Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Xiaomi

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.12.2017, 22:46 #2715275   #201
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата Ну прастітє, що я зачепив тонкі струни вашої любові до цієї марки.
Як вже заманали от такого роду закиди. Я вибирав не по марці, а по комплектуючих: економний і продуктивний проц Снепдрагон, екран IPS, ємнісна батарея, оперативна пам'ять і внутрішня флеш...
По екрану - мож в тебе проц MTK? Ну то треба було думати, що береш...
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 22:49 #2715276   #202
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата По екрану - мож в тебе проц MTK?
він говорив що у нього редмі 4, а він на снапі. якщо б був нот4 то були б варіанти
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 22:52 #2715277   #203
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата він говорив що у нього редмі 4, а він на снапі. якщо б був нот4 то були б варіанти
свіч, скажи повну модель. взагалі-то, що тобі заважає здати його по гарантії?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 22:54 #2715278   #204
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата що тобі заважає здати його по гарантії?
щось заважає)
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 22:56 #2715279   #205
Igorko999
Типово Відповідь: Xiaomi

Лишу свій відгук про Xiaomi Redmi 3. Ходив з ним рік часу поки не розбив дисплей. За свої гроші телефон нічого, але назвати його кращим не можу. Купував на розетці. Прошивка сирувата, не до кінця перекладене меню, сповіщення могли й не приходити. Звук зовнішнього динаміка не сильно якісний, переговорний - на висоті. Батарея 4200 вроді, ніби і норм, але у друга був самсунг а5 2015 року на 2900, тримав не гірше. З чого роблю висновок, що оптимізація не на висоті. Тел відносно компактний та зручно лежить у руці. Дизайн, тут вже в кожного свій смак. Камера як на ту ціну більш-менш. Можливо зараз xiaomi стали якісніші. Другий раз напевно вже б не купив.

Зараз для себе тяжко підібрати смартфон. Ці тенденції до величезних екранів, які потрібно тримати двома руками не дуже розумію. Не практичні корпуси із скла, які треба міняти від падіння на землю також не подобаються. Батареї які тримають один день це також дивно. Не має золотої середини
Igorko999 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (18.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 23:05 #2715280   #206
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата Но при цьому древнє самсунгівське зарядне його заряджає
древнє зарядне часом не на 500-700mAh? якщо так то вітаю зі згореним контроллером зарядки))

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Igorko999 Переглянути допис
Прошивка сирувата, не до кінця перекладене меню, сповіщення могли й не приходити.
у вас скоріш за все була "вєтнамка"

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Igorko999 Переглянути допис
Прошивка сирувата, не до кінця перекладене меню, сповіщення могли й не приходити.
у вас скоріш за все була "вєтнамка"

Востаннє редагував pharaon: 13.12.2017 о 23:05. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 23:22 #2715288   #207
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
пожовтіти від перегріву може будьякий телефон, і не важливо чи то гнусмас чи то моторола
а тел. дружини заряджають? чи будь-який ін. смарт?
Ну от не чув я, щоб з гнусмасом чи моторолою таке ставалося.
Блін, ну питання у вас як до дитини... Дружини-заряджають. Мій теж почали, після чистки роз'єма в смартфоні спиртом. Але з перебоями і довго.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
свіч, скажи повну модель. взагалі-то, що тобі заважає здати його по гарантії?
Тре спершу якусь заміну на андроїді. Мій редмі брався через розетку з доставкою з Польщі. Думаю гарантія надовго затягне. Да і хз чи плями на екрані - гарантійний випадок. Сама по собі вона мене не напрягає, це ж не айфон за 15 штук. То я так, до повноти картини. Халява тобто.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
вітаю зі згореним контроллером зарядки))
Чого б це?
Нормально він від нього заряджався не раз і не два. Яка йому різниця - менше струму - довша зарядка. Просто від рідного бере 2 ампера а з того 800 чи скільки там міліампер.

