Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Mr.FreeMan

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.12.2011, 19:56 #1830220   #41
denf
Учасник
 
Аватар для denf
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Прослухав пісні, дуже навіть непогано, молодці!
denf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 13:15 #1830649   #42
Іржі
 
Аватар для Іржі
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

йопт. не розумієте ви музики хлопці
кому ж потрібен чи цікавий цей гавнорок)

наївні і смішні)

Востаннє редагував Іржі: 17.12.2011 о 13:18. Причина: ггг
Іржі зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Distemper (17.12.2011), MrPumpkins (17.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 13:22 #1830653   #43
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
йопт. не розумієте ви музики хлопці
кому ж потрібен чи цікавий цей гавнорок)

наївні і смішні)

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
форумні бійці - клавіатуриники напевне до музики жодного відношення немає , окрім того , що являється слухачем. І в переривах між гранням контри по нету і вивченням уроків гайда на форум поливати тих хто хоть чогось досяг )))
а кому потрібен ти з своїми думками ? сам наівний і щей до того херню городиш ) замути краще не гавно рок - троль

Востаннє редагував Distemper: 17.12.2011 о 13:27.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrPumpkins (17.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 21:12 #1830932   #44
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

пропоную всім страшщно вумним зайти на офсайт мумій троля і послухати перші два магнітоальбоми.
бо я так поняв шо всі відомі музиканти вилазили з лона матері зразу з статуетками гремі і емтіві...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 22:27 #1830997   #45
Soubmarine
Учасник
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Бугага..... "Гавнорок", як ти чоловіче виразився.......мене зацепило))))
Внатурі, гавнороку нікому не треба)))))
Але з чогось починати варто чи не так?
Особисто я вважаю, шо музика в першу чергу повинна приносити радість для людини - музиканта, якй її пише. В другу чергу - подобатись народу, і в третю - приносити кеш. При чому 2 і 3 - це як причинно-наслідкове від 1)
Я так зрозумів, шо ти взагалі про нашу творчість говориш, чи в загальному про рок? Якшо так, то в наступному меседжі пиши :
Тернопільський гурт Mr. FreeMan - гавнорокова група, чуваки антімузиканти, вокаліст гавнопєвєц)!!! Я впевнений, шо мені це повідомлення сподобається) і наступне повідомлення було б логічно - скинути те, шо ти вважаєш негавнороком) подивимся, поржем))))
Soubmarine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 22:42 #1831015   #46
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
кому ж потрібен чи цікавий цей гавнорок)
доречі я,тай колеги думаю теж,не проти б почути твій супер інді рок))))
ждьомс))))
і заодно побачити б тих,кому він потрібен))))))))))))))
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2011, 23:44 #1831077   #47
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата
Допис від Soubmarine Переглянути допис
Бугага..... "Гавнорок", як ти чоловіче виразився.......мене зацепило))))
Внатурі, гавнороку нікому не треба)))))
Але з чогось починати варто чи не так?
Особисто я вважаю, шо музика в першу чергу повинна приносити радість для людини - музиканта, якй її пише. В другу чергу - подобатись народу, і в третю - приносити кеш. При чому 2 і 3 - це як причинно-наслідкове від 1)
Я так зрозумів, шо ти взагалі про нашу творчість говориш, чи в загальному про рок? Якшо так, то в наступному меседжі пиши :
Тернопільський гурт Mr. FreeMan - гавнорокова група, чуваки антімузиканти, вокаліст гавнопєвєц)!!! Я впевнений, шо мені це повідомлення сподобається) і наступне повідомлення було б логічно - скинути те, шо ти вважаєш негавнороком) подивимся, поржем))))
так срали колись кпзшніків тобто моїх колег по цеху тільки так було гавно - панк )) ну ну. в Білоруси заце ценили , москалі , поляки зато ботанам не подобається. Я не ствержжую , але чомусь сумніваюсь , що цей "професійний музикант" вам це насмілиться сказати вживу і я не говорю про фізичні баталії навіть чисто полюдськи
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 09:45 #1832020   #48
Soubmarine
Учасник
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Сьогодні о 20.00 відбудеться благодійний концерт до дня Св. Миколая. Місце проведення паб Хмільне Щастя. Вхід 30 грн. Гроші виручені підуть на допомогу дитячому будинку.
Будуть грати такі гурти :
Називний Відмінок.
Одеон - акустична програма,
Mr. FreeMan,
Planet Salt.
Запрошуються усі бажаючі та небайдужі до живої музики і дітей сиріт)
Буде кльовий рокешнік, багато пива, позитивний настрій. і тп.
Soubmarine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 15:20 #1832338   #49
Іржі
 
