Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.05.2015, 13:55 #2544605   #161
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Найкраще напевно найняти машину ніж платити по 145 грн за автобус
DIC зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 15:24 #2544631   #162
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
+хочеться мати білети на руках
Три рази купляв квитки завчасно на Київ-Яремча в Тернополі.
Дивишся на наявність місць в інтернеті і в касу якщо є ,
але там з трьох раз двічі доводилося пояснювати касирам
що у них є можливість продати мені квитки на цей рейс )))
Как бе не зовсім вони самі орієнтуються у своїх можливостях,
їздять на маршруті великі Неоплани,
ну правда не 2015 року випуску )


от на завтра наприклад зараз є 5 квитків в наявності

Востаннє редагував хамід: 26.05.2015 о 15:24. Причина: Пізніше додано
хамід зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 15:24 #2544634   #163
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Три рази купляв квитки завчасно на Київ-Яремча в Тернополі.
Дивишся на наявність місць в інтернеті і в касу якщо є в наявності,
але там з трьох раз двічі доводилося пояснювати касирам
що у них є можливість продати мені квитки на цей рейс )))
Как бе не зовсім вони самі орієнтуються у своїх можливостях,
їздять на маршруті великі Неоплани,
ну правда не 2015 року випуску )
Та з поїздом то понятно, але білетів на потрібні числа немає. Чи ти про автобус?
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 15:30 #2544637   #164
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

ну да,на автобус той нічний
хамід зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 15:42 #2544642   #165
Legraf
Учасник
 
Аватар для Legraf
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Народ! Пошарте в гуглі чи в соц мережах, кожного фактично дня по 10-20 приватних перевізників їдуть на Карпати, як правило подають оголошення коли потрібно кілька чоловік до повного автобуса. Як правило забирають від самого будинку в Тернополі. А якщо з автовокзалу їхати то заходьте на сайт http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=610100 дивіться кількість місьць та ін в онлайн режимі і буде Вам щастя. А то оці розмірковування чи еталон чи неоплан виглядають дуже смішно. Сам маю стаж, то скажу що майже ніколи немає постійної машини, адже вони на наших дорогах міняються через поломки по кілька раз на місяць.
P.S. Еталон ще доволі непоганий варіант, не їздили ви китайськими хіуаганями або ж советами.
p.p.s Є ще поїзд на ужгород, трохи швидший і економніший ніж той що на рахів.
Legraf зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 17:22 #2544665   #166
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата p.p.s Є ще поїзд на ужгород, трохи швидший і економніший ніж той що на рахів.
поїзд на ужгород через яремче???

Додано через 2 хвилини
Цитата кожного фактично дня по 10-20 приватних перевізників їдуть на Карпати
угу. це вони на форумах пишуть що їдуть. а фактично то означає "якщо у вас є група або ви готові заплатити за бус (десь 1500 грн) - готовий вас відвезти в любий зручний для вас час"

Додано через 2 хвилини
Цитата Еталон ще доволі непоганий варіант
(глибоко зітхнув...)
на днях мав "щастя" їхати ним з Коломиї, 5 годин до Тернополя, це після нічного "вояжу" з Хуста до власне Коломиї старим Ікарусом. Скажу так - Ікарус - це Автобус з великої букви, якщо поставити його поряд з Еталоном ))
Еталон то тарадайка для їзди на маршрутах до години часу. Все що далі - уникати поїздки цим лайном усіма можливостями.

Востаннє редагував switch: 26.05.2015 о 17:24. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 18:43 #2544689   #167
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Ще можна таким сервісом блаблакар попутчиків скористатись.
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 26.05.2015, 20:02 #2544709   #168
Legraf
Учасник
 
Аватар для Legraf
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Поїзд на ужгорорд через воловець, мукачево, чинадієво, свалявут.е. треба пересідати, але заодно і екскурсію зробите, куди цікавіше того самого яремче, де взагалі нічого особливого особисто я не бачу)
А за ікарус то Ви загнули) старенький в карпатах по серпантинах більше 60 не витягне) а еталон на бані київ чоп витискає всю сотню)
Пишуть то пишуть на форумах то так) часто і таке буває як немає пасажирів то відміняється поїздка..але це бізнес, таке не раз бачив при поїздках на київ, але все ж...якщо сезон, то з тернополя виїжає близько 20 рейсів на день, це 300 %...напишітьв гуглі кому цікаво, є фірми, дзвоніть їм і домовляйтесь, не сьогодні так завтра Вас візьмуть) поекономите час, гроші, і своє здоровя.
p.s. тільки не звинувачуйте мене у рекламі)))

