Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Україно-російська війна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.11.2018, 07:59 #2740890   #3621
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а спецназ Росії , захопивший у 2014-му ВР Криму, заблудився ? ... а в 2014-му в в Севастополі український флот ополченці захопили ?..
Ну і чому ти не оголосив військовий стан тоді???? Зрадник.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 10:41 #2740899   #3622
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну і чому ти не оголосив військовий стан тоді???? Зрадник.
бо у мене на руках були дозволи Путіна, на будівництво двох нових кондитерських фабрик, на території Росії , і взагалі я планував, продати бізнес в Росії, за 3 млрд., але покупець давав лише один, а це мені не вигідно , щоб віддавати за бесцінь, такі ласі грошові потоки , я ж "крєпкій хазяйствєнік", а не лошара , якого можна купити за шоколад

Додано через 5 хвилин
Степан Полторак
·
За дорученням Президента України Петра Порошенка щойно підписав наказ щодо надання матеріальної допомоги у сумі 50 тисяч гривень кожному із військовослужбовців ВМС України, які виконували завдання у районі Керченської протоки (С)

за сдачу без боя, платят как за "знищений танк"(С)

ВСУ вже заздрять ВМС України

Востаннє редагував qazwsx321: 30.11.2018 о 10:43. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 11:32 #2740906   #3623
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата за сдачу без боя, платят как за "знищений танк"(С)
і то треба москальску хєрню без редактування копіювати?
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 11:41 #2740907   #3624
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
і то треба москальску хєрню без редактування копіювати?
ці "москалі", зараз на передку, в окопах мерзнуть , поки такі, як ти , диванні патріоти , тут рвете на собі вишиванки
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (01.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 12:05 #2740909   #3625
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
бо у мене на руках були дозволи Путіна, на будівництво двох нових кондитерських фабрик, на території Росії
На руках? Дозволи від самого ВВХ? З його особистими підписами? Ніфігасобі. То ти достобіса крутий чувак.
І що з ними сталось? Ще дійсні, чи термін придатності закінчився?
Цитата

, і взагалі я планував, продати бізнес в Росії, за 3 млрд., але покупець давав лише один, а це мені не вигідно , щоб віддавати за бесцінь, такі ласі грошові потоки , я ж "крєпкій хазяйствєнік", а не лошара , якого можна купити за шоколад
Ясно. І що тепер з твоїм бізнесом? Продав? Працює?
Цитата

Додано через 5 хвилин
Степан Полторак
·
За дорученням Президента України Петра Порошенка щойно підписав наказ щодо надання матеріальної допомоги у сумі 50 тисяч гривень кожному із військовослужбовців ВМС України, які виконували завдання у районі Керченської протоки (С)

за сдачу без боя, платят как за "знищений танк"(С)
А як треба було? Оголосити ворогами народу? Сім'ї арештувати і на копання окопів?

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ці "москалі", зараз на передку, в окопах мерзнуть , поки такі, як ти , диванні патріоти , тут рвете на собі вишиванки
Візьми собі за правило, якщо когось цитуєш - вказуй першоджерело.

Востаннє редагував Petro Ford: 30.11.2018 о 12:05. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 12:06 #2740912   #3626
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
На руках? Дозволи від самого ВВХ? З його особистими підписами? Ніфігасобі. То ти достобіса крутий чувак.
І що з ними сталось? Ще дійсні, чи термін придатності закінчився?

вже побудував нові фабрики , вся Росія в "Рошен"
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 12:08 #2740913   #3627
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
вже побудував нові фабрики , вся Росія в "Рошен"
Ти віджав Рошен в Рошенка??? Утетапаварот
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 12:12 #2740914   #3628
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис

Ясно. І що тепер з бізнесом? Продав? Працює?
"сліпий траст" рулить, забув ?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Візьми собі за правило, якщо когось цитуєш - вказуй першоджерело.
сходи у військомат, там тобі все вкажуть

Востаннє редагував qazwsx321: 30.11.2018 о 12:17. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 14:30 #2740916   #3629
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
"сліпий траст" рулить
А хто кому про сліпий траст підказав: ти Рошенкові, чи Рошенко тобі???

Додано через 2 години 17 хвилин
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
сходи у військомат, там тобі все вкажуть
Серйозно? А в якому конкретно кабінеті тобі сказали?