Востаннє редагував switch: 13.12.2017 о 23:22. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 23:23 #2715291   #208
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Xiaomi

З Розетки? Негативні відгуки не насторожили? Яка модель?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 23:33 #2715292   #209
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Так а які негативні відгуки? Єдине прошивка не міжнародна і не обновляється по повітрю. Ну це мене не сильно хвилювало. Прошивка цілком стабільнна.
Редмі 4 2/16, це з перших, що з'явились в інтернет магазинах у нас.
Не, та як на свої гроші - нормально, але не більше.
За умови, що протягом наступних пару місяців не полізуть ще косяки.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 23:51 #2715294   #210
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата Нормально він від нього заряджався не раз і не два. Яка йому різниця - менше струму - довша зарядка. Просто від рідного бере 2 ампера а з того 800 чи скільки там міліампер.
є випадки коли телефон перестає заряджатись від зарядного, а лише від юсб порта компютора або слабенького зарядного (біля 500 мАн) - це признак згореного контроллера зарядки.

Додано через 2 хвилини
Цитата Ну от не чув я, щоб з гнусмасом чи моторолою таке ставалося.
повір, стається. не раз читав і про гнусмаси з їх амолед і про лижу. памятаю у лижі джі3 це був хіт

Востаннє редагував pharaon: 13.12.2017 о 23:51. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 10:23 #2715325   #211
Emm
Учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Так а які негативні відгуки? Єдине прошивка не міжнародна і не обновляється по повітрю. Ну це мене не сильно хвилювало. Прошивка цілком стабільнна.
Редмі 4 2/16, це з перших, що з'явились в інтернет магазинах у нас.
Не, та як на свої гроші - нормально, але не більше.
За умови, що протягом наступних пару місяців не полізуть ще косяки.
Ти не шурупаєш в китай смартах і не хочеш, сам винен. Міуі і проц MTK це признаки вижерання батареї, тотальних глюків і перегріву. Дешеві китай смарти це напівфабрикат, який потрібно вміти готувати, або змиритися з косяками.
Emm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 11:20 #2715330   #212
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

З чого ти собі придумав про МТК і втираєш мені?
ПС: про сироватісь МІУІ згідний, але не бачу з ним аж таких проблем. З перегрівом проблема виникла суто при навігації в гуглкартах. думаю що міуі там ні при чом. той же іГО набагато менше нагружає жпс і ніяких перегрівів не виникаж.
АЛЕ. те, що робота гуглмапса, який іде в комплекті, викликає локальний перегрів аж до пожовтіння клею на екоані - це, ти мені вибач, косяк суто інжінірів ксяомі. І я про нього написав. Швидке окислення юсб роз'єма - взагалі ніякого відношення до прошивки не має.
Це по-перше.
А по-друге - відгук лишив бо телефон став дуже популярний, і 9 з 10 людей ніколи не будуть там нічого перепрошивати (я наприклад теж ніколи нічого не шию до завершення гарантії) - так от, людині, яка думає собі брати цю марку просто вартує знати, що це не просто буде дешевий телефон, а власне херово і з помилками спроектований телефон.

Додано через 2 хвилини
ППС: судя з відгуків на розетці до якогось ксяомівського флагмана - не тільки мій редмі страждає перегрівами, і гарантійним випадком пожовтіння екрану не вважається. ще один штрих до цієї марки.

Востаннє редагував switch: 14.12.2017 о 11:20. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 11:21 #2715332   #213
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата З перегрівом проблема виникла суто при навігації в гуглкартах.
Користувався як навігатором\трекером на покатушках літом, спека там, кишеня, трясучка всі діла, проблем з перегрівом не було.

