Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


що таке Пекло?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.06.2013, 11:53 #2217412   #61
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Пекло - стан душі, що проявляється в безнадії, страху, ненависті, самотності, гніві в т.д.
Відповідно рай - це стан душі радості, миру, щастя.
то, что Вы описали - это эмоции. Вы считаете, что эмоции правят человеком? откуда они берутся? кто их создал?
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 11:56 #2217414   #62
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
то, что Вы описали - это эмоции. Вы считаете, что эмоции правят человеком? откуда они берутся? кто их создал?
Емоції це не стан душі. Ви вважаєте щастя емоцією?
На жаль мушу зараз вас покинути до завтра. Справи.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (01.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 12:03 #2217416   #63
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
В Біблії сказано про рай, що це стан душі і він є всередині нас. А пекло - протилежний стан. Все просто.
Так ми далеко не заїдем)),якшо самі будем видумувати протилежність.
МІж білим і чорним багато відтінків, і хто знає чи біле і чорне протилежність.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 12:04 #2217418   #64
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Емоції це не стан душі. Ви вважаєте щастя емоцією?
На жаль мушу зараз вас покинути до завтра. Справи.
я говорю не о состоянии души, а о том, в чём оно проявляется, как Ві написали.

что является причиной состояния души?
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 12:41 #2217438   #65
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
В Біблії сказано про рай, що це стан душі і він є всередині нас. А пекло - протилежний стан. Все просто.
ая))))то Бог стан душі насадив)))
Ісус розбійника тоже запевнив,шо той буде сьогодні в стані душі))))
ozzy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 19:53 #2217628   #66
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Когда Бог создал ад?
До грехопадения Адама или после?
---- дати на скільки мені відомо ні Біблія ні жодне інше джерело не подає....
---- щодо приблизного періоду появи пекла то швидше за все це відбулось після падіння диявола, а на момент гріхопадіння Адама воно вже існувало, на мій погляд зсилаючись на цей текст з Біблії.....Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований. (Матв.25:41)
---- як бачимо призначення цього місця не для пюдини, а для диявола та його слуг
---- людина обираючи той чи інший стиль життя - тобто з Богом чи без Нього людина сама обирає і подальшу свою участь у вічності з тим з ким провела своє земне життя, ось тому це не жорстокість Бога послужила ініціативою для вічних мук у вічності ,а вибір самої людини.
---- приготовано два місця для вічного перебування людини добровільний вибір за людиною..........Сьогодні взяв я за свідків проти вас небо й землю, життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє, (Повт.30:19)

Востаннє редагував engar: 01.06.2013 о 20:21.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 21:28 #2217668   #67
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
щодо приблизного періоду появи пекла то швидше за все це відбулось після падіння диявола, а на момент гріхопадіння Адама воно вже існувало
то есть, Вы хотите сказать, что дьявол после своего паденья свободно разгуливал по Божьему саду и не был наказал?
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 22:27 #2217699   #68
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
то есть, Вы хотите сказать, что дьявол после своего паденья свободно разгуливал по Божьему саду и не был наказал?
----- те, що я хочу сказати, чи вважаю немає жодної вартості я не був учасником тих подій ....
----- що до подій, що відбулись у духовному та матеріальному світі у минулому, як для мене так і для Вас існує виключно тільки одне джерело, що їх освітлює - Біблія
---- щодо покарання диявола , то йому вже винесено вирок але ще не виконано його - суть його відсутність можливості щось змінити -покаятись , а згодом послідує повна ізоляція .
---- моя порада , не знаю, що спонукало так перейматись Вам його долею у вічності та минулому, вона йому вже визначена , однак краще поцікавитись Вам з визначенням власної ........
---- зосередьтесь краще на місії Того хто прийшов у світ спасти людство , а не на тому хто його звів у минулому

