошей, думаючи, що я таким чином дбаю про якесь там ілюзорне майбутнє моїх дітей. Я не є господарем свого життя, який розплановує життя на десятки років уперед, твердо знаючи, що завтра зроблю те і те, а на другий рік - те і те, і тому подібне. Я знаю, що моє серце може зупинитися будь-якої миті, і що всі мої зусилля, які я прикладав, підуть коту під хвіст. Мої діти потребують не тата з грошима, а передовсім ТАТА. Ось - мої цінності, які не замінять ніякі гроші. Ось - реалістичний підхід до життя, а не інфантильний, навіяний телебаченням, яке говорить, що життя - це гонка, в якій виживає тільки той, хто швидше їде.
А по вашому я - не людина? "Я не є господарем свого життя" - во ключова фраза, якою можна відмазатись від всього. Не є господарем свого життя - курча, яке народилось, щоб потрапити в бульйон, а людина сама робить своє життя. "Мої діти потребують не тата з грошима, а передовсім ТАТА" - а це як? "Тату, нам не треба грошей, ми підемо всі разом під церкву в Бога просити хліба"... Супер! Так, покажіть мені людей, які лише вірою в Бога вилікувались від раку, я покажу вам в десятки раз більше, яким допомогли гроші. А говорячи про людяність... Йдучи повз мале замерзле хлоп*я з протягнутою рукою, чи інваліда нікому не потрібного, от як думаєте, хто більше йому допоможе я, така "нелюдяна", кинувши пару рублів на хліб, бо я їй маю, чи ви - людина з великої букви, помолившись з ним, бо грошей немає, а лише віра? От і я про шо....
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 12:46 #1835647   #62
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
звичайно,що допоможе! але якшо вірити в гроші а не в Бога,ну то вибачте...
А якщо виявиться, що Бога нема і ніколи не було ви будете продовжувати у нього вірити всупереч всім фактам і науковим доказам?
Тільки не кажіть що наука помиляється і Бог все одно є.
Наука навіть зараз запускає космічні кораблі на супутник Юпітера, якого взагалі не видно і той супутник туди точнісенько долітає.
Так само наука навіть зараз вже оперує і використовує такі речі, які неможливо побачити чи якось відчути. Прикладів навколо маса. Це і телебачення і мобільний зв"язок (які би ще 200 років тому однозначно віднесли до чуда божественного ) і нанотехології і генна інженерія і багато іншого.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 12:48 #1835649   #63
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Наука навіть зараз запускає космічні кораблі на супутник Юпітера, якого взагалі не видно і той супутник туди точнісенько долітає.
Так само наука навіть зараз вже оперує і використовує такі речі, які неможливо побачити чи якось відчути. Прикладів навколо маса. Це і телебачення і мобільний зв"язок (які би ще 200 років тому однозначно віднесли до чуда божественного ) і нанотехології і генна інженерія і багато іншого.
Це все - дії диявола!))))
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:02 #1835657   #64
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Так, покажіть мені людей, які лише вірою в Бога вилікувались від раку, я покажу вам в десятки раз більше, яким допомогли гроші.
http://www.youtube.com/results?searc...1099l0.2.3l5l0

як бачите,люди можуть просто покаятися,опуститись на коліна і стати здоровими. тоді як в вашому варіанті,треба всьо життя прогорбатитись,потім облисіти від хімії і можливо. можливо... оздоровитись. ну можна ше відтягнути дату...

а той хто має справжню віру лікується швидко,без наслідків і потім лиш дякує Богові.

Так шо досраки ті всі гроші...

