Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.09.2010, 00:49 #1450928   #161
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від Dolovuk Переглянути допис
Якщо стане мером - тоді появляться гроші і можливо добудує.

На вибори не ходив 10р. тепер прийдеться піти з надією, що стане мером і нарешті добудує будинки. .
На чому грунтуються висновки, що Якщо стане мером - тоді появляться гроші і можливо добудує?
Щоб майже законно НЕдобудовувати - треба менше грошей + посада мера, чим для добудови.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 07:49 #1450984   #162
kib07
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Як стане мером добудує, щось я сумніваюся звідки в мера може взятися стільки грошей на будівництво, як стане мером потім йому вже нічого не зробиш навіть до суду не подась на Щепановського, може ще більше землі набере щоб можна було будувати аці стройки залишить і ніхто йому потім нічого не докаже. Протів мера не попреш
kib07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:38 #1451091   #163
Easeman
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від kib07 Переглянути допис
... звідки в мера може взятися стільки грошей...
О, ще й як "можуть взятися"! Але було б бажання за них виконувати обіцянки, це вже інше.
Easeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 11:46 #1451103   #164
Tina333
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Краще за ті гроші , що викине на вибори , почав будувати.А це- гроші пайовиків.І знову пропадуть...
Tina333 зараз поза форумом  
Подякували 3:
mr.psiho (16.09.2010), Ziro4ka (24.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 15:39 #1451261   #165
Angel-ll
 
Аватар для Angel-ll
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від Tina333 Переглянути допис
Тернопільська міська рада,озвучила номер тел.юриста,куди ошукані пайовики можуть звертатись,із своїми заявами52-96-71,51-14-35:
Це номера пайовиків ініціативної групи по вул. Довженка
Angel-ll зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 19:09 #1451402   #166
Dolovuk
Guest
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Як не як будівельна фірма приносить великий прибуток тому він зацікавлений добудувати, виконати зобовязання і далі стабільно заробляти величезні гроші ставши мером, а ми з того нарешті получим свої квартири.
"як стане мером потім йому вже нічого не зробиш навіть до суду не подась" -- суд не допоможе добудувати, якби мав гроші і так будував би, з того що його посадять нам користі ніякої, втече за кордон і з кінцями.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 20:14 #1451449   #167
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Саме так. Людина не змогла впоратись з будівельним бізнесом, надуривши при цьому людей, за їхні ж гроші, так давайте його за це мером зробимо. Dolovuk ви взагалі усвідомлюєте про що говорите? Як можна допускати до влади людину, коли емпіричний рівень довіри населення до неї нижче плінтуса?
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (29.09.2010), ramochnik (19.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 21:56 #1451569   #168
akzent
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

А в кого з наших кандидатів емпіричний рівень довіри населення високий хто з них щось краще із себе приставляє ,хто з них щось зробе крім обіцянок ,а той хоч в свій час невідмовляв нікому у допомозі знаю не із чуток,церкву збудував ,баскедбольний клуб утримує ,по лікарнях допомогу возив ,а хто з інших кандидатів чимись подібним займався крім того що крав розвалював як не взуттеву фабрику то птахофабрику ,як забороняли ринок який мав бути в нас а не у Хмельницьку ...Я сам також дольовик і також голова пухне грошей нема хати нема тільки борги і люди які тішуться знас що вони такі мудрі і невлізли в таку халепу.
akzent зараз поза форумом  
Подякували 4:
mr.psiho (17.09.2010), vitaliy_2108 (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 22:36 #1451615   #169
Dolovuk
Guest
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Я особисто не особливо його захищаю бо добре розумію що він як і багато йому подібних не святий. Справа в особистому інтересі як і інших дольовиків щоб добудував ті будинки не більше не менше. Всі вони однакові, тільки під себе гребуть але ставши мером є реальний шанс що добудує. Помаранчеві, сині, зелені всі абсолютно однакові тому нікило і не ходжу на вибори, тепер прийдеться - хоч якась є надія.
 
