Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: За кого б Ви проголосували в 163 окрузі?
Бойко Катерина Михайлівна 6 9.23%
Вихрущ Анатолій Володимирович 8 12.31%
Дзендзель Андрій Юрійович 1 1.54%
Іваненко Михайло Миколайович 2 3.08%
Кайда Олексій Петрович 11 16.92%
Ковалик Іван Ігорович 12 18.46%
Пастух Тарас Тимофійович 31 47.69%
Романків Ігор Петрович 5 7.69%
Хацановський Іван Станіславович 1 1.54%
Шевченко Андрій Анатолійович 2 3.08%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 65. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.10.2014, 23:05 #2457488   #1
roots
 
Аватар для roots
Типово А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Друзі, допоможіть. Відстав від політичного життя Тернопільщини і тепер в ахуї від невідомих мені персонажів на бігмордах. Програм не читаю, бред від першої до останньої букви. Роблю "ставку" на морального, сімейного кандидата який "в связях порочащих его замечен не был".
Портрет кандидата.
Мінуси
- Регіонал, комуніст, керівник держ органів протягом останіх 10 років
- силовик (минулий, теперішній)

- при середній зарплаті ~2000 грн по області - авто овер 15к. і двокімнатна квартира+ - викликає підозру.
- більше двох бігмордів на 163 округ - викликає підозру.

Плюси.
+ Сім'я, діти.
+ Якщо підприємець - висока зарплата в працівників.
+ Освіта. Чим нижча освіта тим людяніша людина. Ідіть наxуй зомбі з кількома вищими купленими дипломами.
+ Політичні кримінальні справи за останні 10 років. Можна і за царя Гороха.
+ Підтримка бійців АТО. Учасник, волонтер.
+ Майдан. Учасник, волонтер.

Ну і трошки персонального.
НЕ висуванець від Батьківщини, Порошенка, Ляшка, Дарта Вейдера.
Розгляну пропозиції від - НФ, ПС, ВОС, ГП+ДА, СП.

Ну якось так...


А ну да, обовязково відпишуся за кого я проголосував
roots зараз поза форумом  
Старий 13.10.2014, 23:26 #2457496   #2
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

рінгтон місяця...

dango зараз поза форумом  
Подякували 3:
elllli (14.10.2014), songo (14.10.2014), TTaJIa4 (14.10.2014)
Старий 14.10.2014, 08:14 #2457499   #3
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
рінгтон місяця...
да ну, може не все так пічально...

Додано через 8 годин 45 хвилин
Такс.. трошки погуглив і найшов список кандидатів по 163 окрузі.

Поверхневий аналіз виявив фаворита але не будемо забігати на перед. Сьогодні відсіюємо тих за кого точно не проголосую. На решту - додам відкрите опитування. Відкрите - тому що думка деяких форумчан мені важлива ну і щоб запобігти накручуванню голосів.

Бойко Катерина Михайлівна знята з перегонів і відправлена в НацГвардію
Вихрущ Анатолій Володимирович
Дзендзель Андрій Юрійович
Іваненко Михайло Миколайович
Кайда Олексій Петрович
Ковалик Іван Ігорович
Максимов Віталій Вікторович - навіть не хочу коментувати.
Муц Орест Павлович - регіонал. колишніх не буває.
Пастух Тарас Тимофійович
Прошкін Веніамін Володимирович - комуніст, все зрозуміло.
Романків Ігор Петрович - Батьківщина, але поки що не буду викреслювати.
Хацановський Іван Станіславович
Шевченко Андрій Анатолійович - від Ляшка нічого доброго не чекаю, але викреслювати поки не буду. Подивимось голосування.

Цікаво чому не має кандидата від БПП? Підозрюю що хтось з самовисуванців шифрується.

Востаннє редагував roots: 21.10.2014 о 20:41. Причина: Пізніше додано
roots зараз поза форумом  
Старий 16.10.2014, 10:14 #2458481   #4
artur85
Учасник
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Бойко Катерина Михайлівна
Знято з реєстрації

Вихрущ Анатолій Володимирович
За нього можна було б голосувати. Розумний мужик. Та от тільки роки у нього вже не ті. Потрібно нових і прогресивних.

