Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Підкажіть як схуднути?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.09.2014, 10:10 #2446389   #41
alex_ter
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Щоб зробити це без наслідків для здоров'я -потрібен час. Сам скинув з 115 до 85 кг, за 1,5 року приблизно. Потрібен комплексний підхід. Треба міняти сбосіб життя, який привів тебе до цього.деталями можу поділитися.п-с: приємно влізти в джинси 32 розміру , перед тим був 42(((
alex_ter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (24.06.2015)
Старий 16.09.2014, 17:56 #2446602   #42
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цікава тенденція намічається: останнім часом ця тема хвилює, чомусь, тільки чоловіків )))
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 16.09.2014, 18:32 #2446617   #43
ZhiganLimon
Активний учасник
 
Аватар для ZhiganLimon
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

абсолютно ніколи не переживав за зайву вагу - просто деколи розумів що треба міняти образ життя і лишні кіло пропадуть самі собою)))))
в мене вже давно "потрачений" нормальний обмін речовин, я можу спокійно за тиждень набрати 5кг і так само спокійно їх скинути - фізіологія організму така..... головна проблема тільки в тому щоб пересилити себе, перелізти той бар"єр між з одної сторони обжиранням в кабаках і сидіння за компом, а з другої - фізична праця та режим праці коли і особо ситно поїсти просто немає часу)))))
Три роки тому я важив трошки більше 120кг при рості 192см, так себе запустив після того як просидів за компом рік часу виходячи тільки із-за нього щоб захавати піцуху і випити декілька літрів півана))))) потім прийшло прозріння і я завантажив себе роботою, при тому не просто завантажив, а найбільше зробив акцент на фізичних вправах + ходив тільки пішки + їв здорову їжу, здебільшого фрукти-овочі..... режим роботи був від 14 до 24-ох годин часто спав по 2-3 години на добу і це дало свої плоди - за 2,5 місяця такої роботи над собою я вже важив 95кг, а потім з часом ще скинув до 89кг..... але час йшов - я знов забив на фізичні вправи, влаштувався на роботу де здебільшого цілий день знову ж таки потрібно сидіти за компом і ось вже і 100кг, а от вже і 106, і 110 було..... о5 25 - знову себе пересилив!!! - зараз працюю в середньому по 17 годин на добу і за 2 тижні такого режиму вже скинув 8кг, хоча тепер я абсолютно собі нівчому не відказую і тим більше не сиджу на здоровій їжі і да я пью, курю і гроблю свій організм - я знаю - да я такий
ZhiganLimon зараз поза форумом  
Старий 17.09.2014, 22:54 #2447186   #44
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від ZhiganLimon Переглянути допис
абсолютно ніколи не переживав за зайву вагу - просто деколи розумів що треба міняти образ життя і лишні кіло пропадуть самі собою)))))
в мене вже давно "потрачений" нормальний обмін речовин, я можу спокійно за тиждень набрати 5кг і так само спокійно їх скинути - фізіологія організму така..... головна проблема тільки в тому щоб пересилити себе, перелізти той бар"єр між з одної сторони обжиранням в кабаках і сидіння за компом, а з другої - фізична праця та режим праці коли і особо ситно поїсти просто немає часу)))))
Три роки тому я важив трошки більше 120кг при рості 192см, так себе запустив після того як просидів за компом рік часу виходячи тільки із-за нього щоб захавати піцуху і випити декілька літрів півана))))) потім прийшло прозріння і я завантажив себе роботою, при тому не просто завантажив, а найбільше зробив акцент на фізичних вправах + ходив тільки пішки + їв здорову їжу, здебільшого фрукти-овочі..... режим роботи був від 14 до 24-ох годин часто спав по 2-3 години на добу і це дало свої плоди - за 2,5 місяця такої роботи над собою я вже важив 95кг, а потім з часом ще скинув до 89кг..... але час йшов - я знов забив на фізичні вправи, влаштувався на роботу де здебільшого цілий день знову ж таки потрібно сидіти за компом і ось вже і 100кг, а от вже і 106, і 110 було..... о5 25 - знову себе пересилив!!! - зараз працюю в середньому по 17 годин на добу і за 2 тижні такого режиму вже скинув 8кг, хоча тепер я абсолютно собі нівчому не відказую і тим більше не сиджу на здоровій їжі і да я пью, курю і гроблю свій організм - я знаю - да я такий
не похудання а знущання з організму)
реально
Sasha зараз поза форумом  
Старий 17.09.2014, 23:07 #2447191   #45
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