Аватар для Іржі
Smile Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
а кому потрібен ти з своїми думками ? сам наівний і щей до того херню городиш ) замути краще не гавно рок - троль

а то форум і я маю право тут сказати свою думку і от мені дуже пох знати чи потрібна вона тобі чи комусь іншому
причому тут зразу дурні замітки " замути краще". я не музикант але знаю що таке правильна музика і її слухаю.
а наявність подібної гавномузики дратує і хочеться щоб поменше було такого

Востаннє редагував Іржі: 19.12.2011 о 15:24. Причина: бл
Іржі зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 16:38 #1832399   #50
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
а то форум і я маю право тут сказати свою думку і от мені дуже пох знати чи потрібна вона тобі чи комусь іншому
причому тут зразу дурні замітки " замути краще". я не музикант але знаю що таке правильна музика і її слухаю.
а наявність подібної гавномузики дратує і хочеться щоб поменше було такого
ти не музикант і не музикальинй критик , а так лякей який прийшов обісрати когось просто так. Поняття "правильна" музика - такої неіснує . Так само , як і - "правильні фільм" чи інше мистецтво. Обережніше з обсираловом ато дообсираєсшя колись або не колись , а скоро ) тимбільше аргументів ти ж немаєш , а тупо балаболиш )
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Otto (19.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 17:00 #1832408   #51
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
а наявність подібної гавномузики дратує і хочеться щоб поменше було такого
відповім тобі твоїми ж словами, правильний ти пацінчік!
Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
мені дуже пох знати чи потрібна вона тобі чи комусь іншому
Otto зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ALM (19.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 21:53 #1832629   #52
Іржі
 
Аватар для Іржі
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ти не музикант і не музикальинй критик , а так лякей який прийшов обісрати когось просто так. Поняття "правильна" музика - такої неіснує . Так само , як і - "правильні фільм" чи інше мистецтво. Обережніше з обсираловом ато дообсираєсшя колись або не колись , а скоро ) тимбільше аргументів ти ж немаєш , а тупо балаболиш )
поняття "правильна" і є правильна. значить шо цікава, не нудна.
причому тут обсиралово. сказав думку а такі любітєлі жертися як ти зразу ведуться)
заспокойся і не погрожуй мені тут
Іржі зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 22:19 #1832652   #53
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
я не музикант але знаю що таке правильна музика і її слухаю.
ну так кинь нам ссилки на свцій інді рок,той який ти грав,чи групу збирав для нього. тайц подивимся,шо таке правильна музика,ти ж в цьому питання шариш добре і сумніваюсь шо ти шукав собі музикантів аби грати гавромузику.
шось получилось? чи ти суто язичком працюєш?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 22:52 #1832669   #54
Soubmarine
Учасник
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Не треба пацани так грубо виражатись до цьої ІРЖІ...... Головне не звязуйся з метальовими примочками. Бо іржа портить метал)

А стосовно того, шо ти говориш менше б було гавномузики і так далі. . . . то твоє бачення. Дотримуйся його і надалі. Бажаю тобі досягнути великих висот в творінні справжньої музики......
І ше.......я думаю, шо ні один поважаючий себе музикант не обливав би брудом і лайном іншого. Як би він не грав.

І останнє. Я думаю, шо через рік часу поштою відішлю тобі квиток на наш концерт...... Але боюсь шоб піна з рота не текла))))))))))))
Soubmarine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2011, 23:41 #1832707   #55
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
поняття "правильна" і є правильна. значить шо цікава, не нудна.
причому тут обсиралово. сказав думку а такі любітєлі жертися як ти зразу ведуться)
заспокойся і не погрожуй мені тут
Цитата поняття "правильна" і є правильна. значить шо цікава, не нудна.
для кожного це поняття індивідуальне і немає світого еталону поняття "правильна музика" так само як "правильна думка" . Для когось шансон правильна музика , для когось даб степ , хтось по метал-корам преться хтось торчить від треш металів , для когось панк-рок музика душі і так далі. Якщо вже ти берешся висловлювати думку обсирати чи критикувати агрументуй свою думку , а не розкидайся словами.

Цитата заспокойся і не погрожуй мені тут
ато що ? ))))

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Soubmarine Переглянути допис
Не треба пацани так грубо виражатись до цьої ІРЖІ...... Головне не звязуйся з метальовими примочками. Бо іржа портить метал)

А стосовно того, шо ти говориш менше б було гавномузики і так далі. . . . то твоє бачення. Дотримуйся його і надалі. Бажаю тобі досягнути великих висот в творінні справжньої музики......
І ше.......я думаю, шо ні один поважаючий себе музикант не обливав би брудом і лайном іншого. Як би він не грав.

