Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Здорова їжа

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.07.2010, 11:23 #1398301   #1
ФАТІ
 
Аватар для ФАТІ
Thumbs up Здорова їжа

Пропоную в цій темі публікувати рецепти здорової їжі. (Без купованих кетчупів, майонезів і всякої решта отрути).

Тому розпочинаю:

Налисники на гречаній муці:
100гр. - теплого живого пива (беру Опіля "Корифей" кажуть живе);
200гр - теплого молока;
3 яйця;
100 гр - пшеничного борошна;
100 гр. - гречаного борошна.
сіль за смаком та цукор на кічику ножа.
Тісто збиваємо міксером, в ідеалі воно повинно бути консистенції вершків. Якщо бачите що загусте додайте трохи (50 гр.) молока та трохи пива (1 стол. ложку).
Сковорідку сильно розігріти, змастити салом та можна випікати млинці.
Перевертаємо налисник дуже обережно, бо в гречаній муці немає клейковини і млинець може рватися.
Такі налисники подаються з рибою, грибами, куркою, м'ясом та іншими ситними начинками.
Смачного

Востаннє редагував ФАТІ: 14.07.2010 о 09:34. Причина: рип
ФАТІ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dyvyna (08.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 14:52 #1398570   #2
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Здорова їжа

Цитата:
Допис від metronom_83 Переглянути допис
тут нічого здорового нема!!! Гониш? Почита Поля Брега "Чудо голодания"
Молоко, яйця, СІЛЬ, пиво... - ну дає!!!

насмішив при чому тут голодування до здорової їжі?Правильно,молоко корисне,з дитинства-"пийте, діти,молоко-будете здорові"яйця-взагалі мовчу:білок,багато заліза, вітамінів В, D і фолієвой кислотисіль в міру,чи її тоннами лопаютьа живе пиво робить диво,спробуй-дізнаєшся якетак що "не надо ля-ля"
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
ФАТІ (12.07.2010), Punisher-x3m (14.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 14:56 #1398574   #3
ФАТІ
 
Аватар для ФАТІ
Типово Відповідь: Здорова їжа

Цитата:
Допис від metronom_83 Переглянути допис
тут нічого здорового нема!!! Гониш? Почита Поля Брега "Чудо голодания"
Молоко, яйця, СІЛЬ, пиво... - ну дає!!!
По-перше - тема здорова їжа, а не голодання.
По-друге - перш ніж флудити напиши свій дуже здоровий рецепт.
ФАТІ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 18:36 #1398734   #4
contras552
Banned
Типово Відповідь: Здорова їжа

Як для мене, то ім все і вміру, і це для мене здорово.

Будь-яка їжа - яд. Все залежить від кількості.

Востаннє редагував contras552: 12.07.2010 о 18:44.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (14.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 20:14 #1398811   #5
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Здорова їжа

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
я читав також Брега, так скажу всім: всі хто думає що книга тільки про голодування - неправда. В ній йдеться про поєднання саме ЗДОРОВОЇ їжі із очищенням шляхом голодування. Так що не триндіть про молоко, яйця, сіль, пиво, і багато схожого - шкідливі, я сам особисто вже рік цього не вживаю, голодую раз в тиждень, 3 рази впродовж року по 7 днів підряд, в раціоні домінують овочі, фрукти, горіхи та ін. ЗДОРОВА їжа і почуваю себе чудово!
3 рази впродовж року по 7 днів підряд ЩО?Уточніть,будь ласка,не зрозуміла....
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 20:35 #1398826   #6
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Здорова їжа

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
...не вживаю їжі зовсім - онлі дистильована вода

треба мати велику силу волі...нічого собі...молодець,мабуть...а Ви самі вирішили для себе цим займатись,чи під контролем спеціаліста?Що Вас підштовхнуло до цього?Проблеми зі здоров"ям,чи цікаво стало для себе?Пробіглась очима по відгуках людей,які теж займаються очисткою організму,пишуть,що задоволені
Відразу ж скажу,я б так не ризикнула...Ну не можу собі в чомусь відмовлятиІ терпіння треба мати "адське"Цікаво,напишіть Ваші відчуття,стан і т.д.Ще цікаво глянути би на Вас,знаю,що багато хочу,тому що люди пишуть,що займаючись цією дієтою виглядають на кілька десятків років молодші
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 21:27 #1398892   #7
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Здорова їжа