Востаннє редагував engar: 01.06.2013 о 22:34.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 23:26 #2217728   #69
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
тільки одне джерело, що їх освітлює - Біблія
---- щодо покарання диявола , то йому вже винесено вирок але ще не виконано його
это тоже в Библии написано, что дьявола уже засудили, до грехопадения Адама?
у людей принято перед судом провести следствие, и на время следствия изолировать подозреваемого, если он может быть опасен или может сбежать.
а тут на лицо явная халатность, пустили козла в огород дьявола в райский сад.
учитывая, что пути назад дьяволу были навечно отрезаны, и ему нечего было терять, он был чрезвычайно опасен, что и подтвердилось.
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (01.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 23:42 #2217731   #70
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
это тоже в Библии написано, что дьявола уже засудили, до грехопадения Адама?
у людей принято перед судом провести следствие, и на время следствия изолировать подозреваемого, если он может быть опасен или может сбежать.
а тут на лицо явная халатность, пустили козла в огород дьявола в райский сад.
учитывая, что пути назад дьяволу были навечно отрезаны, и ему нечего было терять, он был чрезвычайно опасен, что и подтвердилось.
--- оскільки наш Бог Є як і Законодавцем так і Суддею то не думаю, що Він допустив юридичні помилки щодо судового процесу над сатаною .......Один Законодавець і Суддя, що може спасти й погубити.......(Як.4:12)
--- щодо слідства є запобіжним засобом не тільки затримання але підписка про невиїзд ,застава..........хоч від Бога куди втечеш?............ Дивне знання над моє розуміння, високе воно, я його не подолаю! Куди я від Духа Твого піду, і куди я втечу від Твого лиця? Якщо я на небо зійду, то Ти там, або постелюся в шеолі ось Ти! Понесуся на крилах зірниці, спочину я на кінці моря, то рука Твоя й там попровадить мене, і мене буде тримати правиця Твоя! Коли б я сказав: Тільки темрява вкриє мене, і ніч світло для мене, то мене не закриє від Тебе і темрява, і ніч буде світити, як день, і темнота як світло! (Пс.139:6-12)
---- що до диявола у саду жодної халатності Бога, а швидше людини то і там швидше за все його пересування по ньому було обмежене деревом пізнання добра і зла на території якого він сидів як "представник зла" , а людина зайшовши на цю територію в супереч заповіді Господні і попалась в його западню
----ось як вважається описано падіння сатани пророком (хоч буквально пророцтво до царя тирського)....... Сину людський, скажи князеві Тиру: Так говорить Господь Бог: за те, що повищилось серце твоє й ти сказав: Я Бог, сиджу на Божому престолі в серці морів, а ти тільки людина, а не Бог, хоч ставив своє серце нарівні з серцем Божим...
Сину людський, здійми жалобну пісню на тирського царя, та й скажеш йому: Так говорить Господь Бог: Ти печать досконалости, повен мудрости, і корона краси.
13 Ти пробував ув Едені, садку Божому: усякий дорогий камінь на одежі твоїй: карнеоль, топаз і яспіс, хризоліт, согам, і онікс, сапфір, рубін і смарагд, і золото; знаряддя бубнів твоїх та сопілок твоїх були в тебе що дня, коли був ти створений, були вони наготовлені.
14 Ти помазаний Херувим хоронитель, і Я дав тебе на святу гору Божу, ти ходив посеред огнистого каміння.
15 Ти був бездоганний у своїх дорогах від дня твого створення, аж поки не знайшлася на тобі несправедливість.
16 Через велику торгівлю твою твоє нутро переповнилось насиллям, і ти прогрішив. Тому Я зневажив тебе, щоб не був ти на Божій горі, і погубив тебе, хоронителю Херувиме, з середини огнистого каміння.
17 Стало високим твоє серце через красу твою, ти занапастив свою мудрість через свою красу. Кинув Я тебе на землю, дав тебе перед царями, щоб дивились на тебе. (Єз.28:13-17)

Востаннє редагував engar: 01.06.2013 о 23:59.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 01:20 #2217749   #71
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
що до диявола у саду жодної халатності Бога, а швидше людини то і там швидше за все його пересування по ньому було обмежене деревом пізнання добра і зла на території якого він сидів як "представник зла" , а людина зайшовши на цю територію в супереч заповіді Господні і попалась в його западню(Єз.28:13-17)
разве Адаму запрещалось к дереву подходить?