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А говорячи про людяність... Йдучи повз мале замерзле хлоп*я з протягнутою рукою, чи інваліда нікому не потрібного, от як думаєте, хто більше йому допоможе я, така "нелюдяна", кинувши пару рублів на хліб, бо я їй маю, чи ви - людина з великої букви, помолившись з ним, бо грошей немає, а лише віра? От і я про шо....
ну бачте,ви знаєте лише силу грошей. а я і силу молитви і силу грошей. то повірте,шо ви не можете знати,що саме більше йому допоможе.
ви дасте,Ювін зїсть і дальше не буде мати.
а я помолюсь і можливо,він почне на ноги ставати,а там і сам заробить собі!

але я не кажу не давати,давайте!

хотя,я вас не виню нівчому. кого Бог до себе не привів сам,тому всі ці розмови пусті і він ніокли не зрозуміє про шо мова...

мене одне цікавить,тисячі людей по всьому світу розказують як їм допомагає Бог,а такі як ви всерівно їм не вірите. в чому причина? думаєте всі вони брехуни?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
А якщо виявиться, що Бога нема і ніколи не було ви будете продовжувати у нього вірити всупереч всім фактам і науковим доказам?
а якщо в кишені гриби почнуть рости?
пропонуєхш мені тішитись марними надіями? чи вірити явним ознакам присутності Бога в свому житті?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Наука навіть зараз запускає космічні кораблі на супутник Юпітера, якого взагалі не видно і той супутник туди точнісенько долітає. Так само наука навіть зараз вже оперує і використовує такі речі, які неможливо побачити чи якось відчути. Прикладів навколо маса. Це і телебачення і мобільний зв"язок (які би ще 200 років тому однозначно віднесли до чуда божественного ) і нанотехології і генна інженерія і багато іншого.
ну і? я ж тобі кажу,шо толку від того абсолютно ніякого немає! 0 повний.

люди як вмирали так і будуть вмирати,як хворіли ,як духовно так і фізично і нічо ви з тим не зробите!
егоїзм,агресію,заздрість,захланність не вилікуєш без Бога,хоть би ти на місяць на курорт літав,хоть на іншу галактику.


скажи,раніше людина орала поле руками і годувала сімю. сьогодні джон дір оре стільки шо може прогодувати пів міста. питання,чому в африці помирають з голоду? закінчилось залізо на планеті,нехватає тракторів?

а я тобі відповім,бо ви лікуєте не те що треба і не про то думаєте. на іншу планету.... спочатку з своєї розібратись треба,потім другі засирати почнете!

Востаннє редагував ecosvyat: 24.12.2011 о 13:02. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:03 #1835660   #65
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Ню-ню... Єдиного не можете зрозуміти, я не кажу, що його немає, не можу довести, що він є, єдине знаю точно, що церква - зомбування людей, спосіб влади і тримання під контролем людей, засіб забезпечення і наживи тими самими грошима. Я в свому житті менш грішна, ніж священники, відпускаючи гріхи вам, бо я - щира. Вірите в Бога - ніхто не боронить, та не потрібно зомбувати інших і вкладати прозору віру в те, що нічого не роблячи можна мати все тільки від Бога.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:11 #1835666   #66
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Це все - дії диявола!))))
ясне діло.замість того аби тратити час,сили і мільярди дєнєг на лікування,подолання голоду,люди баваляться в зоряні війни.
тільки диявол може заполонити людський мозок такою єрундою!

ше один приклад. побігала людина за мячиком півтора години,а на тобі пару тисяч. закотив мячик в ворота,о ше десятка звершу...
хіба це не брєд?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
що нічого не роблячи можна мати все тільки від Бога.
де я таке сказав?

де сказав ходити до церкви щонеділі?

ви читаєте шось таке чого я не писав....
це нормально?