Додано через 4 хвилини
О. і ще одне. еталони теж є міжміські, приміські і т.п...так ці що в нас ганяють нічим майже не відрізняються від тих жовтеньких що по місту курсують)) як комусь буде цікаво то порахуйте кількість місць) якщо двері автоматичні, немає кондиціонеру, крісла не розкладні- то вас везуть практично маршруткою з міста))))

Востаннє редагував Legraf: 26.05.2015 о 20:02. Причина: Пізніше додано
Legraf зараз поза форумом  
Старий 28.05.2015, 15:06 #2545216   #169
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Поїзд на ужгорорд через воловець, мукачево, чинадієво, свалявут.е. треба пересідати, але заодно і екскурсію зробите
Угу... Екскурсія буде грунтовна, оптимально пішки гірськими хребтами, так як прямої дороги з Воловця в сторону Яремча немає, там тільки або вератись в сторону стрия або їхати далі на сваляву і обїжати через все закарпаття...
і то явно не вийде швидше ніж рахівським поїздом
На рахунок Еталона - маю значну антипатію до цього лайна, так як воно існує виключно завдяки тому, що митними бар'єрами перекрита можливість купувати по адекватній ціні старішу імпортну техніку. Той же "Маго" на порядок мякше і комфортніше Еталона, а по місткості - навіть трохи за нього більший. При цьому ще й з багажником, куди можна навіть гірський вел вмістити, а не таким як в Еталона на 3 рюкзака.
Коротше еталон, як і Богдан - це чисто українська афера по заробляню грошей від наших казнокрадів ала Порошенко і Васадзе.
На рахунок Ікаруса - так, їде він повільніше, але хід мякший, і сидінян набагато зручніші, принаймі ноги є куди діти і висота спинки дозволяє зручно сісти і подрімати. Ну це в принципі логічно - це власне атобус, а не індуська вантажівка з будою
Навтіь в Лазі, якщо він в нормальному стані, їхати зручніше. Маю на увазі ті старі лази навіть, не ті що зараз випускаються.
але то таке... виходить за рамки цієї теми.

Додано через 6 хвилин
Цитата О. і ще одне. еталони теж є міжміські, приміські і т.п...
їздив кілька раз рейсом Львів-Камянець-Подільський. Там якраз бігає такий модний білий з кондиціонером.
Той самий тісний душний салон (якщо кондер не працює), ті самі вузесенькі проходи на дрібного китайця, сидіння для них же, з середнім зростом до 155 см певне, ще й нерідко з неробочими поршнями регулювання нахилу спинки, яка в результаті на кожній ямі все більше лягає на коліна пасажиру позаду.
коротше наїздився я ними

Востаннє редагував switch: 28.05.2015 о 15:06. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 10.06.2015, 22:07 #2548681   #170
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Хочемо з дівчиною катнутися в Карпати на 3 дні. Порадьте цікавий маршрут.
ars13 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2015, 08:39 #2548746   #171
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Хочемо з дівчиною катнутися в Карпати на 3 дні. Порадьте цікавий маршрут.
Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Хочу з дівчиною поїхати на пару днів в Карпати. Підкажіть якісь хороші місця(крім Буковелю)
Тоді так і не поїхав?
Klisan зараз поза форумом  
Старий 11.06.2015, 08:48 #2548753   #172
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

ти би уточнив все ж свої інетерси.
а то люди різні є - одним треба готель з басейном, іншим садибу десь в глушині поближче до природи, ще інші взагалі беруть рюкзак і гребуть кудись на полонини, куди і овець не заганяють навіть
switch зараз поза форумом  
Старий 11.06.2015, 08:56 #2548761   #173
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Тоді так і не поїхав?
тоді так і не поїхав(((

Цитата ти би уточнив все ж свої інетерси.
Хочу заїхати в Солотвино, Ділове, за Говерлу не знаю,може на Петрос... на Синевир і можливо Берегово. Може є ше якісь цікаві місця? Маршрут приблизно на 3-4 дні. Готелів не треба, а просто відпочити, переночувати і далі в дорогу. Їхати хочу машиною.
ars13 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2015, 09:02 #2548765   #174
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