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
треба мати велику силу волі...нічого собі...молодець,мабуть...
можна для початку спробувати 36-годинне голодання
наприклад, сьогодні о 6 вечора щось поїла (але не важке) , наступний день голодаєш, і потім зранку можна їсти. насправді досить легко переноситься і після неї себе чудово почуваєш
але зараз, коли літо і є стільки всього корисного просто не бачу сенсу займатися голоданнями. кращевлаштувати собі моно-дні. наприклад, огірковий, кавунний, полуничний, яблучний. а голодання залишити на осінь-зиму
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 15:42 #1399500   #8
ФАТІ
 
Аватар для ФАТІ
Типово Відповідь: Здорова їжа

Коротше, я пойняла нормально харчуватись наш народ не вміє. Впадає з крайнощів у крайнощі. Або їсть све підрія або голодує. Браво!!!
І все ж, якщо хто захоплюється приготуванням здорової їжі з натуральних продуктів без мівіни, майонезу з Е чи кетчупу, чіпсів, пишіть в цій темі власні рецепти.
ФАТІ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RomaRom (04.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 16:37 #1399546   #9
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Здорова їжа

Салат "Віагра"
Шарами тремо на малій терці в салатницю:
бурячок варений
сітка з майонезу(домашнього,звичайно)
морква сира
ізюм пропарений
сітка майонезу
сир твердий
волоські горіхи порізані,як подобається-посипати зверху.
Все!По ідеї,в майонез йде трошки часнику,але я не люблю його....
Цілу зиму чавкала...

Востаннє редагував Манюня: 13.07.2010 о 17:23.
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
ФАТІ (14.07.2010), Punisher-x3m (14.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 20:48 #1399781   #10
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Здорова їжа

я особисто для себерозумію здорове харчування -- як харчування без зайвих калорій, смачне, корисне, без мівін-вегет-і т.п., з раціональним поєднанням і співвідношенням жирів\білків\вуглеводів...

наприклад, для мене такий варіант салату: копчена курка, 200 грам сиру, 4 яйця, майонез -- не салат це нагромадження білків. тим більше, що в таких випадках ми кажемо "салат" , а мозок сприймає "їж, скільки хочеш". а насправіді калорійність огого
давайте краще приготуємо салат з любих овочів, огірків, помідорів, перцю, селери, салату, трав. і заправимо не майонезом, а таким соусом : лимонний сік (чи винний оцет) +оливкова олія. мало? хочеться якоїсь радості в цьому салаті? добавте маслии чи оливки. і ст.л. пармезану (всього 2 грами і 7-8 калорій)
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ФАТІ (14.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 20:59 #1399798   #11
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Здорова їжа

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
я особисто для себерозумію здорове харчування -- як харчування без зайвих калорій, смачне, корисне, без мівін-вегет-і т.п., з раціональним поєднанням і співвідношенням жирів\білків\вуглеводів...

наприклад, для мене такий варіант салату: копчена курка, 200 грам сиру, 4 яйця, майонез -- не салат це нагромадження білків. тим більше, що в таких випадках ми кажемо "салат" , а мозок сприймає "їж, скільки хочеш". а насправіді калорійність огого
давайте краще приготуємо салат з любих овочів, огірків, помідорів, перцю, селери, салату, трав. і заправимо не майонезом, а таким соусом : лимонний сік (чи винний оцет) +оливкова олія. мало? хочеться якоїсь радості в цьому салаті? добавте маслии чи оливки. і ст.л. пармезану (всього 2 грами і 7-8 калорій)
нє,прикольно,але деколи так хочеться гостренькогодо речі,вищенаписаний Вами,Оля,салат,вживаю щодня,правда,додаю творог,зроблений мамусіними рукамиПочинаючи з зеленої цибулі ранньою весною і так до зими...
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 21:36 #1399847   #12
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Здорова їжа

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
нє,прикольно,але деколи так хочеться гостренькогодо речі,вищенаписаний Вами,Оля,салат,вживаю щодня,правда,додаю творог,зроблений мамусіними рукамиПочинаючи з зеленої цибулі ранньою весною і так до зими...
ну, я образно, для прикладу такий салат написала. а з творогом і сама полюбляю (мій улюблений)

і гостреньке я також полюбляю...але стараюся не зловживати ним...
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 10:03 #1400296   #13
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Здорова їжа