ідеальна вага = ріст - 100
якщо у вас менше - ви - дистрофік. Воно вам треба?
Філько зараз поза форумом  
Старий 18.09.2014, 07:22 #2447226   #46
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
ідеальна вага = ріст - 100
якщо у вас менше - ви - дистрофік. Воно вам треба?
Власноруч видумана формула?)))
Уявляю собі, точніше не уявляю))))
Манюня зараз поза форумом  
Старий 18.09.2014, 07:39 #2447230   #47
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
якщо у вас менше - ви - дистрофік. Воно вам треба?
Якщо маса корисна і у м_язах, то хоч 120, питань нема. Але якщо йде обвисле нещастя зо 120кг із животом у баскетбольний м_яч - то нічого нормального тут нема.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Кара Божа (23.12.2014), orest5 (28.10.2014)
Старий 18.09.2014, 08:35 #2447256   #48
Філько
 
Аватар для Філько
Smile Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Якщо маса корисна і у м_язах, то хоч 120, питань нема. Але якщо йде обвисле нещастя зо 120кг із животом у баскетбольний м_яч - то нічого нормального тут нема.
прийде старість - і все обвисне - хоч мязи хоч що інше. Всього має бути в міру - он на Арні гляньте - ужос же ))

Цитата Власноруч видумана формула?)))
Уявляю собі, точніше не уявляю))))
Я про неї ще в школі чув. Вона ще за совітів відома була, якщо іще не раніше. Це зара засилля надуманих дієт і реальних проблем із здоров"ям, повязаних із ними. Не худати тре - а вести більш-менш збалансований спосіб життя.

щодо формули - вот перша ссилка з нету - обретшим гугл да пребуде щастя http://www.medical-enc.ru/pohudenie/...ssa-tela.shtml
тут вона індексом Брока зоветься.
Філько зараз поза форумом  
Старий 18.09.2014, 08:55 #2447265   #49
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
прийде старість - і все обвисне - хоч мязи хоч що інше. Всього має бути в міру - он на Арні гляньте - ужос же ))



Я про неї ще в школі чув. Вона ще за совітів відома була, якщо іще не раніше. Це зара засилля надуманих дієт і реальних проблем із здоров"ям, повязаних із ними. Не худати тре - а вести більш-менш збалансований спосіб життя.

щодо формули - вот перша ссилка з нету - обретшим гугл да пребуде щастя http://www.medical-enc.ru/pohudenie/...ssa-tela.shtml
тут вона індексом Брока зоветься.
Та хай називається та формула, як хоче, але то неможливо, щоб я собі добавила +12 (згідно формули) і називала це збалансованим способом життя)))
Манюня зараз поза форумом  
Старий 18.09.2014, 09:32 #2447275   #50
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
прийде старість - і все обвисне - хоч мязи хоч що інше. Всього має бути в міру - он на Арні гляньте - ужос же ))
щось багато фігні морозиш підряд...

перша фігня про ідеальну вагу відносно росту )
є формули, але аж ніяк не "ріст - 100" (хто тебе вчив від метрів кілограми віднімати?), така формула працює хіба що для домогосподарок на пенсії, і то в часи совдепу.

друга фігня про "все обвисне, як прийде старість"
та озирнись, вийди на вулицю, глянь в зеркало в решті решт - у тих, хто так каже, все обвисає задовго до старості!

третя фігня про Арні - цей старикашка, якому під 70 уже, дивиться на тебе, як... ну, сам знаєш
 
Подякували 3:
Кара Божа (23.12.2014), kolibryks (06.10.2014), kookla (18.09.2014)
Старий 18.09.2014, 09:42 #2447283   #51
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата цей старикашка, якому під 70 уже, дивиться на тебе, як... ну, сам знаєш
відчувається впевнена рука лурко.. хм.. люба

Я до того веду - що комплекси і страхи - це робота для психологів а не для дієтологів. Якшо людина затуркана і боїться лишню горошинку з"їсти - "бо буду товста(ий) і ніхто мя любити не буде" - дієта тут вже безсила буде.

немає межі довершеності, чи не так?

Востаннє редагував Філько: 18.09.2014 о 09:48.
Філько зараз поза форумом  
Старий 18.09.2014, 13:30 #2447365   #52
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
щодо формули - вот перша ссилка з нету - обретшим гугл да пребуде щастя http://www.medical-enc.ru/pohudenie/...ssa-tela.shtml
тут вона індексом Брока зоветься.
По тій формулі дорослий чоловік при рості 180 має 71 кг важитись, це норма дрищавості шолє?
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Філько (18.09.2014)
Старий 18.09.2014, 15:02 #2447393   #53
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

