Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Недопалки хрустять під ногами

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.10.2018, 22:32 #2737344   #1
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Недопалки хрустять під ногами

Бонжур йоп*а.

Даний пост я хотів написати ще весною, адже саме весна показує хто і де срав. Але не одним гівном обмежується антропогенний вплив. Одного ранку, зовсім недавно, я почав помічати: гори недопалків під будинкомв траві (які вилітають з вікон квартир), недопалки біля зупинки (бо йо-ма-йо їде автобус, треба десь викинути), недопалки під сходами, на тротуарах, між бруківкою, в квітах, клумбах, водоймах ну і... куди ви ще там ті бички пуляєте?
І тут в мене постало питання - нафіга? Чому сигарету після курева на балконі не кинути в попільничку? чому на зупинці не потушити недопалок в смітник? Кому і на який кінець кидати бичок людям під ноги? в країні де комунальники працюють доволі рідко, трохи криво і то якщо пощастить?
"нема смітників достатньо" - скажите ви, "я коли курив то ніс бичок три вулиці, поки не знаходив смітник" - відповім вам я.

Тож, цікаво чим люди керуються розкидаючи бички по принципу курячого гувна - де захотілося там і впало. Може є щось чого я незнаю/нерозумію, що це традиція/знак поваги/неопалки мають добрива для асфальту і трави?

Вперед, сцена ваша.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2018, 22:40 #2737345   #2
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Якої ти логіки хочеш? Це ж курці. Тільки у них вічна проблема - маєш сигарету? Є вогонь? Бл..ть та вже як куриш то забезпеч себе всім необхідним, в тому числі попільничкою.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 5:
Martin (11.10.2018), Petro Ford (12.10.2018), roma22101987 (17.10.2018), Romko_7 (11.10.2018), Torres (12.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2018, 22:47 #2737346   #3
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Сигарети подорожчали тому попільничка напевне вже пішла з OLXку)
Я згадую епоху свого диму в легенях, то був час коли пачка Bond сірий коштував 4,50 грн. і робота в колл центр МТС, яка мені допомогла в виборі сигарет, але от ніколи, дійсно ніколи не пуляв недопалки під ноги людям - так ніби уявив чувака, який підхоплює то все діло з сміттєвим мішком.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 09:00 #2737549   #4
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Трохи здивований що жоден з курців не дотикається до теми, аби пролити світло на даний глюк
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 09:11 #2737554   #5
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Йду по оновленій вул. Чорновола, стоять такі великі гарні ящики з рослинами, лавочки і урни. Вгадайте де накладено купу бичків? Правильно, в ящиках з рослинами, не в урнах.
Ну як!? Ви ж там фоткаєтеся для інстаграму ...
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 09:26 #2737558   #6
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Йду по оновленій вул. Чорновола, стоять такі великі гарні ящики з рослинами, лавочки і урни. Вгадайте де накладено купу бичків? Правильно, в ящиках з рослинами, не в урнах.
Ну як!? Ви ж там фоткаєтеся для інстаграму ...
Я часами дивуюсь, як курці ще не викидать окурки в коляски з дітьми будучи в парках, де мами гуляють з малечею.
Це ж теж яке не яке місце куди можна встрати.
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 10:31 #2737561   #7
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

це не тільки недопалків стосується, аналогічна ситуація при виході з тролейбуса чи маршрутки є ж урна, але ж ні, треба пройти 10 метрів щоб кинути на землю. Культура.
Про то як вигулюють своїх "улюбленців" я взагалі мовчу (не маю в місті тварини, може я не розумію, чому не треба прибирати гівно за ним)
MadPiksel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (19.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 11:14 #2737564   #8
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

"ще одненький окурок/какуль/папірчик нічого не змінить...", "...он те бидло кинуло, а я не бидло тож і мені можна"



Та що говорити я і сам деколи смітив роздавленими сигаретами вибитими з фейсу дибіла котрий курив стаючи так, щоб вітер зносив дим на людей. Найголовніше, що "мамиздітьми" були не на моїй стороні, хоч і терпіли запах до того...


Не прихильник радикальних засобів, але де срані хвалені Тернополем "флефмоби"проти таких речей
poisonous зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (19.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2018, 10:38 #2737690   #9
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
"ще одненький окурок/какуль/папірчик нічого не змінить...", "...он те бидло кинуло, а я не бидло тож і мені можна"



Та що говорити я і сам деколи смітив роздавленими сигаретами вибитими з фейсу дибіла котрий курив стаючи так, щоб вітер зносив дим на людей. Найголовніше, що "мамиздітьми" були не на моїй стороні, хоч і терпіли запах до того...


Не прихильник радикальних засобів, але де срані хвалені Тернополем "флефмоби"проти таких речей
Вов!) Серйозно?) панове курці сильно ображались?)))
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.10.2018, 12:35 #2737696   #10
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
Трохи здивований що жоден з курців не дотикається до теми, аби пролити світло на даний глюк
Курю, але вдома, попiльничку маю, бiльше того перiодично конфлiктую з сусiдами через недопалки, що ти пропонуєш? Я пiдтримаю, тому що бiсить таке "європейське" бачення в Тернополi.
AlexSun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2019, 18:13 #2747061   #11
solomon87
Учасник
 
Аватар для solomon87
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Ці люди які не можуть донести свій мусор до місця де його збирають, крім як свинею біль ніяк не можна назвати. Вони завжди шукають когось крайнього і в них завжди хтось винний і їм хтось завжди має, щось давати. А самі вони готові гадити кругом куди ступають. А потім розказувати, як все погано
solomon87 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (27.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2019, 19:56 #2747142   #12
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Недопалки хрустять під ногами

Пропоную обєднати з темою "Чому в Україні нічого не міняється"
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:13.