Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.04.2015, 13:12 #2528005   #41
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Робив висновок станом на 19 число. Тоді тема неперекладена повністю , дескріпшн ворпдесовський був не забраний.

Тако не помішали б : Платіжні шлюзи , Фільтр по ціні товару
Сторінка "про нас" , можна короткий опис на сторінці контакти : ну і вказати вулицю і № вулиці , карта гугл то добре , але вулицю теж бажано продублювати в текстовому вигляді.

П.С.

1.) З якою метою цікавишся ?
2.) Чому так "оперативно" задаєш запитання ? Можна було через 3 місяці поцікавитись ))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2015, 14:17 #2528039   #42
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Тоді тема неперекладена повністю , дескріпшн ворпдесовський був не забраний.
Тобі достатьно цього аби зробити висновок що сайт дуже сирий?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Тако не помішали б : Платіжні шлюзи , Фільтр по ціні товару
Сторінка "про нас" , можна короткий опис на сторінці контакти : ну і вказати вулицю і № вулиці , карта гугл то добре , але вулицю теж бажано продублювати в текстовому вигляді.
Думаю в адмінці є можливість редагувати її. І добавити абзац адреси магазину не є проблемою. Було б бажання і розуміння того що потрібно.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
1.) З якою метою цікавишся ?
2.) Чому так "оперативно" задаєш запитання ? Можна було через 3 місяці поцікавитись ))
1. Цікаво почути відповіді. )
2. Побачив тему зразу ж запитав. ))
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2015, 16:31 #2528138   #43
saymon
Guest
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

А мене у цій дискусії найбільше зацікавила ЦА яка буде купувати в онлайн магазині пасту для взуття, гумові рукавиці і серветки.
Ну тобто сео-шмео це звичайно ок, але вот який смисл робити оптимізацію?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2015, 18:22 #2528166   #44
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А мене у цій дискусії найбільше зацікавила ЦА яка буде купувати в онлайн магазині пасту для взуття, гумові рукавиці і серветки.
Ну тобто сео-шмео це звичайно ок, але вот який смисл робити оптимізацію?
ну тут або з метою навчально-пізнавальною або автор/власник просто не бачить реальної картини. Хоча судяти з написаних нижче термінів "писав сайт" про сайт який стоїть на цмс-скрипті ВП можна зробити висновок наступний : "Чув дзвін - незнаю де він."


Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Тобі достатьно цього аби зробити висновок що сайт дуже сирий?



Думаю в адмінці є можливість редагувати її. І добавити абзац адреси магазину не є проблемою. Було б бажання і розуміння того що потрібно.



1. Цікаво почути відповіді. )
2. Побачив тему зразу ж запитав. ))
Цитата Тобі достатьно цього аби зробити висновок що сайт дуже сирий?
Ну і по ржавчині теж можна помалювати зверху фарбою , але пошліфувавши попередньо було б набагато краще.

Цитата Думаю в адмінці є можливість редагувати її
Звісно що є , Але спочатку довести сайт до порядку треба , а вже потім думати про сео-оптимізацію. Дріб'язкові недопрацювання теж мають значення.

Востаннє редагував Distemper: 03.04.2015 о 18:23. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2015, 20:35 #2528207   #45
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Ну і по ржавчині теж можна помалювати зверху фарбою , але пошліфувавши попередньо було б набагато краще.

Але спочатку довести сайт до порядку треба , а вже потім думати про сео-оптимізацію. Дріб'язкові недопрацювання теж мають значення.
Тобто ти хочеш сказати що програмування/верстка сайту не належної якості? Чи все таки мова йде про дизайн? А бо ж про не належне наповнення сайту власником?
1. Якщо ти вже висловив таку думку (з огляду на повідомлення експертну) тоді по пунктам що не так?
2. Тут немає про що спорити. Комусь подобається один дизайн, комусь інший. Питання смаку.
3. Власне проблема замовника чи якісно він наповняє сайт.
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2015, 09:15 #2529142   #46
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Тобто ти хочеш сказати що програмування/верстка сайту не належної якості? Чи все таки мова йде про дизайн? А бо ж про не належне наповнення сайту власником?
1. Якщо ти вже висловив таку думку (з огляду на повідомлення експертну) тоді по пунктам що не так?
2. Тут немає про що спорити. Комусь подобається один дизайн, комусь інший. Питання смаку.
3. Власне проблема замовника чи якісно він наповняє сайт.
Цитата Тобто ти хочеш сказати що програмування/верстка сайту не належної якості?
Якби ти уважно читав повідомлення нижче ти б напевно все правильно зрозумів. Людина яка запитала поради в сфері сео-оптимізації свого сайту розкидається термінами не даючи собі звіт що вони означають. Як можна писати (як ти кажеш програмувати) сайт коли використовується готове рішення (сайт стоїть на ЦМС -скрипті ВП) ? Це те ж саме що розкласти палатку і говорити що ти збудував будинок. Отже можна зробити висновок з такої хибної термінології що людина в вебі не сильно розбирається ну і ще спорить з тими хто їй дає пораду.

