Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Собака якої породи стане твоїм другом?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.09.2015, 14:09 #2572586   #1
volanchik
Учасник
 
Аватар для volanchik
Типово Собака якої породи стане твоїм другом?

Прочитавши даний пост
Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Порід собак є дуже багато. І вони всі різні.
Часто люди, заводячи собаку, звертають увагу лише на милу мордаху. І не враховують, що рушниковухий спаніельчик є мисливцем, кругленький мопсик хропить, куцомордий боксерчик слюнявиться і т.д і т.п. в такому ж дусі.
Я веду до того, що перш ніж вибрати собаку ( особливо для квартири) треба вивчити всі її особливості.
Пропоную власникам породистих собак дати відгуки про неї. І згадати не тільки плюси, але й мінуси ( на їхню думку) саме цієї породи, аргументуючи їх.
Зараз в моду увійшли йорки. Та від багатьох чула скарги, що трохи вони істеричні, гавкають поночах. Я б задумалась, вибираючи це чудо.
Одразу згадав як я сам задавався питанням щодо вибору собаки, ніяк не міг оприділитися. Друзі радили багато чого, але поради ті були різні та і толку з них було мало, порившись в інтернеті наткнувся на цікавий ресурс, там різні тести, та зокрема є опитування про те яка порода собак вам підходить найбільше, ну це звичайно не може бути стовідсотковою правдою, але все таки в кінці опитування результат показав що найбільше мені підходить ротвейлер, його й завів і ні краплини не шкодую=))). Мені допомогло, можливо і ще комусь стане в нагоді, ось посилання - клацни на мене
volanchik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 11:36 #2573130   #2
Robs
Banned
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Пит буль может стать отличным другом.
Robs зараз поза форумом  
Подякували 2:
ats295 (23.10.2015), Пантера (06.09.2015)
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (04.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2015, 15:27 #2586192   #3
Mriyka23
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

в меня Німецка вівчарка вже шостий рік
Mriyka23 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2015, 09:15 #2591888   #4
ksym
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

друзі , тим хто хоче завести собаку, пропонуємо цей сайт, він ще молодий, але тут непоганий вибір тварин, особливо собак. можна вибрати таки породи
Вельш
http://petcare.ua/ru/welsh_corgi/
Кинг чарльз
http://petcare.ua/ru/king_charles_spaniel/
Бишон фризе
http://petcare.ua/ru/bichon_frize/
Японский хин
http://petcare.ua/ru/yaponskiy_hin/
Пекинес
http://petcare.ua/ru/pekines/
Бассенджи
http://petcare.ua/ru/basendgi/
Джек
http://petcare.ua/ru/dgek_rassel/
Чихуа
http://petcare.ua/ru/chihuahua/
Померанец
http://petcare.ua/ru/pomeranskiy_shpits/
ksym зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (06.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2015, 13:39 #2592776   #5
Diho
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Теж дуже хочу вівчарку, але лякає те що за ними потрібен дуже ретельний догляд, постійно тринувати
Diho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2015, 11:38 #2597850   #6
Dedawic
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Мені б, мабудь, другом міг стати лабрадор або далматін. Але житлова площа не дозволяє тримати собаку, на жаль.
Dedawic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2015, 13:05 #2597868   #7
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата
Допис від Dedawic Переглянути допис
Мені б, мабудь, другом міг стати лабрадор або далматін. Але житлова площа не дозволяє тримати собаку, на жаль.
Житлова площа, не має до собаки ніякого відношення. Навть якщо б в тебе була хата на 500 квадратів, лабрадор все рівно б сидів або біля твоєї ноги, або під столом. А спав би на ліжку в тебе в ногах. Ну якщо б ти був дуже наполеглевим, то може на підстілці, але це місце 1х1.
Бігати лабрадор має не по хаті, а на вулиці. І звідси і перша перешкода - вільний час, але зовсім не метраж квартири.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 5:
Kateryna101 (07.12.2015), Lika87 (10.12.2015), Mutter (07.12.2015), SNIZHOK (10.12.2015), thebestsobaka (07.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2015, 09:59 #2598827   #8
Lika87
Banned
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Житлова площа, не має до собаки ніякого відношення. Навть якщо б в тебе була хата на 500 квадратів, лабрадор все рівно б сидів або біля твоєї ноги, або під столом. А спав би на ліжку в тебе в ногах. Ну якщо б ти був дуже наполеглевим, то може на підстілці, але це місце 1х1.
Бігати лабрадор має не по хаті, а на вулиці. І звідси і перша перешкода - вільний час, але зовсім не метраж квартири.
Повністю згідна. Тримаю собаку в однокімнатній квартирі, але моя робота дозволяє мені проводити з нею дуже багато часу під час вигулу. Вдома собаки здебільшого тільки сплать і їдять.
Lika87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2015, 10:28 #2598840   #9
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

а коли собака сидить в вольєрі 2 на 2 цілий день і лише на ніч випускають ?
знайомі люди тримають в квартирах великх собак такі як ньюфаундленд, московська сторожова, кавказька вівчарка і т.д.

мені до душі породи з групи молоссосів:

Бордосский дог
Сенбернар
Меделянка
Мастиф
Английский бульдог
Американский бульдог
Немецкий дог
Ротвейлер
Ньюфаундленд
Немецкий боксёр
Бурбуль
Шарпей
Кане-корсо
Ка де Бо


в ідеалі я би хотіла кане-корсо, бордоського дога , бурбуль чи англійського мастифа ) але вже маю ревниву собаню без породи, яка не потерпить ще одного улюбленця )
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (10.12.2015), Lika87 (14.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2015, 13:17 #2598884   #10
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?



