Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: На чому їздить ваше авто?
Бензин 29 30.21%
Дизель 32 33.33%
Електро 3 3.13%
Газ 32 33.33%
Голосували: 96. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.10.2018, 10:58 #2738207   #1
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Шановні форумчани, стало цікаво на якому паливі їздить більшість орумчан тому прошу дуже, відмічаєм кому не лінь)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 11:51 #2738210   #2
igor1991
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Не зовсім в тему але напишу. Сьогодні біля Аквастради бачив білу Tesla. Вже є багато таких щасливих власників в Тернополі?
P.S. А вона така нічо лялічка.
igor1991 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 13:21 #2738219   #3
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Що ж, таки я і автор теми були праві. Переважна більшість бензинових авто їздить на газі, а не на бензині.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 13:53 #2738222   #4
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Що ж, таки я і автор теми були праві. Переважна більшість бензинових авто їздить на газі, а не на бензині.
Це статистика із 17 чол.?
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 14:06 #2738223   #5
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Перейшов, недавно, з бензину на дизель. Настільки я розумію, сучасні дизельні двигуни з системами камон-рейл, для надійної, тривалої та безперебійної роботи - потребують солярку чисту як "сльоза немовля", настільки делікатні вузли паливної системи цих авто. Питання до користувачів дизельних двигунів з такими системами: на яких заправках ви заправляєтесь? Чи якісної солярки в Україні немає в принципі?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 14:10 #2738224   #6
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата Це статистика із 17 чол.?
З чисел на данну хвилину, 7 на бензині, 8 на газу.
Ото переважна більшість якак масова...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 14:43 #2738226   #7
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Інтрига збільшилась 9/9 15:36
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 14:46 #2738227   #8
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата Сьогодні біля Аквастради бачив білу Tesla. Вже є багато таких щасливих власників в Тернополі?
P.S. А вона така нічо лялічка.
ви бачили х ? тільки одна, ймовірно, та що чиясь там жінка їздить
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 14:50 #2738228   #9
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Крайніх років 3-4 їзда на газі виходила раза в 2 дешевше бензину. Кілометр мені виходив як моєму колезі на дизелі. Газова установка 4-го покоління окупилась за рік (12 тис км).
Не знаю, хто за таких обставин вперто продовжував заправляти бензин
Наступне авто думаю буде дизельне. Хоч хотілось би електро. Бензин точно ні.
ПС: хоча газова машина таки набагато екологічна за дизель, і мабуть що й за бензин.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (28.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 14:53 #2738229   #10
igor1991
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
ви бачили х ? тільки одна, ймовірно, та що чиясь там жінка їздить
Машина була біля мойки а я проїжав ранком то не сильно вдивлявся через туман. Та й в Теслах сильно не розбираюсь. Якщо Х то джип то ні. Походу S.
igor1991 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 15:00 #2738230   #11
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

На рахунок статистики - мені от слабо віриться, що на дизелі лише кожне 5-6 авто, як тут виходить наразі. У моєму дворі всі іномарки молодше 10 років - дизельні...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 15:03 #2738231   #12
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Крайніх років 3-4 їзда на газі виходила раза в 2 дешевше бензину. Кілометр мені виходив як моєму колезі на дизелі. Газова установка 4-го покоління окупилась за рік (12 тис км).
Не знаю, хто за таких обставин вперто продовжував заправляти бензин
Наступне авто думаю буде дизельне. Хоч хотілось би електро. Бензин точно ні.
ПС: хоча газова машина таки набагато екологічна за дизель, і мабуть що й за бензин.
Купуй шеві вольт, при цінах на електрику в україні це буде не в 2 а в кілька раз дешевше ніж бензин. А головне ціна тачки в нас така ж як в США.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (28.10.2018), Romko_7 (29.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 16:34 #2738232   #13
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Крайніх років 3-4 їзда на газі виходила раза в 2 дешевше бензину. Кілометр мені виходив як моєму колезі на дизелі. Газова установка 4-го покоління окупилась за рік (12 тис км).
Не знаю, хто за таких обставин вперто продовжував заправляти бензин
Наступне авто думаю буде дизельне. Хоч хотілось би електро. Бензин точно ні.
ПС: хоча газова машина таки набагато екологічна за дизель, і мабуть що й за бензин.
Щодо екологічності, то карбюраторна капєйка на метані має менше викидів ніж нове авто з євро6, на пропані екологічнвше але менша різниця.