Конкретно о падших ангелах:
Цитата Бо як Бог Анголів, що згрішили, не помилував був, а в кайданах темряви вкинув до аду, і передав зберігати на суд…
(2 Петра 2:4)
в других переводах не ад, а Тартар.

то есть, они были ограничены в нематериальных сферах, но на земле свободно шлялись.

в Библии написано, что Еву искусил змей, который был хитрее всех зверей полевых, созданных Богом.
Бог этого змея сам создал, и сам в райский сад впустил.
и заметьте, Бог выгнал Адама, чтобы тот не добрался до дерева жизни, физически закрыл доступ, и Херувима поставил охранять.
а доступ сатане к людям не ограничил, хотя власть такая у него есть.
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (02.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 12:53 #2217882   #72
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
разве Адаму запрещалось к дереву подходить?
--- ні не заборонялось , але людина зайшла на його територію коли розпочала діалог з дияволом про волю Бога щодо споживання плодів з дерева ....

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Конкретно о падших ангелах:

в других переводах не ад, а Тартар.

то есть, они были ограничены в нематериальных сферах, но на земле свободно шлялись.

в Библии написано, что Еву искусил змей, который был хитрее всех зверей полевых, созданных Богом.
Бог этого змея сам создал, и сам в райский сад впустил.
и заметьте, Бог выгнал Адама, чтобы тот не добрался до дерева жизни, физически закрыл доступ, и Херувима поставил охранять.
а доступ сатане к людям не ограничил, хотя власть такая у него есть.
----- вважаєте Бог допустив помилку ?
----- ну до гріхопадіння Адама і після , падші Анголи були і є обмежені в пересуванні в духовних сферах так і в фізичних в межах, що визначив Бог своєю волею
----- так Бог створив все, і змія в тому числі, але змій не був створений для зла, але цю дорогу обрав сам маючи добру волю якою наділені і всі інші створені Богом ,
---- Бог допустив змія як вже казано вище але обмеживши (оберігаючи) межі людини волею своєю за які вона не повинна була заходити оскільки це територія де панувало зло, коли людина переступила межу зла ставши частиною його то Бог її відмежував її від себе тієюж волею

Востаннє редагував engar: 02.06.2013 о 12:56. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 14:52 #2217934   #73
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- вважаєте Бог допустив помилку ?
----- ну до гріхопадіння Адама і після , падші Анголи були і є обмежені в пересуванні в духовних сферах так і в фізичних в межах, що визначив Бог своєю волею
----- так Бог створив все, і змія в тому числі, але змій не був створений для зла, але цю дорогу обрав сам маючи добру волю якою наділені і всі інші створені Богом ,
---- Бог допустив змія як вже казано вище але обмеживши (оберігаючи) межі людини волею своєю за які вона не повинна була заходити оскільки це територія де панувало зло, коли людина переступила межу зла ставши частиною його то Бог її відмежував її від себе тієюж волею
Бог не может ошибаться.
но он может предвидеть, и если он создал не один путь (совершенное творение как оно есть), а ещё и второй (совершенство через осознание несовершенства), то Ему это было нужно.
В конце обоих путей - совершенство. и с точки зрения начала и конца путь значения не имеет, он имеет значение только с точки зрения самого пути.
согласитесь, создавать совершенное творение в условиях существования как добра так и зла (имея возможность сначала устранить зло, и не сделав этого) это достаточно рискованное мероприятие.

интересно, что Вы ставите змея и человека на один уровень по способности выбирать.
Бог стёр с лица земли всё живое потопом (кроме тех, кто спасся на ковчеге по Его воле), и это говорит о том, что всё творение (люди, животные и растения) взаимосвязано.

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- звичайно вся Біблія є цікавою книгою .....
---- Бог створив світ і все, що наповнює його (людину в тому числі ) досконалим тобто позбавленим зла ...........І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно! (Бут.1:31)
---- зло появилось у момент коли спочатку диявол , а після частина анголів спротивились волі Божій
---- від цього зла і була відмежована людина через волю Божу --- що і є ......... добро, приємність та досконалість.
(Рим.12:2) ,в чому і пробувала ослухавшись її і скоштувавши від плоду дерева отримала пізнання зла , тобто оберненопропорційне тому, що мала пробуваючи у волі Божі.
---- не думаю що людина отримавши пізнання зла щось набупа окрім проблем , на мій погляд кращеб було б без таких знань
---- на сьогодні все теж саме вибір за людиною - пробувати у волі Божі і пожинати - добро чи навпаки......
с Вашего разрешения, из соседней темы перенесу сюда.