Подякував(ла):
akzent (16.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 07:33 #1451717   #170
irynavahriv
Guest
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

А Ви, перепрошую коли небудь цікавились цінами на житло? ..... напевне - ні , тому й не знаєте чого вартий щепановський. А от я і решта дольовиків сподівались з допомогою "Будівельника" зекономити точно процентів 20 на купівлі квартири. Тому можливо для Вас він просто невдалий бізнесмен, котрому помогли таким стати люди котрі мають владу в Тернополі. Тому що якшо розцінити ситуацію з ін. сторони , якби все було добре дольовики Щепановського 100 % голосують за нього - то це вже є хороший результат на виборах... тому й вирішили скоротити процент гарантованого електорату

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Саме так. Людина не змогла впоратись з будівельним бізнесом, надуривши при цьому людей, за їхні ж гроші, так давайте його за це мером зробимо. Dolovuk ви взагалі усвідомлюєте про що говорите? Як можна допускати до влади людину, коли емпіричний рівень довіри населення до неї нижче плінтуса?
а зрештою, назвіть кандидатів чиї дії були очевидними і позитивними для тернопільської громади?

Востаннє редагував irynavahriv: 17.09.2010 о 07:33. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 08:17 #1451735   #171
NookiE
 
Аватар для NookiE
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Дуже цікаво, чому три новачки один на перед одного завзято захищають цього му**дака. Може і вам платить по 250 грн. як і всім бажаючим, хто буде від нього членом комісій на виборах, чи більше? Людина наобіцяла з 3 короба і далі вішає лапшу на вуха. Де ж реалізація його останніх зобовязань? Чи може вже забули як зовсім недавно руку на серце клав і обіцяв добудувати 12 будинків до кінця 2010р. і що з вересня відновиться будівництво? Дуже будує)))
NookiE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 08:59 #1451755   #172
kto_tam
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від irynavahriv Переглянути допис
А Ви, перепрошую коли небудь цікавились цінами на житло? ..... напевне - ні , тому й не знаєте чого вартий щепановський. А от я і решта дольовиків сподівались з допомогою "Будівельника" зекономити точно процентів 20 на купівлі квартири. Тому можливо для Вас він просто невдалий бізнесмен, котрому помогли таким стати люди котрі мають владу в Тернополі. Тому що якшо розцінити ситуацію з ін. сторони , якби все було добре дольовики Щепановського 100 % голосують за нього - то це вже є хороший результат на виборах... тому й вирішили скоротити процент гарантованого електорату

Додано через 2 хвилини

а зрештою, назвіть кандидатів чиї дії були очевидними і позитивними для тернопільської громади?
Щоб зрозуміти суть речей треба дивитись на основу(хліб роблять із дріжджового тіста). Так і тут як і на чому будівельник піднявся, Щепановський сам то в будівництві повний профан, він починав в 90-х в одному із будівельних управлінь м.Тернополя часи були складними зарплати не платили, а то і просто розкрадали. На той час посада в нього була старший куди пошлють. Потім часи настали демократії і в нього зявився родич з депутатів ВР. Ось тут і бізнес пішов покришка зверху є ціни на житло погнали догори,нестабільна ситуація з доляром, кредити теж є. Будуй, не хочу!!!! На що і попався Щепан. Набрав кредитів і попався!!! Зарас як такого Будівельника немає їх мабуть якась всеукраїнська корпорація за кредити викупила(вивіска офісу по вул. Миру змінена). То вже діло Тернополян в якому місті вони хочуть жити в своєму чи наполовину або повність належати банківській системі.

