Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Батьки і діти

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2011, 15:21 #1833102   #61
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ой,той хто розводить бардак то нормальні,а ті хто котів тримає вже схиблені... а я,шо того всього терпіти неможу то просто мудак кончений...
1. Ніхто не каже, що люди, які тримають котів схиблені (сама маю кота, але в хаті не смердить, бо туалет котячий на балконі; нема шерсті, бо для цього тварин вичесують; у хаті "ненамічено", бо кішка стерилізована; у хаті нічо не подерто, бо для цього тваринам обстригають кігті). Йдеться про людей, які мають у хаті багато тварин, бо тоді їх контролювати тяжко. При чому у більшості випадків такі люди є самотніми і дозволяють своїм улюбленцям усе.
2. Перепрошую, але Вас ніхто не обзивав, отже, Ви брешете
3. Йдеться проте, що якщо людина поведена на чистоті і порядку(справді поведена), то це вже приклади шизофренії і треба звертатися до фахівців.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (21.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2011, 21:35 #1833350   #62
blueNails
Ілюзія
 
Аватар для blueNails
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата
Допис від Moe Misto Переглянути допис
Одним словом сталася в мене така ситуація,хочу я одружуватися ,начебто все нормально якби тільки не її сім'я, в неї мама була 2 рази розведена, і зараз зустрічається з одруженим мужиком, який має сім'ю та дітей, її пофік на то що вона розбиває сім'ю, взагалі людина вона така що немає чого вчепитися, вона думає лише про себе на своїх дітей її практично пофік, вона собі скоріше купить шмотки щоб вдягнутися чим своїм дітям, кароч людина ппц яка....і мене мучить чи настане моя наречена такою як її мати, чи не буде вона блядувати як робить зараз і як робила в своїх 2 попередній шлюбах...як не як існує приказка "яблуко від яблуні далеко не падає"
чесно кажучи мене почало це мучити тоді коли я її злапав на гарячому як вона в інтернеті з одним своїм старим другом фліртувала, після того як я її це запитав вона сказала що нізким не переписувалась, після того як я навів її факти вона визнала, але історію переписки вона видалила і знати про що вони там ще спілкувались стало не можливо...
Ну і після цього мене почали брати сумніви а чи не стане вона такоюж?????
ІМХО ( не знаю, можливо вже таке казали, але вставлю і своїх "5коп" )))

Ну дивись,

По-перше,
шлюб - це серйозно. І ти повинен сам це розуміти. І розуміти з "ким" ти збираєшся провести подальше своє життя.
...Якщо ти в ній не впевнений - варто вже задуматись. А ще краще просто почекай трошки і придивишся уважніше.

По-друге,
щодо "яблуко від яблуні далеко не падає"
тут може бути 2 варіанти:
1) або народна приказка виправдає свою "народність"
або
2) вона надивившись на це все, буде розуміти, що Так не варто жити/чинити. І буде навіть йти від зворотнього.
Ти сам хіба не обговорював, (ну хоча би якось "здалеку") про це Все, про шлюб і поведінку обох в ньому, особливо про її сім"ю та Її ставлення до поведінки її матері (вона вважає це нормальним/звичним?), чи свою думку/погляд можливо пробував висказати, і відповідно яка в неї була реакція. Хіба ти не бачиш ЯК вона себе веде загалом? ...Чи частенько помічав таке фліртування?


В будь-якому випадку, для створення щасливої сім"ї Ти повинен зрозуміти чи поділяє вона твої погляди на це все, та й на БАГАТО інших аспектів життя (як сімейного, так і суспільного. та ін важливих питаннь).
Удачі, Тобі, в створенні нової сім"ї!

Востаннє редагував blueNails: 20.12.2011 о 21:41.
blueNails зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2011, 23:36 #1834145   #63
cheesy
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата
Допис від Moe Misto Переглянути допис
та немає до її мами ніяких упрьоків, одне що тривожить щоб вона такою не стала як її мама. Ясне діло що в кожного є своє життя і він його проживе так як він цього захоче, тільки в мене інші погляди на шлюб чим в її мами...
Що до її життя ти тут помилилася, про її життя я знаю більше чим треба, а тим більше з її розказів....
а щодо ярликів як ти написала , я нічого не вішаю просто запитою у вас " Чи може вона така стати як її мама?"

Я по правді не-маю скарг на даний час на свою дівчину...але всі ми міняємося з часом тому не хочу щоб вона стала такою як її мати.