Но в мене ноут 4х
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 12:16 #2715334   #214
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

в мене на велопокатушках теж не гріється ні на спорттрекері ні на гуглмапсі. правда я і режим навігації вроді не вмикав. при пішійй навігації нагрів є, але не сильний.
підозрюю, що на невеликиш швидкостях мапс грузить смартфон значно менше, на швидкостях, на яких рухається авто швидкість опитування жпс-ки можливо зростає.
а розбирав хтось редмі 4? потім скину вигляд "дефекта" - ну якщо на словах - то ореол по правому краю від кнопки включення до кнопки гучності вниз, і ше один ввище в правому куті - який чіп розміщений в тому місці?
ПС: пізніше я порився в настройках жпс і повідключав всілякі "покращення" визначення місцезнаходження - нагрузка на батарею і нагрів зменшились. да і мапсом користуватись перестав. Но пізно вже було.

обіцяна фотка "дефекту":

Востаннє редагував switch: 14.12.2017 о 12:38.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 12:32 #2715339   #215
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Xiaomi

В співробітника дуже швидко вмерли мікрики на кнопках гучності в редмі 4.
Так шо на рахунок якості звичайних редмі питань немало, шось в тому є
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 12:46 #2715340   #216
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Xiaomi

Якби не хочу хаяти ксаомі.. но проблем з браком там суттєво більше ніж А-брендів. І проблема в тому, що ти бачиш свій екземпляр пристрою, який може бути безпроблемним... А от коли є сервіс і потік проблем інший, то до марок по іншому ставитимешся.
І зі своєї колокольні скажу одне - для бюджетних покупців так і раджу ксяомі/мейзу, але собі беру Самсунга))) Єдиний іх мінус- вартість запчастин, особливо АМОЛЕДів..
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 12:58 #2715341   #217
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Xiaomi

Взяв дружині Сяомі мі А1, це єдиний смарт від сяомі на чистому андроїді (андроїдван), телефон бомба-ракета
Чекаю на орео
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 13:19 #2715343   #218
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Xiaomi

В літі знайомий лишив був свій Redmi 3s на тримачі біля лобового скла, користувався навігатором, коли в обід ми прийшли до машини, я спробував його зняти то неміг втримати в руках, він скаженно пік, певно градусів з 60+ мав точно, як і передня панель телефон був чорний, я включив екран там появилося повідомлення мов ваш телефон перегрівається і пропозиції щодо зменшення енергоспоживання процесора щоб його охолодити, там повиключати всякі програми з фону і тд, але він взагалі не від програм то був нагрівся а від сонця. Я думав що йому буде кришка, але досі працює.

2/16 Gb це мінімум що треба на сьогодні для більш менш комфортної роботи, а ще як майкрософт випустить пару оновлень скайпу то й цього вже буде мало.
Redmi це лінійка 100+ баксових смартфонів з якої і починається той мінімум. За подібний смарт відомого бренду треба заплатити в 2-3 рази більше. Вот і люди беруть більш менш якесь норм швидке рішення замість тупого і тормознутого, але брендового.

Що до прорахунків інженерів, то можна згадати недавні самсунги з вибухонебезпечними батареями, купа косяків iPhone X, але пофік це ж iPhone і тре купляти)
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
---ANDRE--- (14.12.2017), pharaon (14.12.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 13:45 #2715344   #219
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Взяв дружині Сяомі мі А1, це єдиний смарт від сяомі на чистому андроїді (андроїдван), телефон бомба-ракета
Чекаю на орео
Хотів брати замість Редмі 1ЕС, але кажуть камера там має характерну для ксяомі проблему - шуми при поганому освітленні.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 13:47 #2715345   #220
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Xiaomi

Не розумію тих людей, які ведуться на слово самсунг або айфон. Ну розкручені марки, а толку давати таке бабло (в більшості майже половина смарту) за назву. На роботі колега купила самсунг (вроді J5 2017), так відвалила за нього десь 7 штук (брала в Польші) та ше й прошивала тут його, а функціонал практично на половину менший за, наприклад, ноте 4х. То тепер ця людина має не бюджетний смарт))..крутий)) А толку? За те модна)
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:51.