Вы говорите "зло появилось".
но откуда оно могло "появиться"?.
у сатаны тоже был выбор, он выбрал зло. он его не создал, он его выбрал. зло всегда было, как и добро. а сатана его просто формализовал, отделил от добра, проигнорировал добро. сатана не творец зла, он нашёл его в себе и возвеличил.
человек от Бога тоже получил добро и зло в той форме, в которой они существовали до падения сатаны, а съев яблоко, увидел, что их можно разделять.
когда человек съел яблоко, он не получил зло, которого в нём не было, он получил знание о зле, которое в нём было, равно как и знание о добре, которое в нём было. ещё до того как вкусить яблоко, человек послушался змея, а не Бога, согласившись, что Бог может обмануть (ошибаться или ещё что-то). неверие - тоже зло. значит, у человека способность к таким поступкам была заложена изначально, но он просто не знал, хорошо это или плохо. а когда вкусил, понял, что поступил плохо.

Востаннє редагував tanok: 02.06.2013 о 14:52. Причина: Пізніше додано
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 17:09 #2217991   #74
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Один мудрий чоловік пояснив це так - " Зберіть в одне місце добрих людей, от вам і рай. Зберіть в одне місце поганих людей, от вам і пекло " . Десь приблизно так і буде і навіть вже є у наш час...

Додано через 5 хвилин
Також цікаве місце, після гріхопадіння людини.

І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло. А тепер коли б не простяг він своєї руки, і не взяв з дерева життя, і щоб він не з'їв, і не жив повік віку.

Востаннє редагував Sapsan: 02.06.2013 о 17:09. Причина: Пізніше додано
Sapsan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 18:40 #2218020   #75
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Які ви зануди.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 19:59 #2218042   #76
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Бог не может ошибаться.
но он может предвидеть, и если он создал не один путь (совершенное творение как оно есть), а ещё и второй (совершенство через осознание несовершенства), то Ему это было нужно.
В конце обоих путей - совершенство. и с точки зрения начала и конца путь значения не имеет, он имеет значение только с точки зрения самого пути.
согласитесь, создавать совершенное творение в условиях существования как добра так и зла (имея возможность сначала устранить зло, и не сделав этого) это достаточно рискованное мероприятие.

интересно, что Вы ставите змея и человека на один уровень по способности выбирать.
Бог стёр с лица земли всё живое потопом (кроме тех, кто спасся на ковчеге по Его воле), и это говорит о том, что всё творение (люди, животные и растения) взаимосвязано.
---- Звичайно, Бог не може помилятись
---- я не претендую на 100 % безпомильність , можливо і помиляюсь, але на підставі написаного в Біблії вважаю, що Бог будучи Досконалим створив все досконалим про що описано в перші книзі біблії - що все добре
---- щось подібно і з людиною вона була створена досконалою, суть якої полягає у повні гармонії волі людини з волею Божою в присутності вільного вибору ......
---- створючи людину Бог,який є Всезнаючий , звичайно знав , що людина яку Він наділив вільною волею може і скористається нею і скористається на те щоб ослухатись волі Його , але не усунув зло та можливість вибору лише тому щоб існував вибір у людини ,
---- коли існує лише один шлях то про яку вільну волю та вибір може йти мова ?
---- у людини було два шляхи до досконалості:
- перший це коли людина знає, що існує зло але ігноруючи його з власної волі пробуває у повні покорі волі Божій ,
- або проігнорувати волю Божу ослухавшись її відчути на практиці, що таке зло ставши рабом його пізніше долаючи його знов повертатись до гармонії з волею Божою
---- щодо рівня змія і людини то ще питання, що то за змій на мій погляд мова про те, що він був хитріший за всіх тварин мається на увазі всього творива, тим більше більше він наділений можливістю розмовляти а з інших джерел, що диявол (він же змій) займав найвищу ступінь серед анголів .
---- щодо взаємозвязку між людей тварин та рослин то він полягав лише в одному ...........І бачив Бог землю, і ось зіпсулась вона, кожне бо тіло зіпсуло дорогу свою на землі. (Бут.6:12) ось тому .............20 На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори. І вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина. Усе, що в ніздрях його дух життя, з усього, що на суходолі вимерло було. І винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було.
(Бут.7:20-23)

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
с Вашего разрешения, из соседней темы перенесу сюда.

