Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Кохана жінка чи путівка у великий секс

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.11.2009, 10:57 #1122050   #1
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Кохана жінка чи путівка у великий секс

Неодноразово доводилось спостерігати, що молоді чоловіки віком 17-20 прагнуть стосунків з дівчатами старшими за них на 5-6, а то й більше років, вселяючи при цьому надію в своїх обраниць на міцні довготривалі стосунки. Що це: заздалегідь продумана цинічна брехня, з метою використання дівчини для свого сексуального розвитку, чи, справді, на момент зустрічання вони вірять у можливість шлюбу ?
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ARTAS (26.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 11:01 #1122057   #2
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Здається вірять. За себе не скажу, бо завди цікавився молодшими. Але як на мене багато хто в такому просто бачить компенсацію свого "вітру в голові". Типу старша дівчина буде компенсувати його несерйозність і буде заставляти його рухатися по життю. Але то не більшість, більшість , як на мене, просто хоче "вчительку сексу"
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 11:11 #1122078   #3
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Бо старші вже знають що хочуть, як в плані сексу так і життя. А "зелень" ще самих тре вчити, при тому що хлопці такі ж самі бувають.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 11:20 #1122089   #4
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Ти б знала шо то таке, вмовити 18 ти річну на оральний/анальний секс, на відміну від старшої!!11(жартую)
Особисто я не думав, чи збагатить вона мене сексуальним досвідом чи буде шлюб Чьо за стереотипи взагалі? Я що в 18 років не міг переспати з 25-річною?
більшість дівчат були старшими від мене приблизно на 3-5 років, самій старшій було 26(коли мені було 19). Хотя причиною цьому напевне було те що я виглядав трішки старшим, особливо не бритий
Може й Еразель правду сказав, на той вік я компенсував вітер в голові. Хоча нє, я іншої думки. Чого я не можу зайнятись сексом із старшою симпатичною дівахою, у якої груди - супер!!! і попка - вищий клас. До того ж ми обоє цього хотіли
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 11:23 #1122092   #5
necromant
Banned
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

все залежить від самого хлопця і тої "старшої" дівчини)
постає питання, навіщо дівчатам хлопці молодші на 5-6 років?
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 11:40 #1122114   #6
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис

Чого я не можу зайнятись сексом із старшою симпатичною дівахою, у якої груди - супер!!! і попка - вищий клас. До того ж ми обоє цього хотіли
Питання в іншому. Чи сприймав ти старших дівчат у своєму житті як варіант довготривалих стосунків, чи заздалегідь знав, що ця дівчина лише епізод в твоїй інтимній біографії???



Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
все залежить від самого хлопця і тої "старшої" дівчини)
постає питання, навіщо дівчатам хлопці молодші на 5-6 років?
Для довготривалих стосунків Коли ровесники в більшості одружені, молодшим чоловікам легко втертися в довіру і закохати в себе


Чоловіки 18-20 років вже не діти,і мають відповідати за партнера, навіть старшого за них.

Востаннє редагував *ALISA*: 26.11.2009 о 11:49.
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ARTAS (26.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 11:52 #1122123   #7
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Неодноразово доводилось спостерігати, що молоді чоловіки віком 17-20 прагнуть стосунків з дівчатами старшими за них на 5-6, а то й більше років, вселяючи при цьому надію в своїх обраниць на міцні довготривалі стосунки. Що це: заздалегідь продумана цинічна брехня, з метою використання дівчини для свого сексуального розвитку, чи, справді, на момент зустрічання вони вірять у можливість шлюбу ?
Це таксамо як старша жінка хоче молодого хлопця
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 11:59 #1122134   #8
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Питання в іншому. Чи сприймав ти старших дівчат у своєму житті як варіант довготривалих стосунків, чи заздалегідь знав, що ця дівчина лише епізод в твоїй інтимній біографії???
Для довготривалих стосунків Коли ровесники в більшості одружені, молодшим чоловікам легко втертися в довіру і закохати в себе
Чоловіки 18-20 років вже не діти,і мають відповідати за партнера, навіть старшого за них.
почну з того, що моя жінка старша від мене. цим даю вичерпне питання відносно себе.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 12:12 #1122159   #9
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

