Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 7

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.06.2008, 16:57 #628969   #21
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 7

[quote=ШТЕУД;628959]хм все вже десь колись було пока може це віста .. а що буде за пару років ХЗ.
/quote]
Це так, але раніше розказували про проект WinMin - зовсім нове ядро для Віндовс 7.
http://www.thevista.ru/page.php?id=9219
Відео: http://www.vimeo.com/352637

Тепер цей проект відкинули і оголосили що ядро Віндовс 7 буде схожим до ядра Вісти, а саме, базуватись на ядрі Windows Server 2008. Технологія драйверів теж залишиться незмінною, тобто як у Вісті.
Новини за 27 травня:
http://www.thevista.ru/page.php?id=9986

Дуже нагадує ситуацію з Лонгхорном/Вістою коли наобіцяли WinFS та ін., а потім відкинули, бо швидше всього невстигали за Мак ОС Х.

На даний момент так виглядає що нічого нового у Віндовс 7 немає, крім мультітач. Але як і було сказано вище: а що буде за пару років ХЗ.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2008, 17:29 #628980   #22
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

[quote=.;628969]
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
хм все вже десь колись було пока може це віста .. а що буде за пару років ХЗ.
/quote]
Це так, але раніше розказували про проект WinMin - зовсім нове ядро для Віндовс 7.
http://www.thevista.ru/page.php?id=9219
Відео: http://www.vimeo.com/352637

Тепер цей проект відкинули і оголосили що ядро Віндовс 7 буде схожим до ядра Вісти, а саме, базуватись на ядрі Windows Server 2008. Технологія драйверів теж залишиться незмінною, тобто як у Вісті.
Новини за 27 травня:
http://www.thevista.ru/page.php?id=9986

Дуже нагадує ситуацію з Лонгхорном/Вістою коли наобіцяли WinFS та ін., а потім відкинули, бо швидше всього невстигали за Мак ОС Х.

На даний момент так виглядає що нічого нового у Віндовс 7 немає, крім мультітач. Але як і було сказано вище: а що буде за пару років ХЗ.
ну що зробишь в софт рулить еволюція... а не революція. мабуть потрібно бити аплом щоб дозволити собі такі фрівольності як зміна ОС повінстю в новому поколінні ... а для таких контор приємственість дуже важлива.
хоча як кажуть ДАЛІ БУДЕ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2008, 20:25 #629041   #23
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Я можу тільки радіти за те що в нас без проблем можна покористуватися "ліцензійним" софтом безплатно, а отже і спробувати все нове і зробити СВІЙ вибір. А на рахунок Маків і Лінуксо подібних систем - то інколи простому користувачу легше працювати з тою ж вістою ніж налаштовувати лінукс (з маками не довелось працювати на достатньому рівні тому слова на вітер не кидатиму). А отже ми знову ж доходимо до висновку, що вибір ОСі виключно індивідуальний. Можу легко обгрунтувати свій сибір (вісту) в мене її тяне залізо, я можу поставити її не плативши, я інколи граюся і просто не хочу привикати до нового софту. На рахунок лінуксів, то я мав убунту два місяці, нічого для себе я в ньому не знайшов(покищо), а коли захотів погратися, то просто поставив вісту, до речі це вже була моя третя спроба перейти на неї На цей раз вроді вдала.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2008, 20:49 #629060   #24
Blind_angel
 
Аватар для Blind_angel
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Справа на в руках, а в залізі, драйверах, софті.
АА. Не потрібно мене цитувати Це суто моя власна думка і я нікому не нав'язую юзати Вісту

А щодо драйверів і софту, то це проблеми виробників, а не операційної системи. На початках на Вісту дуже мало було стабільних драйверів, бо виробники не дуже спішили їх випускати.

А на фірмі я сам використовую ХР, Вісту дійсно було б самогубство ставити.

