Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Ідеальний шлюб...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.11.2008, 18:06 #737357   #81
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
В мире нет иной правды, кроме той, в которую нам хочется верить.*** Ось так і ти..
Та ні, просто сварки бувають різними.... я щаслива, що маю щось ідеальне, не стогну і не плачу від того, що ніколи нічого нормального (читай ідеального) не було і не буде. Я шукаю ідеальне в простому житті і знахожу.
І афоризм тут не до місця.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 18:07 #737358   #82
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

в мене поняття ідеального шлюбу напевне банальне:
дві людини, які люблять один одного, готові підтримати в будь-яку хвилину, і не сваряться через дрібниці, а в разі виникнення серйозних проблем не криють один одного матом, а сідають і спокійно обговорюють ситуацію, виносячи відповідні висновки.
з матеріальної точки зору - це шлюб, з сторони будь-чиїх батьків нема матеріальної допомоги і сімейство спільно добивається в житті всього самостійно. При цьому чоловік повинен заробляти більше
@NYKey зараз поза форумом  
Подякували 4:
Amina (06.11.2008), B@RVINOK (07.11.2008), harik (06.11.2008), Natashka (06.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 19:44 #737440   #83
Natashka
 
Аватар для Natashka
Question Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
в мене поняття ідеального шлюбу напевне банальне:
дві людини, які люблять один одного, готові підтримати в будь-яку хвилину, і не сваряться через дрібниці, а в разі виникнення серйозних проблем не криють один одного матом, а сідають і спокійно обговорюють ситуацію, виносячи відповідні висновки.
з матеріальної точки зору - це шлюб, з сторони будь-чиїх батьків нема матеріальної допомоги і сімейство спільно добивається в житті всього самостійно. При цьому чоловік повинен заробляти більше

Не розумію, чого так вбиває чоловіків що вони не сприймають таких жінок,що заробляють більше від них? Якщо реально подумати, то якщо чоловіки не хочуть щоб жігки їх утримували (ви зрозуміли) то нехай утримують за свої кошти, але притому, що ми будем більше заробляти )))
Так годиться?
Natashka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 19:48 #737446   #84
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від Natashka Переглянути допис
Не розумію, чого так вбиває чоловіків що вони не сприймають таких жінок,що заробляють більше від них? Якщо реально подумати, то якщо чоловіки не хочуть щоб жігки їх утримували (ви зрозуміли) то нехай утримують за свої кошти, але притому, що ми будем більше заробляти )))
Так годиться?
Халяви не будет. Всіх права рівні і всі думають що роблять і мають робити
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 19:48 #737447   #85
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

бугага!
малолєтки роздумують про шлюб

ви перше одружіться, а тоді філософствуйте
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 19:56 #737457   #86
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Iriska Цілком погоджуюсь з тобою. Алепоки не жонаті то можна пофілософствувати
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 20:00 #737466   #87
Natashka
 
Аватар для Natashka
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Короче я завжди за рівноправ"я, щоб права були одинакові у двох....
Natashka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
harik (06.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 20:05 #737472   #88
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
бугага!
малолєтки роздумують про шлюб

ви перше одружіться, а тоді філософствуйте
Ір, мета теми якраз і полягає в тому аби показати, хто яким бачить свій МАЙЬУТНІЙ ідеальний шлюб, а не щоб побрехати один одному в кого міцніший вже діючий

Цитата Не розумію, чого так вбиває чоловіків що вони не сприймають таких жінок,що заробляють більше від них? Якщо реально подумати, то якщо чоловіки не хочуть щоб жігки їх утримували (ви зрозуміли) то нехай утримують за свої кошти, але притому, що ми будем більше заробляти )))
Так годиться?
Ще з первісних часів жінка була берегинею домашнього вогнища, в той час, коли чоловік весь день був на полюванні, здобувавши їжу та добробут для сім"ї. Це вже закон природи. Думаю, чоловіча половина форуму погодиться зі мною, що чуючи від своєї половинки Фразу "Мені підняли з/п до N+200 грн" в умовах, коли в першої половинки ця з/п=N, то це викликає, хоч і не завжди зовнішнє, обурення ТАка природа Але і в цьому є плюс, бо в такому випадку чоловік намагатиметься заробляти N+200+стопіцот грн. Якщо, звичайно, він не останній трутень чи роз3,14здяй...

