Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Консолі

Консолі PlayStation, XBox, Nintendo etc


Nintendo Wii

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.02.2014, 20:19 #2342078   #1
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Nintendo Wii

Є хтось з форумчан хто має цю консоль? Ну і до кого можна звернутися за порадою? А то взяв собі , тепер от думаю що з нею дальше робити
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 08:11 #2343378   #2
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Панове, ви ще скажіть що я один з Нінтендо Віі у Тернополі
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 08:21 #2343381   #3
kukich93
Старожил
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
що з нею дальше робити
подаруй мені.
kukich93 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 09:08 #2343402   #4
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Щаззз, Поки що засофтмодив, тепер питання де нарити ігри на дисках до неї, бо болванки вона жувати не хоче. Але вже якийсь прогрес
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2014, 08:35 #2344825   #5
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Ігри є тут http://unionpeer.org/forum/112-wii-igri.html
і тут багато корисної інфи http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=639326
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (12.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2014, 11:51 #2344911   #6
GalliciaSS
Активний учасник
 
Аватар для GalliciaSS
Типово Відповідь: Nintendo Wii

на кінозалі є досить багато ігор до цієї консолі
GalliciaSS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (12.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2014, 18:52 #2345671   #7
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Ігри вже накачав, і відсофтмодив , але дякую за лінки, хоча я й питав про ліцензійні версії(бо записані болванки вона не сприймає)
А консоль реально заперла. По графіці вона так собі, але по геймплею, ооо, по геймплею це щось. 5 хвилин боксу виснажують більше чим дві години задроства в ММО на компі
Зараз пробую підвязати нунчак і вімот до компа. Вони чисто блютусівські, так що комп має їх бачити. Головне питання як синхронізувати з компом.

Востаннє редагував erazel: 12.02.2014 о 19:01.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2014, 21:30 #2345795   #8
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
по геймплею це щось. 5 хвилин боксу виснажують більше чим дві години задроства в ММО на компі
Різна суть. Якщо ти хочеш поскакати і подурачитись, то Віі правильний вибір. Але якщо ти граєш якусь серйозну гру, де від точності управління залежить все, то корявість віімоутів аж ніяк не збереже твою нервову систему.

Уяви собі Мортал Комбат, ти граєш на віімоуті, а я на геймпаді. Результат немного предсказуем
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2014, 18:19 #2346237   #9
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Різна суть. Якщо ти хочеш поскакати і подурачитись, то Віі правильний вибір. Але якщо ти граєш якусь серйозну гру, де від точності управління залежить все, то корявість віімоутів аж ніяк не збереже твою нервову систему.

Уяви собі Мортал Комбат, ти граєш на віімоуті, а я на геймпаді. Результат немного предсказуем
Воно то ніби й так. Але тут діло в відчутті присутності. Та й якби розробники не лінились а на повну використовували можливості вімотів то навіть в МК шансів у геймпада було мало. Бо виконати рух це зовсім не те що нажати на кнопку і отримати один з запрограмованих рухів. Найкраще це відчувається в якомусь боксі, де купа ударів і їх комбінацій. Причому руки діють незалежно одна від одної(лівою закриваєшся а правою проводиш удари, а потім швидкий удар лівою коли противник розкривається). Так що все залежить розробників. Ще хочу накачати слешерів, глянути як там зробили удари.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2014, 10:50 #2347079   #10
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Є хтось з форумчан хто має цю консоль? Ну і до кого можна звернутися за порадою? А то взяв собі , тепер от думаю що з нею дальше робити
Колись мав таку. Купував в штатах як тільки вийшла. Дефіцит був страшний. Не встигла поступити в магазин партія приставок, як їх відразу розбирали. Дзвонив, їздив по магазинах і все таки купив, останню з прилавку

Перші враження були подібні - весело махати руками в теніс/бокс. Навіть мав біту і тенісну ракетку. Потім доставив дошку Wii Fit. Крім йоги, віджимання і т.д. були цікаві ігри на рівновагу. Але в кінці-кінців, найкраще все-таки було бавитись джойстиком у Маріо

Найкраще бавитись в компанії - так значно веселіше. Знайомі мають гру з танцями - то дівчата цілими днями скачуть перед екраном.

За рік-два "прикол" проходить і хочеться просто бавитись звичайним джойстиком або руки тягнуться до PS4

Додано через 4 хвилини
Знайшов старий допис: http://forum.te.ua/showpost.php?p=631802&postcount=28

А erazel ще тоді цікавився

Востаннє редагував .: 15.02.2014 о 10:50. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2014, 15:51 #2348144   #11
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Та ясно що це чисто для розваги. Для серйозних ігр(тиипу з історією, діалогами і т.д.) є ПК. Ну та й Плейстейшени і Хбокси обзавелись вже камерами і датчиками руху. Як на мене то Віі виконала свою функцію - показала що не кнопкодавством єдиним. І школа що Wii U знову в кнопкодавство вернулась.
Ну і ще такий момент що Віі дала те чого нехватало в серйозному дорослому світі ПК/ПС3/Хбокс - відчуття дитинства з всякими Маріо і радісними веселими дещо дитячими іграми . Як то кажуть "тепле лампове дитинство".
Звісно з часом то все надоїсть, але ІМХО це й має бути як невеличка ложка повідла до манки ПК-геймінгу . Самим повідлом харчуватися не будеш, а як додаток то надає нових яскравих смаків . Інколи просто хочеться подурачитися в веселий світлий Маріо-спортс після кількох годин темного похмурого Відьмака2

А цікавився я ще тоді бо просто бачив що нінтендо дала щось нове в іграх ,а не тупо змагання в кого графіка краща і проц помощніше . Я тоді не збирався купляти Віі, але зразу було ясно що Віі додасть ще одну здорову гіляку до дерева геймінга.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 13:01 #2353934   #12
griz
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Якщо маєш Wii MotionPlus скачай sport resort. Там в настільний теніс (вже на рівні PRO) забудеш , що граєш з телевізором
griz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2014, 12:49 #2354367   #13
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nintendo Wii

та якраз понакачував всяких спортів різних. У мене контролер новий вже "моушн +" вбудованим, реально теніс круто грати. Хоча мене фехтування більше заперло.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2014, 11:09 #2392697   #14
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Nintendo Wii

Скачав 18 гіг ігр до Віішки. Не тих повноцінних а від старих приставок і маленьких(Virtual console для тих хто в темі). Усьо, прощайте вечори, привіт дитинство з Денді
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:34.