Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Покраска авто

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2011, 15:54 #1836262   #101
And_TC
Типово Відповідь: Покраска авто

колєга робив на ЧіпЕвеї 2 роки назад. треба було чуть підрівняти переднє крило і підкрасити і кусочок бампера. зовсім небагато. зробили супер, ніхто навіть не догадується де було шкрябнуто но ціна ого - біля 800 грн.
цього літа інший колєга чуть обдер низ дверки і накладку на порозі і вона трохи відстала бо обломалося одне з кріплень, то ЧіпЕвей хтів за роботу мажй 2000 грн., знайшли майстрів в білій, зробили добре. ціна питання 900 грн.

наскільки я знаю про підбір фарб, то біля гуртовні "все до авто" він ніякий, на авторинку в березовиці то є 50 на 50 як попаде, чуть ліпше роблять на моторі (реалі), але в Тернополі толкового підбору фарб нема. кажуть майстри що треба їхати до Львова.
And_TC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 17:59 #1836371   #102
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Покраска авто

ЧіпсЕвей має свій підбір фарб, там вся своя система комп"ютерного підбору, це їхня фішка, що вони можуть настільки ідеально підібрати фарбу, що не потрібно малювати цілий елемент, а лише місце пошкодження, тому що переходу видно не буде. Я коли робив крило і пороги, то вони на місці підбирали фарбу по такій фігні, незнаю як вона називається(таке віяло з подовгастих листків з нанесеними різними фарбами на них з кодами) потім той код вносили в базу на компі і комп видавай в грамах необхідну формулу для визначення пропорції різних пігментів для змішування фарби. На момент ремонту машині було 15 років...в колір попали ідеально, я навіть сам не повірив...дивне відчутя...вроді вчора тут була царапина на 20см...приходиш....і як нічого не бувало....

п.с. може зараз нарию фотки на компі...то закину
Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2011, 18:53 #1836413   #103
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Покраска авто

Цитата:
Допис від Morel Переглянути допис
ЧіпсЕвей має свій підбір фарб, там вся своя система комп"ютерного підбору, це їхня фішка, що вони можуть настільки ідеально підібрати фарбу, що не потрібно малювати цілий елемент, а лише місце пошкодження, тому що переходу видно не буде. Я коли робив крило і пороги, то вони на місці підбирали фарбу по такій фігні, незнаю як вона називається(таке віяло з подовгастих листків з нанесеними різними фарбами на них з кодами) потім той код вносили в базу на компі і комп видавай в грамах необхідну формулу для визначення пропорції різних пігментів для змішування фарби. На момент ремонту машині було 15 років...в колір попали ідеально, я навіть сам не повірив...дивне відчутя...вроді вчора тут була царапина на 20см...приходиш....і як нічого не бувало....

п.с. може зараз нарию фотки на компі...то закину
Проблема не в "свому" підборі, а в іншому. Те віяло, по якому тобі підбирали колір називається RAL-каталог :
http://ru.wikipedia.org/wiki/RAL В природі існують ще 2 поширених стандарти кольорів, але в Європі - найпоширеніший RAL. Створювалтсь каталоги для того, щоб не пояснювати, або не "показувати на пальцях" колір предмета. Просто називається номер по RALу ...і такий самий колір (ні світліший, ні темніший) буде і в Україні... і в Африці....
Крім того, в світі існує всього декілька великих виробників фарб (з дочірними підприємствами), які конкурують між собою і стараються розробити відтінки фарб відмінні від конкурентів (в основному - металіки). Кожен старається залучитись підтримкою крупних автовиробників (надіюсь понятно для чого). В зв"язку з використанням різної сировини - різняться і самі фарби і їх властивості. В секреті тримаються і рецептури самих кольорів. Тому, один і той же колір фарби по каталогу одного виробника може відрізнятись від такого самого кольору фарби іншого. Впливають і дисперсність фарби... і вкриваюваність??(укрываемость)....
Найкращим варіантом вважаю взнати - якою фарбою мальована дана марка авто при виготовленні (вони фарбують фарбами одного виробника) і шукати та підбирати та малювати фарбу цього виробника, бо представники (підбори) мають всі рецептури по даним виробникам.
Можливо трохи неясно написав, але суть проблеми - думаю зрозуміла.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (25.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 20:15 #1837324   #104
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Покраска авто