Востаннє редагував Не повірила: 06.11.2008 о 20:14.
@NYKey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
harik (06.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 20:14 #737480   #89
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата Ір, мета теми якраз і полягає в тому аби показати, хто яким бачить свій МАЙЬУТНІЙ ідеальний шлюб, а не щоб побрехати один одному в кого міцніший вже діючий
п...ти не мішки таскати (с)
а ти спробуй побудуй ідеальний.
говорити всі вміють, а жити "в любові і злагоді" з другою половинкою лише малий відсоток.


пс. це як дівчатка в 15 років мріють про ІДЕАЛЬНОГО принца: щоб не пив, не курив, і красивий, і розумний, і з машиною, і з квартирою, і щоб у фільмах змінався, і ваще.
а приходить сіра буденність і виходять заміж за якогось селюха-пияка, який товче її.
а так ж мріялось про ідеали...
Не повірила зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Charly (07.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 08:22 #737771   #90
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
п...ти не мішки таскати (с)
а ти спробуй побудуй ідеальний.
говорити всі вміють, а жити "в любові і злагоді" з другою половинкою лише малий відсоток.
пс. це як дівчатка в 15 років мріють про ІДЕАЛЬНОГО принца: щоб не пив, не курив, і красивий, і розумний, і з машиною, і з квартирою, і щоб у фільмах змінався, і ваще.
а приходить сіра буденність і виходять заміж за якогось селюха-пияка, який товче її.
а так ж мріялось про ідеали...
наводжу елементарний приклад: я виклав своє бачення ідеального шлюбу. Для його забезпечення зараз займаюсь пошуком людини, яка б відповідала певним критеріям, аби цей шлюб таким створити. Я не маю на це права?
Звичайно буду пробувати будувати ідеальний, зроблю для цього все, що буде в моїх силах.

До чого тут приклад про 15-річних дівчаток - взагалі не розумію...
Ця тема - це щось схоже на "Як побудувати ідеальну державу" в розділі Політика. НІхто ж її сам не побудує. Але намагається викласти свою думку ЯКИМ ЧИНОМ це можна було б зробити. Тому наразі вважаю, що ти починаєш забувати що таке форум, його призначення і твою критику даної теми вважаю неумісною.

Востаннє редагував Не повірила: 07.11.2008 о 09:50.
@NYKey зараз поза форумом  
Подякували 2:
B@RVINOK (07.11.2008), Natashka (07.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 09:50 #737841   #91
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Людину необхідно відчувати серцем, а не шукати за критеріями.

пс. я так само як і інші висловила свою думку.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 10:02 #737853   #92
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Людину необхідно відчувати серцем, а не шукати за критеріями.

пс. я так само як і інші висловила свою думку.
добре, тоді приклад.
Побачив я симпатичну блондинку з великим грудьми і моє серце сказало, що то воно. Одружилися, прожили щасливо місяць, а потім я розумію, що в побуті блондинка є блондинка, і що вона далеко не та людина, з якою я хочу провести все життя.

Приклад №2. В мене є чітко сформовані критерії, яким повинна відповідати моя майбутня дружина з можливістю незначних відхилень. Якщо вона їм відповідає (так само як і я відповідаю її критеріям), ми житимемо без сварок, якщо ні - намагатимемось один одного підлаштовувати під ці критерії. І це вже призведе не те що до сварок, а до скандалів
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 10:26 #737882   #93
B@RVINOK
 
Аватар для B@RVINOK
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
а якщо спитати друзів за їх критерії і спаяти це все докупи то вийде одне: ідеального не існує..
А по моему выходит как раз-таки то, что идеал, понятие субъективное... Ну как у разных дюдей, с разными понятиями и вкусами могут быть общие идеалы...
B@RVINOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (07.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 10:45 #737901   #94
B@RVINOK
 
Аватар для B@RVINOK
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
наводжу елементарний приклад: я виклав своє бачення ідеального шлюбу. Для його забезпечення зараз займаюсь пошуком людини, яка б відповідала певним критеріям, аби цей шлюб таким створити. Я не маю на це права?
Звичайно буду пробувати будувати ідеальний, зроблю для цього все, що буде в моїх силах.