як на мене то вік не повинен грати ніякої ролі !!!
чомусь у нашому суспільстві склався стереотип, шо чоловіки мають бути старшими за жінок, коли йде до близькості... Коханих не вибирають! хоча якшо мова тільки про секас, то - вибирають.
Otto зараз поза форумом  
Подякував(ла):
21:34 (26.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 12:40 #1122189   #10
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Неодноразово доводилось спостерігати, що молоді чоловіки віком 17-20 прагнуть стосунків з дівчатами старшими за них на 5-6, а то й більше років, вселяючи при цьому надію в своїх обраниць на міцні довготривалі стосунки. Що це: заздалегідь продумана цинічна брехня, з метою використання дівчини для свого сексуального розвитку, чи, справді, на момент зустрічання вони вірять у можливість шлюбу ?
Думаю, що в плані довготривалих стосунків чи шдюбу - ні. Але це ІМХО. Все залежить від партнерів. А чому чоловіки обирають інколи старших від себе на 3-5 років, та все просто: 1) як сказав Самер, експерименти і бажання в сексуальному плані легше здійснюються; 2) вона не буде тебе зайо...ти свої вибриками і примхами і тобі не доведеться показувати на скільки сильно ти її кохаєш, а потім слухати типу "дай мені скучити за тобою" і т.д.; 3) +вік це інколи ознака розуму і досвіду, але не завжди. чоловік комфортніше почуває себе коли біля нього розумна жінка, а ніж малолєтка з невисохшим молоком чи, то не молоком на губах.

І ще таке, якщо кохаєш, то не обов"язково все має закінчуватися одруженням. "Если хочеш попить молока, то корову не обизательно покупать".(с) Ще раз ІМХО.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 12:53 #1122194   #11
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
все залежить від самого хлопця і тої "старшої" дівчини)
постає питання, навіщо дівчатам хлопці молодші на 5-6 років?
Ну ти ще малий щоб тобі то поняти. В общім в 25-30 згадаєш себе 18 літнього. Та це ж просто секс машина(якщо її правильно навчити). То старші вже ліняться, а молоді можуть півночі трахатися без зупину . Далі пояснювати нафіг досвідченим дівчатам молоді хлопці?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Чого я не можу зайнятись сексом із старшою симпатичною дівахою, у якої груди - супер!!! і попка - вищий клас. До того ж ми обоє цього хотіли
Стоп, не будемо путати зустрічі на 1-2 рази і більш менш тривалі стосунки. Я так поняв Аліса питала про триваліші відносини.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
2) вона не буде тебе зайо...ти свої вибриками і примхами і тобі не доведеться показувати на скільки сильно ти її кохаєш, а потім слухати типу "дай мені скучити за тобою" і т.д.; 3) +вік це інколи ознака розуму і досвіду, але не завжди. чоловік комфортніше почуває себе коли біля нього розумна жінка, а ніж малолєтка з невисохшим молоком чи, то не молоком на губах.

І ще таке, якщо кохаєш, то не обов"язково все має закінчуватися одруженням. "Если хочеш попить молока, то корову не обизательно покупать".(с) Ще раз ІМХО.
Хм, моя остання ситуація точь-в-точь. Мені 27(тобто вже спокійний і малоемоційний) їй 21. ніби теж не дитина. Але вічні "скажи що кохаєш мене", чому так мало уваги приділяєш, і т.д. Тобто занадто багато невикористаноїї енергії і бажання вічного сюсюкання. А мені ж просто хотілось мати кохану поряд, не говорити цілими днями, а просто мати поряд. Інколи прогулюватися і вечорами після сексу вести неспішні розмови. А скільки сил було потрачено щоб пояснити що всякі "збочення" зовсім навіть і не збочення а нормальні експерименти
Тепер вже подумую чи то треба мені ті молодші. може то дати хід стосункам із старшими, біля 30 . А то вже пару на мене поглядали .

Востаннє редагував erazel: 26.11.2009 о 12:53. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 13:14 #1122228   #12
necromant
Banned
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Хм, моя остання ситуація точь-в-точь. Мені 27(тобто вже спокійний і малоемоційний) їй 21. ніби теж не дитина. Але вічні "скажи що кохаєш мене", чому так мало уваги приділяєш, і т.д. Тобто занадто багато невикористаноїї енергії і бажання вічного сюсюкання.
напевно тут справа не в енергії, а в самооцінці дівчини
тай без сюсюкань нікуди)
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 14:26 #1122270   #13
Powergood
Активний учасник
Smile Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Питання в іншому. Чи сприймав ти старших дівчат у своєму житті як варіант довготривалих стосунків, чи заздалегідь знав, що ця дівчина лише епізод в твоїй інтимній біографії???
Коли жінка симпатична і виглядає ідеально то чому б ні (та хоч 40 років їй), вона всерівно приваблює! Аспект - Зовнішність тут має велике значення.
Якщо дійсно булаб можливість мати постійні стосунки із старшою - я би свідомо вибирав не більше ніж до 4 років старшу і без дітей. Просто ще старшу нема смислу - для чого? коли є молодші..

Додано через 36 хвилин
перегинати палку теж не хочеться

Востаннє редагував Powergood: 26.11.2009 о 14:26. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 15:16 #1122336   #14
admin_te
 
Аватар для admin_te
Smile Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Коли жінка симпатична і виглядає ідеально то чому б ні (та хоч 40 років їй), вона всерівно приваблює! Аспект - Зовнішність тут має велике значення.
Якщо дійсно булаб можливість мати постійні стосунки із старшою - я би свідомо вибирав не більше ніж до 4 років старшу і без дітей. Просто ще старшу нема смислу - для чого? коли є молодші..

