Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Що я буду робити далі?
Для мене нічого не зміниться 23 26.74%
Піду в тінь 35 40.70%
Піду на роботу по найму 0 0%
Приєднаюся до поросятка Петра і поїду за бугор 15 17.44%
Я найманий працівник, мене це слабо стосується 13 15.12%
Голосували: 86. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Податковий кодекс

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.10.2010, 19:00 #1465852   #21
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Все просто.

Якщо ми народилися біля якогось болота де завжди смердить, і ми цього не взмозі змінити. Треба міняти місце проживання.

Якщо так реально буде що мені потрібно буде виїхати, підкуплю одного охоронця біля ВР і напишу на білому домі слово "СУКИ"

Треба робити так... щоб до пенсії не бідкатися яка в нас держава, бо систему змінити не можливо. Принаймні за найближчих 30 років.

Востаннє редагував Socio: 06.10.2010 о 19:48.
Socio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 19:37 #1465876   #22
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

В нашій країні в цій ситуації пройде тільки грецький варіант коли тупо народ вивалить на вулицю і зробить погроми...тоді кодекс не приймуть. ИМХО
а так ...тільки тінь і раби з опущеною головою
Мановар зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (06.10.2010), Mark V. (06.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 20:37 #1465925   #23
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Забороняється переслідування громадян і членів їх сімей за
подання звернення до органів державної влади, місцевого
самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від
форм власності, об'єднань громадян, посадових осіб за критику у
зверненні їх діяльності та рішень.
Стаття 9 абзац 2 закону України "Про звернення громадян".
О спасибі, ша накатаю звернення
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2010, 21:05 #1465946   #24
Mark V.
Banned
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Намалювався один хитрий план.
Алгоритм (загальний):
1. Складається звернення до президента України від фізичної особи-підприємця. Важливо! Не колективне, а саме індивідуальне звернення, так мол і так, кодекс не ок.
2. Звернення надсилається в адміністрацію президента, яка по закону мусить дати офіційну відповідь протягом 5 днів. .
На твоє звернення відповідь була дана ще до виборів.
Mark V. зараз поза форумом  
Подякували 5:
Мановар (06.10.2010), iKrevedko (19.11.2010), LUNA (07.10.2010), scorpik (07.10.2010), Trader_Lena (07.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2010, 08:09 #1466126   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
вони готові взагалі бойкотувати сплату податків - оце, думаю, буде найбільш дієво
Це буде незаконно, і податкова здрючить людей на штрафах, тобто ефективності 0.
Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Якщо ми народилися біля якогось болота де завжди смердить, і ми цього не взмозі змінити. Треба міняти місце проживання.
Одного разу маленький хробак, виповз із купи гною і запитав свою маму
- Мамо, подивися як навколо гарно, сонечко сяє, трава зеленіє, а ми живемо у цьому лайні...
- Розумієш, синку, є таке поняття Батьківщина.
Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Якщо так реально буде що мені потрібно буде виїхати, підкуплю одного охоронця біля ВР і напишу на білому домі слово "СУКИ"
Почнем із того, що ти цього не зробиш. Та навіть якби хтось і зробив, то напис на наступний день видалили б, а автору відбили нирки. От і подумай чи вартий цей ідіотизм каліцтва на все життя.
Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
В нашій країні в цій ситуації пройде тільки грецький варіант коли тупо народ вивалить на вулицю і зробить погроми...тоді кодекс не приймуть. ИМХО
В Греції люди добилися свого?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2010, 08:42 #1466143   #26
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це буде незаконно, і податкова здрючить людей на штрафах, тобто ефективності 0.
Дякую КО
зрозуміло, що якщо це буде 2-3 тисячі ПП, то так і буде, а якщо всі 3 мільйони ПП - тоді зачухаються
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2010, 11:05 #1469805   #27
gavril
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від www.chp.com.ua
Конституционный суд отменил Конституцию 2004 года на основании формальных нарушений при принятии Конституции. В то же время Налоговый кодекс в первом чтении принят 70 депутатами + 300 карточками, что зафиксировано по-сути всеми телеканалами. Предлагаю инициировать обращение в Конституционный суд относительно законности принятия налогового кодекса в первом чтении депутатскими карточками при отсутствии самих депутатов. Для этого надо собрать подписи пару сотен предпринимателей + несколько депутатов Верховної Ради. И пусть думают. Если кто-то считает, что это предложение нельзя реализовать, объясните тогда почему. Я подписалась собственным именем и жду откликов предпринимателей.
Взято тут
gavril зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2010, 23:04 #1470322   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

