Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.10.2013, 00:02 #2277784   #101
alebard
Banned
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
був дуже здивований, коли прикинув приблизну вартість "лавочок з дашками" (які масово встановили на більшості зупинках) разом з матеріалами, монтажем і встановленням, а після цього почув про В ТРИ РАЗИ БІЛЬШУ СУМУ, яку заплатила міська рада деякій фірмі, яка ВИГРАЛА ТЕНДЕР! .
Нема чого дивуватися. Це такий вид бізнесу і їх хліб.
Щоб отримати право так робити спочатку треба вкласти великі гроші у передвиборчу кампанію і то ще невідомо чи проголосують тому ризик великий. Ну а якщо проголосують то треба відробляти вкладені кошти і відкладати на наступну бо держава не фінансує передвиборчі кампанії.
В загальному це така гра, коли в результаті нашого вибору влада, отримує право прикриватися нашими голосами і приймати рішення, а ми маємо право вишукувати у неї порушення і діяти в межах правового поля.
Якщо відшукаєте порушення то маєте право з цим іти в суд, а якщо немаєте доказів то злодій злодієм не вважаться навіть якщо є купа ознак раптового збагачення яке нічим неможливо пояснити.
Тобто документи мають бути тільки на підкріплення звинувачення у злодійстві, а вже вкрадене не потребує ніяких документів і доказів того що це не вкрадене, а чесно зароблене.
alebard зараз поза форумом  
Старий 03.10.2013, 08:47 #2277872   #102
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чому ж він не брав участі в тендерах? Нічого б твій родич не зробив через не бажання платити ПДВ та мати справу з контролюючими органами. Я мав справу з МВС, встановлював їм деякі системи безпеки, є 2 нюанси через які я цього більше не хочу робити:
1. В міліції занадто багато бидлоти.
2. Гроші казначейство довго перекидає.
Про тендер він взнав вже після того, як встановили ці самі зупинки, просто розповів мені, як його ціна здивувала. Роботи родич має багато, в гуглі не шукає

Сам жеж розумієш, що твій пункт (1) поширюється не тільки на міліцію, на жаль.

До того ж, тендерна боротьба зараз - це не те, хто надасть кращу послугу за меншу ціну. На сьогоднішній день ДЕРЖАВНИЙ ТЕНДЕР в лиці чиновника виглядає так: "Привіт! В нас тут тендер починається, треба закупити то-то і то-то, давайте мені відкат і ціну ставте яку хочете. Що? Не даєте відкат і хочете брати участь в тендері?! Так не піде, тут я головний по відкатах, тьху! тендерах"
 
Подякував(ла):
dwd (03.10.2013)
Старий 03.10.2013, 08:52 #2277877   #103
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Про тендер він взнав вже після того, як встановили ці самі зупинки, просто розповів мені, як його ціна здивувала. Роботи родич має багато, в гуглі не шукає

Сам жеж розумієш, що твій пункт (1) поширюється не тільки на міліцію, на жаль.

