Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Напишіть хтось програму треніровок!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2008, 22:57 #513501   #61
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Тепер на рахунок білків, павильно не всі засвоюються. а та формула має на увазі засвоєні грами білків.
На рахунок сої, я не думаю що ти міг точно визначити який вона дає толк, це не стероїди їсти і тебе буде роздувати, тут все повільніше виходить...
І взагалі якшо брати до уваги стероїди. чи як там воно називаєтся, то да воно роздує, зробить кабаном, і що?? як кинеш те діло то вся маса обвисне, зробиться жир з неї
Cesar зараз поза форумом  
Старий 10.01.2008, 09:56 #513666   #62
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
цікаві такі фільми ти дивився
Якби професійні бодібілдери тренувалися з гантелями, а не штангою, то ще четверо "професійних бодібілдерів" мали б їм кожного разу допомагати у цьому.
Цікаво було б подивитися, як професійний бодібілдер лягає на лавку і робить жим з гантелями по 100 кг кожна Це, як аналог 200 кг штанзі.

1. На рахунок - чотирьох помічників - то вони воасне так і тренуються.
2. 200 кг на штанзі не дорівнює 100 кг на гантелі (сам перевір), тому що при вправах з гантелями задіюються т. зв. м"язи-стабілізатори. Якраз для їх розвитку гантелі краще.
3. Найтитулованіший бодібілдер сучасності Колеман тільки з гантелями і займається.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 10.01.2008, 10:18 #513685   #63
Patron
 
Аватар для Patron
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата Alpha_DraconisЦитата:
Допис від Patron
Кросовер-це вправа яку можна виконати тільки в тренажері.

Це я вже написав

Щодо грудного жиму гантелями - спірне запитання. По-моєму, це гон.

Р.S: відео з ютуба в мене так і не загрузилося чомусь...Вчора 22:57
"CROSS OVER MACHINES"(по нашому кроссовер)-це назва тренажера. Перейди сюда http://www.supplement-warehouse.co.u..._Machines.html і подивися. На кросовері можна робити багато вправ.
Щодо грудного жиму гантелями то подивися тут (почитай в нижньому лівому куті)
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DUmbl Bench press.jpg (73.6 КБ, 10 переглядів)
Patron зараз поза форумом  
Старий 10.01.2008, 10:30 #513693   #64
Patron
 
Аватар для Patron
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
1. На рахунок - чотирьох помічників - то вони воасне так і тренуються.
2. 200 кг на штанзі не дорівнює 100 кг на гантелі (сам перевір), тому що при вправах з гантелями задіюються т. зв. м"язи-стабілізатори. Якраз для їх розвитку гантелі краще.
3. Найтитулованіший бодібілдер сучасності Колеман тільки з гантелями і займається.
Правильно написав.
1.200 на штанзі не дорівнює 100кг на гантелях, гантелями робити значно важче.
2.Подає гантелі один чоловік.
3.Ронні Колеман робить жим і штангою і гантелями в залежності від того по якій программі він тренуєтся.
Patron зараз поза форумом  
Старий 10.01.2008, 11:41 #513775   #65
Patron
 
Аватар для Patron
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата Alpha_DraconisЦитата:
Допис від Patron
Кросовер-це вправа яку можна виконати тільки в тренажері.

Це я вже написав

Щодо грудного жиму гантелями - спірне запитання. По-моєму, це гон.

Р.S: відео з ютуба в мене так і не загрузилося чомусь...
http://fileshare.in.ua/607366 - Арнольд шварцнегер качає груди на кросовері(скачай і подивися)

http://fileshare.in.ua/607360 - Ронні Колеман жме гантелі по 200 фунтів це приблизно 90кг(скачай і подивися)

http://fileshare.in.ua/607365 -Арнольд шварцнегер качає прес на кросовері а потім качає гантелями груди(скачай і подивися)

http://fileshare.in.ua/607352 -Магнус Самуельсон качає біцепс на кросовері(скачай і подивися)
Patron зараз поза форумом  
Старий 10.01.2008, 19:03 #514161   #66
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата:
Допис від Patron Переглянути допис
http://fileshare.in.ua/607366 - Арнольд шварцнегер качає груди на кросовері(скачай і подивися)
Вправи для грудей на кросовері виконуються. Це ясно.
Якщо ти помітив, такого факту я не оспорював. Мені було цікаво, як то робити кросовер з гантелями?
 