Цитата
Допис від kvarc Переглянути допис
Як на мене то головне якість роботи, а нарахунок фаби її ще ніхто 100% непідібрав, і ваш "Чіпс і Евей" невиняток, для того роблять перехід щоб небуло різниці, вони там гарно розказуют,я там був і я то знаю.
Бачу шариш не по-дєцкі. Чого ж, їм, не розказав, як треба фарбувати?
aleko2007 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
kvarc (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 20:27 #1837338   #105
kvarc
Учасник
Типово Відповідь: Покраска авто

Кожен має робити свою роботу і ми зато платимо гривні.
kvarc зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 20:47 #1837352   #106
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Покраска авто

Цитата
Допис від kvarc Переглянути допис
Кожен має робити свою роботу і ми зато платимо гривні.
З цим я з тобою згідний на всі 100%
Але не все так просто , як тобі здається. Попробуй пофарбувати припустимо білою фарбою білу деталь, сіру...чорну, і подивись, що з того вийде.

Коли буде цікаво - прочитай дану статтю: http://www.pokraska.com.ua/razdely/r...zdely_au_2.htm
Виробники фарб мають портативні спектрометри, та в ідеалі, повинні б надавати в користування своїм дилерам (підборам), але ціна приладів - висока, і маємо те - що маємо.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 21:14 #1837374   #107
kvarc
Учасник
Типово Відповідь: Покраска авто

Спектрометр це все повна лажа і понти, всі нові машини НЕДОКРШЕНІ з заводу різнокольорові особливо світлі кольора і той твій спіртометр непоможе, а пацани напідборі роблять все так щоб небуло різниці, і білий, сірий ,чорний ,це всьо дєтский-лєпет
kvarc зараз поза форумом  
Подякував(ла):
datir (07.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 22:17 #1837422   #108
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Покраска авто

Цитата
Допис від kvarc Переглянути допис
Спектрометр це все повна лажа і понти, всі нові машини НЕДОКРШЕНІ з заводу різнокольорові особливо світлі кольора і той твій спіртометр непоможе, а пацани напідборі роблять все так щоб небуло різниці, і білий, сірий ,чорний ,це всьо дєтский-лєпет
Чий віртуал будеш? Закинув би тобі запрошення на форум, але ...передумав. Можеш рахувати, що ти - The best.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kvarc (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 22:36 #1838629   #109
Lyalya
 
Аватар для Lyalya
Типово Відповідь: Покраска авто

Цитата
Допис від And_TC Переглянути допис
але в Тернополі толкового підбору фарб нема. кажуть майстри що треба їхати до Львова.
я був у 2008 році на стажировці у львові і ніхто викрасок там не робить, зливають по формулі і віддають малярам, маляр своїм інструментом робить контрольну викраску.


Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
І так, вопрос!!! де нормально підбирають фарбу?!!
Сам я працюю вже три роки з установкою DuPont. Підбираю вдома, при потребі можу підїхати сам по заказ якщо комусь не получається.
Ціна за 100 грам фарби 60-70грн , залежності від самої фарби.
кого цікавить звертайтеся тел. 0969470651 Андрій
Lyalya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 08:37 #1841215   #110
datir
Типово Відповідь: Покраска авто

Взагалі питання підбору фарби досить таке .... неоднозначне. Якшо вчитатися в каталог кожного виробника автофарб, напевне більшість з них напише : * матеріали для фарбування переходом...
Адже не лише від підбору залежить чи зійдеться фарба. Хороші майстри не потребують реклами, так як і підбір- час покаже у кого співвідношення ціна + якість є адекватним. і цього буде достатньо
Та й різні люди по-різному оцінять зійшлась фарба чи ні. Натреноване око розрізнить більше розбіжностей у старому й новому лакофарбовому покритті.
А спектрофотометри теж мають ряд недоліків- досить серйозних і їх можна сприймати лише як додатковий інструмент при підборі, оскільки доведено , що спектрофотометр може гарантувати схожість на 60-65 % а людина здатна наблизити цю фарбу на 80% і цього буде достатньо, аби розбіжніть фарб не була видимою
datir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 20:54 #1841633   #111
kvarc
Учасник
Типово Відповідь: Покраска авто