Якби тільки не близькі люди мені не казали що вона може змінитися, що " грушка яблуко не родить " і так далі....
Ясне діло що я їм доказую протилежне, тай сам не хочу в це вірити
але самі знаєте як то перед сном лізуть дурні думки в голову...
Ну вот і це мене спонукало створити тут тему...

( хоча по правді скажу я радий бо в кожен з вас по правді лишив хорошу пораду )
ти її не любиш.

і це тільки підтримає твої висновки у її недалекості від її матері, якщо вона це зрозуміє і розведеться з тобою. і ти будеш називати її бляддю також.

як варіант.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (22.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 00:23 #1834161   #64
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
от в моєї знайомої! дома три кота,ваняє страшно,обримгатися можна в прямому смислі слова. на кухні таке враження шо не дві жінки в хаті,а стая студентів. плитка на стіні в жирних засохлих плямах. на плитці для готування плями від якоїсь збігшоїся чи кипівшої\ фігні. носки прилипають до немитої підлоги + налипає ше один носок з котячої шерсті. на диванах понастелдювані коцики шоб не було видно як розпаясилася коти і пообсикали ті дивани. речі всі без винятку валяються де попало,всі крісла позавантажувані сходженим одягом. ну скрізь куди не ткнись,срач фі бардак + сморід невиносимий.
Там шо,якийсь притон?

Взагалі то дівчат,в яких отакий бардак в хаті,або навіть трохи менший,можна легко вичислити після 10 хвилин спілкування.Намальовані нігті і шуба за 100500 баксів до уваги не береться.
Якшо бардак в їхній квартирі,то такий самий бардак в їх голові,перевірено.І не треба йти до них додому шоб в цьому переконатися.

ПС.Залишений на ніч непомитий баняк чи пательню не враховуєм.Та і проблема немитої посуди то взагалі не варте обговорення,купляється посудомийка і питання вирішено.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 07:00 #1834201   #65
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
то такий самий бардак в їх голові,перевірено.І не треба йти до них додому шоб в цьому переконатися.
Не тільки в голові,а ще й зачасту і НА голові та зовнішньому вигляді. Хоча бувають такі унікалки що на люди вона виходить з голочки одягненою,а в хаті срач,що нема як переступити.
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ПС.Залишений на ніч непомитий баняк чи пательню не враховуєм.Та і проблема немитої посуди то взагалі не варте обговорення,купляється посудомийка і питання вирішено.
Нормальна господиня ніколи не залишить непомитою посуду...ну хіба раз в пів року при якихось форс-мажорних обставинах. Нажерлася-вимий,а не лишай як свиня на столі чи в мийці.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Pet (22.12.2011), Джалка (22.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 07:28 #1834206   #66
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Нормальна господиня ніколи не залишить непомитою посуду...ну хіба раз в пів року при якихось форс-мажорних обставинах. Нажерлася-вимий,а не лишай як свиня на столі чи в мийці.
то про мене . я мию коли захочеться . може і 2 дні стояти в мийці. і мені ні капельки не стидно. її ніхто не бачить , а мені очі не мозолить . а от з брудним волоссям ( наприклад) на люди ніколи не вийду . дуже часто бачу дівок ( та і чоловіків ) з засмальцованою головою і знаєте шо ? до дупи що в них тарілки миються зразу ж після прийому їжі .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 4:
cheesy (22.12.2011), Demetra (22.12.2011), Пантера (22.12.2011), Jane Doe (22.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 07:56 #1834212   #67
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
то про мене . я мию коли захочеться . може і 2 дні стояти в мийці. і мені ні капельки не стидно. її ніхто не бачить , а мені очі не мозолить . а от з брудним волоссям ( наприклад) на люди ніколи не вийду . дуже часто бачу дівок ( та і чоловіків ) з засмальцованою головою і знаєте шо ? до дупи що в них тарілки миються зразу ж після прийому їжі .
Я таке можу зробити(про тарілки) коли пісєц спішу. Тобто таке може бути раз в пів року,коли час не розрахувала. Опше сввинарники ненавижу. Максимум на що здатна,це коли нікого вдома нема,прийшла з роботи,і срочно шось хочу до компа,то по дорозі роздягаюся і кидаю на крісла/дивани. Але коли вже подивилася те,що хотіла-через пів години розкидані лахи чарівним помахом руки опиняються в шафах.
На рахунок волосся то да,згодна теж. Маю одну таку знайому. Це пісд*ц.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Джалка (22.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 08:25 #1834225   #68
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ПС.Залишений на ніч непомитий баняк чи пательню не враховуєм.Та і проблема немитої посуди то взагалі не варте обговорення,купляється посудомийка і питання вирішено.
воно трохи так ы трохи нэ.
якшо людина лиша немиту посуду на ніч десь колись,бо так склались обставини,то нічо страшного.
але якшо це повторюється 4 рази на тиждень ібо впадло,то як правило в таких жінок і бардак у всьому іншому!
це і косметика по всій хаті і вазонки пожовклі,неростуть і носки до підлоги липнуть,ну на крайняк просто толстий толстий слой пилі і ше багато чого іншого. такого небуває,шоб в дівчини всьо було чікі,а просто посуду нелюбить мити))))
зрештою,люди є всякі і я впевнений,шо вирішення цього питання просте,це шукати хлопця,який звик так само жити і буде помагати їй створювати ту затишну атмосферу в хаті,лишати носки де попало,курити в ліжку і заведе в квартирі 3 пітбулів,шоб дітям веснліше було)))) які канєшно не ваняють,нічо не гризуть і взагалі носять тапочки як треба)))) ну,не діти,пітбулі))))