І останнє. Я думаю, шо через рік часу поштою відішлю тобі квиток на наш концерт...... Але боюсь шоб піна з рота не текла))))))))))))

Цитата я думаю, шо ні один поважаючий себе музикант не обливав би брудом і лайном іншого.
він ж написав , що він не музикант про , що може йти мова )

Востаннє редагував Distemper: 19.12.2011 о 23:42. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 08:18 #1832821   #56
Іржі
 
Аватар для Іржі
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата
Допис від Soubmarine Переглянути допис
Не треба пацани так грубо виражатись до цьої ІРЖІ...... Головне не звязуйся з метальовими примочками. Бо іржа портить метал)

А стосовно того, шо ти говориш менше б було гавномузики і так далі. . . . то твоє бачення. Дотримуйся його і надалі. Бажаю тобі досягнути великих висот в творінні справжньої музики......
І ше.......я думаю, шо ні один поважаючий себе музикант не обливав би брудом і лайном іншого. Як би він не грав.

І останнє. Я думаю, шо через рік часу поштою відішлю тобі квиток на наш концерт...... Але боюсь шоб піна з рота не текла))))))))))))

про квиток поштою і піну з роту - да, поржав) . наївні нічим не обгрунтовані амбіції. якшо то будете грати що зараз то вам ні 100 ні 500 років не поможе)

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
для кожного це поняття індивідуальне і немає світого еталону поняття "правильна музика" так само як "правильна думка" . Для когось шансон правильна музика , для когось даб степ , хтось по метал-корам преться хтось торчить від треш металів , для когось панк-рок музика душі і так далі. Якщо вже ти берешся висловлювати думку обсирати чи критикувати агрументуй свою думку , а не розкидайся словами.



ато що ? ))))

Додано через 1 хвилину





він ж написав , що він не музикант про , що може йти мова )

може для тебе відносно твого рівня інтелекту і поняття музики,культури правильна музика ділиться але насправді то не так. правильна вона і в Африці правильна. може бути різних стилів але не гавностилів..
Ше раз говорю шо правильна музика то музика якісно зроблена, слухабельна і цікава.
Тяжко пояснити людині культурно і інтелектуально слабо розвинутій якій не дано це зрозуміти)

Востаннє редагував Іржі: 20.12.2011 о 08:21. Причина: Пізніше додано
Іржі зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zak (20.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 08:25 #1832825   #57
Zak
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Взагалі-то це правильно. може музика подобатись, може не подобатись, але якщо музика якісна, люди завжди визнаватимуть що вона якісна. Просто можливо не їхня так би мовити.
Zak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 09:27 #1832859   #58
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата:
Допис від Іржі Переглянути допис
Тяжко пояснити людині культурно і інтелектуально слабо розвинутій якій не дано це зрозуміти)
я поняв про шо ти плетеш. згідний ці записи точно не є слухабельні і врятлі хтось буде їх прослуховувати по 100 раз на день. но тут питання не в музиці і не в стилі,питання в якості записів. покишо ,нажаль,в нас нема можливості записатися на нормальній студії.
а на рахунок слухабельності,застав корінного металіста слухати гавнореп,записаний на самій круктій мстудії... та не буде він слухати ніколи в житті,бо то гавнореп і всьо.

я вже зрозумів шо для тебе нема іншої музики як гавноіндірок,який ти склав,записав і не даєш нікому слухати. ти або просто ссикун і боїшся шо тебе обісруть в перші хвилини,так як ти з людьми робиш,шо і не буде дивно,або тупо балабол і так нічо в тому житті не зміг зробити.




і шо ти так морозишся про свій гавно інді рок? де він?

чи то не твї теми ?
http://forum.te.ua/showthread.php?t=43880

http://forum.te.ua/showthread.php?t=66409

ну шо,давай посмлухаєм,чи слабо,гавнообсиральщик?

гавнокрітіка,це удєл тих нєудачніків,які стоять збоку і наблюдають,в той момент,як люди роблять шось справжнє!

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Zak Переглянути допис
Взагалі-то це правильно. може музика подобатись, може не подобатись, але якщо музика якісна, люди завжди визнаватимуть що вона якісна. Просто можливо не їхня так би мовити.
ясне діло,тепер залишилось вам повідомимти адрес тернопільської студії,де записують якісну музику!

Востаннє редагував ecosvyat: 20.12.2011 о 09:27. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 09:48 #1832876   #59
Zak
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Там десь в сусідній вітці була тема про запис супер-пупер якісної симфонічної музики)))))
Zak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 09:53 #1832883   #60
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Mr.FreeMan

Цитата
Допис від Zak Переглянути допис
Там десь в сусідній вітці була тема про запис супер-пупер якісної симфонічної музики)))))
))) я колись чув як весільний музика зводив треш метал))) веселенько так получилось))
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:30.