Востаннє редагував Blind_angel: 01.06.2008 о 20:53.
Blind_angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2008, 14:00 #629364   #25
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Я можу тільки радіти за те що в нас без проблем можна покористуватися "ліцензійним" софтом безплатно, а отже і спробувати все нове і зробити СВІЙ вибір. А на рахунок Маків і Лінуксо подібних систем - то інколи простому користувачу легше працювати з тою ж вістою ніж налаштовувати лінукс (з маками не довелось працювати на достатньому рівні тому слова на вітер не кидатиму). А отже ми знову ж доходимо до висновку, що вибір ОСі виключно індивідуальний. Можу легко обгрунтувати свій сибір (вісту) в мене її тяне залізо, я можу поставити її не плативши, я інколи граюся і просто не хочу привикати до нового софту. На рахунок лінуксів, то я мав убунту два місяці, нічого для себе я в ньому не знайшов(покищо), а коли захотів погратися, то просто поставив вісту, до речі це вже була моя третя спроба перейти на неї На цей раз вроді вдала.
А доречi вiста була першою вiндою яка мала траiл термiн. Тому навiть не обовязково було її купляти або красти шоб попробувати i зробии вибiр(так само i з сервом 2008 було. але я ше брав участь в його тестуваннi на стадiъ бет) . А в настройцi i мака i лiнукса нема нiчого важкого. Важко бувалим користувачам вiнди котрi привикли до системи(вдома стоїть лiнукс i солярiс. мама задоволена нiби ) i стереотипiв панелi управлiння(а це доречi одна з причин недовiри до вiсти. люди котрi привикли до ХР кажко там орiэнтувались)
Але знов ж таки це вибыр пiд потреби. Тре грати iгри на дх10 ставиш вiсту або 2008 не треба дх10 - можеш шукати iншi варiанти
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2008, 15:12 #629395   #26
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

+PaladiN+, в мене проблеми з убунту виникли через дрова до прінтера і трабли зі звуком, відтворенням відео і ще шось. Короче я вирішив не портити собі нерви і поставити ОСь, яка мені привична. Такщо ти цілком правий для юзерів вінди зі стажем пересісти на альтернативу не те що тяжко, просто в багатьох випадках не виправдано. Якщо зіткнуся з такою ж проблемою на роботі, то обов"язково знайду вирішення (ну або хочаб спробую).
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2008, 11:29 #629948   #27
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата Microsoft Surface - це, звичайно, дуже добре і здорово, але не у всіх є зайві 10 тис. доларів на його придбання. У студента Сета Сендлера з університету Сан Дієго їх теж не виявилось, тому він вирішив змайструвати щось подібне сам. Найдивніше, що у нього це вийшло, і, головне, з чого? З картонної коробки, шматка оргскла, паперу, веб-камери (Philips Spc900nc) і відповідного програмного забезпечення. В результаті вийшов невеликий портативний девайс з імпровізованою підтримкою multi-touch. Якщо коротко, працює це все таким чином: веб-камера, розташована всередині коробки, фіксує тінь, яка створюється пальцями при доторканні до поверхні, а спеціальна програма розпізнає і переносить рухи на компютерний монітор. Вся ця конструкція на своєму прикладі добре демонструє можливість існування куди дешевшої альтернативи тому ж Surface і йому подібним. Відеоінструкцію по створенню ви знайдете далі.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2008, 12:09 #629979   #28
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
В тему: мультітач, зроблений в домашніх умовах - http://www.youtube.com/watch?v=pQpr3W-YmcQ

Програмка - Touchlib, безкоштовна:
http://nuigroup.com/touchlib/

Ще сподобалась ідея з пультом Wii:

http://www.youtube.com/watch?v=0awjPUkBXOU
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2008, 12:15 #629985   #29
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Windows 7

2 .

Недодивився
А з пультом - вже десь таке бачив.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2008, 12:30 #630000   #30
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Програмка - Touchlib, безкоштовна:
http://nuigroup.com/touchlib/

Ще сподобалась ідея з пультом Wii:

http://www.youtube.com/watch?v=0awjPUkBXOU
гм ссилку на відео з пультами від віі викладав тут пару місяців назад .. прикольна штука
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2008, 12:50 #630017   #31
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Yarkop
Цитата:
Допис від .
В тему: мультітач, зроблений в домашніх умовах - http://www.youtube.com/watch?v=pQpr3W-YmcQ
Дякую за лінки. Цікава штука. Коли здам диплом, то попробую собі таке зробити.

Щодо нового віндовса не впевнений що в них щось вийде краще вісти, хоча почекаємо - буде видно.
Для прикладу http://www.youtube.com/watch?v=b9ifQvQCO7Y,
на вісту не дуже похоже (крім положення сайдбара)
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2008, 13:05 #632014   #32
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Windows 7

Вже появились перші сенсорні монітори.
Цитата Через грядучий вихід Windows 7 неважко передбачити, що вже дуже скоро всі виробники моніторів почнуть випускати сенсорні multi-touch монітори, сумісні з Windows 7. А ось компанія albatron вже продемонструвала такий монітор на виставці Computex. Розроблена компанією технологія була упроваджена на 22-дюймовому lcd-дисплеї (1680 x 1050), оснащеному датчиками по сторонах, і модель є вже готовою до запуску у виробництво. Але що найприємніше, коштувати він буде, по завіреннях компанії, всього на 20% дорожче за звичайні несенсорні дисплеї. Технологія підійде також і для 24-дюймового дисплея, якому потрібно буде додати лише один зайвий датчик.