Востаннє редагував ecosvyat: 24.12.2011 о 13:11. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:22 #1835672   #67
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Не є господарем свого життя - курча, яке народилось, щоб потрапити в бульйон, а людина сама робить своє життя.
справді так думаєте? Людина сама визначає для себе, коли їй вмирати, а коли жити? Я вам ще раз кажу: мене впродовж дня неодноразово схоплює серце від болю - і це при здоровій кардіограмі й аналізах. Я в такому випадку є господарем свого життя? Я можу вмерти, навіть не дописавши цей пост, ви це розумієте? Так, ви зараз думаєте, що ви - господар свого життя, але невже ви такі наївні, думаючи, що так буде завжди? Та банальний грип з ускладненнями може нас, таких сильних і розумних, скосити за кілька днів. А ви тут розповідаєте про те, що там людина може чи не може? Відкрийте очі на світ, перестаньте жити в полоні самовпевнених ілюзій, бо ви навіть не знаєте, що завтра може статися, а ви ту так розглагольствуєте, наче Бога за бороду схопили.

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
"Мої діти потребують не тата з грошима, а передовсім ТАТА" - а це як? "Тату, нам не треба грошей, ми підемо всі разом під церкву в Бога просити хліба"... Супер!
Я сумніваюся, що ви зрозумієте. Нам, віруючим, які, згідно з цією темою, є недорозвинутими в інтелектуальному плані, дуже важко пояснювати такі речі як любов, цінності тим людям, які, згідно з цією темою, є дуже інтелектуально розвинутими, і які у своєму житті, якщо й виходять заміж, то тільки тому, що в їхньому мозку відбулася відповідна хімічна реакція, а їхні інстинкти, керовані їхніми генами, вказали на "самця", який здатний продукувати здорове потомство.

Востаннє редагував Leon+: 24.12.2011 о 13:33.
Leon+ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (25.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:23 #1835674   #68
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
пропонуєхш мені тішитись марними надіями? чи вірити явним ознакам присутності Бога в свому житті?
В твоєму житті хто з Богів присутній. Аллах, Хпистос, Крішна, Зевс чи Ра?
Той бог тобі свій паспорт показував?
Чи ти навмання віриш?

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ну і? я ж тобі кажу,шо толку від того абсолютно ніякого немає! 0 повний.

люди як вмирали так і будуть вмирати,як хворіли ,як духовно так і фізично і нічо ви з тим не зробите! !
Років 120 назад жила така тварина, яка називалася морська корова. Вона була повністтю знищена. То по вашому получається що толку від того, що вона була і жила абсолютно ніякого немає! 0 повний. І це вже не випарвится бо вид зник повністтю.
Ось і з людством і всіма тваринами і рослинами і нашою планетою і сонячною системою буде точно так само в свій час.
І тоді нікого не буде хвилювати, чи жили колись на планеті ecosvyat і Mark V чи їх взагалі не було і не буде важливо де і коли вони жили чи в Україні, чи в державі Майя чи Узбекістані і чим займалися і для чого жили...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:39 #1835682   #69
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Років 120 назад жила така тварина, яка називалася морська корова. Вона була повністтю знищена. То по вашому получається що толку від того, що вона була і жила абсолютно ніякого немає! 0 повний. І це вже не випарвится бо вид зник повністтю. Ось і з людством і всіма тваринами і рослинами і нашою планетою і сонячною системою буде точно так само в свій час. І тоді нікого не буде хвилювати, чи жили колись на планеті ecosvyat і Mark V чи їх взагалі не було і не буде важливо де і коли вони жили чи в Україні, чи в державі Майя чи Узбекістані і чим займалися і для чого жили...
то нашо жити взагалі? смисл?
от тут жінка мучиться шось доказує собі всьому світові шо її діти варті чогось....а оказується по твоїй логіці ми взагалі немаєм ніякого значення... то може підірвати той колайдер нафіг,тай покінчим з тими муками,голодом,га?



