Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


80 баксів в місяць - це реально!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2013, 23:53 #2233439   #181
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Volder Переглянути допис
а власник хоть в курсі шо там помилка??? (я шось сумніваюся)
за такі гроші шо "заробляє"..міг би виправити))
- це не відноситься до суті нашої теми, ми можемо годинами доколупуватись до того як хто говорить чи пише тут повідомлення, чи є орфографічні помилки і так далі...давайте не будемо відволікатись на такі речі..бо це буде нескінченна дискусія
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:54 #2233442   #182
wisper
Banned
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
я можу назвати своє ім'я - Оксана
Голда?
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:54 #2233443   #183
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Оксана, скоро саймон покаже тут твої фотки .Ти йому сподобалась )
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 23:57 #2233445   #184
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
ммм це нелегальний проект
Ви будете здивовані як і я,але згідно данних Єдиного державного реєстру
МММ є офіційно зареєстрованою і діючою установою досі !


Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
тоді як наша компанія працює легально
Можете озвучити ідентифікаційний код,повну юридичну назву чи посилання на ЄДР?
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 00:05 #2233447   #185
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
- про ділову репутацію партнерів компанії World GN
а вона є? якщо так, то в яких ділах?
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 00:11 #2233448   #186
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я читав. А ти навіть його прізвище правильно написати не можеш.
Алсо, відразу зустрічне запитання: ти читала чим відрізняється програмне забезпечення від компонентів пристрою? А операційна система від оперативної памяті?
Хоча навіщо забивати голову такими дрібницями, зрештою це і не важливо, адже скоро закінчення лістингу на Лондонській біржі і електростанція в Румунії. А репутацію компанії і її учасників будемо захищати великою кількістю дужок в постах на форумі і згадками про книги Кійосакі.

Це погроза?



Any question?

Ніхто в тебе какашки не кидає, тобі ставлять конкретне запитання: що продає твоя компанія і/або які послуги вона надає. Що пише Кійосакі, про біржу, електростанції, хлопців які досягли, ринок сучасних телекомунікаційних послуг обсягом в мільярди і т.д. і т.п. я вже знаю, повторюватися не потрібно.

Отже ще раз: що ти продаєш, навіщо воно мені потрібно (які мої потреби задовільняє) і чому я маю купити це в тебе?
1) Я написала прізвище так - що ти зрозумів - це саме головне. Так я досить непогано розбираюсь в тих питаннях які ви описали - а ще крім того,що розбираюсь маю хорошу звичку - не писати дописів опираючись на власні догадки. Щодо лістингу - то як на мене - це буде чудовим доказом того, що компанія працює в правовому полі, оскільки для того, щоб пройти лістинг на Лондонській біржі необхідно подати повний звіт про фінансову діяльність компанії, її активи, пасиви тощо (можу вам скинути документ однієї юридичної компанії, що спеціалізується на супроводі компаній по лістингу - для загального розвитку). Крім того, як ви розумієте "лохотрони" лістинг на біржі не проходять і це факт.
2) Я не здійснюю погроз, я вам Повідомляю, якщо ви часом не знали - що в нашому законодавстві передбачена можливість відстоювати в суді свою бізнесрепутацію - тому, якщо ви людина розумна то не будете писати необдуманих речей, оскільки за них можете відповідати в суді.
3) я не бачу логічного зв'язку між пірамідальною побудовою структури і власне ФІНАНСОВОЮ пірамідою. Якщо продовжувати вашу логічний лінцюг - тоді банки - це чистої води ФІНАНСОВА ПІРАМІДА, оскільки банківська система управління і начислення грошей теж побудована пірамідальним чином. Взагалі люба структура любої організації всі урядові структури які я знаю побудовані за принципом піраміди. Тому власне важливо чітко розуміти і відрізняти просто піраміду чи пірамідальну структуру побудови сітки чи організації від Фінансової піраміди - як незаконного явища.
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 00:25 #2233449   #187
Joker
Учасник
 
Аватар для Joker
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Оксана, тобто правда ображає вашу компанію? Телефони, які продає ваша компанія, декларуючи це як супер-ексклюзив, точнісінько такі ж можна купити не просто дешевше, а в кілька раз дешевше, і це з повністю аргументованими ссилками, ось будь-ласка http://www.ebay.com/itm/Ainol-Novo-9...item232bdb8474 цей планшет має схожі характеристики ніж ваш його ціна з доставкою 279 долларів.

Ось ще http://www.ebay.com/itm/New-10-1-RK3...item3f25daedc7 характеристики навіть кращі. 297,47 з доставкою, купуйте його в мене за 500, я вам потім ще й 80 баксів кину на карточку, і ше мені на пиво лишиться .
Здається все обговорення діяльності вашої компанії було повністю аргументованим.
П.С. Аааа так забув сказати крилату фразу "Це інтернет, тут і на х.й послати можуть"(с)
Ви образились? Можете подавати в суд.