Дзендзель Андрій Юрійович
Член Партії промисловців і підприємців України. Підтримували політику Яника

Кайда Олексій Петрович
Вже був при владі. Мажоритарник від Тернополя. Та от ніде його не було видно. Тільки декілька раз "засвітився" в пресі під час Революції гідності. А так більше про нього не можу сказати.
Тай в загалі - свобода втратила свою репутацію в цілому (Особливо Надал, котрий в рік кризи масово ремонтує тротуари, відмиваючи на цьому мільйони)

Ковалик Іван Ігорович
Викладач історії у Педагогічному. Ніколи особливо не виділявся серед викладачів. Засвітився комендантом - і вже в депутати. Читав на сайті doba.te.ua або provse.te.ua що фінансується колишнім мером Заставним. У політиці та у громадській діяльності досвіду немає.

Максимов Віталій Вікторович
Підтримую, навіть не хочу коментувати

Муц Орест Павлович
Підтримую, регіонал. колишніх не буває

Прошкін Веніамін Володимирович
Підтримую, комуніст, все зрозуміло

Шевченко Андрій Анатолійович
Раніше я підтримував Ляшка. Але Ляшко - другий Жереновський. Не надійний вже якийсь він. По 1+1 казали що фінансується Льовочкіним. Для тих хто не знає хто такий Льовочкін - регіонал, дуже довірена особа Яника.

Іваненко Михайло Миколайович
Романків Ігор Петрович
Хацановський Іван Станіславович
За цих взагалі нічого не можу сказати


Пастух Тарас Тимофійович
На політичних бігбордах вже не вперше. Має 4 дітей. Дружина часто (без охорони!!!) гуляє містом. Депутат обласної ради, громадський діяч. Генеральний директор "Опілля". Зараз воює на сході, а тому не може активно проводити передвиборчу агітацію.

Думайте і вибирайте.

P.S. Особисто я буду голосувати за Пастуха та Самопоміч
artur85 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BIMMER (21.10.2014)
Старий 16.10.2014, 10:40 #2458497   #5
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Хоч і казали мені люди, які працювали з Коваликом, що він розумом похвалитися не може, але я буду за нього, бо він на першому місці (приблизно 22%), а на другому Кайда (16%). А мені головне що б Кайда не пройшов. Знову той випадок що голосуєм проти, а не за.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Учаснег (17.10.2014), Sergyjko (22.10.2014)
Старий 16.10.2014, 11:25 #2458520   #6
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Хоч і казали мені люди, які працювали з Коваликом, що він розумом похвалитися не може, але я буду за нього, бо він на першому місці (приблизно 22%), а на другому Кайда (16%). А мені головне що б Кайда не пройшов. Знову той випадок що голосуєм проти, а не за.
звідки інфа?
я не вірю в репрезентативність соц.опитувань проведених містечковими компаніями на замовлення штабу якогось з кандидатів.
Аля я теж за те, щоб Кайда не пройшов.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від artur85 Переглянути допис
Ковалик Іван Ігорович
Викладач історії у Педагогічному. Ніколи особливо не виділявся серед викладачів. Засвітився комендантом - і вже в депутати. Читав на сайті doba.te.ua або provse.te.ua що фінансується колишнім мером Заставним.
я якраз чула, що це Пастух фінансується Джорджиком і Заставним
так що...

Востаннє редагував Dinara: 16.10.2014 о 11:25. Причина: Пізніше додано
Dinara зараз поза форумом  
Старий 21.10.2014, 13:31 #2461005   #7
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Хоч і казали мені люди, які працювали з Коваликом, що він розумом похвалитися не може, але я буду за нього, бо він на першому місці (приблизно 22%), а на другому Кайда (16%). А мені головне що б Кайда не пройшов. Знову той випадок що голосуєм проти, а не за.
Іван Ковалик: "Тернопіль буде з теплом, світлом і газом!"
Чувак 24 роки розказав директорам тернопільських комунальних підприємств як то має бути.
Ну не смішно!?
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (21.10.2014)
Старий 22.10.2014, 12:56 #2461442   #8
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Хоч і казали мені люди, які працювали з Коваликом, що він розумом похвалитися не може, але я буду за нього, бо він на першому місці (приблизно 22%), а на другому Кайда (16%). А мені головне що б Кайда не пройшов. Знову той випадок що голосуєм проти, а не за.
Аналогічна позиція )) Вибирати особливо немає з кого, але віддам голос за того хто може скласти реальну конкуренцію свободівцю. Ніхто не підкаже де глянути якісь соц. опитування більш меньш правдиві ?
Winston зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Учаснег (22.10.2014)
Старий 24.10.2014, 18:40 #2462691   #9
trad
Старожил
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
бо він на першому місці (приблизно 22%)
не вірте тим брехливим рейтингам, тим більше по нашому місцевому радіо і рекламних плакатиках!!!! завжди треба голосувати так як вважаєте за потрібне. мало було "рейтингової" реклами порошенка?