Веселі чвси настали Брате!!! Ми наближаємось до мети....
kto_tam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 10:00 #1451791   #173
akzent
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

NookiE Ти рахуєш якщо в тебе 159 дописів то ти мудріший чим я бо в мене 3 та ні напевне тільки скажи щоб ти робив би на нашому місті вклав 42.000 у.о. і мать його за ногу вибираю Заставного чи ще когось а гроші я щераз зароблю а ти знаєш як ті гроші в нас в Україні заробляються чи легко та щей борги та ні напевне тому ми і рятуємся як можемо ти думаєш прийде інший ліпший дороги зробе роботу дасть ми туту на сайті "в тому чисі "шукаємо якусь відповідь консолідованість як дальше бути ,а ви тільки шукаєте шпіонів та засланців нашо воно нам треба ,мені треба щоб мої гроші не пропали бо буде біда таких грошей я вже не зароблю і хати непобачу ніколи от така гірка чорна правда.
akzent зараз поза форумом  
Подякували 5:
vitaliy_2108 (22.09.2010), Дєцко (16.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 11:04 #1451837   #174
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від kto_tam Переглянути допис
Зарас як такого Будівельника немає їх мабуть якась всеукраїнська корпорація за кредити викупила(вивіска офісу по вул. Миру змінена).
Ну ви вже сочиняєте кредити кредитами але на разі корпорація то той самий "Будівельник" розділений на окремі підрозділи. І власник в неї на даний момент один самі знаєте хто.
BIMMER зараз поза форумом  
Подякували 2:
mr.psiho (17.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 11:30 #1451851   #175
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від akzent Переглянути допис
А в кого з наших кандидатів емпіричний рівень довіри населення високий хто з них щось краще із себе приставляє ,хто з них щось зробе крім обіцянок ,а той хоч в свій час невідмовляв нікому у допомозі знаю не із чуток,церкву збудував ,баскедбольний клуб утримує ,по лікарнях допомогу возив ,а хто з інших кандидатів чимись подібним займався
повірте, що доброчинністю займаються багато тернопільських бізнесменів, просто не всі на цьому піаряться, і не всі пнуться в мери

Цитата
Допис від irynavahriv Переглянути допис
А Ви, перепрошую коли небудь цікавились цінами на житло? ..... напевне - ні , тому й не знаєте чого вартий щепановський. А от я і решта дольовиків сподівались з допомогою "Будівельника" зекономити точно процентів 20 на купівлі квартири. Тому можливо для Вас він просто невдалий бізнесмен, котрому помогли таким стати люди котрі мають владу в Тернополі. Тому що якшо розцінити ситуацію з ін. сторони , якби все було добре дольовики Щепановського 100 % голосують за нього - то це вже є хороший результат на виборах... тому й вирішили скоротити процент гарантованого електорату
працюю в сфері будівництва, тому точно знаю, що Щепановський прогорів через некваліфікованих кошторисників, бо коли прораховується ринкова вартість житла, то мають зважати на щорічну інфляцію (будинок будується не один рік), щорічне/щоквартальне підняття ставок деяких податків і мінімальної з/п, ріст цін на пальне і матеріали і ще багато чого. В нього ж ціни були пораховані так, ніби він за один рік вибудує і здасть - це знали усі забудовники міста, тому якщо ви помітили, в жодній іншій фірмі таких цін не було і не тому, що всі жадали надприбутків, а тому, що в усіх інших кошторисники працюють правильно

тому він-таки невдалий бізнесмен
і я б не надіялась на те, що ставши мером він вам допоможе - все ж будівництво в нього буде не на першому місці, та й за бюджетні гроші добудовувати не буде, хіба залагодить питання з комунікаціями і дозволами
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
CorwinAlex (17.09.2010)
Сказали Фууу!: 4
Akzentt (22.09.2010), DANULO (22.09.2010), vaherson (04.11.2010), vitaliy_2108 (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 13:02 #1451915   #176
mr.psiho
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від kto_tam Переглянути допис
Щоб зрозуміти суть речей треба дивитись на основу(хліб роблять із дріжджового тіста). Так і тут як і на чому будівельник піднявся, Щепановський сам то в будівництві повний профан, він починав в 90-х в одному із будівельних управлінь м.Тернополя часи були складними зарплати не платили, а то і просто розкрадали. На той час посада в нього була старший куди пошлють. Потім часи настали демократії і в нього зявився родич з депутатів ВР. Ось тут і бізнес пішов покришка зверху є ціни на житло погнали догори,нестабільна ситуація з доляром, кредити теж є. Будуй, не хочу!!!! На що і попався Щепан. Набрав кредитів і попався!!! Зарас як такого Будівельника немає їх мабуть якась всеукраїнська корпорація за кредити викупила(вивіска офісу по вул. Миру змінена). То вже діло Тернополян в якому місті вони хочуть жити в своєму чи наполовину або повність належати банківській системі.