До того ж, тендерна боротьба зараз - це не те, хто надасть кращу послугу за меншу ціну. На сьогоднішній день ДЕРЖАВНИЙ ТЕНДЕР в лиці чиновника виглядає так: "Привіт! В нас тут тендер починається, треба закупити то-то і то-то, давайте мені відкат і ціну ставте яку хочете. Що? Не даєте відкат і хочете брати участь в тендері?! Так не піде, тут я головний по відкатах, тьху! тендерах"
Це теорії, не взявши участі в жодному з них. Добре тендери то таке, без них можна домовитись, наприклад, з директорами жеків, вони також різні металеві конструкції встановлюють - лавочки, огорожі, двері в під'їзди і підвали і т.д. Тут відкатів немає, хочеш вір, хочеш ні.
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.10.2013, 09:05 #2277882   #104
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
як відрізнити "наживу" від "заробітку"?
В держслужбовця повинно бути лише одне джерело доходів - заробітна плата. За якість лавочок, майданчиків, бруківки чи вивезення сміття він повинен нести відповідальність особисто. Не знаю звідки Саймон обізнаний про схему з качелями, але я роскажу як робилося років десять тому в одному невеличкому містечку на півночі України. На виконання певного комплексу робіт, нехай на виготовлення соціальних трун, виділялась з місцевого бюджету певна сума, нехай 100 000 грн, як формувався розмір цієї суми мені невідомо (ну з трунами хоч приблизно ясно, як формується ціна, а з "витворами мистецтва" такими, як пам"ятники, скульптури, квіткові композиції, водограї , то взагалі широке поле діяльності). Знаходився підприємець, який за 85 000 грн. брався виконати замовлення, а 15 000 грн готівкою повертав замовнику. В народі це називається 15% відкату. Далі від порядності та жадібності підприємця залежало те, чи ці трумла будуть хоч і з сирої, але деревини збитої цвяхами, чи з картону на двосторонньому скотчі, з яких градом посипляться покійні бомжі. Так от, дивлячись на покришену бруківку, облізлі фасади, пластикові зупинки, квітковий годинник з шкільними вазонками, дитячі майданчики "сам пан клепав" в мене нема жодних підстав вважати, що в Тернополі це робиться не так само. Відсоток відкату і жадібність підприємців може коливатися.

Не треба сприймати це лише на адресу теперішньої влади, так робилося завжди і я цього не зміню. Просто не треба мати жителів міста за ідіотів. Навіщо це самовихваляння про нові дитячі майданчики в усіх садочках? Поставили по одному модулю (про якість мовчу) на усіх дітей в кожному садочку. Як вони всі , від ясельної до старшої групи мають розважатись на тій одній гірці? За санітарними нормами кожна група повинна мати свій майданчик з пісочницею, гірками, гойдалками і павільйоном від палючого сонця чи дощу, яких не залишилось жодного не аварійного з часів Союзу . Муляж електронного реєстру в садочки, гуманітарні лікарняні ліжка, які насправді є лише купою металолому і багато іншого, про що так браво і оптимістично звітує пресслужба міськради є нічим іншим, як окозамилюванням.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (03.10.2013), Andrik84 (03.10.2013), barvik777 (03.10.2013), dwd (03.10.2013)
Старий 03.10.2013, 09:55 #2277926   #105
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Ото люди для себе відкриття зробили! Та відкати у всіх сферах нашого життя, прораби на будовах то взагалі страшно лівачать на всьому! Працівники яким довіряють зробити хоч якусь закупку завжди просять в квитанціях більше написати. То як можна дивуватись і звинувачувати депутатів якщо процентів 90% людей хоч раз в житті називали більшу ціну за що-небудь?
У державних установах такий як МВД взагалі страшно що робиться, вони собі гроші з казначейства виділяють на все що забажають, потрібне воно чи ні. А ви політики, політики... Масштаби інші, люди ті самі.
pberit зараз поза форумом  
Старий 03.10.2013, 14:58 #2278080   #106
alebard
Banned
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ото люди для себе відкриття зробили! Та відкати у всіх сферах нашого життя, прораби на будовах то взагалі страшно лівачать на всьому! Працівники яким довіряють зробити хоч якусь закупку завжди просять в квитанціях більше написати. То як можна дивуватись і звинувачувати депутатів якщо процентів 90% людей хоч раз в житті називали більшу ціну за що-небудь? .
Сам подумав що написав? Ти тут пропонуєш не звинувачувати депутатів і хай все так буде.
А треба або міняти конституцію і заприсати в ній лише одну статтю. Вся влада і всі порядки в Україні визначаються по понятіям. І вже з такою конституцією прямувати до Європи.
Або дати смачного підсрачника всім депутатам, міністру внутрішніх справ, прокурорам і гаранту конституції, з формулюванням ... як не справившихся з своїми обовязками.
alebard зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:37.