Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: Згадуєм чий "бензин" переважає у баку і голосуєм
УкрТатНафта 12 3.69%
УкрНафта 74 22.77%
Лукойл 19 5.85%
Окко 154 47.38%
WOG 92 28.31%
ТНК 4 1.23%
Газ 24 7.38%
Альтернативні види 11 3.38%
Інший (смішний варіант) 18 5.54%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 325. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Хто де заправляється?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.08.2007, 10:08 #388044   #41
Kija
Banned
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

По-темі, здається тут Іріска щось писала про розбавляння водою, ніколи не міг би в таку дурість повірити якби не одна ситуація, одного разу возив матір в Луцьк (це за 80 км від мого міста), заправлятися вирішив на заправці на виїзді, проте вона виявилася закритою, через що заїхав на сусідню зразка СРСР (ліньки було повертатись у місто). Доїхав все нормально, проте коли треба було їхати назад, машина не схотіла заводитися. Оскільки в ремонті майже повний "0" (хіба колесо забортувати, або вже дійсно щось зробити, але тільки після того як хтось уже вкаже на поломку), то позвонив брату, який там мешкає. Після того як ним було знято верхню кришку карбюратора він виявився повним самої звичайнісінької води. В кінцевому результаті мені прийшлося повторити подібну процедуру з розбору і вичерпування ще 2 рази поки доїхав додому.
І от поясніть мені як можна бути на стільки тупим щоб розбавити бензин водою, ну я ще розумію розбавити кращу марку гіршою, ну але водою це вже по моєму явний признак дибілізму.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2007, 13:05 #388163   #42
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Це робиться звісно ж не власниками які дорожать репутацією, а звичайними рядовими пряцівниками-шахраями, і тут вже імідж торгової марки нідочого.

Є ше така заправка АВВА. Не можу сказати шо там бензин поганий але не довіряю їхньому лічильнику. Бо коли на брендовій заправці на залив першого літра йде десь 3-4 секунди, то там перша літра вливається за 2 секунди десь. Це все приблизно, маю на увашзі що шось занадто швидко ллється вона там.. треба буде якось провірити чи не доливають.
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2007, 14:48 #388238   #43
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

ще пару років назад, коли були на Півдні країни, то там на заправках всі місцеві заправляються в каністри, а потім в бак переливають. бо найобують практично всюди
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2007, 14:54 #388240   #44
su
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Цитата:
Допис від Yumik Переглянути допис
Це все приблизно, маю на увашзі що шось занадто швидко ллється вона там.. треба буде якось провірити чи не доливають.
Скажи хай в мірну ємність наливають. На кожній заправці мусить бути - 100%.
Сам ніколи таким не бавився, але розказували знайомі, що одного разу перевіряли. Недолив був в межах 120-150 грам.
su зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2007, 17:55 #388346   #45
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

В мене друг робив на заправці і , наприклад сам ніколи не заправлявся на запраці на якій робив( на АNР), розказував про багато дебілів особливо як один чувак заїхав в бордюр біля колонки і хотів шоб заправка платила йому за то шо він рагуль...в кожної справи є дві сторони це ми можемо бачити в темі про Паву
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2007, 17:29 #392768   #46
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

ФортЄр,
я не знаю, чим вони керуються. але є такі випадки.
якось заправились, то ледве доїхали до наступної заправки. а потім повна чистка карб"юратора.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2007, 09:41 #394420   #47
makcik
 
Аватар для makcik
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

А я заправляюсь в ОККО, що на Бамі. Супер бензина здається не намахують, нормальний сервіс і ціни ніби не задирають!
makcik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2007, 12:33 #394634   #48
mhl
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

to makcik
ну от щодо задирання цін, то я з тобою не згоден
зараз там 95 по 4.65, а на ТНК що біля оріону - 4.5
я вчора заправив 40 літрів там - різниця в 6 гривень, може дрібниця, а приємно
щодо якості бензину - різниці між окко, вог, тнк чи укрнафтою не бачу і вибираю з поміж них ту, де на даний момент дешевше, або ближче
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2007, 21:29 #395153   #49
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

наш 95-й - це справжній 92-й (с) Вчора на роботі спорили. На мою думку, це так і є. про соляру вже не кажу
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2007, 22:16 #401496   #50
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

