Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.11.2016, 18:22 #2664932   #141
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Брешеш, ой брешеш. Вам аби насрати комусь в душу.
Ярко, не судіть по собі
Чи Ви робите так, як Вас навчив духовний натхненник і вчитель?
Ваша роль в релігійних темах яка?
Що Ви носите в собі і вивергаєте тут напоказ?
Може задумаєтеся і спинитеся, якщо маєте силу для цього?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Якщо ви вважаєте, що ваша думка нікому не цікава, то який смисл було взагалі тут переписуватись?
Я задаю запитання, запрошую до роздумів.
Втім, Ваша реакція мені зрозуміла, бо тема зачепила речі, які Вами поки-що не розгадані і відповідей на які Ви боїтеся.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Ну от,ти людям нічим не цікавий,але хочеш,щоб перед тобою розпинались і шось тобі розказували,доводили.
Ага, примушую і Вас і Ярка тут відмічатися так, наче вам обом тут чимось помазано чи посипано.
Не хочете - не пишіть, невже так важко це зрозуміти? Чи вам "аби пофлудити"?

Востаннє редагував Новак: 21.11.2016 о 18:24. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
yarko2 (22.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 18:42 #2664939   #142
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Не хочете - не пишіть, невже так важко це зрозуміти? Чи вам "аби пофлудити"?
Ти вже й сам забув навіщо тему створив і що сказати хотів.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 21:11 #2664976   #143
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

скоро ще один великий язичний празник !!!!
Осталось 40 днів!
Новий рік!
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 21:17 #2664978   #144
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Cаймоне, як на мене, то хто хотів висловитися в цій темі, той вже висловився, в міру своїх можливостей.
Але бачу ще й те, що форум добряче заглох останнім часом (міграція в соцмережі?), тому і активних дописувачів значно поменшало. Он зараз, 10 година вечора, час пік, а на форумі всього 42 учасника. А скільки в цей час було пару років тому? Певно разів в 10 більше.
І ще зауважив момент: є частина учасників зі свіжою реєстрацією, які набивають повідомлення швидкими темпами (в т.ч. і в релігійних темах, пишучи там усе, що їм вдасться придумати), а потім біжать в політичні теми і починають розказувати про те як все погано. Таких і форумчанами не назовеш, добре що частину з них через деякий час банять.
Отака ситуація, на жаль.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 23:26 #2664991   #145
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Осталось 40 днів!
Якось моторошно звучить
Цитата Але бачу ще й те, що форум добряче заглох
Читаю це стопіцотий раз.



Цитата Он зараз, 10 година вечора, час пік, а на форумі всього 42 учасника. А скільки в цей час було пару років тому? Певно разів в 10 більше.
Так само було. Одні ідуть, інші приходять.
Цитата І ще зауважив момент: є частина учасників зі свіжою реєстрацією, які набивають повідомлення швидкими темпами (в т.ч. і в релігійних темах, пишучи там усе, що їм вдасться придумати), а потім біжать в політичні теми і починають розказувати про те як все погано. Таких і форумчанами не назовеш, добре що частину з них через деякий час банять.
Такі да, банити це завжди добре.
Цитата Отака ситуація, на жаль.
Ситуація така, що люди втомилися кидати горох об стіну. А я ні. Але ти зі мною вести дискусію не хочеш, нажаль
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 00:17 #2664996   #146
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

А поважний пан Новак в курсі, що Різдво - це римське свято Сатурналій? І взагалі звичай святкувати день народження церква спочатку вважала язичницьким? То що, відмінимо Різдво?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 07:57 #2665004   #147
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але бачу ще й те, що форум добряче заглох останнім часом
Подякуємо за це користувачам а-ля Новак. Порядним користувачам надоїдає довбати залізобетонну скелю і вони шукають щось м'ягкіше.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
скоро ще один великий язичний празник !!!!
Осталось 40 днів!
Новий рік!
Хзхз. Для хліборобських культур новий рік починався в березні, коли природа оживала після зимового відпочинку. Це вже в останні 4-5 століть пішла мода святкувати 1 січня. Підтвердження - римські назви місяців. October, November, December - відповідно восьмий, дев'ятий, десятий. А першим логічно, що був березень.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
А поважний пан Новак в курсі, що Різдво - це римське свято Сатурналій?
Не лише римське. Збільшення тривалості світлового дня відзначається по всьому світу, лише назви різні.

Востаннє редагував yarko2: 22.11.2016 о 11:06. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 20:21 #2665122   #148
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так само було. Одні ідуть, інші приходять.
42 учасники на форумі о 22 годині - це норма? (зараз їх 3
Не пару сотень, як було декілька років назад, а біля 40, нема різниці?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ситуація така, що люди втомилися кидати горох об стіну. А я ні. Але ти зі мною вести дискусію не хочеш, нажаль
Дискусія передбачає обмін аргументами і обговорення їх.