Вы говорите "зло появилось".
но откуда оно могло "появиться"?.
у сатаны тоже был выбор, он выбрал зло. он его не создал, он его выбрал. зло всегда было, как и добро. а сатана его просто формализовал, отделил от добра, проигнорировал добро. сатана не творец зла, он нашёл его в себе и возвеличил.
человек от Бога тоже получил добро и зло в той форме, в которой они существовали до падения сатаны, а съев яблоко, увидел, что их можно разделять.
когда человек съел яблоко, он не получил зло, которого в нём не было, он получил знание о зле, которое в нём было, равно как и знание о добре, которое в нём было. ещё до того как вкусить яблоко, человек послушался змея, а не Бога, согласившись, что Бог может обмануть (ошибаться или ещё что-то). неверие - тоже зло. значит, у человека способность к таким поступкам была заложена изначально, но он просто не знал, хорошо это или плохо. а когда вкусил, понял, что поступил плохо.
---- нема проблем щодо теми можна і об"єднати
---- щодо зла, то його просто не було, була лише можливість появи його коли Бог дав вільну волю анголам і воно появилось коли проявився непослух анголів разом з дияволом ставши творцем зла
---- суть добра повна гармонія волі Творця і творива , суть - зла дисгармонія
---- до першого непослуху диявола існувала повна гармонія всього творіння з Творцем - точка відліку появи зла перший непослух творива....
---- що до плоду на дереві пізнання добра і зла то не знаю, що то за фрукт такий але ці негативні здібності не були закладені у людині з початку інакше Бог не сказав би, що добре , ці негативні здібності це результат непослуху що вніс дисгармонію у всі сфери життя людини з волею Божою

Востаннє редагував engar: 02.06.2013 о 19:59. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 20:15 #2218052   #77
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- щось подібно і з людиною вона була створена досконалою, суть якої полягає у повні гармонії волі людини з волею Божою в присутності вільного вибору ......
---- створючи людину Бог,який є Всезнаючий , звичайно знав , що людина яку Він наділив вільною волею може і скористається нею і скористається на те щоб ослухатись волі Його , але не усунув зло та можливість вибору лише тому щоб існував вибір у людини ,
Вы думаете, конечный замысел Бога заключался в создании совершенства? творение ради творения? Вы думаете, Бог позаботился, чтобы у человека был выбор, ради самого человека?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- щодо взаємозвязку між людей тварин та рослин то він полягав лише в одному ...........І бачив Бог землю, і ось зіпсулась вона, кожне бо тіло зіпсуло дорогу свою на землі. (Бут.6:12) ось тому .............20 На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори. І вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина. Усе, що в ніздрях його дух життя, з усього, що на суходолі вимерло було. І винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було.
(Бут.7:20-23)
а о рыбах, водорослях и молюсках, кстати, ничего не сказано

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- щодо зла, то його просто не було, була лише можливість появи його коли Бог дав вільну волю анголам і воно появилось коли проявився непослух анголів разом з дияволом ставши творцем зла
дьявол и падшие ангелы были творцами? Бог творил из ничего, потому что он всемогущий. из чего творил дьявол? и когда? до сотворения земли или уже после?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- що до плоду на дереві пізнання добра і зла то не знаю, що то за фрукт такий але ці негативні здібності не були закладені у людині з початку інакше Бог не сказав би, що добре , ці негативні здібності це результат непослуху що вніс дисгармонію у всі сфери життя людини з волею Божою
когда ребёнок рождается, никто не скажет, что он плохой.
потом он обретает знания и одежду (мораль, религию, философию, политику, и т.д.)
Адам был голый и не знал добра и зла.