Цитата 1. Якщо ти вже висловив таку думку (з огляду на повідомлення експертну)
Не являюсь спеціалістом і не вважаю себе експертом в даній галузі.

Цитата А бо ж про не належне наповнення сайту власником?
Цитата 3. Власне проблема замовника чи якісно він наповняє сайт
Якщо доробити сайт до якогось більш/менш кінцевого стану (напирклад неперекладені слова ще досих пір є) було обумовлено з виконавцем тоді це проблема не замовника.

П.С. Надто багато запитань від людини яка "просто цікавиться". Ти представляєш інтереси того сайту або являєшся його автором ?

Востаннє редагував Distemper: 06.04.2015 о 09:17. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2015, 13:43 #2529280   #47
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Як можна писати (як ти кажеш програмувати) сайт коли використовується готове рішення (сайт стоїть на ЦМС -скрипті ВП) ? Це те ж саме що розкласти палатку і говорити що ти збудував будинок.
Тобто по твому береш вордпрес, розгортаєш на хостинг і маєш такий сайт як у Zephyr ?
Процес створення wordpress теми із дизайну ти не вважаєш програмуванням?
Почитай Theme Development


Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
П.С. Надто багато запитань від людини яка "просто цікавиться". Ти представляєш інтереси того сайту або являєшся його автором ?
Ні те ні інше. Мені от цікаво як людина як не являється спеціалістом, кинувши оком може стверджувати сайт дуже сирий, його робили по відео урокам і т.д. ?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2015, 17:47 #2529357   #48
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Тобто по твому береш вордпрес, розгортаєш на хостинг і маєш такий сайт як у Zephyr ?
Процес створення wordpress теми із дизайну ти не вважаєш програмуванням?

І не лише по моєму

Цитата:
Допис від ados Переглянути допис
Пишуть картини, музику, програми на С++ чи, бог з ним, PHP.
А джумла (вордпрес) це є відро з болтами, як ним писати ?

Ні те ні інше. Мені от цікаво як людина як не являється спеціалістом, кинувши оком може стверджувати сайт дуже сирий, його робили по відео урокам і т.д. ?
Цитата Тобто по твому береш вордпрес, розгортаєш на хостинг і маєш такий сайт як у Zephyr ?
майже ) Треба ще буде поставити woocomerce + тему яка підтримує woocomerce ну або сторонню тему + внесення правок.

Цитата Процес створення wordpress теми із дизайну ти не вважаєш програмуванням?
версатльщику не завжди обовязково знати пхп щоб зверстати під ВП шаблон і верстка різною буває.

Ти так і на запитання не відповів

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
П.С. Надто багато запитань від людини яка "просто цікавиться". Ти представляєш інтереси того сайту або являєшся його автором ?
Зрештою це лише моя думка. З нею можна непогоджуватись , ігнорувати або вважати хибною тому взагалі не бачу проблем.

Цитата Мені от цікаво як людина як не являється спеціалістом, кинувши оком може стверджувати сайт дуже сирий,
Я говорив речі які просто є очевидними і не лише я .До Саймона теж можеш придратися може тобі і його відповіді цікаві.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2015, 22:05 #2529441   #49
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Перечитав ще раз тему, ну що тут сказати, . Нашим тернопільським "оптимізаторам" є куда рости. Це так, щоб ніхто не обіжався.

Саме перше і головне це те що на SEO (Search Engine Optimization) світ клином не зійшовся, бо якщо сайт у пошуковій видачі буде мати 1 місце по всіх можливих запитах, це зовсім не означає що він буде продавати. Типова картина для наших місцевих веб-майстрів - тільки но натянули свіжоскачаний шаблон на багатострадальний вордпрес і забили три з половиною товари, одразу рвуться просувати своє "творіння мистецтва". А пофакту маємо наступне: дизайн - гівно, конверсія - гівно, канали збуту - гівно, маркетинг стратегія - яка нафіг там стратегія...