А звернення до яника можна якось через інет написати, ну що ми якби проти?
Якщо будуть ще якісь мітинги приватних підприємців, можете хтось мене попередити хоча б за пару годин, а то я все запізно взнаю. Буду щиро вдячний! Хоча я думаю було б набагато ефективніше мітинг в Києві провести, а то їм, я так думаю, якось до одного місця що ми тут страйкуєм.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Одного разу маленький хробак, виповз із купи гною і запитав свою маму
- Мамо, подивися як навколо гарно, сонечко сяє, трава зеленіє, а ми живемо у цьому лайні...
- Розумієш, синку, є таке поняття Батьківщина.
Сподіваюсь ти хотів просто пожартувати, а не якусь аналогію навести.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2010, 23:25 #1470349   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А звернення до яника можна якось через інет написати, ну що ми якби проти?
Ага, ВКонтактє йому напиши, він обов'язково прочитає і візьме до уваги, він такий.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2010, 23:33 #1470356   #30
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ага, ВКонтактє йому напиши, він обов'язково прочитає і візьме до уваги, він такий.
Ну ж є офіційний сайт президента. Думаєш написати листа і відправити в київ буде дієвішим? Днів 4 як мінімум він буде йти до Києва, а ще 5 днів він буде розглядатися (на практиці думаю набагато довше), потім знову 4 дні назад де буде відповідь що президент обов'язково прийме до уваги вашу писанину, дуже дякуємо, пишіть ще!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2010, 00:37 #1470392   #31
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Думаєш написати листа і відправити в київ буде дієвішим?
Не лист, а листи. Тисячі їх, зі всієї України. Суть не у тому що хтось то буде читати, а у самому факті масовості. Згадай хоча б недавню ситуацією із барахолкою - сотні людей, завдяки масовості, без жодних аргументів змінили позицію адміністрації. Цей досвід можна використати, він показує що такі акції дієві.
Ідея не нова, це ясно, такий фінт утнули прихильники ThePirateBay, коли спамили, паперовими листами якусь установу (подробиць вже не памятаю) і таки добилися результату. Це свідчить що такий метод працює.

Що потрібно.
1. Адреса адміністрації
Це не проблема.
2. Правильно оформлена заява
Це теж не проблема, є купа прикладів.
4. Папір і конверти із марками
+/- 500 грн. можна вкластися.

Тепер про основне: текст звернення.
Передивився багато прикладів звернень до різних установ в т.ч. і до президента і висновок такий - звернення має обов'язково містити посилання на закони, іншими словами треба чітко вказати що порушує новий кодекс, а не просто написати "це кака". Хоча якщо суть не в тому щоб хтось його читав, а лише у факті звернення то можна любий, більш-менш грамотний текст, але оформлений згідно правил діловодства, інакше не приймуть до розгляду і не будуть зобов'язані давати офіційну відповідь, а якраз відповіді нам і потрібні.

Далі такий план:
Друкується бланк звернення, де всі бажаючі особисто та (важливо!) від руки, вказуючи свої дані (інакше не приймуть до розгляду) пишуть заготовлений текст, заклеюють в конверт і відправляють на Київ. Звідси також витікає що текст повинен бути не довгим (як цей мій допис ЛОЛ) а максимально короткий і змістовний, щоб швидко переписувався.
Розповсюдженням бланків можуть зайнятися ініціативні групи (я маю канал на ініціативну групу що працює на центральному ринку, наприклад)

Основна мета - про це мають дізнатися ЗМІ і донести інфу до людей із інших областей.
Максимальну рекламу і координаційний центр в інтернетах може забезпечити навіть наш форум. Для такої справи можна навіть новий розділ зробити, думаю адміністрація проти не буде. Але це потім.

Дві основних проблеми:
1. Хтось мусить це органіувати AFK, бо з мене херовий організатор, я можу підкинути ідею (яка без реалізації нічого не варта) і координувати звязок в інтернетах, ібо знайомий із багатьма способами.
2. Сама головна - оскаржувати рішення можна протягом 15 днів із дати його прийняття, а кодекс ще не прийнятий. Хоча зважаючи на нашу мету це ніби не так вже й важливо.
 
Подякував(ла):
Dinara (13.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2010, 01:13 #1470417   #32
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не лист, а листи. Тисячі їх, зі всієї України. Суть не у тому що хтось то буде читати, а у самому факті масовості. Згадай хоча б недавню ситуацією із барахолкою - сотні людей, завдяки масовості, без жодних аргументів змінили позицію адміністрації. Цей досвід можна використати, він показує що такі акції дієві.
Ідея не нова, це ясно, такий фінт утнули прихильники ThePirateBay, коли спамили, паперовими листами якусь установу (подробиць вже не памятаю) і таки добилися результату. Це свідчить що такий метод працює.

