Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.02.2009, 13:40 #825335   #61
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
ну то шо мона кінгстони на 8 гіг в тебе брати по 16 уо?
і ше мені особисто пропонували кінгстони з того ..ммм забув там де корова свята... як воно..а індія..О ... то казали шо дадуть на половину від моїх прихідних цін, але пробач як я запитав за гарантію то мені відповіли - зразу міняємо.....
П.С гівно...
я вирішив краще дороще але шоб було 100% якісне....а яке в тебе? бо я гівна нехочу толкати людям...
Гарантія на флешки в них теж заміна на нову. Я до них за 2 години зайду, то можу тобі взяти флешки, якшо ше залишились....А тобі скільки штук якшо шось?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 14:30 #825390   #62
XAION
Guest
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
слух друг - магазин X-TorG.te.ua - зараз вопше на допрацюванні і ціни актуальні лише в прайсі який висить збоку.
Для прикладу - ти говориш про флешки на 4 гіга:
" USB Flash drive Kingston DataTraveler Mini Slim 4Gb USB 2.0 Blue" 10,5уо...якшо перевести по курсі 8,3грн за 1 уо = 87,15 тобто за 87 грн ти купуєш кінгстон зі 60 місяцями гарантії - а це тобі вже не апацер який по швидкості запрису - відстає чуть не в 2-є, + апацери злітають від перегрівання і гарантія 12 місяців.... вот тобі і маєш різницю!
якщо говорити про 8 гіг - середня ціна 18,5уо, якшо про 2гіга то сенредня ціна 7,4уо, думаю по тернополі - дешевше небуде в магазинах + доставка по тернополі - ХАЛЯВА(безплатно), спробуй надиб в імперіалі таке щастя?
а ти шо на тому x-torg працюєш??? ти їх так захищаєш! скачав я їхній прайс, так то кумедія 4 прайси в одному і шукай в 4-ох шо треба...ги-ги... так це ше не найсішніше, а найсмішніше, шо по прайсах зразу видно, де вони таряться)))))))))) мені прайси їхніх постачальників (я там раніше купляв, ну і ше зараз якшо чогось нема на імперіалі) кожен день приходять на мило, окрім останнього)))) На Імперіалі мені віддають товар по нижчих цінах, чим на x-torg закупка))))) Може то і собі вікрити x-torg2)))

Востаннє редагував XAION: 12.02.2009 о 14:37.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 16:15 #825520   #63
Docento
 
Аватар для Docento
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата
Допис від XAION Переглянути допис
а ти шо на тому x-torg працюєш??? ти їх так захищаєш! скачав я їхній прайс, так то кумедія 4 прайси в одному і шукай в 4-ох шо треба...ги-ги... так це ше не найсішніше, а найсмішніше, шо по прайсах зразу видно, де вони таряться)))))))))) мені прайси їхніх постачальників (я там раніше купляв, ну і ше зараз якшо чогось нема на імперіалі) кожен день приходять на мило, окрім останнього)))) На Імперіалі мені віддають товар по нижчих цінах, чим на x-torg закупка))))) Може то і собі вікрити x-torg2)))

так вони таряться в 4-х постачальників!! і у всіх - гарантія... а ти мож спробувати відкрити ... інтернет то така річ... а від пачки за 30 грн - то ти собі гониш...ну а з флешками то ти якшо вони оригінальні подумай...

шукати в 4-х нетреба, прсто наявність мона уточнити + там є ася + телефони - будь-ласка що саме цікавить....для прикладу в одному прайсі є товар такий а в іншому такого немає, то як бути? а так весь товар який є - показано в прайсі, + тамж писало шо сайт на доопрацюванні, отже мона припустити що пізніше буде просто 1-н загальний прайс, правда я в цьому сумніваюся...

а якшо ти маєш ті 4-ри прайси шо тобі на мило скидують, то це ще не значить що тобі такіж ціни скидують ...ггги.... але вс6ерівно ти КРУТИЙ...

Імперіал круто ... але тоді треба закриватися всім і віпам і квс і біосі???
В мене просто враження шо імперіал пальонкою торгує, я ненаю чи дійсно так але якшо там ціни нищі закупівельних у інших постачяальників то так виходить шо там або неякісний китай або ....хз....мож я помиляюся....але тоді поясніть...пане XAION

+ з флеш памяті в їх прайсі я вопше кінгстонів небачу??

