Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.06.2017, 18:57 #2694821   #281
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

При чому тут чи прочитають вони мій лист?
Просто прийшов від них спам. Я з ними справ ніколи не мав. Поштова прога сказала, що можливе шахрайство. Подивився код листа — дійсно, стрьомна контора...
selb зараз поза форумом  
Старий 02.06.2017, 19:24 #2694827   #282
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Нічого поганого в тій компанії немає, колись з ними по їхньому сайті працювали. За роботи заплатили, поводились порядно. Компанія невеличка, але по тому як ми пересікались ніц поганого про них не сказав би.
netby зараз поза форумом  
Старий 13.06.2017, 11:47 #2696124   #283
pozitivchik
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Загалом відпочиваємо за кордоном. А цього року друзі запросили на річницю весілля в Східницю. Яка ж там краса! Чисте, гірське повітря, затишні номера, все для чудового відпочинку. Вирішив цього року відпочивати саме тут, вже підібрали собі путівку, друг порадив брати тут: edward-tour.com
pozitivchik зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
[Romanio] (13.06.2017)
Старий 21.06.2017, 15:19 #2696861   #284
mrF
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Вже роки 2 збираюсь поїхати в карпати, але все ніяк не виходить, може хтось поражить якусь путівку чи щось накшталт, буду дуже вдячний, я в свою чергу раджу спробувати поїхати в Трускавець http://vip-truskavets.com/mirotel_resort_spa/, бо відпочивав там вже разів 3), воно того варта
mrF зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (22.06.2017)
Старий 23.06.2017, 09:58 #2696971   #285
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

в Карпати поїхати елементарно, тим більше з Тернополя:

1. Заходим на букінг.ком і бронюєм номер або вибираєм житло karpaty.info і дзвоним домовляємся з господаоями.
2. Купуєм квиток на автобус/потяг/заправляєм авто
3. Кілька годин в дорозі і ми в карпатах. На місці домовляємся про хайкінг/рафтінг/велопрокат/трансфер - що кому до смаку.

Для чого тут посередники?
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 23.06.2017, 13:15 #2697031   #286
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
в Карпати поїхати елементарно, тим більше з Тернополя:

1. Заходим на букінг.ком і бронюєм номер або вибираєм житло karpaty.info і дзвоним домовляємся з господаоями.
2. Купуєм квиток на автобус/потяг/заправляєм авто
3. Кілька годин в дорозі і ми в карпатах. На місці домовляємся про хайкінг/рафтінг/велопрокат/трансфер - що кому до смаку.

Для чого тут посередники?
Букінг.ком та karpaty.info також посередники, навіщо замовляти через них?
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 24.06.2017, 17:50 #2697316   #287
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Може хтось порадить готель/котедж/будиночок десь в горах і з басейном на території?
По сайтах знаходиться багато, але хотів би почути чесний відгук )
zaharys зараз поза форумом  
Старий 26.06.2017, 07:31 #2697471   #288
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Може хтось порадить готель/котедж/будиночок десь в горах і з басейном на території?
По сайтах знаходиться багато, але хотів би почути чесний відгук )
В тих що бував - це Коруна в Татарові, басейн маленький, але Я, в основному, я їздив у Буковель на озеро або у "Вода". Також був у "Welland" що у м. Яремче - непогано, трохи більший басейн та маленький з гідромасажем.
З плюсів чудові краєвиди, хороші сніданки та хороша дорога - добратись можна без проблем на любій машині.
З мінусів - ціна.
Також ще планую побувати в "Медовому дворі" та "Fomich" готелі.
P.S. Якщо плануєте їхати в пік сезону то на басейн не слід розраховувати бо він весь час забитий відпочиваючими,
хіба що залізти охолодитись.Поплавати навряд чи получиться.
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (27.06.2017)
Старий 26.06.2017, 10:35 #2697489   #289
I_H_O_R
 
