Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Де ставлять ГБО в Тернополі??

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.05.2014, 19:45 #2393532   #61
boob
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Надумав ставити ГБО.Впевнений десь так відсотків на 90.
З понеділка думаю поїхати в Острів.щоб розпитати.що і до чого.хоча там дорого і можна зробити суттєво дешевше.Чи варто економити і підкажіть як практичніше балон чи таблетка?
знайомий ставив в Кременці і я теж планую з понеділка ставити ціни 560 евро комплект ЗІНІТ з форсунками ХАНА і 460 евро з форсунками Валтек.ціни дешевші ніж в тернополі і теж хороший професійний,машини з тернополя приїжали до нього .

Востаннє редагував boob: 16.05.2014 о 22:20.
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 20:08 #2393542   #62
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
В мене балон, все чотко. Але я їжджу тільки 2 дні
Хоча думаю може з часом перекинути на таблетку, відповідно в багажнику буде більше місця і задні сидушки можна буде відкинути і щось довге провезти, бо з балоном так не провезеш.

Як будеш в газовиків, то спитайся будь-ласка скільки коштує перекинути балон на таблетку, якщо балон віддати їм, ок?
Чого не хвалишся тачкою ?
По темі:
а шо Володя з дружби каже, дзвонив? Взнавав? Чи не хочеш в нього
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 20:26 #2393558   #63
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від boob Переглянути допис
знайомий ставив в Кременці і я теж планую з понеділка ставити ціни 560 евро комплект ЗІНІТ з форсунками ХАНА і 460 евро з форсунками Валтек.ціни дешевші ніж в тернополі і теж хороший профісірнал машини з тернополя приїжали до нього .
Я ще так не дуже в тому ділі компетентний і що пропонують наші установщики не знаю..але з ходу можу сказати.що це не є дешево (єврєї порахував по 16) і що тут якась зборна солянка: редуктор італійський,форсунки або корейські (дехто каже.що вони чутливі дуже).або польські.Як на мене.щоб було все ідеально збалансовано.то треба брати одного виробника.якщо таке є.
Якщо треба.щоб дешево.то в мене знайомий поставив на фіата лінеа 1.4 з б/у балоном за 5600 буквально два тижні назад.Редуктор томасето.комп'ютер якийсь польський.назви не пам'ятаю.форсунки тоже польські.Правда датчик не показує об'єму .якийсь заглючений.
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Як будеш в газовиків, то спитайся будь-ласка скільки коштує перекинути балон на таблетку, якщо балон віддати їм, ок?
В понеділок запитаю.але ж від запаски нікуди не дінешся.Хіба що ти лише по місту їздиш і чуть шо сам собі поможеш.а так то запаска по цілому багажнику валяється.

P.S. знайшов хороший варіант кріплення запаски/докатки на лачетті-форумі
http://lacetti.com.ua/ipb/index.php?...pic=77162&st=0

Востаннє редагував NEMIROFF: 16.05.2014 о 20:43. Причина: Пізніше додано
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 20:43 #2393567   #64
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Чого не хвалишся тачкою ?
Ще не опробував достатньо щоб хвалитись

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
В понеділок запитаю.але ж від запаски нікуди не дінешся.Хіба що ти лише по місту їздиш і чуть шо сам собі поможеш.а так то запаска по цілому багажнику валяється.
Запаска всеодно менше місця займає як не крути і на крайняк її можна не класти в багажник.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 21:28 #2393593   #65
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
можна зробити суттєво дешевше.Чи варто економити і підкажіть як практичніше балон чи таблетка?
Я зробив дешевше, потім їздив по майстрах аби зробили машину такою як була до встановлення. В результаті по грошах вийшло 100грн різниці, але купа геморою, відповідно не шукайте в сраці меду їдьте в Острів і катайтесь на здоров'я...
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (03.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 22:18 #2393612   #66
boob
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

дзвонив в Березовицю сказали черга 2-3 тижні і 800 зелених з гіршими форсунками валтек. Порадьте що ставити хто в тому шарить .
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 22:26 #2393619   #67
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

На яку машину і в яку Березовицю?
Якщо 6 циліндрів .то може бути дорожче...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 22:39 #2393631   #68
boob
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

ні 4
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 23:03 #2393640   #69
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Ставив у Василя, що за жидівським цвинтаром.
Мозги Зеніт з ОБД корекцією, редуктор томасето, форсунки валтек двохомні, балон "таблетка" б.у. За все про все 370 евро з документами. Гарантія присутня!
Нараді все чудово працює, втрата потужності не відчувається. а по грошах таки відчутно ))