Додано через 36 хвилин
перегинати палку теж не хочеться
Перегинати палку в цьому випадку точно неможна, дивись не вломи .




Ржу аж падаю
admin_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 16:00 #1122392   #15
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Для мене жінки, що вибирають стосунки з молодшим партнером, майже героїні Вони свідомо йдуть на стосунки з сумнівною перспективою. Гаять час - а роки спливають Майже завжди платять за себе на побаченнях, і що вкрай жахливо - іноді навіть за коханого. Вони стають об*єктом кепкування з боку знайомих
То хіба не заслуговують ці мучениці високих почуттів на щире ставлення з боку коханих і відверту фразу "Я на тобі ніколи не одружуся". Щоб від початку знати, що їхня жертва - даремна
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ARTAS (26.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 16:42 #1122438   #16
Powergood
Активний учасник
Cool Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Для мене жінки, що вибирають стосунки з молодшим партнером, майже героїні Вони свідомо йдуть на стосунки з сумнівною перспективою. Гаять час - а роки спливають Майже завжди платять за себе на побаченнях, і що вкрай жахливо - іноді навіть за коханого. Вони стають об*єктом кепкування з боку знайомих
То хіба не заслуговують ці мучениці високих почуттів на щире ставлення з боку коханих і відверту фразу "Я на тобі ніколи не одружуся". Щоб від початку знати, що їхня жертва - даремна
Справа в тому, що перспектива успішних стосунків буде відсутньою навіть між людьми одного віку які не підходять один одному.
На те хто що думає про мої стосунки мені, вибачте за слово, абсолютно насрать! Вони мої і більше нікого ніграма не стосуються.
В дійсності ж є що в сімях жінки старші - от мама мого друга на 4 роки старша за батька-чоловіка і у них все прекрасно...

Востаннє редагував Powergood: 26.11.2009 о 16:49.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 17:10 #1122468   #17
kiti-cat
 
Аватар для kiti-cat
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

настільки я знаю, декотрі молоді чоловіки, для того щоб познайомитись зі старшою і зав'язались стосунки, самі видають себе за старших, прибавляючи собі кілька років. Тому вони спочатку не усвідомлюють, що зустрічається з молодшими.
kiti-cat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
*ALISA* (26.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 17:22 #1122480   #18
Apollyon
 
Аватар для Apollyon
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
чоловік комфортніше почуває себе коли біля нього розумна жінка
Ось з цим цілковито погоджуюсь..Але знову ж таки - вік не завжди ознака розуму.
Тому у чоловіків, які керуются саме цим, справді серйозні наміри.
Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Для мене жінки, що вибирають стосунки з молодшим партнером, майже героїні Вони свідомо йдуть на стосунки з сумнівною перспективою. Гаять час - а роки спливають Вони стають об*єктом кепкування з боку знайомих
То хіба не заслуговують ці мучениці високих почуттів на щире ставлення з боку коханих і відверту фразу "Я на тобі ніколи не одружуся". Щоб від початку знати, що їхня жертва - даремна
А якщо зустрічатися заради сексу - то дві сторони це прекрано розуміють, і сподіватися на щось серйозніше(шлюб)нерозумно.
Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Майже завжди платять за себе на побаченнях, і що вкрай жахливо - іноді навіть за коханого.
А це просто жах! Альфонсів розвелося
Apollyon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 17:37 #1122499   #19
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Майже завжди платять за себе на побаченнях
Що це за стереотип такий, що чоловіки мають платити за дівчат?
Є різні ситуації, але коли жінка заробляє гроші, то чому ЗАВЖДИ має платити чоловік?
В Україні багато дівчат чомусь з дитинства навченні, що за них будуть платити.
Ось в Англії, якщо ти ведеш дівчину на побачення, то вона плотить за сбе, ти - за себе.
І я рахую це правильнішим. І коли одружуються, то кожен має свій б'юджет в сім'ї. Розподіляють на початку, що чоловік плотить наприклад за кредит, а жінка - за сімейні потреби.
І немає проблем, та сварок на рахунок грошей.
Все це було ІМХО
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2009, 17:43 #1122505   #20
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Кохана жінка чи путівка у великий секс

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
.
На те хто що думає про мої стосунки мені, вибачте за слово, абсолютно насрать!


Powergood, ну ти ніяк не вписуєшся в ту вікову категорію чоловіків, про яку йде мова в даній темі.


Ще один розповсюджений сценарій розвитку стосунків хлопця-студента і дівчини років так 25-ти: в хлопця справді є почуття, але коли про ці стосунки дізнаються його батьки і накладають на нього економічні санкціїї, хлопець відмовляється від подруги. І живе далі в своє задоволення
То чи не краще починаючим чоловікам тусуватися в своїй віковій категорії, а не давати жінкам марних надій???
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ARTAS (26.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:27.