Аватар для I_H_O_R
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Може хтось має контакти в Поляницю без посиредників? Проживання, двоє дорослих і дитина 11 міс, потрібна кухня.
I_H_O_R зараз поза форумом  
Старий 26.06.2017, 12:09 #2697498   #290
elen342
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Дякую всім за корисну інформацію!
elen342 зараз поза форумом  
Старий 26.06.2017, 21:48 #2697554   #291
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Букінг.ком та karpaty.info також посередники, навіщо замовляти через них?
В чому заключається посередництво karpaty.info?
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 27.06.2017, 12:42 #2697585   #292
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
P.S. Якщо плануєте їхати в пік сезону то на басейн не слід розраховувати бо він весь час забитий відпочиваючими,
хіба що залізти охолодитись.Поплавати навряд чи получиться.
Що мені не подобається у тих готелях з басейном, що туди доволі часто пускають за гроші людей із сусідніх готелів у яких немає басейну. Бо якщо чесно кількість пожильців одного готелю навряд чи створить там цілодобову толкучку. Так я спеціально переплачую певну суму за проживання у вашому готелі, бо у ньому є басейн, а на другий раз поїду в сусідній у два, а то й у три рази дешевший, бо буду знати, що можна 100 грн. доплати і користуватись вашим.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 27.06.2017, 13:15 #2697587   #293
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Що мені не подобається у тих готелях з басейном, що туди доволі часто пускають за гроші людей із сусідніх готелів у яких немає басейну. Бо якщо чесно кількість пожильців одного готелю навряд чи створить там цілодобову толкучку. Так я спеціально переплачую певну суму за проживання у вашому готелі, бо у ньому є басейн, а на другий раз поїду в сусідній у два, а то й у три рази дешевший, бо буду знати, що можна 100 грн. доплати і користуватись вашим.
В тих що був такого не замітив щоби пускали чужих на територію. Наприклад в Коруні є близько 60 номерів, в пік сезону коли всі вони заселені то в басейні та коло нього як в мурашнику весь час боїшся на когось наткнутись.Щоби нормально поплавати потрібно йти в 8.00 або після 18.00, інакше трудно.
Але все ж таки Я роблю висновок з того що сам бачив.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
В чому заключається посередництво karpaty.info?
В тому що цей сайт збирає інформацію про житло з усього регіону і розміщує її в себе на сайті, думаєте вони роблять це безкоштовно?

Востаннє редагував Tommygun: 27.06.2017 о 13:15. Причина: Пізніше додано
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 29.06.2017, 08:44 #2697717   #294
Miroslava
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Доброго дня!
Хотіла б поділитись із Вами відпочинком, який відкрила для себе нещодавно. Емоцій залишилось маса, а так як зараз багато матусь шукають де б відпочити, але з дітьми це буває не відпочинок, а мука, то думаю, що комусь буде в нагоді. Тут добре поєднались розваги, дитячий садочок, гори, природа, вивчення англійської мови, дозвілля))

Отож, весною виникло питання, відправляти донечок 6 і 9 років в дитячий табір, чи ще зарано. Почитала і зрозуміла, що не зможу їх відпустити самих і було вирішено, що будемо відпочивати разом.

Знайшли сімейний відпочинок в Карпатах. Там англомовна програма, діти з вихователями, але я недалеко, сплю з ними, в ресторані їмо разом, контролюю чи дівчата не голодні, чи правильно одягнені, чи не захворіли, обнімаємось перед сном))

Діти весь час були зайняті!!! Малювали, танцювали, співали, грали в активні ігри, змагались, проводили наукові експерименти, робили печиво, приймали участь в конкурсах, ходили в походи, екскурсії, каталися на конику. Кожного дня були уроки англійської мови.

Правда коли їхали в зоопарк, на водоспади чи Буковель прийшлось їхати з дітьми. Самі вони ходили "в походи" до першого дерева.

Територія закрита. Дитина не вибіжить. Тому за це можна не переживати.На вході сидить смішний охоронець.