Що потрібно.
1. Адреса адміністрації
Це не проблема.
2. Правильно оформлена заява
Це теж не проблема, є купа прикладів.
4. Папір і конверти із марками
+/- 500 грн. можна вкластися.
Дві основних проблеми:
1. Хтось мусить це органіувати AFK, бо з мене херовий організатор, я можу підкинути ідею (яка без реалізації нічого не варта) і координувати звязок в інтернетах, ібо знайомий із багатьма способами.
2. Сама головна - оскаржувати рішення можна протягом 15 днів із дати його прийняття, а кодекс ще не прийнятий. Хоча зважаючи на нашу мету це ніби не так вже й важливо.
Ну я тільки за! Чим зможу тим допоможу. В крайньому випадку будь яка діяльність краще ніж просто сидіти і чекати. Від себе гарантую декілька заяв від підприємців які не відвідують даний форум. Думаю консультація юриста не завадить. Постарайтеся хтось написати толковий лист бажано без матюків (хоч так хочеться) і викласти його тут, ну і адресу.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2010, 09:34 #1471395   #33
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Більшість ПП у "підвішеному стані" через цей новий кодекс. Приймуть його в грудні, якщо пощастить, і як тоді встигнути зреагувтаи на ті їх нововведення?
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2010, 13:37 #1471635   #34
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Потрібно вже тепер щось починати робити. В інших містах сотні людей на мітинги приходять. Може з цього щось вийде. Давайте той лист писати про який саймон казав, чи що. Хто знає в пенсійний обов'язково платити?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2010, 22:19 #1473289   #35
Andrec
 
Аватар для Andrec
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

До 20 грудня не писати заяву на видачу свідоц. і один квартал відпочити від праці а чиновники будуть мати купу часу подумати, що робити з напівпорожнім бюджетом в т.ч.Пенсійний фонд.Все більш ніж законно.Чи вимахувати фанами під сраціями і меріями прикольніше.Зробіть собі і чиновникам подарунок, собі - відпочинок, а чинушам вазелін не поможе ПАПА Яник за БЮДЖЕТ порве жопу на німецький хрест.
Andrec зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (16.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 09:41 #1473487   #36
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Я є одним із членів ініціативної групи громадської організації спілка підприємців Тернопілля. Мітинги відбулися практично у всіх областях і вирішили, що таки потрібний загальноукраїнський мітинг і звичайно їхати у Київ із всіх областей одночасно. Такий захід планується на перші числа листопада, всім зацікавленим у даній поїздці, прошу писати у приват, тобто, щоб я могла зареєструвати, і, тільки буде відома точна дата поїздки, відразу бути готовим до виїзду, автобуси організуємо, тільки кожен буде проплачувати місце у тому автобусі, ніч туди, день там і ніч назад, це такі приблизні плани. 21 жовтя буде засідання міської ради, мітинг не будемо робити - сенс? просто члени ініціативної групи і ті підприємці, котрі мають бажання на це засідання попасти, будуть присутні при цьому засіданні(4 пунктом розглядатиметься питання податкового кодексу) - бажаючих бути на сесії прошу сьогодні до кінця дня голоситися в приват. У Хмельницькому на ринках люди взагалі!!!! нічого про Податковий кодекс не знають, тільки про додаткові внески у пенсійний фонд, так що наша робота, як мінімум, людей інформувати, що їх чекає. Це дійсно вдарить по маленьких підприємцях, котрі мають точку-дві і переважно самі там торгують, щоб звести кінці з кінцями, той хто має багато точок і давно вже собі на все заробив, той просто приловчиться до нових порядків, хоча і їм не хочеться заробляти менше.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 10:08 #1473496   #37
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Мітинги відбулися практично у всіх областях і вирішили, що таки потрібний загальноукраїнський мітинг і звичайно їхати у Київ із всіх областей одночасно.
Розмовляв із людьми з Франківська і Рівного, вони ні сном ні духом про якісь мітинги чи протести.

Точну дати поїздки визначіть і напишіть тут, багато людей своїм транспортом може добратися.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 10:17 #1473501   #38
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Пілся 21 го числа буду точну дату знати і напишу обов"язково.
А 21 го із Тернополя у Київ їде декілька автобусів, переважно підприємці, щор торгують секон хендом, питання протесту - проти закриття секон хендів і звичайно теж будуть протести проти податкового кодексу, так що якщо хтось має бажання або буде у Києві - приєднуйтеся, це буде біля Верховної Ради. 21 жовтня. З Тернополя їде близько 5 автобусів з інших міст інформація мені не відома.

Востаннє редагував Trader_Lena: 17.10.2010 о 10:22.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 10:43 #1473525   #39
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

головне щоб автобуси в Київ пропустили...
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 11:54 #1473574   #40
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
головне щоб автобуси в Київ пропустили...
нас теж така думка навідувала, та якщо не спробуємо, то не будемо знати...
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
поросятко петро, податковий кодекс, підприємництво



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:24.