Востаннє редагував tanok: 02.06.2013 о 20:15. Причина: Пізніше додано
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2013, 23:23 #2218135   #78
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Вы думаете, конечный замысел Бога заключался в создании совершенства? творение ради творения? Вы думаете, Бог позаботился, чтобы у человека был выбор, ради самого человека?
---- так, звичайно , заради досконалості і заради людини
...........3 Його діло краса та величність, а правда Його пробуває навіки!
4 Він пам'ятку чудам Своїм учинив, милостивий та щедрий Господь!
5 Поживу дає Він для тих, хто боїться Його, заповіта Свого пам'ятає повік!
6 Силу чинів Своїх об'явив Він народові Своєму, щоб спадщину народів їм дати.
7 Діла рук Його правда та право, всі накази Його справедливі,
8 вони кріпкі на вічні віки, вони зроблені вірністю і правотою! (Пс.111:3-

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
дьявол и падшие ангелы были творцами? Бог творил из ничего, потому что он всемогущий. из чего творил дьявол? и когда? до сотворения земли или уже после?
---- творцями зла - чинили зло
---- він перетворював добро у зло .............і до і після

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
когда ребёнок рождается, никто не скажет, что он плохой.
потом он обретает знания и одежду (мораль, религию, философию, политику, и т.д.)
Адам был голый и не знал добра и зла.
--- ну то як про яке дитя
--- кожний придбає, що йому до душі .....
--- фізичного одягу дійсно не мав , поняття родився умовне звичайно .....але він на мій погляд мав інший одяг ніж фізичний - одяг праведності тому не було потреби у фізичному одязі .....

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
а о рыбах, водорослях и молюсках, кстати, ничего не сказано
----про бактерії також ............
---- Гм..... ну тоді щоб їх знищити потрібно трохи ускладнити б процедуру потопу , замінивши звичайний дощ на кислотний , а частину ковчегу зайняти під акваріуми.......

Додано через 1 годину 7 хвилин
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Які ви зануди.
---- та не вже .......

Востаннє редагував engar: 02.06.2013 о 23:23. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2013, 12:11 #2218420   #79
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- так, звичайно , заради досконалості і заради людини
как-то мелко для бесконечного и всемогущего Бога, нет?
что такое Земля в масштабах Вселенной? песчинка.
Библия не даёт ответа на вопрос, были ли другие творения Бога ради совершенства, подобные Земле и людям, или совсем другие.
да и сам Адам не выглядит совершенным. облажался при первом же испытании.
об ангелах мы знаем, что их сотворил Бог, очевидно тоже создавал их совершенными, но и они не удержались в его системе.
так в чём был Замысел? сосдать совершенство в одной точке Вселенной? а что дальше?
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (03.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2013, 16:03 #2218561   #80
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: що таке Пекло?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
как-то мелко для бесконечного и всемогущего Бога, нет?
что такое Земля в масштабах Вселенной? песчинка.
Библия не даёт ответа на вопрос, были ли другие творения Бога ради совершенства, подобные Земле и людям, или совсем другие.
да и сам Адам не выглядит совершенным. облажался при первом же испытании.
об ангелах мы знаем, что их сотворил Бог, очевидно тоже создавал их совершенными, но и они не удержались в его системе.
так в чём был Замысел? сосдать совершенство в одной точке Вселенной? а что дальше?
---- ні, звичайно
---- просто поняття цінностей у Вас і Бога різні , так як у Вас мірки цінностей дочасного життя а у Бога вічного , ввесь світ(всесвіт) не вартий однієї душі
---- ну Біблія не ставить за ціль дати відповіді на всі запитання, що людині заманеться задавати це не довідкове бюро , якщо б на деякі запитання всежтаки і дав Бог відповідь то і так би не зрозуміли
---- основна ціль дати людині самі необхідні знанна щодо Бога, та людини
---- не важливо як виглядає, а важливо як воно є в дійсності , Ви вважаєте, що Бог сказав "добре" на недосконале? маєте сумнів у Його компетенції в цих справах ?
---- відносно, що дальше то знаю, що дальше вічність

Востаннє редагував engar: 03.06.2013 о 16:12.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:24.