я тебе питав,чому при сьогоднішніш технологіях люди вмирають від голоду?
фігові виходить технології,нерозвинуті,примітивні якісь...
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
В твоєму житті хто з Богів присутній. Аллах, Хпистос, Крішна, Зевс чи Ра? Той бог тобі свій паспорт показував? Чи ти навмання віриш?
Христос,бо він мене до себе привів і допомагає. якби це зробив алах,то я і це б зрозумів. але ні,це Ісус!
ecosvyat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Leon+ (24.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 19:10 #1835880   #70
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
то нашо жити взагалі? смисл?
от тут жінка мучиться шось доказує собі всьому світові шо її діти варті чогось....а оказується по твоїй логіці ми взагалі немаєм ніякого значення... то може підірвати той колайдер нафіг,тай покінчим з тими муками,голодом,га?
А вірувати який смисл, якщо все має свій кінець?
Науці невідомо чи є Бог, але відомо що не знайдено абсолютно нічого, що могло би існувати вічно. Тому і Бог, якщо такого знайдуть (в чому я дуже сильно сумніваюся) також буде мати свій початок і кінець.
То може не розшукувати сенс існування, а жити той час, який нам відведено?


Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
я тебе питав,чому при сьогоднішніш технологіях люди вмирають від голоду?
фігові виходить технології,нерозвинуті,примітивні якісь...
Той хто має технології той від голоду не вмирає. І не хоче годувати тих, хто до тих технологій немає доступу. Кожен за себе як по законам джунглів. Якщо твій сусід будує собі будинок на 4 поверхи, то його мало хвилює той факт, що поруч людині нема чим за 1-кімнатну квартиру заплатити.
І такий принцип скрізь.
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
Христос,бо він мене до себе привів і допомагає. якби це зробив алах,то я і це б зрозумів. але ні,це Ісус!
Ти недооцінюєш вищі сили.
На те вони і вищі сили, щоб ти своїм розумом не второпав чи це Аллах тебе до себе привів чи Сатана чи взагалі невідома тобі сутність яка не має назви.
Незабувай, що Бог в нас на різні імена відзивається (і сатана напевно теж) ьо якби відзивався лише на одне ім"я то всі інші релігії вже давно занепали би і віруючих там не було би.
 
Подякував(ла):
Amina (25.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 19:25 #1835895   #71
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
То може не розшукувати сенс існування, а жити той час, який нам відведено?
а нашо? ким відведено,для чого?
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Той хто має технології той від голоду не вмирає. І не хоче годувати тих, хто до тих технологій немає доступу. Кожен за себе як по законам джунглів. Якщо твій сусід будує собі будинок на 4 поверхи, то його мало хвилює той факт, що поруч людині нема чим за 1-кімнатну квартиру заплатити. І такий принцип скрізь.
ну то виходить,нічо не змінилося і який би той прогрес великий не був,таких примітивних питань як голод він вирішити неможе!
прогрес повинен бути в людських душах.тоді всього і всім буде достатнььо. а поки жадність керує світом,будем займатись єрундою,типу зірок і футболу,а люди тим часом будуть пухнути від голоду.....



Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
На те вони і вищі сили, щоб ти своїм розумом не второпав чи це Аллах тебе до себе привів чи Сатана чи взагалі невідома тобі сутність яка не має назви
а для чого це Ісусу? смисл?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Незабувай, що Бог в нас на різні імена відзивається (і сатана напевно теж) ьо якби відзивався лише на одне ім"я то всі інші релігії вже давно занепали би і віруючих там не було би.
а шо,всі ті,хто взагалі не кличе нідоякого занепадає зразу?
на те вона всеохоплююча любов,шоб різниці нее було.

