Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Місс Крапка 2006

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2006, 21:50 #241240   #21
SoKILL
 
Аватар для SoKILL
Типово

мдааа...


дівчата з охотою залишають свої анкети
SoKILL зараз поза форумом  
Старий 26.12.2006, 15:27 #242253   #22
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово

я звичайно підтримую всіляку ініціативність форумців, та безглуздість цієї затії перегибає палицю (і то не в одному місці): на* давати старт нині, коли конкурс тільки восени (сл.автора).
для тих, хто на форумі зовсім недавно роблю маленьку історичну зноску: дівки провели прикольний містер весною - за що отримали мзди по самі помідори (він невдовволених, яких виявилось набагато більше, аніж довольних). і вже за міс цьогоріч ніхто не захотівся братися.

перш ніж розпочинати старт мене цікавить наступне:
-хто береться за організацію;
-де буде проводитися сам конкурс міс;
-яка культ програма (окрім водки та пива в необмеженій кількості);

наперед перепрошую у всіх, хто тішився тим, що прикольно було б познущатися над анкетами (наломую, знаю_)) ).
як на мене місце теми у флеймі!!!
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 26.12.2006, 15:49 #242261   #23
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

туфта пооовна... (і нехай навіть хтось за цю фразу мені влупить "-")

Я просто в це не вірю. Ті хто організовував, більш ніколи і ні за які гроші за це не візьмуться. Знаю і за власним досвідом. Мороки кууупа, а замість вдячності лише докори в спину. Ось яскравий доказ цього http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=5551

Оййй... слів багато, а толку впевнена що буде мало.

крім того, для чого вибирати місс, уже і так все ясно або Маліна або Трініті. Толку голосувати, симпатії уже визначені.
Оксана зараз поза форумом  
Старий 26.12.2006, 16:10 #242281   #24
ben-gan
 
Аватар для ben-gan
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
для чого вибирати місс, уже і так все ясно або Маліна або Трініті. Толку голосувати, симпатії уже визначені.
Та чо так, тоді вже тупо зробити голосування з ніками всіх учасниць та й всьо, чого Маліна і Трініті, в нас на форумі багато активних дописувачок.
А містера почали обсирати бо виграв якийсь зовсім нікому невідомий містер, який на форумі хз коли останній раз постив, певно тоді коли відстоював свій "титул" в тій темі.
ben-gan зараз поза форумом  
Старий 26.12.2006, 16:40 #242305   #25
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

ben-gan

сама здивована, але ЗА нього проголосувало більшість дівчат.

Крім того це був не МІСТЕР ФОРУМ а МІСТЕР КРАПКА. Для цього і існує голосування. В підрахуванні результатів не було фальсифікацій!
Оксана зараз поза форумом  
Старий 26.12.2006, 21:34 #242471   #26
user007
 
Аватар для user007
Типово

Цитата:
Допис від Byr4uk.
я звичайно підтримую всіляку ініціативність форумців, та безглуздість цієї затії перегибає палицю (і то не в одному місці): на* давати старт нині, коли конкурс тільки восени (сл.автора).
для тих, хто на форумі зовсім недавно роблю маленьку історичну зноску: дівки провели прикольний містер весною - за що отримали мзди по самі помідори (він невдовволених, яких виявилось набагато більше, аніж довольних). і вже за міс цьогоріч ніхто не захотівся братися.

перш ніж розпочинати старт мене цікавить наступне:
-хто береться за організацію;
-де буде проводитися сам конкурс міс;
-яка культ програма (окрім водки та пива в необмеженій кількості);

наперед перепрошую у всіх, хто тішився тим, що прикольно було б познущатися над анкетами (наломую, знаю_)) ).

як на мене місце теми у флеймі!!!
[в мыслях]Вооот! Первый конструктив.

відповіді:
- тому і запросив адмінів та інших створити оргкомітет, оскільки самому організовувати занадто складно (якщо підтримку не знайду, то закрию тему);
- місце проведення та культпрограмма буде залежати від кошторису. Тема кошторису - окрема тема, яка стане актуальною, коли з"являться бажаючі взяти участь в організації.

В загальному, усе дійство уявляю так:
оргкомітет складатиметься із корифеїв та інших авторитетних учасників форуму, які затвердять форму анкети, строки проведення, місце та дату нагородження і будуть обирати Місс (Міссіс, Панна). На форумі буде голосування, яке визначить приз глядацьких симпатій. В день нагородження водки та пива в необмеженій кількості вважаю не буде - не допустимо. Далі буде..(можливо)

Традиція не погана. Тому і вирішив про неї нагадати, бо якщо Місс (Міссіс, Панна) не проведем, то і про Містера можна буде забути (чомусь впевнений, що дівчата скажуть на кшталт: "От ви, хлопці, не провели і ми не будемо; до того ж минулорічний досвід відбиває бажання).
user007 зараз поза форумом  
Старий 27.12.2006, 07:09 #242689   #27
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово

user007
Раджу тобі, як засновнику ідеї (цьогорічної принаймі) висунути на розгляд шановної громади претендентів на оргкомітет
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 27.12.2006, 08:52 #242733   #28
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово

нахера? я був 2 рази на зборах форумчан, на яких було максимум 5 дівчаток.. тому вибирати з 5 кращу, це тупо.. я так вважаю, тому нефіг паритись а краще якшо є бажання зібратись так як завжди збирались, просто і без конкурсів.....
Sergyjko зараз поза форумом  
Старий 27.12.2006, 14:49 #242957   #29
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від Оксана
туфта пооовна... (і нехай навіть хтось за цю фразу мені влупить "-")

Я просто в це не вірю. Ті хто організовував, більш ніколи і ні за які гроші за це не візьмуться. Знаю і за власним досвідом. Мороки кууупа, а замість вдячності лише докори в спину. Ось яскравий доказ цього http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=5551

Оййй... слів багато, а толку впевнена що буде мало.

крім того, для чого вибирати місс, уже і так все ясно або Маліна або Трініті. Толку голосувати, симпатії уже визначені.
Я, может, не имею право вмешиваться, ибо я даже не из Тернополя и об условиях конкурса практически ничего не знаю. Но по-моему нехорошо опустить руки, если что-то сразу не получилось. Пусть провал с Мистером Крапка будет уроком, а с Мисс Крапкой всё сделаете, як то кажуть, набагато краще! Не получилось всё удачно раз, не получилось два, три..на четвёртый раз всё получится, я уверена!
 
Старий 27.12.2006, 15:22 #242977   #30
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово

Девушка_J

Я, может, не имею право вмешиваться, ибо я даже не из Тернополя и об условиях конкурса практически ничего не знаю.
__________________________________________________ ________________________________________

та зрештою ніхто не взнає доки не почне організовувати. Півтори року назад я і ще 3 дівчат взялись організовувати. Знайшлись спонсори, бажаючі взяти участь і просто добровольці допомогти. Коли прийшлось до діла всі відморозились. Навіть срані грамоти довелось робити самій. Посипались докори в нашу адресу, що ми сфальсифікували інфо про переможця, про погану організацію і про все решта. Народ тут дуууже невдячний. Містер Крапка 2005 таки відбувся, а от Міс так і не було. Дічата тут більш ініціативніші як словами так і ділами, хлопці - ні. І про це мене годі переконувати. Всі хто роками раніше був організатором таких заходів, зараз ні за які гроші та винагороду не буде організовувати. Я шукала підтримки по знайомих і просто друзях, а в спину чула тільки докори про те, що сама те замутила.
Якщо є бажаючі стати на пядестал пошани серед форумчан організовуючи таке дійство - я не проти. Але таких одиниці.
Якщо чесно якби не Афтер ми б самі з ринку до кутківецького лісу несли валізи з хавчиком. Про це можна багато говорити яскравий приклад такого тут http://forum.krapka.te.ua/viewtopic.php?t=5551.. флуду на 10 сторінок
Оксана зараз поза форумом  
Старий 27.12.2006, 16:00 #243019   #31
ads
Guest
Типово

Оксана

Якщо є бажаючі стати на пядестал пошани серед форумчан організовуючи таке дійство - я не проти. Але таких одиниці.
__________________________________________________ ____________________

Но не в уважении же дело Складывается впечталение, будто всё это делается ради уважения и в будущем громкого имени типа: "Посмотрите, я ведь это делал(а), уважайте меня!". Тогда, и правда, зачем взваливать на свои плечи подобное мероприятие, если потом уважения, собственно, нет никакого...
Я вот считаю, что такие конкурсы - это скорее общение сети, классное общение, не скучное! Это попытка стать лучше, попытка заявить о себе! Это развитие сети, а в дальнейшем, новые люди, новое общение, здоровый интерес. И мне вообще странно, что у вас подобное действо воспринимается неадекватно.
 
Старий 27.12.2006, 16:10 #243031   #32
|Rain|
Типово

Девушка_J

А шо значить J?
|Rain| зараз поза форумом  
Старий 27.12.2006, 17:50 #243073   #33
ads
Guest
Типово

|Rain|

Думаю со временем определюсь а вобще-то, не место тут обсуждать меня и мой ник Это тема привата, например, или тема другой темы Воть!
 
Старий 27.12.2006, 18:11 #243086   #34
|Rain|
Типово

Пнятна, сорри за оффтоп, флудануть не удержалси
|Rain| зараз поза форумом  
Старий 28.12.2006, 15:25 #243593   #35
happyMAMI
 
Аватар для happyMAMI
Типово

особисто я, зі свого боку, можу допомогти організаторам (якщо такі все ж знайдуться) з одним-двома конкурсами. маю деякі ідеї ще зі студентських років.

насправді хотілося б, щоб конкурс все ж відбувся, тому що вважаю заходи подібного типу цікавими. тим паче, якщо він відбувається в межах якоїсь однієї компанії (в даному випадку - крапки)
happyMAMI зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:39.