Востаннє редагував Yarkop: 06.06.2008 о 13:09.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 12:42 #632625   #33
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Вже появились перші сенсорні монітори.
Де появились? Якщо тільки на виставці - то таких фірм повно.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 17:29 #632718   #34
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Де появились? Якщо тільки на виставці - то таких фірм повно.
Правильно, спочатку рекламують, пропонують, пробують, а потім вже залежно від попиту будуть і серії (ІМХО).

А ось і підтвердження, що вже продають не поодинці:
Цитата Ідея компютерного моноблока не дає спокою багатьом. Ось і компанія HP зважилася відзначитися своїм дітищем, засунувши в нього ще і 22" сенсорний дисплей. Вийшов агрегат іменований hp Touchsmart. Ціна на нього починається з $1,299, куди входить 500ГБ хард, 256МБ NVIDIA Geforce 9300 M HS HD, 802.11n Wifi, і процесор 2.16ghz Intel Core Duo T5850. А на 200 доларів дорожче, можна придбати версію з вбудованим ТБ тюнером.

ВІДЕО

Востаннє редагував Yarkop: 13.06.2008 о 08:15.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2008, 08:54 #664905   #35
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата Перед вами – чергове сенсорне диво від Microsoft, сферична сенсорна поверхня Surface Sphere, яка вчора була продемонстрована на саміті Microsoft Research Faculty. Не дивлячись на загальну з попередньою розробкою назву (Surface), принципи роботи нового пристрою складніші, адже відображувати потрібно округлі зображення.

Якщо коротко, працює все це завдяки проектору, оточеному інфрачервоними камерами, і все це знаходиться всередині напівпрозорої кулі. Камери фіксують, коли промінь проектора блокується, і розуміють це як контакт з поверхнею. Таким чином і досягається multi-touch ефект. На жаль, компанія поки не має жодних комерційних планів відносно даної розробки, очевидно, з тієї причини, що звичайний плоский сенсорний дисплей (узяти той же Microsoft Surface) набагато більш практичний (за винятком небагатьох випадків).
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2008, 19:55 #679190   #36
Dotch
Типово Відповідь: Windows 7

тю, вже давно таке юзаю. - http://www.youtube.com/watch?v=wc6Irp__nok
Dotch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2008, 22:42 #701582   #38
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

нда читав що вже віндовс 7 має вийти в наступному році в якості РТМ реліза ... о тоді вже і зацінемо, пірати допоможуть...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2008, 22:44 #701584   #39
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Windows 7

Трошки старенька інфа (24 липня), але може комусь цікаво буде:

Цитата Появилась информация от Microsoft, в которой она поделилась подробностями о DirectX 11. Самое радостное для всех юзеров это то, что будет осуществлена полнейшая обратная совместимость с графическими картами прошлых поколений и полная поддержка Windows Vista! Всем известны проблемы с DirectX 10, который был произведен только для Windows Vista.

Несмотря на прошлые неурядицы с совместимостью, DirectX 10 будет работать и в Windows Vista и в Windows 7. В DirectX 11 будут применены новые технологии, которые выведут работу с копьютером на качественно новый уровень.

Предлагаю вам список изменений, реализуемых в новом DirectX:

- 100%-ная поддержка DX11-графических карт в Windows Vista и Windows 7;
- совместимость с графическими картами DirectX 10;
- использование графического процессора в качестве параллельного процессора за счет новый технологий просчетов шейдеров;
- максимально-эффективная работа с многоядерными системами;
- поддержка трасселяции, помогает избегать размытости моделей в играх за счет создания сглаженности;

Когда будет релиз DirectX 11 разработчики Microsoft пока не разглашают, но обещали делиться информацией.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2008, 00:05 #701672   #40
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Windows 7

В шокє. Вперше за 15 років макрософт додумалось випустити нову версію пейнта. вже біжу в магазин
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
beta, milkosoft, rtm, windows 7



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:25.