Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Безглузді ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.02.2012, 16:06 #1875873   #61
KiborG
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

а я так раз тещу за жопу ущипнув....
Є у мене дурна привичка жінку за попу лапати чи легенько ущипнути. Так от приходжу з роботи в коридорі трохи темнувато було а на кухні дивлюсь жінка підлогу миє. Я тихенько підійшов і як за попу ущипну а вона як закричить. І тут дивлюсь на крик з кімнати жінка виходить...
Як виявилось в гості теща приїхала. Рішила трохи жінці помогти і одяглась в її халат.
Так незручно було що капец.

Ще згадав одну ситуацію.
Було це в студентські роки, я ще тількино зустрічався із жінкою. Залишився якось я в неї наніч. А жила вона в общазі зі своєю двоюродною сестрою. Сестри не було поїхала до дому.
Одним словом ми одні, хата вільна.
Суботній ранок після бурхливої ночі, я голий лежу на ліжку, кохана щойно злізла з мене після ранкового сексу, теж гола, кругом розкинутий одяг, труси, носки. Біля ліжка на землі бутилка з під шампаньского а токож упаковки від використаних презервативів і самі презервативи. Коротше повний бардак який ми зробили в пориві стасті.
І в цей момент відмикаються двері і заходить сеста, все б було нічого якби вона не прийшла із своєю мамою. Я ледве всиг своє достоїнство одіялом прикрити.
Як вияснилось потім вони були проїздом і мама захотіла подивитися де і як її чадо живе.

Востаннє редагував KiborG: 18.02.2012 о 16:08. Причина: Пізніше додано
KiborG зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (19.02.2012), lapochka dochka (19.02.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 16:20 #1875893   #62
Darkwood
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Да...... З тещами часто получаються безглузді ситуації.
Був в мене період коли після весілля ми з дружиною жили у її батьків.
Одного недільного ранку ми трохи раніше проснулись ну і захотілось нам так що страх.
Ну процес в розгарі ще трохи і ми майже на фініші, дружина вилізла на мене з верху і скаче. Ось-ось буде фініш, і в цей момент в кімнату ввалюється теща. Їй щось конче тре було в дружини а ми як на зло не замкнулись.
о така безглузда ситуація.

Востаннє редагував Darkwood: 19.02.2012 о 08:07.
Darkwood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2012, 10:15 #1876316   #63
Sacred
 
Аватар для Sacred
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата
Допис від Darkwood Переглянути допис
... Ось-ось буде фініш, і в цей момент в кімнату ввалюється теща. Їй щось конче тре було в дружини а ми як на зло не замкнулись.
о така безглузда ситуація.
А нєх ввалюватися без стука, в мене в тестя була така дурнувата звичка аж поки я йому доходчиво не пояснив щр такого робити ніззя
Sacred зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2012, 15:45 #1876557   #64
Darkwood
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від Sacred Переглянути допис
А нєх ввалюватися без стука, в мене в тестя була така дурнувата звичка аж поки я йому доходчиво не пояснив щр такого робити ніззя
та воно то так. дружина потім провела виховну годину.
Але на щастя ми вже зїхали від них і живем окремо.
Darkwood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:54.