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Нормальна господиня ніколи не залишить непомитою посуду...ну хіба раз в пів року при якихось форс-мажорних обставинах. Нажерлася-вимий,а не лишай як свиня на столі чи в мийці.
ну,от хоть одна панімающа женщіна. ато зібрався клюб немитих і фукають. шей пропонують мені то робити замість жінки))))))
нє,помити посуду після себе,чи навіть помогти після великого готування,не без того. але ви мені вибачте,брати собі таке за обовязок..... фіг вам!



Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
то про мене . я мию коли захочеться . може і 2 дні стояти в мийці. і мені ні капельки не стидно. її ніхто не бачить , а мені очі не мозолить . а от з брудним волоссям ( наприклад) на люди ніколи не вийду . дуже часто бачу дівок ( та і чоловіків ) з засмальцованою головою і знаєте шо ? до дупи що в них тарілки миються зразу ж після прийому їжі .
тут напевно більшість нерозуміє теми,або не зовсім.
суть не в баняках,чи волоссі,чи трусах,носках.....
суть в тому,шо кожен з нас шось таке має і як правило він того навчився в своїх батьків. хоть нам здається шо ми всьо самі да самі. але на підсвідомому рівні ми ставимся до речей так як вони нам давали приклад. ці речі можуть бути різні,але ставлення те саме.
лінь,пофігізм,егоїзм і т.д

тому думаю героїня нашого шоу врятлі мала з кого взяти добрий приклад. тим більше шей прокололась....
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 09:14 #1834260   #69
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
воно трохи так ы трохи нэ.
якшо людина лиша немиту посуду на ніч десь колись,бо так склались обставини,то нічо страшного.
але якшо це повторюється 4 рази на тиждень ібо впадло,то як правило в таких жінок і бардак у всьому іншому!
це і косметика по всій хаті і вазонки пожовклі,неростуть і носки до підлоги липнуть,ну на крайняк просто толстий толстий слой пилі і ше багато чого іншого. такого небуває,шоб в дівчини всьо було чікі,а просто посуду нелюбить мити))))
зрештою,люди є всякі і я впевнений,шо вирішення цього питання просте,це шукати хлопця,який звик так само жити і буде помагати їй створювати ту затишну атмосферу в хаті,лишати носки де попало,курити в ліжку і заведе в квартирі 3 пітбулів,шоб дітям веснліше було)))) які канєшно не ваняють,нічо не гризуть і взагалі носять тапочки як треба)))) ну,не діти,пітбулі))))


ну,от хоть одна панімающа женщіна. ато зібрався клюб немитих і фукають. шей пропонують мені то робити замість жінки))))))
нє,помити посуду після себе,чи навіть помогти після великого готування,не без того. але ви мені вибачте,брати собі таке за обовязок..... фіг вам!