в Солотвино не їдь спортиш свій відпочинок. Синевір дуже класно, тай і до водопаду не далеко можна по дорозі заїхати. Єдиний мінус до Синевірської поляни це дорога, але вона компенсовує свіжим повітрям та краєвидами.
DIC зараз поза форумом  
Подякували 2:
ars13 (11.06.2015), ОРДА (11.06.2015)
Старий 11.06.2015, 10:26 #2548774   #175
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

На Петрос за день (як на Говерлу) навря вийде сходити. Там мабуть з ночовкою.
На Піп Іван можна за день сходити, і поселитись в Дземброні десь. Но правда вона трохи в сторону від маршруту на Закарпаття, але подорожувати - то подорожувати.
Можу Драгобрат запропонувати, лишити авто в Ясині на подвірї якомусь і піднятись туди "маршруткою", сходити на Близниці, на озерце Івор, там же заночувати (в "Оазі" наприклад) і наступного дня спуститись вниз.
Можна в Квасах заночувати і звідти піднятись на Близниці туди/назад - теж дня мало б вистачити.
Ну то якщо цікавить саме по горам полазити чуть (з згадки за Петрос висновок зробив).

Додано через 6 хвилин
Цитата в Солотвино не їдь спортиш свій відпочинок.
можна на термальні джерела заїхати. наші он від Велятино торчать. Косино ще є трохи в сторону від траси з Берегова на Мукачеве. Ну це правда на пару годин заняття, день там сидіти навря будеш

Додано через 1 годину 0 хвилин
Якщо все ж подрешся на Петрос - поділись враженнями А то мене он теж дружина туди тяне, але мені трохи лінь волочити на собі рюкзака і намет, хоча якщо тільки на одну ночовку - то можна було б і рвонути.
кажуть найближче сходити на нього від ст. Свидовець (де поворот на Драгу) або з ст. Ясеня.

Востаннє редагував switch: 11.06.2015 о 10:26. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (11.06.2015)
Старий 12.06.2015, 19:27 #2549139   #176
Legraf
Учасник
 
Аватар для Legraf
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

дописи до switch.
Цитата Угу... Екскурсія буде грунтовна, оптимально пішки гірськими хребтами, так як прямої дороги з Воловця в сторону Яремча немає, там тільки або вератись в сторону стрия або їхати далі на сваляву і обїжати через все закарпаття...
і то явно не вийде швидше ніж рахівським поїздом
Ви взагалі читали мої дописи? Я веду до того що не обовязково добиратись з Воловця до яремче, в районі Воловця і сваляви є теж безліч цікавих місьць, і до того ж синевиру куди ближче...
За еталони таж мова... я про одне а ви зовсім про інше... для чого тоді мелочитись, давайте замахнемся зразу на неоплани, мани чи сетри? А? так якби вони в нас курсували то б квитки не коштували так як зараз, бо ба, неоплан навіть 30 річний (так як Ви мрієте) в ремонті обієйдеться як '10 еталонів) ... Еталони, Богдани чи Івани це окрема мова, коментарі відсутні за них як автобус****, но... в нашій державі важко поки що уявити транспорт доступніший.. смішно читати бздури про багажник еталона...Ви взагалі їздили автобусами по Україні?? Бо якщо б їздтлт то б свій велосипед в спринтерах чи рексах в салоні би везли...
Я вже мовчу про їхні розміри в середині...мені з моїми 1.95 там не розігнутись і точно коліна не розправити... всі вони переобладнані грузові ..думаю коментарі відсутні... в тому плані, так, я згідний навіть в лазі комфортніше...
Legraf зараз поза форумом  
Старий 12.06.2015, 23:25 #2549190   #177
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Питали конкретно за Яремче а не за Воловець, Сваляву чи Синевир.
switch зараз поза форумом  
Старий 13.06.2015, 18:23 #2549309   #178
dimmyk
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Рекомендую всім садибу у с. Татарів.
Якщо вас цікавить відпочинок у Карпатах, то це те що треба!
dimmyk зараз поза форумом  
Старий 14.06.2015, 14:50 #2549461   #179
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від dimmyk Переглянути допис
Рекомендую всім садибу у с. Татарів.
Якщо вас цікавить відпочинок у Карпатах, то це те що треба!
на попередній сторінці ти вже писав про цю садибу з посиланням. Можливо, простіше створити рекламну тему в Барахолці?
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 15.06.2015, 20:35 #2549874   #180
Jurec
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

відпочинок в карпатах. м Яремче
http://forum.te.ua/showthread.php?p=2549873#post2549873
Jurec зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:05.