тому ми потім йому предявити нічо незможем! а він нам...?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 19:49 #1835916   #72
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис


а для чого це Ісусу? смисл??
По перше невідомо чи Ісусу?
Ти фільми дивився, в театрі був телевізор дивишся? Там артисти говорять те, що треба казати за сценаріем, а насправді в них зовсім іеше життя, і звати їх по іншому і мотиви грати роль в них зовсім інші. Але коли кіно хороше і артисти грають добре, то тобі це все в голову не приходить, а ти їх сприймаєш так, як у фільмі режисером передбачено.
Ось так само і з релігіями і з богами.
Тільки там не люди артисти, а сили значно інтелектуально потужніші і з значно більшими можливостями, чим найсучасніший комп"ютерний кінематограф 3-Д і угледіти тобі там гру нема жодного шансу.
Так, що запросто Сатана може видаватися тобі в свідомість Богом і різниці ти не відчуєш.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 20:21 #1835939   #73
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
По перше невідомо чи Ісусу?
Ти фільми дивився, в театрі був телевізор дивишся? Там артисти говорять те, що треба казати за сценаріем, а насправді в них зовсім іеше життя, і звати їх по іншому і мотиви грати роль в них зовсім інші. Але коли кіно хороше і артисти грають добре, то тобі це все в голову не приходить, а ти їх сприймаєш так, як у фільмі режисером передбачено.
Ось так само і з релігіями і з богами.
Тільки там не люди артисти, а сили значно інтелектуально потужніші і з значно більшими можливостями, чим найсучасніший комп"ютерний кінематограф 3-Д і угледіти тобі там гру нема жодного шансу.
Так, що запросто Сатана може видаватися тобі в свідомість Богом і різниці ти не відчуєш.
ти не розумієшг бачу....
питаю,для чого Ісусові це робити взагалі? не зі мною,чи з кимось іншим конкретно,взагалі?

сатанаі ясно,Ісусові для чого?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 11:37 #1836092   #74
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
http://www.youtube.com/results?searc...1099l0.2.3l5l0

як бачите,люди можуть просто покаятися,опуститись на коліна і стати здоровими. тоді як в вашому варіанті,треба всьо життя прогорбатитись,потім облисіти від хімії і можливо. можливо... оздоровитись. ну можна ше відтягнути дату...

а той хто має справжню віру лікується швидко,без наслідків і потім лиш дякує Богові.

Так шо досраки ті всі гроші...
Мене цікавить процентне співвідношення вилікуваних молитвою і ліками.
Питання, от ти ходиш до лікарів?

Додано через 17 хвилин
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
справді так думаєте? Людина сама визначає для себе, коли їй вмирати, а коли жити? Я вам ще раз кажу: мене впродовж дня неодноразово схоплює серце від болю - і це при здоровій кардіограмі й аналізах. Я в такому випадку є господарем свого життя? Я можу вмерти, навіть не дописавши цей пост, ви це розумієте? Так, ви зараз думаєте, що ви - господар свого життя, але невже ви такі наївні, думаючи, що так буде завжди? Та банальний грип з ускладненнями може нас, таких сильних і розумних, скосити за кілька днів. А ви тут розповідаєте про те, що там людина може чи не може? Відкрийте очі на світ, перестаньте жити в полоні самовпевнених ілюзій, бо ви навіть не знаєте, що завтра може статися, а ви ту так розглагольствуєте, наче Бога за бороду схопили.
Що ви, нікого за бороду не хапала, просто взяла себе в руки і свої невдачі почала спихати не на Бога, а на своє недопрацювання, свою лінь і недостатню кількість інформації. Болить серце? Кардіограма показує, що все нормально? Ок, а ви в Київ до найкащих спеціалістів їздили, де найкраща техніка для визначення мінімальних відхилень в роботі сердечно-судинної системи є? Не їздили? А чому? Невже грошей не вистарчає для такого роду обслідування?
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Я сумніваюся, що ви зрозумієте. Нам, віруючим, які, згідно з цією темою, є недорозвинутими в інтелектуальному плані, дуже важко пояснювати такі речі як любов, цінності тим людям, які, згідно з цією темою, є дуже інтелектуально розвинутими, і які у своєму житті, якщо й виходять заміж, то тільки тому, що в їхньому мозку відбулася відповідна хімічна реакція, а їхні інстинкти, керовані їхніми генами, вказали на "самця", який здатний продукувати здорове потомство.
Та все ж попробуйте мені пояснити, Біблія ж дає відповіді на всі питання, мене цікавить... Що для мене є любов я опишу в іншій темі. Своїми думками я ділюсь, спираючись на свій досвід, досвід своїх друзів, перелопативши велику кількість літератури. В нашому світі потрібно керуватися правилами "виживання".... Не хочете? Не проблема, сидіть під церквою все життя, сподіваючись, що Бог вас нагодує, обігріє і вилікує від всього, я ж не проти)))) А я в той час буду старатися добути кошти для максимально комфортного життя своїх дітей, та й свого... Питання - а навіщо ви в школу ходите вчитись? Там вчать наукам, які протиречать біблійній теології... Навіщо ходите до лікарів? Ідіть під церкву сам, чи з хворою дитиною.... Ще одне питання, тільки подумайте перед тим як відповідати... Якщо (не дай Боже) дитина тяжко захворіє і потрібна буде термінова операція, яка дорого коштує, куди підете, в церкву на пару діб, чи все-таки шукати кошти на операцію? Не мені відповідайте, дайте відповідь собі...