Востаннє редагував Docento: 12.02.2009 о 16:35.
Docento зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2009, 13:29 #827596   #64
v_demyak
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

мляя та дайте телефон до того імперіалу а?????
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2009, 17:07 #830104   #65
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

сміх і гріх.........Docento запитав просте запитання:
1. ЧОМУ ГАРАНТІЯ НА ФЛЕШКИ Transcend ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКА 2 РОКИ А ІМПЕРІАЛ ДАЄ АЖ 5?
2. Те саме і на флешки Kingston, виробник дає 5 років в продавець 3 роки...
3. Чому у них роздрібні ціни на флешки дешевші або такі ніж по Києву прихід?
Тут же логічна відповідь......
Просто ПРОДАВЕЦЬ не співпрацює з виробником або з посередниками які мають прямий доступ до виробника, тому і така вся розбіжність....Кароче товар це контрабандний.........в принципі ціком модливо що БРАК, СПИСАНИЙ, а куда то все діти???? ПРАВИЛЬНО, В Україну, де затятий українець знайде на 1 бакс дешевше, буде довольний як слон таблеткою, але зато стільки гемору буде мати що той 1 бакс того явно не вартує ))))

Моя думка що невартує купувати речі за надто заманливими цінами.для прикладу то те саме що купляти продукцію відомих брендів на базарі а не в магазинах......
ПеСе...ЖИД ПЛАТИТ ДВАЖДЫ
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Docento (16.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2009, 16:04 #974671   #66
Паяльник
 
Аватар для Паяльник
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата
Допис від pasha1435 Переглянути допис
Народ хто був у кластері, відгуки?
Там є лише одна цінність - Михайло Петрович (одноногий майстер). Ремонтує любе: мобіли, компи, будь що. Колись бачив, як він працює. По ремонту електроніки дійсно спеціаліст високого классу.

Як комп. магазин кластер ніякий. Краще перейти дорогу і завітати на Тетру. На тетрі є все (доставка 1-2 дня), і ціни нижче, чим в багатьох. Та й іижинєри шарящі, консультують грамотно, не впарюють казна-що.

Колись тарився на Юг-Контракті (оптова база Фокстроту, за 22-ю школою), але там тепер тільки ширпотрєб. Потім тарився в Харді біля 11-ї школи, але вони також скотились на типу асус, і я мусів шукати постачальника нормального заліза. Як знайшов Тетру років три-чотири назад, то і горя не знаю. Ще пробував працювати з Віб-кумпутер, але не вийшло - то того нема, то сього, то замість того, що ти заказав, привозять інше... Та і ціни дорожчі. Брєд.

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Комп'ютерний всесвіт - дійсно хороші і можливо найнижчі ціни, але кілька давніх продавців звідти себе надто зверхньо ведуть.Одного разу лише через це не придбали там комп.
То ти ще їх главного не знаєш. Такий мудрило...
Цитата Хард - хоча ніби трошки дорожче, але рівень продавців, гарантія, якість товару цілком прийнятні.
так, інжИнєр там такий є, Петро - нормальний спєц, нема шо казати.
Цитата Компторг - щодо компів не знаю, але флешок там брав багато різних, нарікань немає, ціни хороші + Лесько завжди в ICQ, відповідно завжди оперативно і з хорошими консультаціями.
а де то таке є? Дай його аську в приват.

Востаннє редагував Паяльник: 03.07.2009 о 16:04. Причина: Пізніше додано
Паяльник зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2009, 16:17 #974705   #67
Question
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

народ в мене таке питання , за скільки можна взяти Компютер щоб йшли такі ігри як GTA-нове FIFA-10 і т. д. ? можна б/у



P.S. і таке питання за скільки можна продати мій системний блок ?
Question зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2009, 16:25 #974720   #68
Паяльник
 
Аватар для Паяльник
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
Скажіть що поганого в ВіП Комп’ютерах? (дуже дивує що згадка тіко 1 раз)
Хочеться про себе щось почути, особливо про "бзіки"
Ну і звісно виправити помилки.
ну дивись.
Ти замовляєш САТА-вінти, тобі привозять ІДЕ. Нормально?

Ти замовляєш PCI-E x1 карточку, тобі привозять PCI-X 64bit, котра нормально стає тільки в серверні мамки. Нормально?
Але це ще не все!
Слухай далі.
Ясне діло, ти віддаєш їм PCI-X плату назад, і вони тобі кажуть, що PCI-E x1 немає і не буде, що є тільки , і ти ідеш на Тетру, і замовляєш, і тобі привозять дешевше. І проходить декілька днів, і до тебе дзвонять з Віб-кумпутера, і кажуть, що твоя плата (?!?!) вже доставлена, і ставлять перед фактом, що ти мусиш за неї розрахуватись. НОРМАЛЬНО???

