Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


А мене ось таке питання цікавить?

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.05.2003, 15:05 #747   #22
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від -=[Force
=-Parachutist]
і шо би то значило???
 
Старий 23.05.2003, 11:52 #762   #23
Givi
Типово

значит какие у тя мысли
Givi зараз поза форумом  
Старий 01.06.2003, 10:49 #834   #24
ads
Guest
Типово

гон ...
 
Старий 04.06.2003, 13:01 #856   #25
QBlaster
Типово

Чого ви наїзжаєте на Крапку і так люди дуже простаралися і часу не мало потратили!
QBlaster зараз поза форумом  
Старий 04.06.2003, 13:04 #857   #26
QBlaster
Типово

[quote="Sad Little Witch"]
Цитата:
Допис від Kaminko
Форум вже і без того перероблений. Ти б бачив його оригінал... жодного слова українською.[/quotну

а чого ж до кінця не переробили??
ти чого наїжаїш люди і так постаралися!
QBlaster зараз поза форумом  
Старий 04.07.2003, 18:30 #991   #27
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Tarantul
гон ...
чого ти так каж
 
Старий 17.07.2003, 14:56 #1059   #28
ads
Guest
Типово

а мені ота цитатка сподобалась: "Чому інші можуть, а ви - ні?")))

Згадала одну історійку. Франківськ, якраз лишень відкрився супер - пупер "Делікатес". Черга в кондитерській. Дядечко просить продавщицю: "А можна мені 100 гр. Спартака?"
Гм, дівчина за прилавком каже: "Розумієте, торт свіжий, ще не пройшов кремом, я вам не зможу відрізати такий маленький шматочок, він розлізеться".................
Дядечко подумав, а потім видає: "А почему другие девушки могут, а вы - нет?"
 
Старий 19.07.2003, 10:31 #1063   #29
ads
Guest
Типово

пріколіст дядечко
 
Старий 20.07.2003, 01:38 #1067   #30
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від sweettango
а мені ота цитатка сподобалась: "Чому інші можуть, а ви - ні?")))

Згадала одну історійку. Франківськ, якраз лишень відкрився супер - пупер "Делікатес". Черга в кондитерській. Дядечко просить продавщицю: "А можна мені 100 гр. Спартака?"
Гм, дівчина за прилавком каже: "Розумієте, торт свіжий, ще не пройшов кремом, я вам не зможу відрізати такий маленький шматочок, він розлізеться".................
Дядечко подумав, а потім видає: "А почему другие девушки могут, а вы - нет?"
жонатая хая!
так а ты сама то можешь еще?
 
Старий 01.09.2003, 00:22 #1320   #31
ads
Guest
Типово А чому Брудвар лише 1.04 ?

А чому в найкращому нет-кафе міста (мабуть тільки ви так самовпевнено вважаєте) Брудвар лише 1.04 версія, якщо в вас виникає питання а яка різниця, то скажу що 1.04 це повне гівно як і все ваше нет-кафе разом із вашим євреєм кАМІНКОМ. І про монітори згадувати важко......дубовішої графіки я ше не бачив в жодному нет-кафе міста і навіть області...про відяхи ви взагалі не чули що такий девайс є взагалі....
З великою не повагою Адміністрація Нет-кафе Княжий Град Коржений Іван Євгенович та його підлеглі.
 
Старий 01.09.2003, 07:09 #1321   #32
ads
Guest
Типово Re: А чому Брудвар лише 1.04 ?

Знаєш, я не знаю що таке брудвар... і ніколи не знав що якість інеткафешок визначається саме за версіями брудвара

я як був прихильником Крапки так і ним залишусь, гадаю всі мої однодумці також. А своїй кафешці і зокрема адміністрації ти вже зробив "рекламу"

Будь такий добрий, не заходь більше на форум і сайт Крапки тут тебе не люблять
 
Старий 01.09.2003, 07:50 #1322   #33
Islayda
 
Аватар для Islayda
Типово Те ж мені спеціаліст..

toOrb. А звідки ти знаєшь, які відяхи в нас стоять?
Islayda зараз поза форумом  
Старий 01.09.2003, 09:50 #1323   #34
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Ну що ж, шановний Іван Євгенович, реклама Княжого Граду зараз піде на повну потужність(читай антиреклама). Я її з великим задоволенням забезпечу Я ж, як ви висловились - єврей, от і буду діяти так. А може про вас повідомити власникам торгової марки "Княжий град"? Що тут в Тернополі без їх дозволу використовується назва їх торгової марки? От тоді Вам доведеться, напевно, закритись та переіменуватись.
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 01.09.2003, 10:26 #1324   #35
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Смішний Орб

Шановний Орб, немає ідеальних закладів, фірм і т.п.
"Крапка" досить непогана. Якщо не подобається - раджу просто не ходити до "Крапки". А то не зрозуміло чого Ви час від часу "перевіряєте" чи нічого не змінилось...
І чого це Ви так нервуєтесь на рахунок "Крапки"? Спокійніше! Якщо вона така погана, то це ж на руку Вашому ("Княжому граду") клубу.
А то ж гірше наробите! Ось прислухається керівництво до Ваших зауважень і закупить ще пару десятків потужних компютерів
Бо ваш пост це і не порада, і не прийом конкуренції. Просто низьке брудне хамство, від якого можливо Ви можливо відчуваєте полегшення.
Краще б вибачились і спробували нормально співпрацювати.
На скільки я знаю - "Крапка" завжди відкрита для співпраці.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 01.09.2003, 13:35 #1325   #36
Givi
Типово

Почему все щитают что евреи плохие люди
Givi зараз поза форумом  
Старий 01.09.2003, 14:26 #1329   #37
rc5
 
Аватар для rc5
Типово

Ну, що я можу добавити ... "на вкус и цвет товарища нет". Якщо ти вважаєш, що там комп"ютери не твого рівня, поганий сервіс тебе туди ніхто насильно нетягне!

Шановний Orb читаючи Ваші слова "повне гівно як і все ваше нет-кафе разом" важай не запачкайся, а то води в Тернополі не хватить відмитися.
rc5 зараз поза форумом  
Старий 01.09.2003, 19:38 #1332   #38
ads
Guest
Типово

To Orb
Вельмишановний, вибачайте, але трохи Вас занесло. У Ваших гнівних словах відчувається істерика, а це, у принципі, свідчить про одне - що у Вас, за всіма симптомами, - широкопоширене захворювання, - "жабонька" називається. Або є ще одне пояснення - немає достатньо клієнтів у Вашому "справжньому", супер-всесвітньо-крутому нет-кафе, або ж щастя у житті, щось болить, не стоїть, не лежить, не сидить і т.п і т.д.
Трохи смердить "совітським" вихованням - потрібно усіх обгадити. Це гарно лікується - пургеном або горілочкою у товаристві хороших друзів, або чим іншим - за власним смаком. Отож, нервозність слід приховувати. Краще частіше заходьте у "Крапку" - Ви зможете подихати повітрям дружелюбства, приємності та веселощів. Ми завжди Вам раді!!!
 
Старий 01.09.2003, 19:43 #1333   #39
Givi
Типово

А что такое "совітським" воспитание??
Givi зараз поза форумом  
Старий 02.09.2003, 02:04 #1335   #40
ads
Guest
Типово

2 Orb (a-ka Term, djekichan, Vasya та інші спільнококнуті ніки):

користуючись нагодою ще раз урочисто посилаю тебе на Хутір у Йосипа
 
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:17.