на рахунок кавалика - по моєму дуже темна лошадка. звідки стільки грошей на таку массову рекламу, і це в вчителя... там тільки за заставу на реєстрацію треба кругленьку сумму віддати.

подивився на них всіх - нема за кого. той регіонал, той від комуністів, кайда лиш би не пройшов, тих сам знаю що нехороші людини, той від "нелюбимої партії"...

а програми які бредові. яка нафіг відновлення сільського господарства, про це пишуть пару кандидатів. сільске господарство це крок назад. сільське господарство - зараз це "локомотив" відсталих держав. треба створити умови щоб в тернополі приходили інвестори, а не одні кабаки з церквами по парках будували.

це просто якись ужас, не думав що в тернополі не найдеться хоч ОДНОГО нормального кандидата. соромно за своє рідне місто. ((



через ту рекламу слухвати радіо неможливо, в маршрутках і тролейбусах грохоче реклама, на зупинках ті кляті динаміки також візжать які вони всі "хороші". я їду з роботи, або часом змучений чи чимось "нагружений", або треба про щось подумати, хочу хоч спокійно дочекатись маршрутку і спокійно доїхати додому БЕЗ отої тупої реклами тих деребанщиків і решти бреду про вікна і меблі.
хто це дозволив зробити в місті - щоб їм в хаті та реклама грала вічно.

Востаннє редагував trad: 24.10.2014 о 19:55.
trad зараз поза форумом  
Старий 16.10.2014, 13:06 #2458558   #10
Bublikk
Учасник
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата Пастух Тарас Тимофійович
На політичних бігбордах вже не вперше. Має 4 дітей. Дружина часто (без охорони!!!) гуляє містом. Депутат обласної ради, громадський діяч. Генеральний директор "Опілля". Зараз воює на сході, а тому не може активно проводити передвиборчу агітацію.
Ахаха)) розсмішили...це Пастух не проводить передвиборчу агітацію..ахах)) ти коли з дому останній раз виходив? А палатки-газетки агітаційні від Пастуха - це що?))
Bublikk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (16.10.2014)
Старий 16.10.2014, 13:31 #2458570   #11
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Нікого не диву те що за Пастуха який в АТО агітують більше ніж за Кайду якого підтримує партія яка у ВР? Звідки стільки бабла щоб заліпити все місто рекламою?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Human (16.10.2014)
Старий 16.11.2014, 09:22 #2474029   #12
romatrader
Banned
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???
Бойко Катерина Михайлівна
Знято з реєстрації

Вихрущ Анатолій Володимирович
За нього можна було б голосувати. Розумний мужик. Та от тільки роки у нього вже не ті. Потрібно нових і прогресивних.

Дзендзель Андрій Юрійович
Член Партії промисловців і підприємців України. Підтримували політику Яника

Кайда Олексій Петрович
Вже був при владі. Мажоритарник від Тернополя. Та от ніде його не було видно. Тільки декілька раз "засвітився" в пресі під час Революції гідності. А так більше про нього не можу сказати.
Тай в загалі - свобода втратила свою репутацію в цілому (Особливо Надал, котрий в рік кризи масово ремонтує тротуари, відмиваючи на цьому мільйони)

Ковалик Іван Ігорович
Викладач історії у Педагогічному. Ніколи особливо не виділявся серед викладачів. Засвітився комендантом - і вже в депутати. Читав на сайті doba.te.ua або provse.te.ua що фінансується колишнім мером Заставним. У політиці та у громадській діяльності досвіду немає.

Максимов Віталій Вікторович
Підтримую, навіть не хочу коментувати

Муц Орест Павлович
Підтримую, регіонал. колишніх не буває

Прошкін Веніамін Володимирович
Підтримую, комуніст, все зрозуміло

Шевченко Андрій Анатолійович
Раніше я підтримував Ляшка. Але Ляшко - другий Жереновський. Не надійний вже якийсь він. По 1+1 казали що фінансується Льовочкіним. Для тих хто не знає хто такий Льовочкін - регіонал, дуже довірена особа Яника.

