Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 10

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.03.2017, 17:17 #2681671   #181
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
Появилася така от проблемка.. ноут Lenovo G580 має 2 відеокарти Intel HD Graphics та Nvidia GeForce 635m.... так от, обновився до вінди 10 і GeForce взагалі не видно.. ні в диспетчері пристроїв, ніде.. драйвера не ставляться, бо пише, що пристрою не знайдено... підкажіть.. може вже хтось з таким стикався...
В мене аткож на недешевому леново постійно проблеми з відеокартами на 10. Не зрозумілі таблички вискакують, лікуються обновленням драверів, але ненадовго. Проблеми з значками на робочому столі і відстані між ними. Скачуть після перезавантаження як хочуть. Цю проблему теж частково вирішив правкою в реєстрі. Треба попробувати систему з нуля поставити, підозрюю що в цьому проблема, бо в мене там спочатку була 8-ка, потім 8,1, тепер 10. На останню збірку взагалі поновитися не можливо, після оновлення тупо темний екран, два раза обновляв і робив даунгрейд. Біос останньої версії. Значить я не один такий
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2017, 01:58 #2683618   #182
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
В мене аткож на недешевому леново постійно проблеми з відеокартами на 10. Не зрозумілі таблички вискакують, лікуються обновленням драверів, але ненадовго. Проблеми з значками на робочому столі і відстані між ними. Скачуть після перезавантаження як хочуть. Цю проблему теж частково вирішив правкою в реєстрі. Треба попробувати систему з нуля поставити, підозрюю що в цьому проблема, бо в мене там спочатку була 8-ка, потім 8,1, тепер 10. На останню збірку взагалі поновитися не можливо, після оновлення тупо темний екран, два раза обновляв і робив даунгрейд. Біос останньої версії. Значить я не один такий
Є такий вислів : "краще ворог хорошого."
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 05:15 #2720380   #183
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Windows 10

10ка відразлива на вигляд. А тут читаю ще й проблеми всякі... Тобто навіть не пробувати те лайно? Бо щось на днях якось вже хотів було встановити. Сиджу поки на 7х64
6orgaH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 08:33 #2720396   #184
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Windows 10

Хлопці, я хз.. Що 7, що 10 - абсолютно стабільні і юзабельні осі. Єдина на даний момент трабла, як на мене - проблеми з дровами. Деякі старі залізяки( і не дуже старі) не мають дров під він 10( наприклад, маю HP elitebook 840, офігенна желізка , як на мене. Так там на 10 не стають дрова під фінгерпрінт) і навпаки, нове залізо не має дров під 7, навіть така банальна фігня , як принтера, наприклад HP 506, рятують універсальні.
Говорити про сирість через 2 роки після випуску - херь. Нормальна Ось, пересів дома, на роботі. Політ нормальний.
Харять тільки нові налаштування(слава богу хоч старі ще живі), от я би сказав і все.
Плюсів набагато більше, як то скидання системи в ноль, синхронізація між кількома пк, інші фічі
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 10:16 #2720409   #185
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 10

На 10-ку першим ділом ставлю classic shell і можна користуватись:
http://www.classicshell.net/
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 20:02 #2720513   #186
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Хлопці, я хз.. Що 7, що 10 - абсолютно стабільні і юзабельні осі. Єдина на даний момент трабла, як на мене - проблеми з дровами. Деякі старі залізяки( і не дуже старі) не мають дров під він 10( наприклад, маю HP elitebook 840, офігенна желізка , як на мене. Так там на 10 не стають дрова під фінгерпрінт) і навпаки, нове залізо не має дров під 7, навіть така банальна фігня , як принтера, наприклад HP 506, рятують універсальні.
Говорити про сирість через 2 роки після випуску - херь. Нормальна Ось, пересів дома, на роботі. Політ нормальний.
Харять тільки нові налаштування(слава богу хоч старі ще живі), от я би сказав і все.
Плюсів набагато більше, як то скидання системи в ноль, синхронізація між кількома пк, інші фічі
якщо немає дров під 10 то ставлю від 7 і нормально встають. єдине що програми якщо не йдуть на 10 то замітив що ніякі танці із бубном не допомагають (
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 08:33 #2720815   #187
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
На 10-ку першим ділом ставлю classic shell і можна користуватись:
http://www.classicshell.net/
Не бачу змісту триматись за старе, 2-3 тижні - і звикаєш. От що з налаштуваннями робити - хз... Доступ до деяких функцій занадто ускладнили.
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
якщо немає дров під 10 то ставлю від 7 і нормально встають. єдине що програми якщо не йдуть на 10 то замітив що ніякі танці із бубном не допомагають (
Так, з цим біда, пару ігор, пару прог не зміг запустити.. на одну прийшлось віртуалку поставити. Фейспалм.жипег
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 09:53 #2720821   #188
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Windows 10

чуваки, я користувався 15 років ХР(старим) і пару місяців назад тільки пересів зразу на 10-ку. все нормально) привик якось і чогось кривого не замітив)
kukich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 13:30 #2720854   #189
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата Не бачу змісту триматись за старе, 2-3 тижні - і звикаєш. От що з налаштуваннями робити - хз... Доступ до деяких функцій занадто ускладнили.
Плитки реально заважають. Для тач-скріну супер, а для робочого ПК непотрібні.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2018, 14:36 #2720866   #190
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Windows 10

Перешивав недавно роутер і требуло Linux терміналу щоб запустити скрипти, раніше юзав віртуальну машину, але тепер в Windows Store є Ubuntu для віндовс, встановив, cmd, bash... і маєм запущений лінукс термінал.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2022, 18:03 #2800206   #191
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Windows 10

В мене раптово клавіша ctrl почала виключати дисплей на ноуті, хоча раніше за це відповідала клавіша f9. Хтось знає що могло статись, і як це можна виправити?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2022, 09:45 #2800218   #192
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата В мене раптово клавіша ctrl почала виключати дисплей на ноуті, хоча раніше за це відповідала клавіша f9. Хтось знає що могло статись, і як це можна виправити?
перевір може в тебе якась клавіша залипла
"Key-Test" - тест клавиатуры онлайн
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (20.04.2022)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2022, 10:01 #2800222   #193
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
перевір може в тебе якась клавіша залипла
Дякую, пройшло само по собі, можливо так як ти кажеш, якась клавіша залипла, а можливо якийсь глюк, так і не поняв що сталось.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:01.