П.П.С. Ах забув "Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір." (с) Конституція України

Востаннє редагував Joker: 01.07.2013 о 00:38.
Joker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 00:35 #2233452   #188
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
1) Я написала прізвище так - що ти зрозумів - це саме головне. Так я досить непогано розбираюсь в тих питаннях які ви описали - а ще крім того,що розбираюсь маю хорошу звичку - не писати дописів опираючись на власні догадки.
Саме головне в тому що ти оперуєш аргументами "а ви читали такі книги?" і навіть не знаєш як пишеться прізвище автора, а це викликає сумніви чи ти сама ці книги в очі бачила. Як і в тому шо ти розбираєгся у питаннях "які ми описали".
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Щодо лістингу - то як на мене - це буде чудовим доказом того, що компанія працює в правовому полі, оскільки для того, щоб пройти лістинг на Лондонській біржі необхідно подати повний звіт про фінансову діяльність компанії, її активи, пасиви тощо (можу вам скинути документ однієї юридичної компанії, що спеціалізується на супроводі компаній по лістингу - для загального розвитку). Крім того, як ви розумієте "лохотрони" лістинг на біржі не проходять і це факт.
Та хоч на ІРО виходьте, мене це взагалі не колише. Мене цікавить що ти продаєш, а не казки, які тобі розказують на трейнінгах.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Я не здійснюю погроз, я вам Повідомляю, якщо ви часом не знали - що в нашому законодавстві передбачена можливість відстоювати в суді свою бізнесрепутацію - тому, якщо ви людина розумна то не будете писати необдуманих речей, оскільки за них можете відповідати в суді.
Я так і не зрозумів, ти погрожуєш мені судом чи ні?
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
я не бачу логічного зв'язку між пірамідальною побудовою структури і власне ФІНАНСОВОЮ пірамідою.
А я не бачу жодної згадки про ФІНАНСОВУ піраміду, окрім двох постів, і ці пости твої. На злодію шапка горить? Обговорювана контора це піраміда, пруфи приведені вище. Це не добре і не погано, це факт.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Якщо продовжувати вашу логічний лінцюг - тоді банки - це чистої води ФІНАНСОВА ПІРАМІДА, оскільки банківська система управління і начислення грошей теж побудована пірамідальним чином. Взагалі люба структура любої організації всі урядові структури які я знаю побудовані за принципом піраміди.
Думаю просити обгурнування даної тези марно, тому просто відповідаю - ні, не пірамідальна.
Алсо, один із улюблених прийомів лохотронщиків - доводити що все на світі є пірамідами. Так є в силу того, що людей із відповідною освітою, чи хоча б таких що цікавляться темою, в таких конторах нуль цілих нуль десятих, більшість гуманітарії яким нема часу ознайомитися із основами, бо треба "займатися бізнесом".

Ще раз: що ти продаєш?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 03:01 #2233459   #189
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Ніхто в тебе какашки не кидає, тобі ставлять конкретне запитання: що продає твоя компанія і/або які послуги вона надає. Що пише Кійосакі, про біржу, електростанції, хлопців які досягли, ринок сучасних телекомунікаційних послуг обсягом в мільярди і т.д. і т.п. я вже знаю, повторюватися не потрібно.
Отже ще раз: що ти продаєш, навіщо воно мені потрібно (які мої потреби задовільняє) і чому я маю купити це в тебе?[/QUOTE]