а я знаю інакше багато знайомих, заправщики і автомайстри кажуть що справжній 92 і є 92, а 95 це 92 в якого октанове число підняте за рахунок різних присадок, які особливої користі мотору не дають,через те шо в україні нема заводів по виробництву 95. Тому останнім часом і перейшов з 95 на 92 різниці в динаміці не відчув ніякої
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2007, 09:54 #403401   #51
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

А я останнім часом тільки пивом заправляюсь
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2007, 11:34 #403563   #52
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

І йа. В торговому світі.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2007, 18:03 #454362   #53
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Заправляюсь майже тільки на УкрНафті. Так як ще ні разу нарікань не виявилось.
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2007, 23:21 #458281   #54
anhol
 
Аватар для anhol
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Щодо заправок то в більшості заправляюсь на ОККО. Але одного разу прийшлось заправляти своє авто в Польщі (подалі від нашої границі) і повірте різниця дуже велика. Всю дорогу пролетів, як на літаку, авто просто не відчувала дорогу. О це таки бензин а не та бадяга якою торгують в нас. І щей під різними назвами Євро бензин
anhol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2009, 18:51 #801914   #55
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

пропоную в цій темі висвітлювати проблему недоливу, можна новустворити, але зараз загризуть що подібних тем багато, і закриють
бувають ситуації, коли незручно їхати 10 км до тієї заправки де постійно заправляємося, і.т.п

вчора залив 10 літрів на колишньому ТНК на Шептицького як виїжджати з ринку на об"їздну, вже довший час горів резерв (так як в мене резерву майже 10 літрів, і їжджу мало) ну було літрів 5 не менше, як сьогодні проїхав 10 км, знову резерв загорівся. Ще такого злосного недоливу небачив, сьогодні залив на 50 грн на тій де постійно заправляю на - Укр-Петроль біля міцубісі, інцидентів небуло бенза нормальна мотор міцубісі п"є як має бути, розхід в нормі
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2009, 19:23 #801947   #56
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
а я знаю інакше багато знайомих, заправщики і автомайстри кажуть що справжній 92 і є 92, а 95 це 92 в якого октанове число підняте за рахунок різних присадок, які особливої користі мотору не дають,через те шо в україні нема заводів по виробництву 95. Тому останнім часом і перейшов з 95 на 92 різниці в динаміці не відчув ніякої
+1
Але раніше заправлявся тільки 95.

В мене карб.
Після установки МПСЗ з ДД, перейшов на 92.
Різниці нема...

Але завжди тільки ОККО, або часом коли по дорозі - Лукойл...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2009, 19:37 #801968   #57
scorpik
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
пропоную в цій темі висвітлювати проблему недоливу, можна новустворити, але зараз загризуть що подібних тем багато, і закриють
бувають ситуації, коли незручно їхати 10 км до тієї заправки де постійно заправляємося, і.т.п

вчора залив 10 літрів на колишньому ТНК на Шептицького як виїжджати з ринку на об"їздну, вже довший час горів резерв (так як в мене резерву майже 10 літрів, і їжджу мало) ну було літрів 5 не менше, як сьогодні проїхав 10 км, знову резерв загорівся. Ще такого злосного недоливу небачив, сьогодні залив на 50 грн на тій де постійно заправляю на - Укр-Петроль біля міцубісі, інцидентів небуло бенза нормальна мотор міцубісі п"є як має бути, розхід в нормі
не знаю, як на інших заправках ТНК (зара Укртатнахта), але про недолив на тій я сапрваці я чув від самих її працівників

Цитата:
Допис від anhol Переглянути допис
О це таки бензин а не та бадяга якою торгують в нас.
це навіть не бадяга, а моча

ЗІ. Заправляюсь на Укрнафті, ВОГ, рідко на ТНК
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 06:00 #802241   #58
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

ВОГ, КЛО, Золотий гепард.
Рідше ТНК, то якшо на роботі талони видають...
M@cro$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:18 #802422   #59
Будун р.п.
 
Аватар для Будун р.п.
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Укрнафта , Укртатнафта(ТНК)..... Близько біля будинку))) тому там і заправляюся.... На рахунок недоливу... На 95% заправках недоливають.... І неважливо від назви нафтової компанії....
Будун р.п. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:55 #802470   #60
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Хто де заправляється?

Завжди ОККО або ВОГ, заливаю 95. Пробував пару раз ОККО 95Пульс і на ВОГ 95Мустанг - Мустанг кращим виявився !
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:03.