Старий 10.01.2008, 19:38 #514178   #67
Бендер
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

а як нарахунок прийому їжі після тренування, коли я ше ходив в тренажерний, то мені казали їсти відразу після тренування, а недавно вичитав що потрібно через 1-2 год. а ви що скажете ?
Бендер зараз поза форумом  
Старий 10.01.2008, 19:57 #514201   #68
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Відразу після тренування обов"язковий прийом білків (у вигляді тваринної їжі - телятини, молока, яєць, або спеціальних добавок) і води (якщо тренування було правильним, то її немало вийшло з організму). Це необхідно для відновлення м"язових тканин. Власне, саме відновлення відбувається після сну, тому варто спати, як мінімум, 8-10 годин. Якщо є проблема з недостатньою вагою, то до післятренувального раціону варто додати вуглеводи. Їх є багато в різних кашах (гречаній, вівсяній і т.д.), тут теж можна використати добавки.

Напихатися барабольою, гамбургерами або кокаколою дійсно не варто одразу після тренувань.
 
Старий 11.01.2008, 12:10 #514742   #69
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Вправи для грудей на кросовері виконуються. Це ясно.
Якщо ти помітив, такого факту я не оспорював. Мені було цікаво, як то робити кросовер з гантелями?
Народ. Давайте внесемо ясність. Кросовером ще ніхто грудні м"язи не накачав. Вправа використовується для "підведення" м"язів. В Шварцнегра кросовер йшов 5-6 вправою га грудні м"язи після жимів і розводок. Так що, якщо грудні м"язи не накачані, то і "підводити" не має що.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 11.01.2008, 12:12 #514745   #70
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата
Допис від Бендер Переглянути допис
а як нарахунок прийому їжі після тренування, коли я ше ходив в тренажерний, то мені казали їсти відразу після тренування, а недавно вичитав що потрібно через 1-2 год. а ви що скажете ?
Де це ти вичитав? Незалежно від того, чи ти набираєш масу, чи скидаєш вагу, їсти після тренування - ОБОВ"ЯЗКОВО.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 17.01.2008, 21:50 #520684   #71
Бендер
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

як правильно збільшувати навантаження для набору маси і сили ? спочатку кількість разів а потім вже масу ? що краще для цього, більша вага і менша кількість разів чи більша кількість разів і менша вага ?
Бендер зараз поза форумом  
Старий 17.01.2008, 22:02 #520698   #72
Лігалайз
 
Аватар для Лігалайз
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата
Допис від Бендер Переглянути допис
як правильно збільшувати навантаження для набору маси і сили ? спочатку кількість разів а потім вже масу ? що краще для цього, більша вага і менша кількість разів чи більша кількість разів і менша вага ?
Білша вага і менше повторів, але з таки розрахунком що будуть короткі перерви між підходами, і щоб не знох після 1-2 повторів. Тобто перші дні тренеровок підбираєш відповідну вагу, під свою програму.
Лігалайз зараз поза форумом  
Старий 17.01.2008, 22:27 #520724   #73
Лігалайз
 
Аватар для Лігалайз
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Качайтеся і будете як Шварцнегер в молодості.
Лігалайз зараз поза форумом  
Старий 18.01.2008, 00:06 #520792   #74
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата:
Допис від Лігалайз Переглянути допис
Качайтеся і будете як Шварцнегер в молодості.
але ще плюс до того треба в аптеку час від часу забігати
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 18.01.2008, 02:51 #520829   #75
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Займаюся 4 роки,- пишу особисті спостереження і все, що почув, прочитав, провірив і тд.
Спочатку щодо харчування:
Для того щоб м'язи повноцінно розвивалися, потрібно багате харчування, за 3-2 год до тренування і як вже підмітили зразу після, сам раджу після тренування пити білкові коктейлі,якшо не покишені, то 3,2% кефір - суперовий варіант,сам його п'ю.
Для розвитку м'язів, треба насамперед визначити скільки тренувань в тиждень, в середньому всі займаються 3-4 рази. Я особисто 4 рази в тиждень.
Ось сама дієва, на мою думку програма, як для початківців так і для тих хто вже займається довше.
В тиждень 4 тренування позначу їх 1,2,3,4 -дні.