Про продукти компанії можна почитати на офіційному сайті компанії www.worldgmn.com
1) Почнемо з зв'язку - компанія має власне програмне забезпечення - це програма softsim - про її характеристики читайте на сайті - якщо в загальному можна порівняти зі скайпом, однак має додаткові функції - дзвінок можна записувати - колись в скайпі така функція теж була, тепер її немає. Можна налаштувати переадресацію дзвінка - наприклад коли до тебе дзвонять на комп'ютер - можна отримати дзвінок на мобільний телефон - що те на мій погляд цікаво. Остальне як у скайпа - можливість показувати свій робочий стіл і т д. Дзвінки з софт сім на софтсім так само безкоштовні як і у скайпа, але є позитивна відмінність - в нас можна здійснювати відеодзвінки на 5 осіб одночасно - а в скайпі ця функція уже платна.
Тепер щодо тарифів, донедавна в нас був найпопулярніший тариф 800 хвилин на місяць часу - в 100 країн світу на стаціонарні і мобільні номери. Тобто вартість однієї хвилини - 30 копійок - це середня вартість локальних українських операторів. Вартість цього тарифу була 30 доларів. На даний момент компанія запровадила ще більш вигідний тариф - безлімітний - Ось його характеристики Super Free World Unlimited
Тарифный план для звонков по выгодным тарифам, с помощью инструментов VoIP (SoftSim) твоей Video Comm Suite. Звони за 0 центов в минуту в 100 стран, как на стационарные, так и на мобильные телефоны, в течение 30 дней. - вартість 45 доларів.
Звичайно, що цей тариф не може замінити повноцінно наші мобільні тарифи оскільки дзвінки здійснюються через інтернет і відповідно - це обмежує свободу використання. Хоча на майбутнє - коли безкоштовний wi-fi буде всюди - такий тариф буде ще цікавіший. Актуальний буде для людей які часто дзвонять за кордон, особливо для тих які подорожують чи мають дзвінки в декілька країн одночасно.
2) Програмне забезпечення для проведення відеоконференцій ( так зв. відеокімната) на велику кількість людей - до 32 чоловік відео і до 1000 людей слухачів - вебінару - з можливістю показу відео з інтернету, інтернетсерфінгу, показу документів, презентацій, картинок, малювання і ще багато всякого різного. З можливістю запису звуку, відео і т далі. Це не повний перелік функцій, оскільки не було часу до кінця в всьому розбиратись. Буде цікавим для любого бізнесмена який хоче зручно проводити онлайн зібрання, чи для людей які проводять навчання через інтернет... ну і взагалі для всіх бажаючих. Вартість на місяць 45 доларів.
В нагрузку до відеокімнат йде програмне забезпечення для створення відеовідкриток.
Це те що стосується одного напряму - по зв'язку.
Другий напрям - це технології
Компанія випускає планшети і телефони - щодо характеристик планшетів і телефонів - можете подивитись на сайті. Скоро зробимо детальну порівняльну характеристику і викладемо в інтернет. Щодо конкурентоспроможності продукції - то телефон в цьому плані кращий ніж планшет, оскільки по характеристиках він такий як самсунг галаксі с 4, а ціна буде 360 доларів. Планшет уже в нас є на руках, телефон появиться в продажі через 7-10 днів орієнтовно. Стосовно того кому це буде цікаво - звичайно більшості представників компанії- а також тим людям які особливо не звертають увагу на бренди - кому важлива якість товару, тому що товар справді якісний.
Я особисто належу до людей які більше звертають увагу на якість ніж на бренд, тому для себе я буду купляти телефон нашої компанії - тим більше, що в моєму новому Sony, якому всього 6 місяців почав регулярно глючити сенсорний екран.
Щодо сертифікації товару в Україні - то поки, на скільки я знаю товар ще не сертифіковано в Україні - тому його купляють для себе зараз в основному партнери і на даному етапі ми не передбачаємо масових продаж. В Росії планшети пройшли сертифікацію і зараз мають проходити телефони сертифікацію. Щодо повернення - то на даному етапі все здійснюється через партнерський офіс в Росії.
Щодо випуску кардфонів - тих маленьких телефонів - то компанія навряд чи буде далі їх продавати.
В перспективі всі товари будуть сертифіковані в Україні і тут буде відкритий сервісний центр.
Третій напрям - це власне самий відомий проект AdKash - про який ви найбільше всього чули.
Про цей проект компанія оголосила ще в вересні минулого року, в листопаді була випущена перша бета версія програмки, коли ми приєднались до компанії вона ще дуже глючила. Всю зиму йшов набір користувачів програми і підписувались договори з рекламодавцями - в березні розпочали перші виплати по цьому проекту - поки тільки внутрішні - за установлені програмки, і тільки недавно розпочали виплату знову ж таки спочатку на даному етапі тільки для партнерів, наступний етап - виплати для affiliate - і далі для всіх бажаючих.
Поясню чому така послідовність і чому так довго запускається проект.
Ну по перше звичайно що поряд з тим що це геніальна задумка по розміщенню реклами - і взагалі цікавий хід, рекламодавцм необхідні конкретні цифри для того, щоб заключати контракт. Мало хто погодиться давати гроші наперед за саму ідею - коли і якій кількості буде показуватись оплачена реклама. Тому для того щоб заключити контракти - компанія мала набрати певну кількість людей які установили програмку - це необхідно для того щоб показати 2 результати - для рекламодавців показати - обсяг аудиторії і динаміку її збільшення і для самої компанії відтестити саму систему яка буде керувати програмкою на великій кількості людей.
Цей період тягнувся досить довго - з листопада по березень. В березні програма уже працювала справно, були здійснені заміри відносно середньої кількості дзвінків - щоб запобігти накручуванням, створені спеціальні програми які будуть відслідковувати накручування з сайтів і тому подібне. Було залучено перші реальні компанії - рекламу яких почали показувати на телефонах - однак за перегляд реклами ще гроші не виплачувались. Перші виплати по цьому проекту були за кількість програм установлених в структурі - якщо людина - партнер компанії - в структурі мала установлену програмку і раз в тиждень заходила в інтернет - для обновлення реклами - за таку людину в тиждень виплачувався 1 долар. Ці виплати продовжують досі виплачувати.
Для чого це було зроблено?
Мета виплат за структуру - стабілізувати кількість людей які постійно користуються програмкою - для 3х речей -
1) оптимізувати насичення партнерської мережі по цьому проекті (щоб всі користувачі мережі по можливості установили собі програмку і звичайно що лідери великих структур будуть за цим слідкувати - оскільки їм за це гроші платять)
2) спрогнозувати в майбутньому необхідну кількість виплат по рекламі - як ви розумієте - компанія зобовязується оплачувати за перегляд реклами - якщо компанія не буде платити - тоді проект не буде розвиватись -
На даному етапі компанія ще не має стільки рекламодавців щоб виплачувати за рекламу всім бажаючим, крім того якщо б компанія запустила виплати за рекламу для всіх - кількість користувачів які установлювали б собі цю безкоштовну програмку зросла б в геометричні прогресії дуже швидко і компанія знову ж не змогла б виплатити всім кошти. Тому самим оптимальним і самим мудрим є поетапний запуск цього проекту.
3) Сприяти залученню нових партнерів і просто користувачів.