Всі питання по маркетингу мають бути вирішені ще до того як почнеться робота над сайтом. Нехай власник горе-інтернет-магазина, який мені не вірить, викладе весь свій ассортимент на OLX. Де продажі будуть кращі?

Та який там блін маркетинг, навіть SEO про який всі так багато говорять, тоже гівно.

http://1001shop.te.ua/shop/girlyanda...riznokolorova/ - де ключове слово "КУПИТИ"
http://1001shop.te.ua/shop/?filter_rukavitsi=47 - що за нафіг

P.S. Вордпрес тоже гівно
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2015, 07:18 #2529487   #50
Zephyr
Учасник
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Трішки флуду для сильних спеців, і знавців гавна.
Гівняна баляда

Прем’єр – гівно, і спікер – теж,
І СБУ – гівно,
Прилизане, припудрене,
Але гівном гівно.

Та й президент у нас – гівно,
І уряд весь – гівно
В гівні країна вся моя
І я також – гівно.

Ще вибори попереду,
А вже вони смердять,
Бо ПРдуни і в ніс, і в рот,
І в вуха нам ПРдять!

Невже вкраїнського гівна
Замало нам оце,
Що в телевізорі щодня
Російське гівенце?

Щоб не забракло нам гівна,
Московський пархіат
Скидає нам своє гівно
Ціною підлих зрад.

Сидять в парламенті моїм
Московські гівнячки
І голосують за гівно
Московське залюбки.

І той, хто виріс у гівні,
Уже не відрізнить,
Чим пахне квітка лісова,
А чим наш гопник бздить.

Я був – гівно, я є – гівно,
Гівно – моє життя,
Ми всі – гівно, живем в гівні
Під горами сміття.

Бо народилися в гівні
І знаєм лиш одно –
Що ми загинем на війні,
Боронячи гівно.

Юрій ВИННИЧУК,
Zephyr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2015, 09:12 #2529514   #51
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
майже ) Треба ще буде поставити woocomerce + тему яка підтримує woocomerce ну або сторонню тему + внесення правок.
Ну якщо в тебе все зводиться до того аби встановити скачану тему і правити її щоб вона виглядала як дизайн. То я не маю про що з тобою говорити. )

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Я говорив речі які просто є очевидними і не лише я .До Саймона теж можеш придратися може тобі і його відповіді цікаві.
Власне саймон натякнув що перед сео оптимізацію власнику було б добре хоч трохи розібратись із вордпресом. І для початку змінити опис по замовчюванню. Ти ж в свою чергу почав говорити дуже сирий, по відео урокам і т.д.
Не люблю коли дають оцінку люди які поняття в тому не мають.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від ados Переглянути допис
P.S. Вордпрес тоже гівно
Може ти просто не вмієш ним користуватись?!

Востаннє редагував ANRY: 07.04.2015 о 09:12. Причина: Пізніше додано
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2015, 09:28 #2529531   #52
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Ну якщо в тебе все зводиться до того аби встановити скачану тему і правити її щоб вона виглядала як дизайн. То я не маю про що з тобою говорити. )


Власне саймон натякнув що перед сео оптимізацію власнику було б добре хоч трохи розібратись із вордпресом. І для початку змінити опис по замовчюванню. Ти ж в свою чергу почав говорити дуже сирий, по відео урокам і т.д.
Не люблю коли дають оцінку люди які поняття в тому не мають.

Додано через 5 хвилин


Може ти просто не вмієш ним користуватись?!
Цитата у якщо в тебе все зводиться до того аби встановити скачану тему і правити її щоб вона виглядала як дизайн. То я не маю про що з тобою говорити. )
це не в мене зводиться ти уважно перечитай своє запитання. Відпрвідь я давав стосовно сайту 101 шоп. Нічого там гіпер-супер вумного не придумано. Ніяких нових унікальних самописних плагінів , хуків чи нестардатних функцій не добавлено просто стандартна обвязка вп+вукомерц і шаблон і все. Ніхто не говорить що поставити цмс + шаблон і все маєш автоматично повноцінний сайт. Але ти читаєш поверхнево тільки і суті нерозумієш написаного. Та і зрештою якщо нема про що говорити зі мною такому гуру як ти - не говори , я не сильно засмучуся ))))

Цитата Не люблю коли дають оцінку люди які поняття в тому не мають.
Ну мають не мають не тобі судити. Це лише твоя особиста думка. А я тобі нічого доводити не збираюся. Тим більше тобі ж ніби то "просто цікаво" , а мені не хочеться тратити час щоб задовільнити чиюсь цікавість .