Ладно, лірика. Ти так і не відповів, чому особисто ти не ввів ВС в 2014 коли москалі Крим захоплювали

Востаннє редагував Petro Ford: 30.11.2018 о 14:57. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 18:18 #2740951   #3630
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Україно-російська війна

собі дивлю - тут же сформований справжній комітетет по вирішенню державних питань...
чи допустимо закопувати у землю свій непересічний інтелект, чи може варто такі таланти використати за призначенням - піти в учні до продавця шкарпеток на базарі ?
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 3:
idcomsomnom (30.11.2018), Petro Ford (30.11.2018), vanco2 (30.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 19:53 #2740960   #3631
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
собі дивлю - тут же сформований справжній комітетет по вирішенню державних питань...
чи допустимо закопувати у землю свій непересічний інтелект, чи може варто такі таланти використати за призначенням - піти в учні до продавця шкарпеток на базарі ?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 20:20 #2740962   #3632
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
іон!
в темі спілкується інтелектуальна еліта нації хліборобів, тому попрошу не пхатися з вчителькою географіїї, на яку придрачував в середніх класах середньої школи...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 20:30 #2740963   #3633
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Україно-російська війна

(с)Нєт, дєд Мороз! Це ти своїм постом подрочив порохофілам. Тому, вертайся краще до дівчат, хоч і віртуальних
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2018, 20:59 #2740967   #3634
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Україно-російська війна

таки йа не знаю, за кого іон в перших рядах голосував стрибаючи з виваркою на голові...

Востаннє редагував Стечкин: 01.12.2018 о 13:59.
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2018, 00:21 #2741003   #3635
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Думаєш, що Генштаб кожен раз запитує дозвіл в США при прийнятті рішеннь?
Мені здається, якби вони кожен раз запитували в США, то результати були б інші. Можливо не було б Іловайську, Дебальцево... Пора нам вже забабахати на своїй території американську вйіськову базу Он поляки ніби дали добро.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Уява про міць монгольського флоту явно перебільшена (с)
Уява-уявою, а те що при владі РФ неадеквати, які хочуть попасти в "православний рай" використавши ядерну зборою - це є факт. Чорне море омиває 6 країн, які мають свої власні інтереси на нього. Особливо у Туречинни, яка строїть свій авторатиризм, і теж любить показувати свою силу, та хоче грати вагому гру у світовій політиці. Вони вже показували, що панькатися так довго як ми любимо не будуть, збивши російську сушку.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Дякую що ти підказуєш куди скидати гроші, скрін платіжки, серйозно? Пожертвуваннями хваляться тільки мудаки.
Мудаки боронять сувернітет лише на форумі, фейсбуці, в скайпі коли говорять з родичами, які живуть в Україні, а справжні герої, своїми реальними справами тут і зараз!!! А мені нема чого соромитися, цим треба пишатися і показувати таким мудакам як ти приклад. А то добре сидіти в теплі і достатку за тисячі кілометрів звідси, не відучуваючи агресії, не бачачи смертей друзів, щей при цьому мати наглість розказувати кому пора йти в військомат. Я пропоную всім не мудакам, а також мудакам зробити добре діло! Я за Дейнегу ручаюся, кошти підуть туди куди треба!!!

Востаннє редагував BadBoy: 01.12.2018 о 00:51. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (01.12.2018), qazwsx321 (01.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2018, 01:10 #2741007   #3636
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис

Додано через 9 хвилин
Мудаки боронять сувернітет лише на форумі, фейсбуці, в скайпі коли говорять з родичами, які живуть в Україні, а справжні герої, своїми реальними справами тут і зараз!!! А мені нема чого соромитися, цим треба пишатися і показувати таким мудакам як ти приклад. А то добре сидіти в теплі і достатку за тисячі кілометрів звідси, не відучуваючи агресії, не бачачи смертей друзів, щей при цьому мати наглість розказувати кому пора йти в військомат. Я пропоную всім не мудакам, а також мудакам зробити добре діло! Я за Дейнегу ручаюся, кошти підуть туди куди треба!!!