Востаннє редагував Amina: 25.12.2011 о 11:37. Причина: Пізніше додано
Amina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (28.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 11:48 #1836111   #75
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Мене цікавить процентне співвідношення вилікуваних молитвою і ліками.
ну,то тільки діскавері може надати таку інфу))))

ну бачте,я привів вам на вскидку свідчення багатьох людей. а вилікуваних ліками,де вони?


Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Питання, от ти ходиш до лікарів?
ну якшо зуби почнуть боліти,або вломлю руку,то ясне діло. але так то,слава Богу,вже давно нічим не хворію. навіть соплі і ті не чіпаються. хоча раніше стабільно два рази на рік злягав. на тиждень два і з диким кашлем. но це в минулому!

тай взагалі,лікарі не лікують,а заліковують,ну максимум відтягують погіршення.
а сцілені повністю відновлюють хворі органи.
от в моєї знайомої повністю затягнулися всі дирки в зубах новою емаллю. і це не видумки,це чудо. тепер наведіть мені аналог в медицині. лікарі вам скажуть,шо такого не буває))))

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Якщо (не дай Боже) дитина тяжко захворіє і потрібна буде термінова операція, яка дорого коштує, куди підете, в церкву на пару діб, чи все-таки шукати кошти на операцію?
якшо віра мала,як у вас,то до лікарів,якшо віра шоч трошки є,то до Бога. за ним діло не стане!

Востаннє редагував ecosvyat: 25.12.2011 о 11:48. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sonze11 (19.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 11:50 #1836114   #76
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
то нашо жити взагалі? смисл?
от тут жінка мучиться шось доказує собі всьому світові шо її діти варті чогось....а оказується по твоїй логіці ми взагалі немаєм ніякого значення... то може підірвати той колайдер нафіг,тай покінчим з тими муками,голодом,га?



я тебе питав,чому при сьогоднішніш технологіях люди вмирають від голоду?
фігові виходить технології,нерозвинуті,примітивні якісь...
Христос,бо він мене до себе привів і допомагає. якби це зробив алах,то я і це б зрозумів. але ні,це Ісус!
Я мучаюсь?)))) Так, напевно мучаюсь, їздячи на Хонді 2012 року випуску, вживаючи якісні продукти, купуючи хороший одяг... обділена я людина, вибачте, що з мене взяти? Та все таки послухайте бідну жінку (яка своєю тяжкою працею заробила собі цю "муку"). Мої діти варті не Чогось, а Найкращого! І я несу відповідальність за них, бо, напевно, по вашій теорії, в благодаті, а не муках їх породила. І мало не вмерла я і моя дитина під час тої "благодаті" не для того, щоб в бідності ціле життя маятись...
Я зрозуміти не можу одного, чому церква так осуджує багатих людей? Не тих, хто вкрав і вбив, а тих, что сам чогось намагається досягти? Дайте відповідь на це питання!
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 11:55 #1836121   #77
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ти не розумієшг бачу....
питаю,для чого Ісусові це робити взагалі? не зі мною,чи з кимось іншим конкретно,взагалі?