1 та 3 -й дні
жим лежачи 4х6
жим лежачи вузьким хватом 3х6
розводи на горизонтальній лавці гантель 3х10
присідання зі штангою 3х6
французький тріцепс 3х8
тріцепс гантелею(розгинання руки стоячи з-за голови) 3х8
прес

2-й та 4-й дні
жим штанги стоячи з грудей 3х8
жим гантелей стоячи 3х10
тяга за голову на тренажорі 3х10
тяга гирі 1-ю рукою в наклоні(на лавці, спина паралельна до землі) 3х10
біцепс рівною штангою 3х10
біцепс гантелею від коліна 3х10
прес

Дана програма, для базового розвитку грудей, бокової та верхньої частин тріцепса - це 1 та 3 -й дні (+ прес)
2-4 дні - ефективний розвиток передньої та бокової дельти, крила, базовий біцепс, та вироблення його форми. Такби мовити дельти і крила - візуально розширать плечі і навіть при незначному їх збільшенні буде видно результат на ліцо...
Це звичайно одна з багатьох можливих програм, все залежить від людини і від того, які йому треба м'язи підкачати, можливо відшліфувати,надати форми, полосатості і тд.
Якшо шось не ясно стукайте в асю.
Philips зараз поза форумом  
Старий 18.01.2008, 09:24 #520875   #76
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

До Philips:
Звичайно для кожного необхідний індивідуальний підхід, але жим лежачи і розводки робити на горизонтальній лавці, як на мене, не дуже (щось треба замінити на лавку в 45 градусів). Жим стоячи штанги і гантелей також не ахті (жим гантелей можна замінити на розведення стоячи). Окрім того ти зовсім не качаєш низ спини і ікри. Та й прес не треба качати кожен раз.
Але це моя суб"єктивна точка зору.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 18.01.2008, 10:11 #520904   #77
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Philips, скільки часу займає в тебе ця програма приблизно?
 
Старий 18.01.2008, 12:55 #521069   #78
Лігалайз
 
Аватар для Лігалайз
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата:
Допис від Sportsman Переглянути допис
але ще плюс до того треба в аптеку час від часу забігати
В аптеці не поймуть, років 5 назад зайшли з знакомим в аптеку, подумали що ми наріки, ті старі бабулі продавці це вже синдром.
Лігалайз зараз поза форумом  
Старий 18.01.2008, 13:01 #521075   #79
Лігалайз
 
Аватар для Лігалайз
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Можу сказати одне якщо тіло своє більш менш задовільняє, сильно не напрягайся, все в міру, ЗАДАЙ СОБІ ПИТАННЯ ЧИ ВОНО ТОБІ ТРЕБА , а тоді вже рішай.
Лігалайз зараз поза форумом  
Старий 18.01.2008, 13:47 #521111   #80
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Напишіть хтось програму треніровок!!!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
До Philips:
Звичайно для кожного необхідний індивідуальний підхід, але жим лежачи і розводки робити на горизонтальній лавці, як на мене, не дуже (щось треба замінити на лавку в 45 градусів). Жим стоячи штанги і гантелей також не ахті (жим гантелей можна замінити на розведення стоячи). Окрім того ти зовсім не качаєш низ спини і ікри. Та й прес не треба качати кожен раз.
Але це моя суб"єктивна точка зору.
Не погоджуся з тобою, розводи на похилій лавці розвивають середню частину грудей, а на горизонтальній більше краї. Як ти собі уявляєш груди розкачані посередині і слабо розкачані по краях. Розводи на горизонтальній якраз і йдуть щоб підсилити ефект жиму. Це вже факт давно відомий, і це не я придумав.
На рахунок жиму гантелей, поєднаняя з жимом стоячи суперово розвиває дельти, сужу по собі і по всіх хто так робе, ніхто же не жалівся, це один з найкращих способів їх накачати. Жим шт - прокачує більше передню частину, а жим гантель дуже влучно б'є по боковим.(Якщо правильно виконувати жим гантель, це не так як поштовх гирь, а з легким розводом в боки).
На рахунок пресу, в мене є відеоматеріали відомих бодібілдерів, вони рекомендують качати прес кожен день, а не то що 4 рази в тиждень. І це мені здається тоже загально відомий факт. Ти що пропонуєш качати прес 2 рази в тиждень, ефекту так не доб'єшся. Прес це ж не біцепс, чи груди, він не забивається і є набагато витривалішим, того, що в житті людина його задіює практично постійно при ходьбі нагинанні тулуба і тд, думаю це не треба пояснувати.)
А на рахунок спини і ікр,ти правий, там нема нічого, це вже індивідуально кому треба, думаю груди руки плечі важливіші, ніж ікри і спина, хоча хто хоче хай поставе собі станову і підйом блока на ікра чи ще щось. В цей план їх включати не доцільно, бо він і так виснажливий.
Особисто я не качаю ікра і спину, бо 2 роки займався триборством і за той час достатньо їх накачав, як для мене.

Хтось питав, скільки часу йде на треніровку, в мене треніровка в середньому година - півтора. Я думаю, що за нормального сну, харчування і самопочуття це нормально, щоб нормально задіяти всі групи м'язів.
Philips зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:17.