Ідеальна собака для мене.

Додано через 13 хвилин
Шотландський Тер*єр

Востаннє редагував ats295: 10.12.2015 о 13:17. Причина: Пізніше додано
ats295 зараз поза форумом  
Подякували 6:
Jane Doe (18.12.2015), kuzina (16.12.2016), Lika87 (14.12.2015), Lily1 (13.03.2017), Mutter (11.12.2015), org100h (14.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2015, 07:21 #2599065   #11
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Підбір собаки повинен залежати від характеру та темпераменту власника. У кожного з нас є своє бачення на ті чи інші породи.
Але потрібно обов'язково звертати увагу і на характер собаки і для чого ви її берети наприклад: для споту чи роботи, охорони території чи просто для любові.

P.S. А ще згідна з рейтингом http://club4paws.com.ua/top-10-najro...h-porid-sobak/
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ats295 (11.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2015, 19:30 #2599229   #12
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата а коли собака сидить в вольєрі 2 на 2 цілий день і лише на ніч випускають ?
незнам, але якшо глянути на природні умови то ніхто не сидить в 2 на 2 вольєрі, але з другої сторони як по другому тримати теж не знаю. Часом думаю, що було б краще моїй, сидіти в хаті в теплі але обемеженій, чи хай шатаєця по холоду в дворі але необмежена
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2015, 20:41 #2599258   #13
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата Підбір собаки повинен залежати від характеру та темпераменту власника. У кожного з нас є своє бачення на ті чи інші породи.
Але потрібно обов'язково звертати увагу і на характер собаки і для чого ви її берети наприклад: для споту чи роботи, охорони території чи просто для любові.

P.S. А ще згідна з рейтингом http://club4paws.com.ua/top-10-najro...h-porid-sobak/
Також ще залежить від того скільки власник бажає вкласти часу в собаку - вигулювати, тренувати, і взагалі, чи може контролювати собаку - це любителям масивних і потенціально агресивних порід, як Коно Корсо, деякі види мастифів, вівчарок тощо, а це небезпека як і до других собак, так і для людей.

Взагалі існує думка що ідеально підібрана собака по характеру і звичках подібна до власника. В багато чому я згідний з цею думкою.
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2015, 11:51 #2599359   #14
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата
Допис від Mutter Переглянути допис
незнам, але якшо глянути на природні умови то ніхто не сидить в 2 на 2 вольєрі, але з другої сторони як по другому тримати теж не знаю. Часом думаю, що було б краще моїй, сидіти в хаті в теплі але обемеженій, чи хай шатаєця по холоду в дворі але необмежена
знайома з двома собаками, яких привозять з байковець в парк погуляти. одна з них вівчарка, а інша малий пінчер,

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Підбір собаки повинен залежати від характеру та темпераменту власника. У кожного з нас є своє бачення на ті чи інші породи.
Але потрібно обов'язково звертати увагу і на характер собаки і для чого ви її берети наприклад: для споту чи роботи, охорони території чи просто для любові.

P.S. А ще згідна з рейтингом http://club4paws.com.ua/top-10-najro...h-porid-sobak/
а в житті, якось по іншому )особисто знаю лабрадорів дуже багато , але особливим розумом вони не відрізняються. так само, як золотисті ретривери)
а чого в рейтингу нема бельгійської вівчарки ? малінуа популярна в європі в охоронній сфері, поліції і т.д.

Востаннє редагував SNIZHOK: 12.12.2015 о 11:52. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2015, 12:31 #2599367   #15
elenapantera1
Учасник
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Мені берньський зенненхунд дуже подобається. Розумний, спокійний, охоронець. Але це щастя - дуже пухнасте, не для квартири. Для частної домівки саме то.
elenapantera1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2015, 15:35 #2599416   #16
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата
Допис від elenapantera1 Переглянути допис
Мені берньський зенненхунд дуже подобається. Розумний, спокійний, охоронець. Але це щастя - дуже пухнасте, не для квартири. Для частної домівки саме то.
от це якраз сама більша помилка, бо коротку жорстку шерсь дуже важко збирати по хаті і практично не реально повитягувати з коврів, на відміну від довгої і пухнастої.
а порода, яка сподобалась дуже гарна
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2015, 18:19 #2599447   #17
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

все життя думла ,що австралійська вівчарка-це коллі
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2015, 22:59 #2599527   #18
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Цитата все життя думла ,що австралійська вівчарка-це коллі
__________________
А я сьогодні зустрів австралійську вівчарку на прогулянці. В цеї породи наймовірні кольори, і колір очей буває майже білий як молоко. І родяться без хвостів.
ats295 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (18.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2015, 23:42 #2599537   #19
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

ой,шотландська
австралійських я напевно й не бачила ніколи,або не звертала увагу,або не розуміла шо воно таке
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2015, 08:21 #2599556   #20
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Собака якої породи стане твоїм другом?

Я хочу амстафа, домовився з тіткою, шоб на весні дала одне щенятко. Говорять, шо то злющий пес,але я вважаю,- як виховаєш - так і будеш мати.
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:56.