Додано через 51 хвилину
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Перейшов, недавно, з бензину на дизель. Настільки я розумію, сучасні дизельні двигуни з системами камон-рейл, для надійної, тривалої та безперебійної роботи - потребують солярку чисту як "сльоза немовля", настільки делікатні вузли паливної системи цих авто. Питання до користувачів дизельних двигунів з такими системами: на яких заправках ви заправляєтесь? Чи якісної солярки в Україні немає в принципі?
Хтось хвалить вог, хтось окко, хтось шелл, а загалом головне не брати всяку нонейм злиту з фур, заправляйся на заправці яка тобі покишені тай усе

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Купуй шеві вольт, при цінах на електрику в україні це буде не в 2 а в кілька раз дешевше ніж бензин. А головне ціна тачки в нас така ж як в США.
А який запас на електро і там є ще повноцінний бензиновий двигун?

Востаннє редагував Kokorakatan: 28.10.2018 о 16:34. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 16:45 #2738240   #14
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
А який запас на електро і там є ще повноцінний бензиновий двигун?
Електропривід на передні колеса і ДВЗ у якості генератора. Правда багажнику там практично немає, як і місця ззаду(у попередніх поколіннях, останнього не тестив), плюс малий кліренс, тому це не наш варіант )

По темі, то дизель хороший, поки новий, або багатокубовий, а не з німців, із змотаним утричі пробігом(є там і хороші машини ). У решті випадків - по економії та ресурсу альтернативи газу не бачу, бо ендоскопом передивився купу двигунів зсередини після бензину і газу - на газу чистіші.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
сучасні дизельні двигуни з системами камон-рейл
Комон-рейл, як і дизель у цілому, буває різний, одному хоч колгоспну соляру заливай - і ніц йому не буде(особисто перевірено на Hyundai Tucson), а в іншого жиклер форсунки утричі менший(те ж рено), тому й баловане.


Ну ті топ: газ на дизель! Окупність трохи довша, є нюанси по обладнанню, але при великих пробігах дуже навіть ок. Ставиться, в основному, на фури чи буси.

Востаннє редагував kolibryks: 29.10.2018 о 08:28.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (29.10.2018), Kokorakatan (28.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2018, 11:12 #2738274   #15
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

мої машини
1. Бенз
2. Бенз + ГАЗ
3. Дизель
4. Дизель
5. Дизель
6. Дизель
7. І зараз знову повернувся до бензину, який має розхід менший ніж половина попередніх дизелів))))
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (29.10.2018), vanco2 (29.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2018, 19:36 #2738309   #16
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
А який запас на електро і там є ще повноцінний бензиновий двигун?
На електриці запас 60 кілометрів, батарея має міскість ~17.5 кіловат, але вони не використовуються на повну, реально тих 60 кілометрів машина їде приблизно но 10кіловатах це зроблено для того щоб не заряджати і не розряджати батарею до кнця, це зберігає її від деградації на дуже довго. Тобто треба розраховувати що на 60 км тобі треба 10 кіловат електрики, а це десь від 10 до 20 грн, в залежності від того який в тебе тариф + в машині можна ставити відкладену зярядку по певних годинах, якщо наприклад в тебе двотарифний лічильник і вночі дешевше.

+ є повноцінний мотор, якщо батарея розрядилась він працює як генератор і заряджає батарею на ходу, також може підключатись через планетарну передачу до тяги. Єдина не прикольна "фіча" того мотора - він гудить не приємно, бо працює на досить великих обертах як заряджає і це може зовсім не співпадати з тим коли ти нажимаєш на газ чи взагалі стоїш на світлофорі, а мотор гудить так ніби ти стоїш не нейтралці і газуєш Але це тільки перший вольт такий, самий новий працює набагато тихіше, практично як звичайна машина, їде не 60 а 80 кілометрів на заряді при тому шо батарея така ж майже.