сатанаі ясно,Ісусові для чого?
Якщо теорія з існуванням Бога вірна то ти і твоя свідомість це матриця, яка використовується втемну без усяких пояснень.
Не забувай, що в біблії тобі не було пояснено чому Бог жив собі вічно не тужив і рапотом створив всесвіт, а також життя і людину. Чи це була його необхідність чи розвага чи експеримент чи для якихось своїх інших потреб.
Відомо з біблії, що певні люди бога не влаштовують і він хоче, щоб люди змінилися і поводилися так. як їх закликає біблія. Але... всемогутній Бог міг одразу створити людину такою, яку він хоче бачити. Якщо він цього не створив то це означає, що тривалий процесс цікавить бога більше чим резултат. Тоб то йому потрібна увага, молитви, прославляння, навернення грішників до релігії, заволодіння свідомісттю людей.
В противному разі він міг би досягнути результату в одну мить, бо згідно теорії він сам створив людину. її мозок і чудово може це в одну мить перепрограмувати так, як йому цього хочеться. Але він цього не робить.
З Сатаною теж не все ясно.
Якби Сатана бога не влаштовува, то він не проіснував би і 2-х хвилин.
Якщо Сатана існує і щось робить - значить або на те воля божа, або бог не має повної влади над Сатаною. Цеж елементарна логіка зрозуміла навіть дитині в 1-му класі.

Востаннє редагував Mark V: 25.12.2011 о 12:00.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:04 #1836122   #78
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ну,то тільки діскавері може надати таку інфу))))

ну бачте,я привів вам на вскидку свідчення багатьох людей. а вилікуваних ліками,де вони?



ну якшо зуби почнуть боліти,або вломлю руку,то ясне діло. але так то,слава Богу,вже давно нічим не хворію. навіть соплі і ті не чіпаються. хоча раніше стабільно два рази на рік злягав. на тиждень два і з диким кашлем. но це в минулому!

тай взагалі,лікарі не лікують,а заліковують,ну максимум відтягують погіршення.
а сцілені повністю відновлюють хворі органи.
от в моєї знайомої повністю затягнулися всі дирки в зубах новою емаллю. і це не видумки,це чудо. тепер наведіть мені аналог в медицині. лікарі вам скажуть,шо такого не буває))))

Додано через 5 хвилин

якшо віра мала,як у вас,то до лікарів,якшо віра шоч трошки є,то до Бога. за ним діло не стане!
А чого ж ти ходив до стоматолога, а не чекав, поки віс твої дирки "затягнуться"? Здоровий? Дуже рада за тебе, бажаю так прожити ще хоч би років 50. Ні, я хочу конкретну відповідь на конкретне питання - хтось захворіє з дуже близької родини, дадуть тиждень зібрати кошти на операцію, або через 2 тижні буде кінець. куди побіжиш?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ну,то тільки діскавері може надати таку інфу))))

ну бачте,я привів вам на вскидку свідчення багатьох людей. а вилікуваних ліками,де вони?
!
Перша - я. Видалена пухлина, яка могла б не дати мені шансів зустріти 2012, чи навіть 2009 рік. Ті, хто мають гроші і тільки вилікувались зараз в німецьких і ізраїльських клініках на реабілітації, А інші ходять попри тебе щодня і, "принаймі" кожних 10 хв. Ви знаєте що таке Діскавері? Навіщо вам це?

Додано через 4 хвилини
До дуже релігійний є багато питань, ви готові відповідати на них не цитатами з Біблії, а своїм досвідом, переконанням і обізнаністю?