Іваненко Михайло Миколайович
Романків Ігор Петрович
Хацановський Іван Станіславович
За цих взагалі нічого не можу сказати


Пастух Тарас Тимофійович
На політичних бігбордах вже не вперше. Має 4 дітей. Дружина часто (без охорони!!!) гуляє містом. Депутат обласної ради, громадський діяч. Генеральний директор "Опілля". Зараз воює на сході, а тому не може активно проводити передвиборчу агітацію.

Думайте і вибирайте.

P.S. Особисто я буду голосувати за Пастуха та Самопоміч
Отож маємо Пастуха!

Хтось там вище писав про Муца (колишніх регіоналів не буває)

http://www.president.gov.ua/documents/11831.html
romatrader зараз поза форумом  
Старий 08.06.2019, 18:43 #2760783   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Тема знову актуальна!
http://forum.te.ua/showthread.php?p=2760782#post2760782
pberit зараз поза форумом  
Старий 14.10.2014, 11:06 #2457606   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Дзендзель Андрій Юрійович в парітї промисловців та підприємців де головує Анатолій Кінах і вони
Цитата 4 серпня 2007 VI з'їзд ПППУ прийняв рішення підтримати на виборах до Верховної Ради Партію регіонів; Анатолій Кінах був включений до її виборчого списку і ввійшов до парламентської фракції.
Кайда - теперішній депутат.
Романків Ігор Петрович - колишній голова тернопільського КРУ.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Цікаво чому не має кандидата від БПП? Підозрюю що хтось з самовисуванців шифрується.
Вчора Луценко розставив всі крапки над ї. Блок Порешенка вирішив не виставляти кандидатів в тих округах, де є сильні, на їх думку, свободівці.
 
Подякував(ла):
roots (14.10.2014)
Старий 14.10.2014, 15:07 #2457758   #15
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Романків Ігор Петрович - колишній голова тернопільського КРУ.
але люди про нього відзиваються добре
розкажіть щось за Ковалика
Dinara зараз поза форумом  
Старий 14.10.2014, 15:57 #2457779   #16
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
розкажіть щось за Ковалика
кажуть жи був організатором мадану. але прикол в тому, що коли був майдан, то про нього не було чути взагалі.
oliver зараз поза форумом  
Старий 14.10.2014, 16:05 #2457788   #17
saymon
Guest
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Ковалик був комендантом майдану в Тернополі. Ну, так кажуть, принаймні, бо дійсно, під час самих подій про нього мало що говорилося.
Навіть не знаю, добре це чи погано. Справу із розкраданням коштів майдану в Тернополі замяли, тому невідомо хто із ху.
 
Старий 14.10.2014, 14:17 #2457731   #18
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Дзендзель Андрій Юрійович. Знаю його зі школи... Мудак...
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
Мановар (14.10.2014), Учаснег (17.10.2014)
Старий 24.10.2014, 21:29 #2462805   #19
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Дзендзель Андрій Юрійович. Знаю його зі школи... Мудак...
А "бєлко" нічого не хоче про нього написати? все таки довший час сиділи в сусідніх камерах.
erazel зараз поза форумом  
Старий 26.10.2014, 11:48 #2463348   #20
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: А-а-а!!! За кого голосувати в 163 окрузі???

Офтоп
Я просто в шоці, як наші люди збираються голосують за тих бувших чи депутатів, чи начальників, чи чиновників, "бузнисменів"? Як можна проголосувати за людину, яка в супермаркеті до продавців звертається:" Ей ти, йди сюди, ти шо, не чуєш шо я тобі кажу?" Коли воно пре своїм крузером або лєхусом на "моргаючий червоний" і коли хтось не пропускає починає аж слину пускати, доказуючи, що ви всі ніхто і я вас згною. Це просто бидло. Воно думає, що воно вище цих нікчемних "смердів". Особисто я не знайомий з деякими нашими кандидатами, але не одноразово чув таке від декого зних при спілкуванні з простими смертними. В нашій країні, я бачу ніколи нічого не зміниться, поки не вимре як мінімум 2 покоління.
PhantomRV зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:40.