Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Потрібна допомога зі спорядження патронів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.10.2016, 12:17 #2659862   #1
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Потрібна допомога зі спорядження патронів

Порадьте, шановні форумчани, мисливця або ж зброяра, до кого можна звернутись за допомогою. А допомога потрібна наступного плану: потрібно недосвіченого новачка, тобто мене, навчити снаряджати патрони.
Купляти патрони в магазині не радьте, бо в мене старенька, але непогана рушниця ИЖ-18 32 калібру. При чому, в ствол залазять тільки суцільні латунні гільзи, а ті патрони 32-го калібру, що в магазині, мають дещо збільшений цоколь, тому й не влазять.
Маю трохи гільз, пороху та дробу, але не маю жодного інструменту для спорядження. Плюс до того, жодного разу не був на полюванні, тільки й того, що навчився стріляти, коли проходив навчання перед видачею дозволу на зброю та ще крім того був разок в тиру.
Можливо є хтось на форумі або ж Ви знаєте того, хто зміг би допомогти?
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2016, 01:22 #2666647   #2
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Потрібна допомога зі спорядження патронів

Справа в тому що жоден мисливець не допоможе знайти бажання займатися цією справою повноцінно і завзято. А судячи з того що описано бажання вистачило лише на отримання дозволу.І якщо ви вже маєте стареньку рушницю з індивідуальними потребами у спорядженні єдина порада придбати все необхідне обладнання.
VillisRey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (05.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2016, 23:29 #2667074   #3
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Потрібна допомога зі спорядження патронів

Цитата:
Допис від VillisRey Переглянути допис
Справа в тому що жоден мисливець не допоможе знайти бажання займатися цією справою повноцінно і завзято. А судячи з того що описано бажання вистачило лише на отримання дозволу.І якщо ви вже маєте стареньку рушницю з індивідуальними потребами у спорядженні єдина порада придбати все необхідне обладнання.
Так, мені вже в ПП роз’яснили, що саме мені необхідне для спорядження. Очевидно, мисливство - не першочергове в моєму житті. Але як тільки з’явиться вільний час, натхнення та можливість - докуплю необхідне обладнання.
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2016, 16:55 #2667171   #4
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Потрібна допомога зі спорядження патронів

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Плюс до того, жодного разу не був на полюванні, тільки й того, що навчився стріляти, коли проходив навчання перед видачею дозволу на зброю та ще крім того був разок в тиру.
Можливо є хтось на форумі або ж Ви знаєте того, хто зміг би допомогти?
можу дати один урок по стрільбі , безкоштовно , з виїздом на місцевість де живуть вредні зайці )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2018, 22:58 #2720999   #5
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Потрібна допомога зі спорядження патронів

Що саме треба? З нуля розповісти показати?
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:08.