тільки що приготувала
кабачки порізала тонкими смужками на комбайні,можна вручну,але щоб дуже тоненько вийшло,посолила, і на півгодини залишила,щоб сік пустили...
тим часом:петрушку мілко порізала,добавила вичавлений часник,олію(можна оливкову),солі трошки(бо вже кабаки посолені),перець свіжозмелений горошком,або товчений в ступці,винний оцет(я добавила сік лимона),трошки цукру(мед на любителя).Все розмішала,добавила кабачки(сік вилила) і все-пластиковий контейнер закрила кришкою і на 2 години в холодильник.Жду.
Пе.Се.Добавила суху гірчицю в зернах,можна різної трави-мурави.Все брала на око,кому чого більше-менше хочеться.Буду їсти з м"яском

Додано через 29 хвилин
ну не досконало корисно,але геніально(бо просто)...
картоплю відварюємо,як на пюре(в мене вчора було пюре,то скористалась ним)
в комбайн вивалюємо і додаємо тонкою струйкою олію(можна оливкову,можна без запаху).Це все збивається(не переборщити олії,так,щоб за консистенцією подібне було на крем,або м"яке масло,додається вичавлений часник(хто скільки любить),перчимо(я давала і чорний і червоний,теж в міру),білий винний оцет або лимон,або простий(на око,для кислинки) і все!
Йолки,мої не догадались,що це,зовсім на бараболю не похоже...Мастили на хліб,їли з рибкою тушеною,можна з смаженими кабачками...я і сама захопилась,хоч,здається,таке все несумісне...
Це грецька закуска "Скордалія".Греки її до всього тулять(як у нас кетчуп,наприклад)Особливо в кафешках з смаженою рибою подають.
Таке на природу кльово брати,я собі так подумала...Ситне,взяв в коробочку,мало місця займає,намастив на хліб,не розлазиться,поклав помідорку і під 100 грамОлійка там є,так що закусь моцна

Востаннє редагував Манюня: 14.07.2010 о 10:03. Причина: Пізніше додано
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 3:
LUNA (18.08.2010), mira77 (14.07.2010), Punisher-x3m (14.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2010, 19:52 #1410154   #14
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Здорова їжа

о, забулася про чудо-річ, яка, на мою думку, просто необхідна у випадках, коли хочете , щоб їжа була корисною -- пароварка
швидко, корисно, не жирно, без зайвих калорій
а рис який полуається, ммм
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dyvyna (08.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2010, 22:24 #1410288   #15
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Здорова їжа

Нині моя улюблена страва відварений кабачок.
Цілий помитий кабачок кидаю у воду і відварюю 20 хв. Нарізаю, підсолюю, додаю оливкову олію і ням-ням Море насолоди
Можна відпарити кабачок і в пароварці, але в каструлі з водою мені він соковитіший.

П.С. Дякую Фаті за темку, думаю нам, прихильникам здорового харчування, є чим поділитись
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ФАТІ (31.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2019, 08:50 #2752423   #16
Pollly
Учасник
Типово Відповідь: Здорова їжа

В мене теж любима справа це кабачки
Pollly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2019, 11:05 #2759804   #17
Dariina
Учасник
Типово Відповідь: Здорова їжа

А ми з кабачків робимо супер запіканку з куриним філе!
Dariina зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (29.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2019, 10:12 #2764993   #18
Stephaniya11
Banned
Типово Відповідь: Здорова їжа

Я так сильно люблю готовить, что стараюсь менять блюда почти каждый день) кстати, даже рекомендую посмотреть рецепты в камерене.ру, тем девушка сама придумывает или дорабатывает рецепты и делится своими) я тоже люблю выкладывать что-то время от времени, если мне понравился рецепт или я нашла новый
Stephaniya11 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2020, 13:19 #2777471   #19
Taluparia
Учасник
Типово Відповідь: Здорова їжа

Так кабачки обожнюю я їх трохи підсмажую без нічого на сковорідці і вони такі супер аль денте.

Мій рецептик смачного і корисного сніданку
1 банан
лаваш
творог
На лавашик розминаємо баначик, зверху пару ложок творога і завертаємо, все це підсмажуємо на сковороці сухій до золотистого кольору. Це дуже смачно.
Taluparia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2021, 14:33 #2787476   #20
Nolann
Учасник
Типово Відповідь: Здорова їжа

Полюбляю страви азійської кухні, але не вмію їх смачно готувати. Доводиться замовляти)
Nolann зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:24.