Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи підете Ви до сповіді?
Так 11 26.19%
НІ! 14 33.33%
Я уже був... 4 9.52%
Ще ніколи не був, і не збираюсь іти 13 30.95%
Голосували: 42. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Сповідь!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.04.2007, 10:09 #305293   #61
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
А чого така масовість перед Паскою? Цілий рік пили, гуляли, грішили, а потім раз! - і всі Перед Паскою чисті як білі простирадла

А якщо сповідатись перед Новим роком, то нічого? Чи то конче йти коли всі йдуть?
В мене деякі кєнти перед сповіддю навіть не матюкаються і не пьють, а після Паски знову як завжди - типу замаячили шо вони нормальні і хватає(як то кажуть - і сміх, і гріх)
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2007, 10:50 #305332   #62
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: Сповідь!

На сповіді не був, і певне не буду.
Мене трохи дивують священники, які проводять цю сповідь. Саме більше дивуюсь із загальної сповіді, коли людей запускають в церкву, як вязнів в Освенцімі митись. По 50 чи 100 чоловік. Товаріщі хрістіянє, хіба це правильно? Отєц три рази кадилом перехрестив, і всьо, в тебе гріхів нема, ти чистий як младєнєц. Дурдом.
Ше одна замітка. З року в рік там сповідають одні і ті самі священники. Це батько і син. Ніколи не задумувались чого? А того, шо там бабки йдуть досить непогані. Це якраз їхні "жнива". Тільки вони не пшеницю, а капусту. От такі то дєла з нашою (вашою) релігією.
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2007, 10:58 #305338   #63
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Сповідь!

2 Алехандро енд Іріскго. Ви до сповіді ходите? Якшо ні, то горіти вам в геєні огненній, якшо так - то самі напевно не такі самі
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2007, 14:26 #306530   #64
Siriy
Типово Відповідь: Сповідь!

Потішився лузер...
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2007, 16:53 #306567   #65
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Потішився лузер...
Сірий,ти часом не працював колись на радіо "Тернопіль"?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2007, 17:21 #306572   #66
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Сповідь!

Працював))
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2007, 17:48 #307520   #67
Mister-X
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
А как ето? (с)

МАєш якийсь вихід на Нього?
Бог всюдисущий. Його не потрібно шукати.
Mister-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2007, 19:34 #307542   #68
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Сповідь!

люблять люди заганяти бога в рамки які позволяє сторювати їх мозок, а потім самі ж кричать шо бог настільки досконалий, що ми його тим самим мозком не можемо зрозуміти...
тим не менше рамки до сих пір існують в їх головах.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 08:42 #307661   #69
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Mister-X Переглянути допис
Бог всюдисущий. Його не потрібно шукати.
Мені просто цікаво, як це напряму сповідатися
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 09:15 #307669   #70
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Мені просто цікаво, як це напряму сповідатися
Дуже просто.
Стаєш в себе в кімнаті, промовляєш молитву, а тоді кажеш: "Господи, прости. Я з грішив. ... перелік всіх гріхів.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 13:52 #307772   #71
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Дуже просто.
Стаєш в себе в кімнаті, промовляєш молитву, а тоді кажеш: "Господи, прости. Я з грішив. ... перелік всіх гріхів.
А я де їх всі знаю Я краще піду на загальну сповідь, там є перелік всіх гріхів і про себе буду галочкою відмічати - так і священник не буде знати, який я поганий
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 13:55 #307773   #72
necromant
Banned
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
ні не піду... взагалі, ніколи не розуміла потреби сповіді..
навіть якшо відкинути свій атеїзм, то навіщо богу через посередника слухати ваше покаяння, адже на одинці з собою можна покаятися, це і простіше і ви усвідомлюєте самі потреби признати провину. нащо це говорити інші людині?
сповідь є одним з хороших психологічних механізмів в процесі виховання комплексу вини. людина на сповіді відчуває себе як дитина, яка розбила вазу і тепер з-під лоба дивиться на маму.замість того що б каятися, вона просто боїться і ще більше виховує в собі авторитет батьків.. так і тут..лбдина і так встидаєтьмя можливих своїх прогрішень, ше мусить сказати їх іншій людині, а та ще погрозить пальцем бога...
еге-ж легко перед собою, а відкритись іншій людині?
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 14:04 #307776   #73
necromant
Banned
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від TheGAME Переглянути допис
Не ходив i не збираюсь. Не бачу в цьому сенсу. Нiяк не розумiю тих християн, якi так набожно пiдуть посповiдаються, а потiм вийшовши з церкви все перекривають матом i йдуть далi грiшити.
яким судом судиш таким і будеш суджений.
дивись на свої гріхи а не на чужі гріхи і те що роблять інші
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 14:24 #307789   #74
necromant
Banned
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
ніколи не ходив і не збираюся, сповідаюсь напряму перед Богом, без гнилих посередників типу церкви. Ну праведні християни, заперечте мені, доведіть що сповідь перед Господом напряму, лежачи наприклад у ліжку перед сном, ірша за сповідь "святій" людині в церкві, котра вимучено вас пожурить, остогидлими самому фразами, а вечером потім піде на блятки за пожертви
але Ісус сказав шо тре жити в спільноті

Востаннє редагував necromant: 10.04.2007 о 14:26.
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 02:10 #647376   #75
Елеонора
Guest
Типово Відповідь: Сповідь!