Ну і ззаді тільки 2 місця і досить тісно, в новому вольті 3 вже, але все одно тісно.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
мої машини
1. Бенз
2. Бенз + ГАЗ
3. Дизель
4. Дизель
5. Дизель
6. Дизель
7. І зараз знову повернувся до бензину, який має розхід менший ніж половина попередніх дизелів))))
Незнаю як в європі, а в США на дизелі їздити не дуже вигідно, бо тачки дизельні дорожчі, а ціна дизеля за галон дорожча ніж пріміум бензина, і навіть якщо дизель на 100км бере на 2-3 літра менше - шоб заробити якусь економічну вигоду на тому треба хіба таксістом працювати.

Востаннє редагував vanco2: 29.10.2018 о 19:36. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (29.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2018, 19:43 #2738311   #17
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Результати досить цікаві, 15 на бензині (31,9%), 19 на газі (40,4%), 12 на дизелі (25,5%) з 46 проголосованих. Всетаки на газі їзде більшість. Хоча статистика ще може змінитьсь
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2018, 21:04 #2738317   #18
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Перейшов, недавно, з бензину на дизель. Настільки я розумію, сучасні дизельні двигуни з системами камон-рейл, для надійної, тривалої та безперебійної роботи - потребують солярку чисту як "сльоза немовля", настільки делікатні вузли паливної системи цих авто. Питання до користувачів дизельних двигунів з такими системами: на яких заправках ви заправляєтесь? Чи якісної солярки в Україні немає в принципі?
В мене дизель, комон-рейл. Заправляюся тільки на ВОГ, 1-2 рази в рік ОККО. Про потребу в якісній солярці - правда. Про те чи вона в нас є і про вартість ремонту паливної, краще просто не думати, значно легше для нервової системи. ))) Я для самозаспокоєння міняю паливний фільтр кожні 10 тис км, як і інші фільтра. Але як показує практика гівно в нашій солярці попадається. Якщо попередні ТО в фільтрі нічого крім солярки не було, то цього разу знайшли сміття і трошки води.

Тим не менш, наступне авто скоріш за все буде знов дизельне. Хотіа би електричку, але її вартість і мала дальність ходу на одному заряді поки не спонукають до покупки.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (30.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2018, 08:14 #2738334   #19
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
В мене дизель, комон-рейл. Заправляюся тільки на ВОГ, 1-2 рази в рік ОККО. Про потребу в якісній солярці - правда. Про те чи вона в нас є і про вартість ремонту паливної, краще просто не думати, значно легше для нервової системи. ))) Я для самозаспокоєння міняю паливний фільтр кожні 10 тис км, як і інші фільтра. Але як показує практика гівно в нашій солярці попадається. Якщо попередні ТО в фільтрі нічого крім солярки не було, то цього разу знайшли сміття і трошки води.

Тим не менш, наступне авто скоріш за все буде знов дизельне. Хотіа би електричку, але її вартість і мала дальність ходу на одному заряді поки не спонукають до покупки.
Я зараз теж на дизелі катаюсь. З точністю до навпаки як ти: в основному на окко і інколи вог та шелл. Думаю якісної солярки в нас не має взагалі. Раз їхав по блаблакару і підвозив чувака, який займається бізнесом по паливу, то він казав що окко=вог і окко давно вже викупило вог, просто ніхто цього не афішує(правда інфа не підтверджена).
ТО теж роблю кожних 10 тис.км.

Ще хотів спитати: в мене 1,6, розхід по місту зараз 8,2л/100км, літом на літру менше. Це нормально чи багато?)
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2018, 08:15 #2738335   #20
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Бензин, дизель, електро чи газ? На чому їздить ваше авто

4.2TDi. Розхід по місту 17-18л/100км.
150 000км на ВОГ. Без жодних проблем.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:54.