Якщо не видно, де дитина, то у групі у вайбері постійно скидують фото де і що робить твоя мала)) дуже зручно.

В суму входило і харчування, і проживання в новому, класному окремому номері, всі трансфери і екскурсії, програма, майстеркласи, дискотеки.....все. Нас забрав з жд.вокзалу автобус і туди ж відвіз по завершенню зміни.

На змаганнях нам дістались різні призи, на конкурсі краси корони. Дівчата були в захваті!!!

Поки діти відпочивали, я нарешті змогла присвятити час собі, попрацювати в неті.

Можу залишити контакти людини, з якою можна звязатись по відпочинку, якщо комусь цікаво. Відповім на додаткові запитання.
Олеся 0968727770 або 0939150030 (вайбер)
Фотки з нашого заїзду вони розміщують в группі на фейсбук
https://www.facebook.com/pg/Sandy-En...20030701401971
Miroslava зараз поза форумом  
Старий 25.07.2017, 10:43 #2700816   #295
Fargo
Учасник
 
Аватар для Fargo
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Мені останнім часом ціни в Карпатах зовсім не до вподоби, таке враження, що Карпати перші попали в Європу але нам забули повідомити, а ціни відповідно в євро еквіваленті ставлять, тому я вирішив почекати поки вже вся Україна перейде на "євро" режим, цього року поїду в Трускавець http://lisova-pisnia.ua/gallery/home, кажуть там непогано, може вже хтось був і має що сказати про цей готель.
Fargo зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.08.2017)
Старий 25.07.2017, 11:34 #2700829   #296
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Fargo Переглянути допис
Мені останнім часом ціни в Карпатах зовсім не до вподоби, таке враження, що Карпати перші попали в Європу але нам забули повідомити, а ціни відповідно в євро еквіваленті ставлять, тому я вирішив почекати поки вже вся Україна перейде на "євро" режим, цього року поїду в Трускавець http://lisova-pisnia.ua/gallery/home, кажуть там непогано, може вже хтось був і має що сказати про цей готель.
Таке враження що Трускавець ввійшов в Європу ще перед карпатами і забув нам повідомити. 1320 грн (а це майже 50 євро) за добу за стандарт на двох в цьому готелі. Цього року я не поїду в Трускавець, а знову вкотре поїду в карпати, там значно дешевше, і природа не до порівняння Або за кордоном відпочину. За 50Є за кордоном готель знайти без проблем.
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 25.07.2017, 11:58 #2700832   #297
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Таке враження що Трускавець ввійшов в Європу ще перед карпатами і забув нам повідомити. 1320 грн (а це майже 50 євро) за добу за стандарт на двох в цьому готелі. Цього року я не поїду в Трускавець, а знову вкотре поїду в карпати, там значно дешевше, і природа не до порівняння Або за кордоном відпочину. За 50Є за кордоном готель знайти без проблем.
Нічо, народ трохи очухається, розбереться що до чого за кордоном і Карпати з Трускавцями втратять значну частину клієнтів, бо з таким співвідношенням ціна/якість в готелях/санаторіях реально їхати тільки в приватний сектор.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 01.08.2017, 10:06 #2701814   #298
NilaO
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Взимку люблю відпочивати в Драгобраті, так склалося вже роками))Але остання роки там стільки народу - просто біда якась...А так можу рекомендувати отель Дан, він новий і дуже файний персонал має))
NilaO зараз поза форумом  
Старий 05.08.2017, 17:48 #2702214   #299
salamaha1995
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Рекомендуємо Вам для використання сайт https://stepdream.com/ для пошуку житла! Якісний та економічний сервіс!
salamaha1995 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Don Kihot (10.08.2017), MoRZE (05.08.2017), [Romanio] (05.08.2017)
Старий 09.08.2017, 20:19 #2702623   #300
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

«Окрайна» за злісний спам пішла в мій «чорний список».
Вони ще й на хуяндексі пошту тримають.
selb зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:02.