Сповідь це не якась формальність як можливо дехто вважає з учсників форуму . Сповідь-це великий дар для християн , адже через неї ми відновлюємо звязок з Богом який ми втратили через наші гріхи , шляхом примирення з нашими ближніми , щирим жалем за вчинене та бажанням ставати на шлях кращий . Людина повинна кожен день удосконалювати себе в духовному плані . Звичайно без тривалих практик неможливо зразу після однієї сповіді взагалі не грішити , бо така вже природа людини , але основне тут бажання людини і її зусилля більш не чинити гріха . Зі свого досвіду можу сказати що сповідь дає нам багато ласк , потрібно лиш покладатися у всьому на волю Бога і щиро вірити в оновлюючу силу сповіді . І який би не був сповідник памятаймо , що ми сповідаємося не сповіднику а нашому Отцеві небесному .
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 11:50 #647478   #76
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Сповідь!

Елеонора,
для чого потрібен посередник? Бог тебе не почує без нього?
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 17:56 #647623   #77
Oksanochka
 
Аватар для Oksanochka
Типово Відповідь: Сповідь!

Несвободные, перепуганые попами и ксёндзами люди, убитые невежеством личной жизни и мерзкого существования своих отцов и дедов, низкие человечки, которые не могут преодолеть ужас традиций прошлых поколений и деревенского миросозерцания, всегда ищут спасения на небе, у господа. Они, сотворив себе бога, и по неразумению, простоте и глупости своей верящие в него, есть выражение убогости человеческого бытия, трусости и рабства.
Исповедоваться перед кем, кому и за что? Вообще исповедоваться?!
Бог это миф для дураков. Исповедь - это занятие дураков.
Определённо, дедушка Маркс был прав, изрекши: религия - это опиум народа. Как наркотик она помагает забыться от реалий жизни, притупить боль реальности и т.д. и т.п.
Не будьте глупыми, посмотрите на себя! Тот есть дурак, который не хочет не быть рабом, пускай и божим.
Исповедь - это унижение моего достоинства, как и любого другого человека, а бог - уничижение меня как человека - орудие попов от церкви, от семьи, от родных и окружения, а в целом, глупого и модно "просвещённого" общества, которые ловко пользуются богом для своих целей.
Диалектический материализм - это не какой-то дуришка-бог, подрясный поп-исповедник.
Это - суть жизни, для меня - это однозначно!

Востаннє редагував Oksanochka: 01.07.2008 о 21:24.
Oksanochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 22:08 #647798   #78
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Сповідь!

Осканочка, хто автор?
Про фразу
Цитата Исповедь - это унижение моего достоинства, как и любого другого человека,
ще можна багато говорити, але я згідна на всі 100. Особливо гарним інструментом сповідь є для того що б психологічно давити на людину: дивися який ти грішний, ти маєш каятися і розповідати найтаємніше і знову за це каятися ( власне каятися за те що ти людина і в тебе така природа). і це допомагає далі будувати комплекс вини у тому хто сповідається.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 22:46 #647823   #79
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
ні не піду... взагалі, ніколи не розуміла потреби сповіді..
навіть якшо відкинути свій атеїзм, то навіщо богу через посередника слухати ваше покаяння, адже на одинці з собою можна покаятися, це і простіше і ви усвідомлюєте самі потреби признати провину. нащо це говорити інші людині?
сповідь є одним з хороших психологічних механізмів в процесі виховання комплексу вини. людина на сповіді відчуває себе як дитина, яка розбила вазу і тепер з-під лоба дивиться на маму.замість того що б каятися, вона просто боїться і ще більше виховує в собі авторитет батьків.. так і тут..лбдина і так встидаєтьмя можливих своїх прогрішень, ше мусить сказати їх іншій людині, а та ще погрозить пальцем бога...
Нічого ти не шариш у віруванні в Бога.
Цей твій допис свідчить лише про рівень твоєї релігійної неграмотності.

Якщо сповідуєш атеїзм - то не обговорюй чужу віру.
Як ти можеш настільки сумніватися у тому, в що взагалі не віриш?

І не плутай процесу "виховання комплексу вини" з процесом виховання відчуття і усвідомлення власних неправильних вчинків.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2008, 23:04 #647832   #80
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Нічого ти не шариш у віруванні в Бога.
Цей твій допис свідчить лише про рівень твоєї релігійної неграмотності.

Якщо сповідуєш атеїзм - то не обговорюй чужу віру.
Як ти можеш настільки сумніватися у тому, в що взагалі не віриш?

І не плутай процесу "виховання комплексу вини" з процесом виховання відчуття і усвідомлення власних неправильних вчинків.
Цим своїм постом ти показав повну необізнаність в темі. атеїзм не сповідують, це не релігія.
процес виховання до комплексу вини має найповніше відношення. без комплексу вини ( в різній мірі вирощеного в людині) не буває жодного процесу виховання. інша справа за що людину винять? за те що в неї природа людини, яку їй власне дав бог.

я дуже довго вірила, і була християнкою, тому знаю про що говорю, не переживай так сильно і не розбий кулаком голову випадково.

віруючі тяжко сприймають коли їм говорять про те що церква навязує їм комплекс вини ( більший ніж потрібно для виховання дитини чи особистості в суспільстві), вони також не можуть усвідомити що можна взагалі в вищу силу не вірити.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:24.