тут напевно більшість нерозуміє теми,або не зовсім.
суть не в баняках,чи волоссі,чи трусах,носках.....
суть в тому,шо кожен з нас шось таке має і як правило він того навчився в своїх батьків. хоть нам здається шо ми всьо самі да самі. але на підсвідомому рівні ми ставимся до речей так як вони нам давали приклад. ці речі можуть бути різні,але ставлення те саме.
лінь,пофігізм,егоїзм і т.д

тому думаю героїня нашого шоу врятлі мала з кого взяти добрий приклад. тим більше шей прокололась....
Читаю Ваш допис і фігєю. Згадуючи, як Ви завжди розпинаєтесь на тему релігію, представляєте з себе взірцевого християнина... Так, дійсно. Тут у кожному слові терпіння, любов і повага до ближнього Особливо ось тут: "зібрався клюб немитих". Ви хоть одного з протилежною думкою форумчанина знаєте, що робите такі висновки? А це - "тому думаю героїня нашого шоу врятлі мала з кого взяти добрий приклад. тим більше шей прокололась...", мабуть, підходить до слів: " не суди і не судимий будеш".
"ну,от хоть одна панімающа женщіна. ато зібрався клюб немитих і фукають. шей пропонують мені то робити замість жінки))))))
нє,помити посуду після себе,чи навіть помогти після великого готування,не без того. але ви мені вибачте,брати собі таке за обовязок..... фіг вам!
" - Ви з такою відразує говорите про миття посуду... А жінка, що другий сорт? Це для неї ОК, а для Вас сором?
Пе.Се. Бавтеся в допропорядного віруючого, це у Вас краще виходить.
Пе.Се. Щаслива кожна дівчина, яка не стала Ващою дружиною Амінь

Востаннє редагував Jane Doe: 22.12.2011 о 09:55.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 09:33 #1834289   #70
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Особливо ось тут: "зібрався клюб немитих"
я ж тут імен не називаю нічиїх. ви себе приписуєте в цей клуб? якшо так,то виходить я кажу правду. а якшо ні,то це вас і не стосується і нема чого ображатися.
а от ви собі дозволяєте вже вкотре переходити на особистості.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
А це - "тому думаю героїня нашого шоу врятлі мала з кого взяти добрий приклад. тим більше шей прокололась...", мабуть, підходить до слів: " не суди і не судимий будеш".
людина сама виставила свою половинку на осуд? ви чекали,що ми тут будем про космос спілкуватися?
шось нерозумію вашої зацікавленості моєю персоною і моїми дописами.
покишо я бачу лише одне пояснення,мої слова вас дратують,бо ви бачите в них себе. якшо людина немає нічо спільного з тим шо пишуть,хіба що на неї тупо женуть,то як правило усміхається і проходить далі. ви ж чомусь вирішили мені вказати на всі мої антихристиянскі дописи в цій темі.... з чого б це?




Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Ви з такою відразує говорите про миття посуду... А жінка, що другий сорт? Це для неї ОК, а для Вас сором?
нє,це я до того. шо сплутавши хто шо в тому світі має робити. чоловіки почали малювати собі губи і влаштовувати гей паради. а жінки лізуть в політику,а потім плачуть шо їх дискримінують.
я ж пояснюю,якшо дуже треба,тобто невстигає,або хвора,або кудась похала,а бо якісь інші варіанти,я без проблем мию посуду,підлогу і всі остальні речі,які того потребують. можу позамітати,попилососити і поскладати все по своїх місцях. але нащастя,це не мої обовязки. цими речами повинна і займається жінка.
а фіміністичні погляди нікого з чоловіків не цікавлять. хіба що такого чоловіка в свій час одна добра мама заставляля замість себе мити посуду,прибирати і всю інші роботу свою,перекладала на нього і чоловяга звик.

у кожного свої завдання в цьому світі. одного разу шось було найшло на мою. зранку встав,дав ключі від машини,сказав куда і зачим має зїздиди,з ким поговорити і шо привезти додому. а я зварю супчик і попідкидаю дома. свою помилку зрозуміла зразу і такі питання покишо більше не піднімалися. кожен робить те,що має робити. а не те,що йому хочеться!
я от хочу лежати на пляжі і ніфіга не робити і даю гарантію,якби почав думати суто про себе самого,то втілив бми цей план за 2-3 роки без проблем. але маю жінку,планую дітей,сбатьки вже не молоді т.д речі .... тому покишо роблю те,що маю робити!


Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Пе.Се. Щаслива кожна дівчина, яка стала Ващою дружиною Амінь
звичайно що так. ви б їй позаздрили точно!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 10:08 #1834311   #71
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
я ж тут імен не називаю нічиїх. ви себе приписуєте в цей клуб? якшо так,то виходить я кажу правду. а якшо ні,то це вас і не стосується і нема чого ображатися.
А Ви ще й імена знаєте?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
а от ви собі дозволяєте вже вкотре переходити на особистості.
Де Ви таке побачили у моїх дописах?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
нє,це я до того. шо сплутавши хто шо в тому світі має робити. чоловіки почали малювати собі губи і влаштовувати гей паради. а жінки лізуть в політику,а потім плачуть шо їх дискримінують.
я ж пояснюю,якшо дуже треба,тобто невстигає,або хвора,або кудась похала,а бо якісь інші варіанти,я без проблем мию посуду,підлогу і всі остальні речі,які того потребують. можу позамітати,попилососити і поскладати все по своїх місцях. але нащастя,це не мої обовязки. цими речами повинна і займається жінка.
а фіміністичні погляди нікого з чоловіків не цікавлять. хіба що такого чоловіка в свій час одна добра мама заставляля замість себе мити посуду,прибирати і всю інші роботу свою,перекладала на нього і чоловяга звик.

у кожного свої завдання в цьому світі. одного разу шось було найшло на мою. зранку встав,дав ключі від машини,сказав куда і зачим має зїздиди,з ким поговорити і шо привезти додому. а я зварю супчик і попідкидаю дома. свою помилку зрозуміла зразу і такі питання покишо більше не піднімалися. кожен робить те,що має робити. а не те,що йому хочеться!
я от хочу лежати на пляжі і ніфіга не робити і даю гарантію,якби почав думати суто про себе самого,то втілив бми цей план за 2-3 роки без проблем. але маю жінку,планую дітей,сбатьки вже не молоді т.д речі .... тому покишо роблю те,що маю робити!




звичайно що так. ви б їй позаздрили точно!
Мушу, маю, повинен, зобов"язаний... Мені чомусь завжди здавалося, що міцна сім"я базується на взаєморозумінні і повазі, а не на обов"язках. Ніхто нічого нікому невинен. В моїй сім"ї таких слів не вживають.

Востаннє редагував Jane Doe: 22.12.2011 о 10:08. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2011, 13:43 #1834455   #72
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
А Ви ще й імена знаєте?
включаєш дурачка?



Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Де Ви таке побачили у моїх дописах?
точно,включила....



Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Мушу, маю, повинен, зобов"язаний... Мені чомусь завжди здавалося, що міцна сім"я базується на взаєморозумінні і повазі, а не на обов"язках. Ніхто нічого нікому невинен. В моїй сім"ї таких слів не вживають.
я тебе вітаю! в тебе ідеальна сімя!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2012, 13:26 #1843625   #73
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Батьки і діти

Нехай це буде тут. Інтернет сприяє зраді, тому відключайтесь

У третині британських розлучень звинуватили Facebook
У третині всіх прохань про розлучення, поданих у Великобританії в 2011 році, в якості однієї з причин розірвання шлюбу згадуються дії чоловіка в мережі Facebook. Про це повідомляє PCR з посиланням на сайт Divorce-Online.co.uk, що спеціалізується на допомозі під час розлучення. Усього в ході дослідження було оброблено п'ять тисяч заяв про розлучення.

Divorce-Online вдалося з'ясувати основні причини, через які Facebook руйнує британські шлюби. Найчастіше розлучаються скаржилися на те, що їхні чоловіки писали "неналежні повідомлення" особам протилежної статі (тобто фліртували в мережі). Крім цього британцям часто доводилося дізнаватися про негідну поведінку своєї "половини" від віртуальних друзів.

Подібне дослідження вже проводилося два роки тому, але тоді Facebook згадувався лише у кожному п'ятому проханні про розірвання шлюбу.

Що примітно, інша популярна соціальна мережа, Twitter, практично не винна в розлученнях мешканців Великобританії. Через неї в 2011 році розлучилися лише 0,4 відсотка пар.

Facebook є найпопулярнішою соціальною мережею в світі. Число її активних користувачів складає близько 800 мільйонів чоловік.
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2012, 14:27 #1843644   #74
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Батьки і діти

Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
Крім цього британцям часто доводилося дізнаватися про негідну поведінку своєї "половини" від віртуальних друзів.
це стукачі, а не друзі.
і не фейсбук тут винен, а система, де всі на всіх стукають.
от тому дружина по інтернетях не ходить
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:15.