Мудрі слова, повністю підтримую, це особливо написано для"aleko2007" нехай візьме до уваги.
kvarc зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 21:37 #1841680   #112
Пилорама
 
Аватар для Пилорама
Типово Відповідь: Покраска авто

привіт!
Маю авто Хюндай елантра, 2008 р.н., колір - червоний.
Зачепив сьогодні переднього пластмасового бампера при здаванні назад. Тепер на ньому знизу справа дещо нижче середини колеса є три горизонтальних, одна над одною, царапини товщиною до 0,5 см довжиною коло 10-12 см, в дні - чорна пластмаса.
Можна цю ділянку підкрасити, чи буде замітною різниця між "свіжою" і "старою" фарбою? Хто таке може зробити?
Чи не паритися?
Пилорама зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 22:25 #1841723   #113
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Покраска авто

Не малюй. Помалюєш коли продавати будеш. Страшно тільки коли вперше поцарапаєш. А потім протреш рукавом від куртки і скажеш "зає*сь"
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 5:
Delf (03.08.2012), DIC (13.01.2012), elektronik (13.05.2013), Пилорама (04.01.2012), Robinzon (03.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 22:33 #1841726   #114
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Покраска авто

Залежно яка подряпина.
Кілька років тому мене догнали на кільці.

Винуватець повіз бампер десь під Збараж, на покраску. Зробили ідеально.

Востаннє редагував KIgorS: 03.01.2012 о 22:34. Причина: Пізніше додано
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 22:37 #1841732   #115
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Покраска авто

Цитата
Допис від kvarc Переглянути допис
Мудрі слова, повністю підтримую, це особливо написано для"aleko2007" нехай візьме до уваги.
Та я тобі вже писав, що ти найкращий .. І я на твоє місце не претендую. Навіть підбором фарб не займаюсь
А стосовно теми. то я зрозумів, що питання стоїть в правильному підборі кольору, а не в маскуванні переходу між старим і неправильно підібраним новим кольором. Можливо я не так зрозумів?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2012, 06:55 #1841815   #116
Пилорама
 
Аватар для Пилорама
Типово Відповідь: Покраска авто

До KIgorS,
Можливо в тебе залишився контактний телефон цих добрих людей у Збаражі?
Пилорама зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2012, 08:54 #1841861   #117
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Покраска авто

Вони знаходяться біля перехрестя на Збараж. Займаються збиранням з двох кавалків однієї машини
Але сам я не маю великого бажання туди їхати.


В ПП скинув номер телефону чоловіка, в нього малював кілька деталей минулого року. Зробив добре за помірну ціну.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пилорама (04.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2012, 13:13 #1847041   #118
datir
Типово Відповідь: Покраска авто

Цитата:
Допис від Пилорама Переглянути допис
привіт!
Маю авто Хюндай елантра, 2008 р.н., колір - червоний.
Зачепив сьогодні переднього пластмасового бампера при здаванні назад. Тепер на ньому знизу справа дещо нижче середини колеса є три горизонтальних, одна над одною, царапини товщиною до 0,5 см довжиною коло 10-12 см, в дні - чорна пластмаса.
Можна цю ділянку підкрасити, чи буде замітною різниця між "свіжою" і "старою" фарбою? Хто таке може зробити?
Чи не паритися?
Є 10 червоних фарб котрим красили Хюндаі в 2008 . У вашому авто на протипожежній перегородці в моторному відділі є табличка з кодом якщо не помиляюся комбінація 2 бука+цифра. Фарбою з балончика тимчасово не фарбуйте, хіба якшо хтось підбірну фарбу закачає вам у балон. Тимчасово ще є 1 варіант - підбір 25 мг фарби+ лак += 50 грн. Це порятунок особливо в перекупів. А ще олівчики є....
datir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 22:23 #2000594   #119
photoslava
Типово Відповідь: Покраска авто

де в Тернополі можназнайти камеру для гарячої сушки авто??? дуже треба!! ну і ціни хоча б приблизно за саму сушку!!- дякую!
photoslava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2012, 00:16 #2005936   #120
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Покраска авто

скільки коштує і де в нас можна якісно помалювати новий бампер?
хто може порадити якусь хорошу малярку з помірними цінами?
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:34.