Востаннє редагував Amina: 25.12.2011 о 12:04. Причина: Пізніше додано
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:12 #1836129   #79
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Я зрозуміти не можу одного, чому церква так осуджує багатих людей? Не тих, хто вкрав і вбив, а тих, что сам чогось намагається досягти? Дайте відповідь на це питання!
хыба я казав що осуджую? ніколи!
я не прозорливий і наперед ніколи нічо сказати неможу. але думаю ваші діти,на яких би хондах вони не їздили,завжди будуть потребувати тата. я так зрозумів,шо його нема. надіюсь через це вони ніколи не будуть себе почувати нещасливо,а навпаки.



Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Якщо теорія з існуванням Бога вірна то ти і твоя свідомість це матриця, яка використовується втемну без усяких пояснень.
Не забувай, що в біблії тобі не було пояснено чому Бог жив собі вічно не тужив і рапотом створив всесвіт, а також життя і людину. Чи це була його необхідність чи розвага чи експеримент чи для якихось своїх інших потреб.
для чого б він це не зробив,він дає мені можливість і всім без винятку бути щасливими і жити вічно! мені цього достатньо!

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
всемогутній Бог міг одразу створити людину такою, яку він хоче бачити.
виходить,віцн хоче шоб людина сама стала такою яік треба і усвідмила ціну тої досконалості. як відомо,те що дається відразу особливо не ціниться,а те,що зароблено в поті чола,цінується куда більше!



Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
хтось захворіє з дуже близької родини, дадуть тиждень зібрати кошти на операцію, або через 2 тижні буде кінець. куди побіжиш?
чесно скажу,важко сказати,бо одна справа допускати ттаку ситацію,інша перебувати в ній. думаю шо буду використовувати всі можливі методи.
буду просити Бога в любому випадку,а яким саме він допоможе мені,я незнаю.

доречі,а з чого ви взяли,що Бог,чи церква неодобрює лікарів?

наприклад отець Піо,який допомагав людям багато молитвами,на зібрані благодійні кошти,які йому давали вдячні люди,побудував лікарню.
думаю Бог відкрив людині вміння лікувати,робити операції,для її ж блага.
якшо людина дожилася до якоїсь хвороби і не може знести мук,змиритися з цим,то нехай лікується і буд мати другий шанс на покаяння,на обдумання чому так сталося і які її дії привели до такого результату.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А інші ходять попри тебе щодня і, "принаймі" кожних 10 хв.
ну ,нетреба перебільшувати. кожен хто проходить коло мене кожних 10 хв має можливість їздити на хонді 2012 року? врятлді...)))))



Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
До дуже релігійний є багато питань, ви готові відповідати на них не цитатами з Біблії, а своїм досвідом, переконанням і обізнаністю?
пробачте,я не зовсім зрозумів. перепишіть шоб було ясне питання!

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Перша - я. Видалена пухлина, яка могла б не дати мені шансів зустріти 2012, чи навіть 2009 рік.
нерозумію,чому б вам не замислитись і знайти причини,чому сьогодні ви без чоловіка і після операції на рак?
я впевнений шо ви переживаєте такі речі не просто так!
помоєму це не справедливо,щоб молода людина замість того аби тішитись життю,постійно має такі,дуже серйозні проблеми в житті.

Востаннє редагував ecosvyat: 25.12.2011 о 12:12. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 12:13 #1836133   #80
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
я тебе питав,чому при сьогоднішніш технологіях люди вмирають від голоду?
фігові виходить технології,нерозвинуті,примітивні якісь...
Христос,бо він мене до себе привів і допомагає. якби це зробив алах,то я і це б зрозумів. але ні,це Ісус!
Круто! А що мають технології до голоду? Деколи, шановний оппоненте, потрібно відділяти "борщ" від "мух". мови немає, що навіть найновіший айпод не почне розкидати вам в кімнату сердельки...

Як привів? От мені, такій духовно обмеженій суспільній істоті, поясніть. Як привів?
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:07.