у москалів є баян з цього приводу - там худющі панянки порівнюються із дошками, і висловлюється думка, шо хлопи на дошках і після смерті полежати встигнуть оригінал не памятаю - кому цікаво - гугл поможе
Філько зараз поза форумом  
Старий 18.09.2014, 15:27 #2447406   #54
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від ZhiganLimon Переглянути допис
абсолютно ніколи не переживав за зайву вагу - просто деколи розумів що треба міняти образ життя і лишні кіло пропадуть самі собою)))))
в мене вже давно "потрачений" нормальний обмін речовин, я можу спокійно за тиждень набрати 5кг і так само спокійно їх скинути - фізіологія організму така..... головна проблема тільки в тому щоб пересилити себе, перелізти той бар"єр між з одної сторони обжиранням в кабаках і сидіння за компом, а з другої - фізична праця та режим праці коли і особо ситно поїсти просто немає часу)))))
Три роки тому я важив трошки більше 120кг при рості 192см, так себе запустив після того як просидів за компом рік часу виходячи тільки із-за нього щоб захавати піцуху і випити декілька літрів півана))))) потім прийшло прозріння і я завантажив себе роботою, при тому не просто завантажив, а найбільше зробив акцент на фізичних вправах + ходив тільки пішки + їв здорову їжу, здебільшого фрукти-овочі..... режим роботи був від 14 до 24-ох годин часто спав по 2-3 години на добу і це дало свої плоди - за 2,5 місяця такої роботи над собою я вже важив 95кг, а потім з часом ще скинув до 89кг..... але час йшов - я знов забив на фізичні вправи, влаштувався на роботу де здебільшого цілий день знову ж таки потрібно сидіти за компом і ось вже і 100кг, а от вже і 106, і 110 було..... о5 25 - знову себе пересилив!!! - зараз працюю в середньому по 17 годин на добу і за 2 тижні такого режиму вже скинув 8кг, хоча тепер я абсолютно собі нівчому не відказую і тим більше не сиджу на здоровій їжі і да я пью, курю і гроблю свій організм - я знаю - да я такий
в спортзал ходив коли з 120 до 89 поухдав чи просто вкалував фізично десь ?
Distemper зараз поза форумом  
Старий 20.12.2014, 11:42 #2487961   #55
Vladimos
Учасник
 
Аватар для Vladimos
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Как-как? Да просто меньше жрать А вообще, если "типа" нет времени на спорт и тяжело воздержаться от еды, то хотя бы пейте какие-то витамины для похудения, типа http://dska.com.ua/ru/katalog/vitaminy/
Vladimos зараз поза форумом  
Старий 23.12.2014, 15:56 #2489321   #56
julia555
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Вітаміни для схуднення це як? Я щоб схуднути зарядку роблю коден день 20-30хв, не їм після 19,00, гуляю на свіжому повітрі, добре висипаюсь, ще обруч кручу для гарної талії, спочатку був звичайний металевий, а зараз масажний купила хула-хуп , мені сподобався, ефект кращий ніж з металевим.
julia555 зараз поза форумом  
Старий 24.12.2014, 16:07 #2489748   #57
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата
Допис від julia555 Переглянути допис
Вітаміни для схуднення це як?
Це замість булок і шоколадок
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 24.12.2014, 16:20 #2489753   #58
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

-20 за 12 місяців
без залу, карнітіну, блек відов і всяких гідроксікатів
нормальний сон + здорове харчування + більш менш здоровий спосіб життя
zaharys зараз поза форумом  
Старий 30.12.2014, 11:33 #2491969   #59
baryshnya
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

До нового року вирішила схуднути. Сіла у жовтні на монодієту. Втратила 7 кг за три тижні. А потім помітила, що збився менструальний цикл. Вже 2 місяці не могу ничого з цим поробити. Порадьте, які є природні способи поновлення циклу? А для тих, хто себе виснажує різким скидуванням ваги, скажу щоб не псували собі життя. Краще ходіть на танці або в зали.
baryshnya зараз поза форумом  
Старий 12.03.2015, 21:13 #2520635   #60
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Спеціально для тих, кого цікавить, що би то таке з'їсти, аби схуднути. Розпочав вести блог про власне схуднення - http://nosorig.livejournal.com/ . Поки що порада номер один - на початку схуднення здати кров - Дуже корисна процедура, особливо для чоловіків - запускає регенерацію організму т зливає зайве залізо, яке і є однією з основних причин хвороб серця і, як наслідок, меншої тривалості життя чоловіків від жінок. В останніх щомісячний процес позбування заліза закладений природою, а от нам це потрібно робити за допомогою лікарів. Процедуру здавання крові рекомендують проходити хоча б 2 рази на рік. Та й для схуднення корисно - організму доведеться використати значну кількість енергії для виробництва втраченої крові. Як наслідок, за три дні, в мене пішло мінус 2 кг. А для тих, хто вирішив схуднути, дуже важливий результат на першій стадії, щоб підтримати і збільшити мотивацію.
Носоріг зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:12.