Це не рахуючи того, що ціни на Тетрі на більшість товару нижчі (і не тільки на Тетрі. На монітори ціни і на Юг-Контракті бувають нижчі, наприклад).
Паяльник зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2009, 17:48 #974776   #69
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

опа опа. компютерні магазини друг друга брудом поливають
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (03.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2009, 00:23 #975098   #70
Паяльник
 
Аватар для Паяльник
Cool Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

шановний, ви помиляєтесь.
Я не ТОРГОВЕЦЬ. Я не ТОРГУЮ.
Я системний інтегратор, тобто по відношенню до магазинів - типу клієнт. Займаюсь мережами та серверами, а також інформаційними системами та серверними ОС.
Хіба по тому, що я написав, цього не видно?
Отож, якщо треба мережу збудувати або надійний UNIX зібрати - звертайтесь. Навіть кластеризацію забезпечу, якщо треба.

p.s. До речі, та історія з віб-кумпухтером мала смішне продовження...

p.p.s. взагалі слова на кшталт "trade", "customer", "sell", "trading" - вважаю матюками.
Паяльник зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2009, 02:02 #975112   #71
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Паяльник Переглянути допис
шановний, ви помиляєтесь.
Я не ТОРГОВЕЦЬ. Я не ТОРГУЮ.
Я системний інтегратор, тобто по відношенню до магазинів - типу клієнт. Займаюсь мережами та серверами, а також інформаційними системами та серверними ОС.
Хіба по тому, що я написав, цього не видно?
Отож, якщо треба мережу збудувати або надійний UNIX зібрати - звертайтесь. Навіть кластеризацію забезпечу, якщо треба.

p.s. До речі, та історія з віб-кумпухтером мала смішне продовження...

p.p.s. взагалі слова на кшталт "trade", "customer", "sell", "trading" - вважаю матюками.
угу
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2009, 09:07 #975169   #72
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

На рахунок ВІП-компютерів, справді в них, сам стикався з кількома неприємними ситуаціями. Ще коли власники були простими менеджерами, то любили і ціну зависити і товар гавняний підігнати. Обхожу 10 дорогою і знайомим раджу. З Тетрою працюю більше року, враження суто позитивні. Не врахуйте за рекламу, просто вирішив підтримати Паяльник
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SpY (04.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2009, 20:35 #980017   #73
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

незнаю де купляєм,але раджу в технополісі не купляти!!! бо я вже раз купив
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2009, 21:12 #980046   #74
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
незнаю де купляєм,але раджу в технополісі не купляти!!! бо я вже раз купив
тиж казав що це не ти купляв той комп ? %)

Востаннє редагував ШТЕУД: 09.07.2009 о 22:12.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2009, 21:50 #980121   #75
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Хто шо про Орбіту скаже?
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2009, 22:12 #980147   #76
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Хто шо про Орбіту скаже?
та вони вроді комп. технікою не торгують.?!
хоча може то інша орбіта.
якщо та що я думаю то думки неоднозначні. вроді все що там купляв паше але багато людей кажуть що там щось з технікою не так... тому хз. однозначно сказати важко.
до речі десь раніше (може півроку тому) була тема про орбіту окрема там багато цікавого було...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2009, 22:38 #980181   #77
MOSXIII
 
Аватар для MOSXIII
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
та вони вроді комп. технікою не торгують.?!
хоча може то інша орбіта.
якщо та що я думаю то думки неоднозначні. вроді все що там купляв паше але багато людей кажуть що там щось з технікою не так... тому хз. однозначно сказати важко.
до речі десь раніше (може півроку тому) була тема про орбіту окрема там багато цікавого було...
вони займаються лише побутовою технікою з інтегрованими комп'ютерами. Наприклад, можуть продати тостер з встановленим NetBSD UNIX та керуванням через Internet


MOSXIII зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (09.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2009, 23:22 #980211   #78
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від MOSXIII Переглянути допис
вони займаються лише побутовою технікою з інтегрованими комп'ютерами. Наприклад, можуть продати тостер з встановленим NetBSD UNIX та керуванням через Internet


тонко .. тонко %)
а ще вони в люблять компи інтегрувати в кітайські мафони ... але іх там дуже важко н айти бо вони дуже маленькі... )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 11:37 #980543   #79
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
тиж казав що це не ти купляв той комп ? %)
та я так взагальному,не буду писати "батьки мої купляли"
і в той магазин набрали стажерів,які ні пояснити ні розказати про товар невміють,
п.с.ШТЕУД і вони казали родакам,шо того компа мінімум для дому,для ігор,на 4 роки хватить,з таким відео його,2 роки тому би не хватало
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 11:58 #980562   #80
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
та я так взагальному,не буду писати "батьки мої купляли"
і в той магазин набрали стажерів,які ні пояснити ні розказати про товар невміють,
п.с.ШТЕУД і вони казали родакам,шо того компа мінімум для дому,для ігор,на 4 роки хватить,з таким відео його,2 роки тому би не хватало
ну розумієш вони ж не сказали для яких ігор. для пасьянсу його ще років на 100 вистачить...
тай думаю тут фірмачів вини немає великої. тут батькам скажи дякую. вони певно прийшли і сказали " а дайте но нам компютер щоб малий вчився і міг пограти інколи".. вот і дали )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:12.