На даний момент компанія - запустила виплати за рекламу для партнерської мережі - це говорить про те, що компанія має достатньо коштів щоб оплачувати існуючій мережі партнерів а також має достатньо коштів на запас - для імовірного приросту партнерської мережі.
Зараз по всьому світі в нашій мережі зареєстровано більше 250 000 людей (це разом з афілейтами яким поки не виплачується за показ реклами)- Власне партнерів оріентовно 150 000 тобто компанія має мати достатньо коштів для виплат цій кількості людей по максимуму плюс мати запас на приріст.
Звичайно, що не всі партнери установили собі цю програмку на телефон, але теоретично компанія має мати кошти для виплат цій кількості людей. Давайте порахуємо, скільки грошей компанія має виплачувати 150 000 партнерів які дивляться рекламу - на даний момент крім максимального обмеження в 80 доларів, стоїть обмеження на кількість дзвінків та смс в день за які нараховується реклама це сумарно 60. Тобто мінімум кожного дня 60 центів - 18 в місяць, 150 000 на 18 доларів = 2700 000 щомісячних виплат за перегляд реклами (це по мінімуму).
Як ви розумієте це не маленька сума і думаю на даному етапі розвитку цього проекту частину цих виплат буде покривати сама компанія. Хоча якщо подивитись на обєм ринку реклами і на те скільки цей проект реально може відтягнути коштів з інших видів реклами - тоді звичайно ця цифра здається маленькою.
Зараз компанія заключила договір із великою компанією що буде просувати наш проект і залучати до нього рекламодавців - зсилка http://www.worldassurancegroup.com/
Також про наш проект вже почав писати http://finance.yahoo.com/news/adkash...130200525.html
Те, що компанія вже почала виплачувати за перегляд реклами - спричинить суттєвий ріст структури партнерів, оскільки більшість саме цей проект розглядає як основний для заробітку. І я, в принципі, теж.
А приріст користувачів програмки - дозволить компанії заключити ще більше рекламних контрактів....
Взагалі перспективи цього проекту дуже великі, оскільки його можна використовувати не тільки для реклами товарів але й для їх продажі....тому цей проект є пріоритетним для компанії

...про 4-тий напрям роботи компанії напишу далі

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Joker Переглянути допис
Оксана, тобто правда ображає вашу компанію? Телефони, які продає ваша компанія, декларуючи це як супер-ексклюзив, точнісінько такі ж можна купити не просто дешевше, а в кілька раз дешевше, і це з повністю аргументованими ссилками, ось будь-ласка http://www.ebay.com/itm/Ainol-Novo-9...item232bdb8474 цей планшет має схожі характеристики ніж ваш його ціна з доставкою 279 долларів.

Ось ще http://www.ebay.com/itm/New-10-1-RK3...item3f25daedc7 характеристики навіть кращі. 297,47 з доставкою, купуйте його в мене за 500, я вам потім ще й 80 баксів кину на карточку, і ше мені на пиво лишиться .
Здається все обговорення діяльності вашої компанії було повністю аргументованим.
П.С. Аааа так забув сказати крилату фразу "Це інтернет, тут і на х.й послати можуть"(с)
Ви образились? Можете подавати в суд.

П.П.С. Ах забув "Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір." (с) Конституція України
- так кожен має право висловлювати свою думку якщо вона не ображає честі і гідності інших людей..
..щодо попередніх ваших дописів - то точнісіньку копію найсучасніших моделей самсунга та більшості відомих брендів - теж можна в китаї замовити за "копійки"...але чомусь всі хочуть телефони відомих брендів - який тоді зміст їх купляти якщо можна купити те саме - тільки дешевше?

Відповідь для saymon

- Я крім Kiyosaki читала ще багато інших книг, які власне мабуть і спричинили те, що ми з вами мислимо по різному. А ось щодо вас в мене власне є сумніви - чи ви читали Kiyosaki, тому що він власне рекомендує сітковий маркетинг - як чудову альтернативу лінійному бізнесу.

.....
- в цій темі було багато дописів але приблизно одинакового змісту тому стараюсь відповідати на запитання в загальному. Я не побачила в твоїх твердженнях ніодного справжнього факту про те, що моя компанія являється фінансовою пірамідою...
- Основна ознака фінансової піраміди - це відсутність будь-якої продукції - тобто гроші для верхів надходять із внесків низів. В нашому випадку в компанії є 2 основні продукти по звязку. До слова є відома компанія Talk Fusion в яка продає тільки один продукт - вебкімнати для відеозвязку на вел. кількість людей - це звичайна сіткова компанія і існує вже більше ніж 2 роки. Далі 2 продукти - в напрямі моб. технлогії. Проект едкеш і інвестиційний проект по сонячній енергетиці - це як розцінювати - що в компанії нема продуктів?
Актуальність чи затребуваність цієї продукції для вас особисто мене мало цікавить - це ваша субєктивна думка. Є багато людей які позитивно оцінили наші продукти.


Ваш допис про "улюблений прийом лохотроншиків" - це не аргумент - якщо є факт пірамідальної будови більшості організацій - то це факт - і хто б не використовував це порівняння, "лохотронщики" чи вчителі історії - факт залишиться фактом.
Ще раз конкретизую. Те що компанія працює методом побудови сітки партнерів - не означає що це фінансова піраміда - тобто вашими словами "лохотрон"
Це те саме що називати всі рідини білого кольору молоком, тому що вони білого кольору - надіюсь я зрозуміло навела приклад.
Варіанти побудови сітки бувають різної форми - не обовязково пірамідальної, але це всеодно сітка - в сітковому бізнесі працює багато всесвітньовідомих компаній -
В нашої компанії є 2 проекти аналогів яких немає ні в кого. Якщо звязком і телефонами займаються ще багато компаній. То наш рекламний проект - унікальний - в даному випадку продуктом є безкоштовна програмка - яка в свою чергу є платформою для розміщення реклами.
Так само унікальним є проект по сонячних електростанціях. В даному випадку - продукт - це сама інвестиція. Ми даємо можливість здійснювати довгострокові стабільні малоризикові інвестиції з хорошим прибутком. Чому компанія пішла таким шляхом - пояснюється в статті - http://www.proternopil.te.ua/world-g...redaktsii.html

