Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Игра в инете.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.07.2003, 17:54 #1039   #1
Givi
Типово Игра в инете.

Сока будет стоить поиграть КОНТРУ в инете целую ночь в КРАПКЕ ????
Givi зараз поза форумом  
Старий 11.07.2003, 22:24 #1040   #2
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Re: Игра в инете.

Цитата
Допис від -=[Force
=-Parachutist]Сока будет стоить поиграть КОНТРУ в инете целую ночь в КРАПКЕ ????
Ти хлопака ніби толковий... Думаю якщо захочеш - то і сам підрахуєш.
Ціну за роботу в інтернеті множиш на кількість годин - от і получаєш загальну суму.

Математика нескладна.

П.С. Якщо під час знижок - то ще відмінусовуєш % знижки.

П.С.С. Доречі ніби ще ніхто в неті не грав Каунтер в "Крапці". Тому з сис.адміном Ви можете спробувати чи дійсно реально і цікаво на далеких серверах грати Каунтер. Ну і крім того - ми б спробували зафіксувати скільки трафіку використовує Каунтер. Якщо небагато - то можливо включили його в "Лайт Інтернет".
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.07.2003, 23:24 #1041   #3
Givi
Типово

Я ИЗ-ЗА ЭТОГО И СПАШИВАЮ ПОТОМУШО ЕСТ КАУНТЕР МНОГОВАТО И НАГРУЗКУ НА КАНАЛ ДАЁТ НЕ МАЛЕНЬКУЮ
Givi зараз поза форумом  
Старий 11.07.2003, 23:50 #1042   #4
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

Цитата
Допис від -=[Force
=-Parachutist]Я ИЗ-ЗА ЭТОГО И СПАШИВАЮ ПОТОМУШО ЕСТ КАУНТЕР МНОГОВАТО И НАГРУЗКУ НА КАНАЛ ДАЁТ НЕ МАЛЕНЬКУЮ
Якщо Каунтер трафік поїдає значний - тоді ціна буде як роботу в Інетнет.
На днях первіремо точно і повідомимо.

П.С. Ти коли набирав, то напевне випадково Капс-Лок на клавіатурі натиснув
FortYear зараз поза форумом  
Старий 12.07.2003, 08:21 #1043   #5
Givi
Типово

Примерно пол года назад я спрашивал в МАКСИМЕ сколько будет поиграть час в инете днем и мне сказали 6 грн + трафик который я скачаю, а это примерно должно было получиться 12 грн, во всяком случае я так понял. За такие деньги я конечно не стал игратью.
Givi зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:15.