До чого тут приклад про 15-річних дівчаток - взагалі не розумію...
Ця тема - це щось схоже на "Як побудувати ідеальну державу" в розділі Політика. НІхто ж її сам не побудує. Але намагається викласти свою думку ЯКИМ ЧИНОМ це можна було б зробити. Тому наразі вважаю, що ти починаєш забувати що таке форум, його призначення і твою критику даної теми вважаю неумісною.
Полностью согласен!! А для того, чтоб рассказывать какой у кого муж, и как кто кого бъет... Так для этого мона создать отдельнуюю тему...
B@RVINOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 10:50 #737911   #95
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
добре, тоді приклад.
Побачив я симпатичну блондинку з великим грудьми і моє серце сказало, що то воно. Одружилися, прожили щасливо місяць, а потім я розумію, що в побуті блондинка є блондинка, і що вона далеко не та людина, з якою я хочу провести все життя.

Приклад №2. В мене є чітко сформовані критерії, яким повинна відповідати моя майбутня дружина з можливістю незначних відхилень. Якщо вона їм відповідає (так само як і я відповідаю її критеріям), ми житимемо без сварок, якщо ні - намагатимемось один одного підлаштовувати під ці критерії. І це вже призведе не те що до сварок, а до скандалів
дивне в тебе серце. моя ніколи не звертало уваги на "блондинок"
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 11:13 #737929   #96
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

1) твоя ЩО?
2) не дивно, було б дивним. якби ти звертала увагу на блондинок
Думаю ти зрозуміла. про що я хотів сказати.
Образно, в людини є два органи - серце і мозок. Серце відповідає за емоції, мозок більше за раціоналізм. Я мав на увазі. що не потрібно повністю віддаватися емоціям, а краще коли вони з"являються одразу обдумувати їх наслідки
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 11:15 #737933   #97
B@RVINOK
 
Аватар для B@RVINOK
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
дивне в тебе серце. моя ніколи не звертало уваги на "блондинок"
Дк, это дело фкуса...
А как по мне, так блондинка или брюнетка это по барабану, главное чтоб человек был хороший... )))))))))
B@RVINOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 11:18 #737937   #98
B@RVINOK
 
Аватар для B@RVINOK
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
1) твоя ЩО?
2) не дивно, було б дивним. якби ти звертала увагу на блондинок
Думаю ти зрозуміла. про що я хотів сказати.
Образно, в людини є два органи - серце і мозок. Серце відповідає за емоції, мозок більше за раціоналізм. Я мав на увазі. що не потрібно повністю віддаватися емоціям, а краще коли вони з"являються одразу обдумувати їх наслідки
Оно то вроде и так, но ведь согласись, что тогда жизня не будет такой яркой и интерестной
B@RVINOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Не повірила (07.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 12:51 #738016   #99
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від B@RVINOK Переглянути допис
Оно то вроде и так, но ведь согласись, что тогда жизня не будет такой яркой и интерестной
Та тут, навіть не в цьому справа, просто, коли "думає" серце, часто так буває, що такий орган як "мозок" відключається.
Amina зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (07.11.2008), B@RVINOK (10.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2008, 13:14 #738046   #100
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Ідеальний шлюб...

Цитата:
Допис від B@RVINOK Переглянути допис
Оно то вроде и так, но ведь согласись, что тогда жизня не будет такой яркой и интерестной
краще чорно-білий телевізор, ніж кольоровий калькулятор
@NYKey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
B@RVINOK (10.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:16.