Востаннє редагував Kauros: 01.07.2013 о 03:23. Причина: Пізніше додано
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 05:27 #2233469   #190
saymon
Guest
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Почнемо з зв'язку - компанія має власне програмне забезпечення - це програма softsim - про її характеристики читайте на сайті - якщо в загальному можна порівняти зі скайпом, однак має додаткові функції - дзвінок можна записувати - колись в скайпі така функція теж була, тепер її немає.
http://www.msgplus.net/Features/Mess...Plus-For-Skype
http://www.dvdvideosoft.com/products...-for-Skype.htm
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
тариф 800 хвилин на місяць часу - в 100 країн світу на стаціонарні і мобільні номери. Тобто вартість однієї хвилини - 30 копійок
Звідки взялося 30 копійок?
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Давайте порахуємо, скільки грошей компанія має виплачувати 150 000 партнерів які дивляться рекламу - на даний момент крім максимального обмеження в 80 доларів, стоїть обмеження на кількість дзвінків та смс в день за які нараховується реклама це сумарно 60. Тобто мінімум кожного дня 60 центів - 18 в місяць, 150 000 на 18 доларів = 2 700 000 щомісячних виплат за перегляд реклами (це по мінімуму).
Ну що ж, давай порахуємо. Припустимо кожен із партнерів купив середній пакет ПРО, вартість якого $289. Множимо і отримуємо 43 350 000, цього вистачить щоб виплачувати кошти "за перегляд реклами" протягом 16 місяців. Тобі досі нічого не зрозуміло? Продовжити думку?
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
А ось щодо вас в мене власне є сумніви - чи ви читали Kiyosaki, тому що він власне рекомендує сітковий маркетинг - як чудову альтернативу лінійному бізнесу.
Черговий шаблон лохотронщиків, які "читали" Кійосакі у вільному переказі якогось чувака в костюмі, на сцені під гучну музику. Насправді він писав не про альтернативу, а про одне із можливих додаткових джерел доходу.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Я не побачила в твоїх твердженнях ніодного справжнього факту про те, що моя компанія являється фінансовою пірамідою...
Це сталося тому, що я не стверджував і не наводив фактів що твоя компанія є фінансовою пірамідою.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Далі 2 продукти - в напрямі моб. технлогії. Проект едкеш і інвестиційний проект по сонячній енергетиці - це як розцінювати - що в компанії нема продуктів?
Я не знаю як і що ти будеш розцінювати, мене цікавило що ти продаєш. Тепер все ясно.
Отже, аналог Скайпу, ПЗ для вебінарів на 1000 людей із функціями з якими не до кінця розібрались, планшети, телефони рівня Гелексі С4, які не сертифіковані в Україні, і реклама по СМС.
Скажу чесно, не вражає.
"Інвестиційний проект по сонячні енергетиці" не розглядаємо, принаймні в тому вигляді як його подав Голда, це курам на сміх, такої відвертої маячні я вже давно не читав.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Ваш допис про "улюблений прийом лохотроншиків" - це не аргумент - якщо є факт пірамідальної будови більшості організацій - то це факт - і хто б не використовував це порівняння, "лохотронщики" чи вчителі історії - факт залишиться фактом.
Я тобі навіть ілюстрацію привів, для легкого сприйнятя, а ти далі про будову більшості організацій. Наводь приклади.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Ще раз конкретизую. Те що компанія працює методом побудови сітки партнерів - не означає що це фінансова піраміда - тобто вашими словами "лохотрон"
Наша пісня гарна й нова.
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
в сітковому бізнесі працює багато всесвітньовідомих компаній
Наприклад?
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
То наш рекламний проект - унікальний - в даному випадку продуктом є безкоштовна програмка - яка в свою чергу є платформою для розміщення реклами.
Шкода тебе розчаровувати, але https://www.google.com/adsense
Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Так само унікальним є проект по сонячних електростанціях. В даному випадку - продукт - це сама інвестиція. Ми даємо можливість здійснювати довгострокові стабільні малоризикові інвестиції з хорошим прибутком.
Набір слів із буклетика "Як стати лідєром".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 07:20 #2233476   #191
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros
в сітковому бізнесі працює багато всесвітньовідомих компаній
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наприклад?
ну наприклад, консультанти з оріфлейму та емвею, шотобінеясно!
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 10:41 #2233608   #192
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

По-перше, для того, щоб позов про відшкодування шкоди було задоволено, необхідно обґрунтовувати його з правової точки зору посиланням на певну норму закону, яка передбачає можливість відшкодування моральної шкоди у певній категорії правовідносин. Наприклад, відшкодування моральної шкоди може бути пов'язане з пошкодженням здоров'я, поширенням неправдивої інформації, що ганьбить честь і гідність людини, пошкодженням майна, порушенням прав споживачів тощо. По-друге, слід виходити з того, що відшкодування моральної шкоди обумовлюється наявністю наступних ознак у їх сукупності: моральну шкоду завдано неправомірними діями чи неправомірною бездіяльністю особи;
моральна шкода є наслідком винних дій особи;
наявний причинно-наслідковий зв'язок між діями особи та наслідками, з якими законодавство (судова практика) пов'язують наявність моральної шкоди.
Беручи до уваги викладене, чітко проглядається об'єм фактів, які потребують доказування у справах про відшкодування моральної шкоди. Найбільші труднощі, на мій погляд, у позивачів викликає доказування наявності саме третього елементу цивільного правопорушення - причинно-наслідкового зв'язку. Так, скоріше за все, залишаться поза увагою суду доводи позивача про те, що моральна шкода виражається у фізичних стражданнях, викликаних стресом, порушенням сну, головним болем, підвищенням кров'яного тиску тощо. За відсутності висновків судово-медичної експертизи про те, що такі функціональні розлади здоров'я з'явилися саме внаслідок дій, чи ситуацій, до якої позивач потрапив через винні дії відповідача, рішення суду буде для позивача скоріш за все негативним. Також дуже уважно слід підходити до доводів позовної заяви, що стосуються впливу неправомірних дій заподіювача моральної шкоди на сталий життєвий ритм, чи життєві зв'язки. Вони також потребують ретельного доказування, як через допит свідків, так і, за можливості, речовими доказами, документами. Слід зазначити, що українські суди не мають практики, що аналогічна американській, зі стягнення значних сум на відшкодування моральної шкоди. Такі випадки поодинокі, і досить часто пов'язані з дуже резонансними справами. Тому, обраховуючи розмір відшкодування моральної шкоди, та звертаючись із позовом, треба пам'ятати, що іноді, витрати, пов'язані з доказуванням моральної шкоди (видатки на експерта, оплату послуг адвоката, оплату вартості проїзду до суду і таке інше) можуть перевищити економічний ефект від судового рішення про відшкодування шкоди, не кажучи вже про обов'язковість міркувань про реальну можливість рішення суду виконати (наявність майна, інших джерел для відшкодування у відповідача).