Цитата:
Допис від ados Переглянути допис
P.S. Вордпрес тоже гівно
В умілих руках не гівно.

Востаннє редагував Distemper: 07.04.2015 о 09:32. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2015, 11:47 #2529610   #53
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата Може ти просто не вмієш ним користуватись?!
Вмію користуватись, вмію писати власні плагіни, бачив його потроха. Це просто жах.

Цитата В умілих руках не гівно.
Спорити не буду, у вмілих руках і запорожець "полетить"
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2015, 14:58 #2529703   #54
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

в мене 27 см.
тему можна закривати
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (07.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2015, 17:39 #2531015   #55
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від ados Переглянути допис
P.S. Вордпрес тоже гівно
А можна детальніше? Ось Joomla - не спорю, а Wordpress примітивний і годиться для блогу...
minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2015, 12:09 #2531164   #56
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від minimal Переглянути допис
А можна детальніше? Ось Joomla - не спорю, а Wordpress примітивний і годиться для блогу...

Цитата Wordpress примітивний і годиться для блогу..


для тебе може і примітивний. Чого не можна зробити на Wordpress того що зробиш на Joomla ? До того ж зважаючи на її "повільність" загрузки то скоріше вона примітивніша .
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (12.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2015, 12:34 #2531166   #57
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від minimal Переглянути допис
А можна детальніше? Ось Joomla - не спорю, а Wordpress примітивний і годиться для блогу...
В тому і справа, що якщо використовувати вордпрес по прямому призначенню, тобто для блогів, то рішення нічо так. Але воно ж модне, а значить треба напхати до курячої мами і ще трохи плагінів та зробити мега інтернет-портал-магазин-соцмережу.

Колись довелось писати плагіни до цього двіжка щоб додати власний функціонал, я був в шоці від того що побачив під капотом. Архітектура цього звірка застрягла десь так в кінці 90их. Система плагінів не дружелюбна для розробників. Останьою краплею стала спроба прикрутити багатомовність. А ще воно всьо страшно тормозить без кешування, що дуже великий мінус як для простого двіжка блогів.

Гаразд, виправлю свою думку, вордпрес не дуже і поганий, просто люди роблять на ньому багато гівна.
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2015, 14:26 #2531413   #58
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від ados Переглянути допис
В тому і справа, що якщо використовувати вордпрес по прямому призначенню, тобто для блогів, то рішення нічо так. Але воно ж модне, а значить треба напхати до курячої мами і ще трохи плагінів та зробити мега інтернет-портал-магазин-соцмережу.

Колись довелось писати плагіни до цього двіжка щоб додати власний функціонал, я був в шоці від того що побачив під капотом. Архітектура цього звірка застрягла десь так в кінці 90их. Система плагінів не дружелюбна для розробників. Останьою краплею стала спроба прикрутити багатомовність. А ще воно всьо страшно тормозить без кешування, що дуже великий мінус як для простого двіжка блогів.

Гаразд, виправлю свою думку, вордпрес не дуже і поганий, просто люди роблять на ньому багато гівна.
в плані швидкості ДЛЕ рулить звісно , але на ньому теж всього не реалізуєш. Взагалі фреймворк чи цмс це лише інструмент. Ви ж не питаєте в хірурга яким скалпелем він робитиме операцію головне результат. Майже так само і тут.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2015, 18:08 #2531850   #59
Udo777
Новачок
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Вибачте за оффтоп, але може хто чув що сталось з доменними іменами в зоні te.ua? Цей форум теж деякий час не працював...
Udo777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2015, 22:02 #2531923   #60
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Вангую що вписали якусь фігню в конфіг мастер ДНС сервера який обслуговує домен te.ua, що потім успішно підхопили всі слейви. Щось інше важко уявити, якщо падає якийсь NS то завжди є резервний, фізично розміщений в іншому регіоні. Хоча досвід в цій області в мене не дуже сильний, тому напевно сказати не можу.
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
розкрутка, оптимізація, seo



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:10.