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Якщо треба.щоб дешево.то в мене знайомий поставив на фіата лінеа 1.4 з б/у балоном за 5600 буквально два тижні назад.Редуктор томасето.комп'ютер якийсь польський.назви не пам'ятаю.форсунки тоже польські.Правда датчик не показує об'єму .якийсь заглючений.
Знайомого не Степан звати?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Чого не хвалишся тачкою ?
По темі:
а шо Володя з дружби каже, дзвонив? Взнавав? Чи не хочеш в нього
Володя "клепає" по дві машини на день без напрацювання "карти", боюсь що через деякий час матиме купу клієнтів з прогореними клапанами ((

Востаннє редагував alexandor: 16.05.2014 о 23:03. Причина: Пізніше додано
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2014, 20:34 #2395050   #70
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Знайомого не Степан звати?
Може і Степан.а шо?
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 19:05 #2397488   #71
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата Ставив у Василя, що за жидівським цвинтаром.
Мозги Зеніт з ОБД корекцією, редуктор томасето, форсунки валтек двохомні, балон "таблетка" б.у. За все про все 370 евро з документами. Гарантія присутня!
Нараді все чудово працює, втрата потужності не відчувається. а по грошах таки відчутно ))
тоже там ставив і по ціні нормально і якість роботи і матеріалів нормально, знаю його давно ставиться до роботи дуже серйозно і відповідально правда трохи почекав по запису але все гуд .
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:01 #2397582   #72
shkvarovski
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Де жидівський цвинтар? І де саме той Василь?
shkvarovski зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 22:04 #2397587   #73
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата
Допис від shkvarovski Переглянути допис
Де жидівський цвинтар? І де саме той Василь?
068-105-52-88 звони , напроти цвинтаря на Микулинецькі поворот напрво і вниз до знака автомийка Блиск і направо в гаражі там запитати.
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2014, 19:30 #2400289   #74
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Поставив собі в Острові.Одразу кажу заплатив дорого.
Редуктор tomasetto alaska. комп'ютер Stag.форсунки HANA.балон-таблетка atiker на 43 л.
По відчуттях.під час настройки - їхав гірше.Коли в той же момент переключився на бензин.то поняв.що внушеніє-страшна сила.Правда свічки вирішив поміняти зі звичайних на ірідієві.вже купив.але не замінив.бо кажуть при поганих свічках при розгоні і набиранні обертів може піддьоргуватись машина.а старим вже 30 тис. то якраз пора.
Відрегульовано все супер.перехід між газом плавний.без ривків.Датчик показує майже коректно.На всі 100 не може бути добре.бо це ж таблетка.а не балон.Не знаю за інших.але тепер розумію.чому до них завжди черга і записи на місяць наперед.
По розходу задоволений на всі 100%. Заправив на 100 грн на Укрнафті по ціні 6.9 грн./л .то виїздив до переключення на бензин 220 км.Половина по трасі.половина по місту.Там і там з кондиціонером.правда спокійна їзда.
6.5 л/100 км це більше.ніж я очікував.Знайомі жартують.що тепер можна навіть на ніч не глушити
Хто ще вагається - не варто.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякували 5:
alexandor (29.05.2014), D@nZeL (29.05.2014), ig0r (30.05.2014), Sasha (02.06.2014), zumnuj (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 18:55 #2402125   #75
tigr62
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
По розходу задоволений на всі 100%. Заправив на 100 грн на Укрнафті по ціні 6.9 грн./л .то виїздив до переключення на бензин 220 км.Половина по трасі.половина по місту.Там і там з кондиціонером.правда спокійна їзда.
6.5 л/100 км це більше.ніж я очікував.Знайомі жартують.що тепер можна навіть на ніч не глушити
Хто ще вагається - не варто.
Який обєм двигуна ? 6,5 л газу \100 км шось недуже віриться щей подекуди з кондиціонером.
tigr62 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 19:18 #2402135   #76
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Написав те, що було. Об'єм 1.6 л ( Lancer )
Заправився другий раз в Зборові на 200 грн. і вийшло вже 7.6 л/100км
Тепер заправив біля Козови на 200 грн.Побачу, що там вийде.
Поки що тестую виключно Укрнафту, потім перейду на СТБ і інші...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 06:15 #2402308   #77
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Для себе зробив висновок, що з різних заправок виїжджаю одинаково, тоді для чого переплачувати?
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 07:33 #2402320   #78
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

колись робив заміри, шо Укрнафта, шо СТБ, Окко, ВОГ і т.д, результати кілометражу одинакові тільки різниця в ціні. За бренд ОКККО, ВОГ не маю бажання переплачувати.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 08:17 #2402331   #79
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

а в мене чомусь з ВОГу виходить найбільше кілометрів(хоча інколи там той же Франківський газ що і на укр нафті), з брсм меньше середнього, всі решта на одному рівні.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 08:33 #2402334   #80
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Де ставлять ГБО в Тернополі??

Просто ніколи не потрібно заправляти до повного. І бажано влітку заправлятися зранку.
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:37.