От якби розмова не скочувалася до образ і емоцій (у випадку із Ярком, який єдиний з усіх(!) спробував пояснити чому він святкує День мертвих і навіть як він це робить, а йшла таким шляхом:
- отож, я ношу їжу до могил своїх предків і палю там свічки на День мертвих. Для чого я це роблю?
- чи вірю я в те, що померлі можуть скуштувати ту їжу/питво, як вірили дехто із язичників в давні часи і тому робили це?
- чи вірю я в те, що душі (духи?) предків прилітають до своїх могил в цей час і очікую спілкування з ними?
- якщо не вірю у вищезазначене і роблю просто "для годиться", або "за компанію", то чому я наслідую цей звичай?
Ну і т.д. Ланцюжок міркувань може піти в ту чи іншк сторону. Але ж треба його розвивати, а не стояти на місці чи обурюватися (як це дехто робить).

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
пан Новак в курсі, що Різдво - це римське свято Сатурналій? І взагалі звичай святкувати день народження церква спочатку вважала язичницьким? То що, відмінимо Різдво?
В курсі. З Біблії чітко ясно, що Ісус народився не 1 січня.

Востаннє редагував Новак: 22.11.2016 о 20:23. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 20:29 #2665125   #149
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата - отож, я ношу їжу до могил своїх предків і палю там свічки на День мертвих. Для чого я це роблю?
тобі на це відповіли, але ти далі почав чому чому чому
Цитата - чи вірю я в те, що померлі можуть скуштувати ту їжу/питво, як вірили дехто із язичників в давні часи і тому робили це?
і на це була дана відповідь
Цитата - чи вірю я в те, що душі (духи?) предків прилітають до своїх могил в цей час і очікую спілкування з ними?
Ну якщо хтось напише що вірить то ти зразу почнеш плюватись "ЯЗИЧНИКККК!!!!" і "звідки ти це взяв!!! ".
Цитата - якщо не вірю у вищезазначене і роблю просто "для годиться", або "за компанію", то чому я наслідую цей звичай?
тут ти сам відповів на запитання
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 20:34 #2665127   #150
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
і на це була дана відповідь
від Вас? Не бачив такого.
Я ж кажу: тільки один Ярко спробував аргументувати, але спинився. Більш нікого не було хоча б на його рівні.
Таке враження, що роблять так само, як в часи СССР ходили на демонстрації і кричали "слава КПРС!"
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 22:00 #2665138   #151
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата 42 учасники на форумі о 22 годині - це норма? (зараз їх 3
Не пару сотень, як було декілька років назад, а біля 40, нема різниці?
Яка тобі різниця скільки людей в якій годині на форумі? Це цікавить тільки рекламодавців. Ти рекламодавець?
Цитата Дискусія передбачає обмін аргументами і обговорення їх.
Погоджуюсь.
Цитата спробував пояснити чому він святкує День мертвих
Такого свята в Україні неіснує, скільки б ти не переконував у зворотньому. І той факт що ти його собі придумав, базуючись на відео із розважального шоу, відзнятого на іншому кінці світу, всерівно не робить це свято реальністю в Україні.
Тому давай все ж обмін аргументами.
Цитата З Біблії чітко ясно, що Ісус народився не 1 січня.
В Біблії не сказано коли народився Ісус. Тому одні собі вирішили що він народився 25 грудня, інші - 7 січня, а ще інші вирішили що святкування цього дня неприпустиме, і святкувати можна виключно день смерті Ісуса.
Тому що людям властива різноманітність, такими їх створив Бог.

Отож, повертаючись до теми. В тебе рве пукан від того, що поминальний день в Україні співпадає із Dia de Muertos. Ну що ж, в тебе досить дивна девіація, але всяке буває. Кожен сходить з розуму по своєму.

Тепер по суті: що конкретно тебе бентежить? Спомин своїх предків? Прибирання могил? Традиційні ритуали?
Нагадаю, дискусія передбачає аргументи.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 08:43 #2665161   #152
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
спробував пояснити чому він святкує День мертвих
Не спробував, а таки пояснив. Не моя проблема, що у вас зір криває на обидва.
І не день мертвих, а день пам'яті померлих.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 09:31 #2665170   #153
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Не спробував, а таки пояснив. Не моя проблема, що у вас зір криває на обидва.
Ярко, таки спробували, але не пояснили, не захотіли вникнути в суть ритуалу, який відбуваєте. Причин Вашого небажання не бачу, але, впевнений, вони є, інакше б чого мовчати?
Якщо можете (бажаєте) продовжувати, то ось наступні запитання для роздуімів:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
- отож, я ношу їжу до могил своїх предків і палю там свічки на День мертвих. Для чого я це роблю?
- чи вірю я в те, що померлі можуть скуштувати ту їжу/питво, як вірили дехто із язичників в давні часи і тому робили це?
- чи вірю я в те, що душі (духи?) предків прилітають до своїх могил в цей час і очікую спілкування з ними?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 09:42 #2665172   #154
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Царьов. Ти знову за своє? Інші зрозуміли пояснення, а ти ні. Тест на рівень інтелекту давно проходив?
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 11:15 #2665189   #155
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

пан Новак, люди роблять це і багато іншого заради спасіння, іжа це не їжа, це матерія високого порядку, витвір, всі речі це багатозначні символи, які для чогось слугують, якщо є страсть то тут якась омана сприйняття.
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 13:11 #2665207   #156
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
пан Новак, люди роблять це і багато іншого заради спасіння, іжа це не їжа, це матерія високого порядку, витвір
Їжа - це не їжа?
А можна детальніше про "матерії високого порядку"?


Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
всі речі це багатозначні символи, які для чогось слугують
для чого? Є хоч якісь пояснення?


Цитата
Допис від perebendya Переглянути допис
якщо є страсть то тут якась омана сприйняття.
Тут взагалі неясно про що мова.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Царьов. Ти знову за своє? Інші зрозуміли пояснення, а ти ні. Тест на рівень інтелекту давно проходив?
Ярко, ну нащо Ви так себе принижуєте?
Якщо у Вас нема відповідей, нема аргументів, то можна просто промовчати - це варіант досить непоганий. Для чого нападати на опонента і намагатися принизити? Це ж дикунство ))) Така поведінка як Ваша - це класична ознака моветону у дискусіях. Майте це на увазі.
Новак зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
yarko2 (23.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 13:51 #2665217   #157
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Якщо у Вас нема відповідей, нема аргументів, то можна просто промовчати - це варіант досить непоганий.
Давай почнемо з тебе, як автора теми. Аргументуй, чому не слід приносити їжу і свічки.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 14:14 #2665225   #158
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо у Вас нема відповідей, нема аргументів, то можна просто промовчати - це варіант досить непоганий. Для чого нападати на опонента і намагатися принизити? Це ж дикунство ))) Така поведінка як Ваша - це класична ознака моветону у дискусіях. Майте це на увазі.
В мене язик не повертається назвати тебе опонентом після повного ігнорування моїх пояснень в даній темі.
І ти ще вчити мене будете порядності в дискусії? Сам спочатку навчися її вести.

Додано через 4 хвилини
Для перевірки. Хто, окрім Новака, вважає, що я непорядно себе веду в даній темі і чому?

Востаннє редагував yarko2: 23.11.2016 о 14:14. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 14:39 #2665230   #159
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
В мене язик не повертається назвати тебе опонентом після повного ігнорування моїх пояснень в даній темі.
В даний момент Ви, Ярко, сказали неправду.
Ігнорування Ваших пояснень з мого боку не було, а були мої відповіді, в яких я просив Вас уточнити що саме Ви вкладаєте в словосполучення "шанувати предків" а також чому Ви шануєте предків приносячи їм їжу (тобто саме таким чином).
Від Вас відповідей не було.
Можете зараз спробувати пояснити, якщо вже знайшли відповіді. Відповідь типу "так робили мої предки і тому так роблю я" не приймається, бо в ній відсутній аналіз і нема навіть спроби замислитися.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
І ти ще вчити мене будете порядності в дискусії? Сам спочатку навчися її вести.
Наразі Ви не дотримуєтеся базових правил ведення дискусії, а саме: нападаєте на опонента і намагаєтеся його принизити у ситуації, коли Вам нема що відповісти (брак аргументації). Як я вже сказав, промовчати в таких випадках - набагато кращий варіант. Під час паузи можна зайнятися пошуком аргументів і аналізом їх (якщо це дійсно цікавить).


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Для перевірки. Хто, окрім Новака, вважає, що я непорядно себе веду в даній темі і чому?
Як Ви сподіваєтеся отримувати відповіді? В ПП?
Може відкриєте окрему тему для того, щоб Вас оцінювали? )))
Ця тема навряд чи підходить для такої мети (гляньте на заголовок теми).

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Давай почнемо з тебе, як автора теми. Аргументуй, чому не слід приносити їжу і свічки.
Ця тема має в назві звертання до тих, хто святкує День мертвих, ходить на кладовище в цей день, виконує там певні ритуали. Мені цікаво було почути аргументи від таких людей. Я нічого цього не роблю бо не бачу в цьому жодного сенсу. Ну, окрім, хіба, прибирання навколо могилок - це безсумнівний плюс.
Може і справді слід носити їжу і питво померлим, палити свічки, просто я цього не знаю і тому не роблю, мене ж ніхто поки не переконав у необхідності таких дій. А може треба як болівійці, тримати черепи померлих родичів вдома, на шафці? А на свято померлих одягати на череп гарну шапочку і виносити на вулицю, погуляти з іншими черепами, полежати в компанії інших черепів, потертися трохи, покурити якоїсь трави (сигарети в зубах/щелепах черепів на свято - це звична річ там). Може померлі хочуть саме такого шанування, навіть з танцями і карнавалом, як у Мексиці, а не так сіро і сумно, як у нас?
То як, з цим можна розібратися і вияснити більш глибокі причини, щоб зрозуміти чому люди чинять ті чи інші дії (ритуали)? Звідки пішли ці обряди і який в них вкладали сенс... це важливо, як вважаєте?

Востаннє редагував Новак: 23.11.2016 о 14:41. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2016, 15:00 #2665234   #160
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Новак,ну а молитись за померлих,то хоть можна? Треба?
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:14.