1. Ти сам мудак
2. Ти абсолютно так само як я сидиш зараз в теплі і достатку, і далеко від фронту, тому я не розумію твоїх закидів, тим не менше - це твоє право, просто перестань пездіти ніби ти йобаний генерал з шашкою попереду всіх.
3. Я ж не прошу тебе йти в військомат - не йди це твоє право, просто якщо ти не вибрав професію військового, то завали собі і не вчи воювати. Це все що я тебе просив (зауваж, спочатку чемно просив).

Востаннє редагував vanco2: 01.12.2018 о 08:52.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2018, 11:02 #2741013   #3637
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
2. Ти абсолютно так само як я сидиш зараз в теплі і достатку, і далеко від фронту, тому я не розумію твоїх закидів, тим не менше - це твоє право, просто перестань пездіти ніби ти йобаний генерал з шашкою попереду всіх.
.
Генерали з шашками , і пездуни тут лише порохоботи

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
просто якщо ти не вибрав професію військового, то завали собі і не вчи воювати.
Тут усі крім порохоботів, постять новини і думки солдат, офіцерів які воювали і військових експертів, і лише порохоботи , намагаються вчити всіх воювати , при цьому відкосивши від служби в арміі

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
3. Я ж не прошу тебе йти в військомат
Щоб давати тут всім цінні поради , як потрібно воювати в котлах, і яка невєбєнна міць порохоботськоі арміі , порохоботам рекомендується , сходити у воєнкомат , і побувати в російському котлі, тоді ваша думка , буде для нас надважливою , а не займатись поширенням порохоботського спаму

Востаннє редагував qazwsx321: 01.12.2018 о 14:20. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2018, 12:24 #2741016   #3638
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Генерали з шашками , і пездуни тут лише порохоботи

Додано через 9 хвилин


Тут усі крім порохоботів, постять новини і думки солдат, офіцерів які воювали і військових експертів, і лише порохоботи , намагаються вчити всіх воювати , при цьому відкосивши від служби в арміі

Додано через 7 хвилин


Щоб давати тут всім цінні поради , як потрібно воювати в котлах, і яка невєбєнна міць порохоботськоі арміі , порохоботам рекомендується , сходити у воєнкомат , і побувати в російському котлі, тоді ваша думка , буде для нас надважливою , а не поширенням порохоботського спаму
Де ті думки? Де посилання на першоджерела, щоб було зрозуміло, що це дійсно воїн сказав, а не диванний слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник?

Ось, наприклад, так https://site.ua/skitalec/16675-proeh...go-polojeniya/
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2018, 13:46 #2741022   #3639
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
1. Ти сам мудак
2. Ти абсолютно так само як я сидиш зараз в теплі і достатку, і далеко від фронту, тому я не розумію твоїх закидів, тим не менше - це твоє право, просто перестань пездіти ніби ти йобаний генерал з шашкою попереду всіх.
3. Я ж не прошу тебе йти в військомат - не йди це твоє право, просто якщо ти не вибрав професію військового, то завали собі і не вчи воювати. Це все що я тебе просив (зауваж, спочатку чемно просив).
Ти мудак, я тобі тут вже скільки разів писав чим займався/займаюся, тому не порівнюй мене з собою!!! Ти мудак, який сидить в США, і читай уважно "Н І Ф І Г А" не робить для оборони, зміни нашої країни на краще! Я ще 10 років тому назад стояв між вибором США/Україна, і зробив свідомий вибір вернувшись сюди. Ти свій вибір теж зробив, тому пускай свою американську язву американцям!! Герой на словах, а на ділі звичайний мудак, який втік від важких випробувань, бо бачиш для такого "героя" тут життя не таке як в США. Ти не маєш морального права обговорювати наші місцеві політичні процеси, та загально державні, бо ти Україну залишив, промінявши її на кращі умови життя в США! І наостанок, vanco2 - ти ніякий не патріот.

Патріот — особа, яка відчуває патріотизм.

Патріоти́зм— громадянське почуття, змістом якого є любов до батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах вітчизни та постати на її захист у разі необхідності.

Востаннє редагував BadBoy: 01.12.2018 о 14:08.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2018, 14:28 #2741029   #3640
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата Де ті думки? Де посилання на першоджерела, щоб було зрозуміло, що це дійсно воїн сказав, а не диванний слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник?
http://lurkmore.to/Чукча_не_читатель
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:22.