Веселі чвси настали Брате!!! Ми наближаємось до мети....
Та ну звичайно. Казка така, що капець))))

Цитата:
Допис від Dinara
працюю в сфері будівництва, тому точно знаю, що Щепановський прогорів через некваліфікованих кошторисників...
Не думаю, що саме через кошторисників (кошториси завжди "із запасом"), а от те, що проблеми має через недосвідчених..хм.. назву їх "старшими менеджерами" - то це точно! Купа фірм - а директори всі "дерев"яні"! В результаті - в корпорації гроші тягнуть всі, але зароблять лише дві.
mr.psiho зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BIMMER (17.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 13:07 #1451916   #177
akzent
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Якщо ви працюєте в будівельній сфері то повинні знати скільки вартує собівартість 1 кв. метра навіть в далекому 2008р. це не більше 400 у.о. як не менше а брали всі забудовники до 900у.о і більше за метр Щепановський від 750 різниця є і розумна ціна а не здирництво як в інших забудовників ціни як в Києві тому непотрібно розказувати за кошториси ,а валити його треба бо мішає заробляти на людях ,дойшли б до абсурду з цінами як би не він то виб кошторис уявляю який зробили 1500 у.о.за метр.P.S.Зараз собівартість метра 350-380 у.о.

Востаннє редагував akzent: 17.09.2010 о 13:13.
akzent зараз поза форумом  
Подякували 2:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 13:28 #1451920   #178
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від akzent Переглянути допис
Якщо ви працюєте в будівельній сфері то повинні знати скільки вартує собівартість 1 кв. метра навіть в далекому 2008р. це не більше 400 у.о. як не менше а брали всі забудовники до 900у.о і більше за метр Щепановський від 750 різниця є і розумна ціна а не здирництво як в інших забудовників ціни як в Києві тому непотрібно розказувати за кошториси ,а валити його треба бо мішає заробляти на людях ,дойшли б до абсурду з цінами як би не він то виб кошторис уявляю який зробили 1500 у.о.за метр.P.S.Зараз собівартість метра 350-380 у.о.
в мене на столі лежить кошторис порахований в 2007 році, на будинок який здається в цьому, ціна там закладена (собівартості) значно більше від того що ви пишете, бо пишете ви лише свої здогадки - маєте хоч один реальний кошторис на руках, чи ви геній-будівельник-самоучка?
Dinara зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
Akzentt (22.09.2010), DANULO (22.09.2010), vaherson (04.11.2010), vitaliy_2108 (22.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 13:49 #1451931   #179
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

akzent, переводити стрілки на інших кандидатів зі словами "вони нічим не кращі", це дуже вдалий спосіб уникнути незручної дискусії. От почитав ваш допис "церкву збудував ,баскедбольний клуб утримує ,по лікарнях допомогу возив" то склалося враження що це прям український Робін Гуд - в одних гроші забрав, іншим відав. Давайте його національним героєм зробимо. Байдуже що він пообіцяв сім'ям збудувати житлові будинки, та не зробив цього. Головне що він церкву збудував (ще й мабуть не за свої гроші), та по лікарням допомогу возив.
А дешева пропаганда такої людини в мери взагалі виглядає смішно - один раз всіх кинув, та коли стане мером все має тільки налагодиться. Ага, розмріялись.
Давайте його зразу в президенти, чи що.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (17.09.2010), erazel (29.09.2010), ramochnik (19.09.2010), Sergyjko (17.09.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
irynavahriv (19.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 14:11 #1451944   #180
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

М.даааа, почитав...., бачу що виборчий штаб таки запрацював вже )). А от весь бізнес стоїть, і то так, що напевно аж до весни.
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:18.