Додано через 6 хвилин
KAUROS - ви напевно троль трішки почитайте та обгрунтуйте
По-перше, для того, щоб позов про відшкодування шкоди було задоволено, необхідно обґрунтовувати його з правової точки зору посиланням на певну норму закону, яка передбачає можливість відшкодування моральної шкоди у певній категорії правовідносин. Наприклад, відшкодування моральної шкоди може бути пов'язане з пошкодженням здоров'я, поширенням неправдивої інформації, що ганьбить честь і гідність людини, пошкодженням майна, порушенням прав споживачів тощо. По-друге, слід виходити з того, що відшкодування моральної шкоди обумовлюється наявністю наступних ознак у їх сукупності: моральну шкоду завдано неправомірними діями чи неправомірною бездіяльністю особи;
моральна шкода є наслідком винних дій особи;
наявний причинно-наслідковий зв'язок між діями особи та наслідками, з якими законодавство (судова практика) пов'язують наявність моральної шкоди.
Беручи до уваги викладене, чітко проглядається об'єм фактів, які потребують доказування у справах про відшкодування моральної шкоди. Найбільші труднощі, на мій погляд, у позивачів викликає доказування наявності саме третього елементу цивільного правопорушення - причинно-наслідкового зв'язку. Так, скоріше за все, залишаться поза увагою суду доводи позивача про те, що моральна шкода виражається у фізичних стражданнях, викликаних стресом, порушенням сну, головним болем, підвищенням кров'яного тиску тощо. За відсутності висновків судово-медичної експертизи про те, що такі функціональні розлади здоров'я з'явилися саме внаслідок дій, чи ситуацій, до якої позивач потрапив через винні дії відповідача, рішення суду буде для позивача скоріш за все негативним. Також дуже уважно слід підходити до доводів позовної заяви, що стосуються впливу неправомірних дій заподіювача моральної шкоди на сталий життєвий ритм, чи життєві зв'язки. Вони також потребують ретельного доказування, як через допит свідків, так і, за можливості, речовими доказами, документами. Слід зазначити, що українські суди не мають практики, що аналогічна американській, зі стягнення значних сум на відшкодування моральної шкоди. Такі випадки поодинокі, і досить часто пов'язані з дуже резонансними справами. Тому, обраховуючи розмір відшкодування моральної шкоди, та звертаючись із позовом, треба пам'ятати, що іноді, витрати, пов'язані з доказуванням моральної шкоди (видатки на експерта, оплату послуг адвоката, оплату вартості проїзду до суду і таке інше) можуть перевищити економічний ефект від судового рішення про відшкодування шкоди, не кажучи вже про обов'язковість міркувань про реальну можливість рішення суду виконати (наявність майна, інших джерел для відшкодування у відповідача).

Востаннє редагував VOENKOM: 01.07.2013 о 10:41. Причина: Пізніше додано
VOENKOM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 10:46 #2233615   #193
Golda
Учасник
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Доброго дня пані та та панове. Забув пароль до старого акаунту, тому прийшлося зробити новий.
Чесно кажучи я вражений такою зацікавленістю форумчан до мене та компанії якою я займаюся.
Я не прийшов сюди щоб з кимось сперечатися чи комусь щось доводити. Кожен має свою думку, базуючись на тій інфі яку він має, інше питання про якість чи достовірність тої інфи.
Насправді я зареєструвався щоб подякувати усім дописувачам цієї гілочки за таку увагу до мене і компанії. Ви робите велику роботу, своїми дописами показуєте мені де що не зрозуміло, яку інфу треба більш детально пояснити, на чому зробити акцент, які факти надати. Справді, ви всі молодці, що допомагаєте мені, навіть своїми в'їдливими та кусючими дописами.
Якщо кому з вас дійсно цікаво і він хоче адекватно поспілкуватися, то я відкритий, можу надати вам можливість очно зустрітися щоб дивлячись в очі один одному отримати відповіді на всі запитання.
Ще раз всім дякую, продовжуйте шукати негатив в компанії для того щоб ми - партнери знали над чим далі працювати і доносили це до керівництва компанії що покращити і що змінити.
Всім вдалого та хорошого дня, з повагою - Андрій Голда
Golda зараз поза форумом  
Подякували 2:
riznyk (01.07.2013), Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 11:00 #2233622   #194
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Андрій рвав сорочку в темах про METRO і доказував, що йому там бути - облом...
Андрій рвав сорочку в темах про Чубака, що йому бути мером/депутатом - облом...
Андрій рве сорочку в темі про ЕдКеш, що то супер-пупер - чекаєм облому...
Тамадувати таки краще у Вас виходить.

Востаннє редагував mZiG: 01.07.2013 о 11:16.
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 3:
080885msa (16.10.2014), LeFt (04.07.2013), Speller (06.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 11:00 #2233623   #195
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
а також тим людям які особливо не звертають увагу на бренди - кому важлива якість товару, тому що товар справді якісний. Я особисто належу до людей які більше звертають увагу на якість ніж на бренд, тому для себе я буду купляти телефон нашої компанії - тим більше, що в моєму новому Sony, якому всього 6 місяців почав регулярно глючити сенсорний екран.
А що можливо ви хочете поспілкуватися про ділову репутацію з компанією Sony www.sony.ua
VOENKOM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
fasterfox (01.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 11:17 #2233636   #196
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Компанія випускає планшети і телефони - щодо характеристик планшетів і телефонів - можете подивитись на сайті. Скоро зробимо детальну порівняльну характеристику і викладемо в інтернет. Щодо конкурентоспроможності продукції - то телефон в цьому плані кращий ніж планшет, оскільки по характеристиках він такий як самсунг галаксі с 4, а ціна буде 360 доларів. Планшет уже в нас є на руках, телефон появиться в продажі через 7-10 днів орієнтовно. Стосовно того кому це буде цікаво - звичайно більшості представників компанії- а також тим людям які особливо не звертають увагу на бренди - кому важлива якість товару, тому що товар справді якісний.
Я особисто належу до людей які більше звертають увагу на якість ніж на бренд, тому для себе я буду купляти телефон нашої компанії - тим більше, що в моєму новому Sony, якому всього 6 місяців почав регулярно глючити сенсорний екран.
Щодо сертифікації товару в Україні - то поки, на скільки я знаю товар ще не сертифіковано в Україні - тому його купляють для себе зараз в основному партнери і на даному етапі ми не передбачаємо масових продаж. В Росії планшети пройшли сертифікацію і зараз мають проходити телефони сертифікацію. Щодо повернення - то на даному етапі все здійснюється через партнерський офіс в Росії.
Щодо випуску кардфонів - тих маленьких телефонів - то компанія навряд чи буде далі їх продавати.
В перспективі всі товари будуть сертифіковані в Україні і тут буде відкритий сервісний центр.
можете назвати адерсу виробничих потужностей вашої компанії?
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 2:
080885msa (16.10.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
Vitalik (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 11:18 #2233637   #197
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Зустрілись одного разу свідок Єгови та консультант Амвею.......
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 11:37 #2233638   #198
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата
Допис від Kauros Переглянути допис
Власне партнерів оріентовно 150 000 тобто компанія має мати достатньо коштів для виплат цій кількості людей по максимуму плюс мати запас на приріст.
можуть якісь компанії можуть підтвердити що замовляли у вас рекламу і по яких цінах?

Додано через 16 хвилин
хотів би конкретизувати свою думку:
я не маю нічого проти того, що хось собі зароляє гроші сітковим маркетингом
я лише би хотів щоб усі "партнери" подумали як би то так зробити щоб на тему "різних тєм" зі мною вони не спілкувались! ніколи! навіть завуальовано
бо кожен місяць по пару разів хтось вкотре "хоче зустрітись щодо серйозного і надійного бізнесу"

а по суті:
я так і не дуже зрозумів... якщо продукт є цікавим (телефон, планшет, програма, реклама і т.д.), то чому я як споживач не можу купити цей продукт з прозорою системою націнки, а не з різнорівневими системами заробітків "партнерів"... причому у результаті ми тіпа в теорії отримуємо дуже якісний і дуже дешевий продукт... а ось в практиці аналоги коштують дешевше

на черзі "супер таксі" з купівлею "абонементів" і "партнерських пакетів"?
можна спробувати хлібобулочні вироби на МЛН прикрутити...
туалетний папір вже хтось на МЛН ставив?

Востаннє редагував FortYear: 01.07.2013 о 11:37. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 11:51 #2233665   #199
GalliciaSS
Активний учасник
 
Аватар для GalliciaSS
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Це такі самі пройдисвіти як свідки єгови))))). Ходять завжди в костюмчиках при краватці роблят вигляд для лохів пі з дец успішних людей ))
Ps. Люди не ведіться на розвод це все піраміда яка рано чи пізно рухне а ви залишетесь на леді!!!! Там завжди залишаються в плюсі тільки пройдисвіти в краватках))))))
GalliciaSS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 12:00 #2233671   #200
Kauros
Новачок
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від VOENKOM Переглянути допис
По-перше, для того, щоб позов про відшкодування шкоди було задоволено, необхідно обґрунтовувати його з правової точки зору посиланням на певну норму закону, яка передбачає можливість відшкодування моральної шкоди у певній категорії правовідносин. Наприклад, відшкодування моральної шкоди може бути пов'язане з пошкодженням здоров'я, поширенням неправдивої інформації, що ганьбить честь і гідність людини, пошкодженням майна, порушенням прав споживачів тощо. По-друге, слід виходити з того, що відшкодування моральної шкоди обумовлюється наявністю наступних ознак у їх сукупності: моральну шкоду завдано неправомірними діями чи неправомірною бездіяльністю особи;
моральна шкода є наслідком винних дій особи;
наявний причинно-наслідковий зв'язок між діями особи та наслідками, з якими законодавство (судова практика) пов'язують наявність моральної шкоди.
Беручи до уваги викладене, чітко проглядається об'єм фактів, які потребують доказування у справах про відшкодування моральної шкоди. Найбільші труднощі, на мій погляд, у позивачів викликає доказування наявності саме третього елементу цивільного правопорушення - причинно-наслідкового зв'язку. Так, скоріше за все, залишаться поза увагою суду доводи позивача про те, що моральна шкода виражається у фізичних стражданнях, викликаних стресом, порушенням сну, головним болем, підвищенням кров'яного тиску тощо. За відсутності висновків судово-медичної експертизи про те, що такі функціональні розлади здоров'я з'явилися саме внаслідок дій, чи ситуацій, до якої позивач потрапив через винні дії відповідача, рішення суду буде для позивача скоріш за все негативним. Також дуже уважно слід підходити до доводів позовної заяви, що стосуються впливу неправомірних дій заподіювача моральної шкоди на сталий життєвий ритм, чи життєві зв'язки. Вони також потребують ретельного доказування, як через допит свідків, так і, за можливості, речовими доказами, документами. Слід зазначити, що українські суди не мають практики, що аналогічна американській, зі стягнення значних сум на відшкодування моральної шкоди. Такі випадки поодинокі, і досить часто пов'язані з дуже резонансними справами. Тому, обраховуючи розмір відшкодування моральної шкоди, та звертаючись із позовом, треба пам'ятати, що іноді, витрати, пов'язані з доказуванням моральної шкоди (видатки на експерта, оплату послуг адвоката, оплату вартості проїзду до суду і таке інше) можуть перевищити економічний ефект від судового рішення про відшкодування шкоди, не кажучи вже про обов'язковість міркувань про реальну можливість рішення суду виконати (наявність майна, інших джерел для відшкодування у відповідача).

Додано через 6 хвилин
KAUROS - ви напевно троль трішки почитайте та обгрунтуйте
По-перше, для того, щоб позов про відшкодування шкоди було задоволено, необхідно обґрунтовувати його з правової точки зору посиланням на певну норму закону, яка передбачає можливість відшкодування моральної шкоди у певній категорії правовідносин. Наприклад, відшкодування моральної шкоди може бути пов'язане з пошкодженням здоров'я, поширенням неправдивої інформації, що ганьбить честь і гідність людини, пошкодженням майна, порушенням прав споживачів тощо. По-друге, слід виходити з того, що відшкодування моральної шкоди обумовлюється наявністю наступних ознак у їх сукупності: моральну шкоду завдано неправомірними діями чи неправомірною бездіяльністю особи;
моральна шкода є наслідком винних дій особи;
наявний причинно-наслідковий зв'язок між діями особи та наслідками, з якими законодавство (судова практика) пов'язують наявність моральної шкоди.
Беручи до уваги викладене, чітко проглядається об'єм фактів, які потребують доказування у справах про відшкодування моральної шкоди. Найбільші труднощі, на мій погляд, у позивачів викликає доказування наявності саме третього елементу цивільного правопорушення - причинно-наслідкового зв'язку. Так, скоріше за все, залишаться поза увагою суду доводи позивача про те, що моральна шкода виражається у фізичних стражданнях, викликаних стресом, порушенням сну, головним болем, підвищенням кров'яного тиску тощо. За відсутності висновків судово-медичної експертизи про те, що такі функціональні розлади здоров'я з'явилися саме внаслідок дій, чи ситуацій, до якої позивач потрапив через винні дії відповідача, рішення суду буде для позивача скоріш за все негативним. Також дуже уважно слід підходити до доводів позовної заяви, що стосуються впливу неправомірних дій заподіювача моральної шкоди на сталий життєвий ритм, чи життєві зв'язки. Вони також потребують ретельного доказування, як через допит свідків, так і, за можливості, речовими доказами, документами. Слід зазначити, що українські суди не мають практики, що аналогічна американській, зі стягнення значних сум на відшкодування моральної шкоди. Такі випадки поодинокі, і досить часто пов'язані з дуже резонансними справами. Тому, обраховуючи розмір відшкодування моральної шкоди, та звертаючись із позовом, треба пам'ятати, що іноді, витрати, пов'язані з доказуванням моральної шкоди (видатки на експерта, оплату послуг адвоката, оплату вартості проїзду до суду і таке інше) можуть перевищити економічний ефект від судового рішення про відшкодування шкоди, не кажучи вже про обов'язковість міркувань про реальну можливість рішення суду виконати (наявність майна, інших джерел для відшкодування у відповідача).
- Тут питання не в тому чи це важко зробити, чи легко. Якщо є закон значить його можна викорисати. Я знаю про нюанси такого роду справ. Я уже консультувалась з юристами. Чи ви думаєте що я як більшість дописувачів цього форуму пишу попередньо не ознайомившись із змістом теми?
Це дуже цікаво можна спостерігати - в останній переписці - коли людина стверджує - що компанія "лохотрон" тоді як навіть не знає, що компанія продає, тобто абсолютно не компетентна в цьому.....
Я розглядаю такого роду судове розслідування як перш за все можливість доказати на рівні суду що інформація яку люди пишуть про нашу компанію не відповідає дійсності. І не має значення яка буде вартість відшкодованих коштів і чи окупиться дана справа. Головне- результат і моральне задоволення
Kauros зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:23.