Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи має безкровна медицина майбутнє?
Ні. 35 49.30%
Так. 25 35.21%
Не знаю 11 15.49%
Голосували: 71. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Переливання крові.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.05.2013, 19:34 #2205868   #221
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Я на таке сподівався. Тобі важко стриматися?
Яка причина того, чому я повинен стримуватися і не реагувати на твої дописи?
Є якесь пояснення, мотивування такої вимоги щодо мене?
Зрештою, є декілька питань, в цій темі, заданих тобі вже давно (і не тільки мною).
Чекати відповіді на них теж не варто?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 19:41 #2205879   #222
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яка причина того, чому я повинен стримуватися і не реагувати на твої дописи?
Є якесь пояснення, мотивування такої вимоги щодо мене?
Зрештою, є декілька питань, в цій темі, заданих тобі вже давно (і не тільки мною).
Чекати відповіді на них теж не варто?
Останні питання це були жертви дітей для Керіної ради. І так 100500 раз тільки трохи мінялося формулювання.
Новак, харош. В цій темі я з тобою вияснив все. Можеш вважати, що я приношу в жертву дітей постійно.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 19:49 #2205889   #223
wisper
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Можеш вважати, що я приношу в жертву дітей постійно.
А себе коли почнеш?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 20:01 #2205901   #224
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
А себе коли почнеш?
Дуже хочеться тобі?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 20:03 #2205904   #225
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Можеш вважати, що я приношу в жертву дітей постійно.
Можеш сміятися, можеш не вірити, але саме так воно і є.
Тебе зарядили думкою на те, щоб ти був готовий завжди, в будь-який момент вчитнити так, як хоче Керівна Рада.
І ти ходиш, ісиш, спиш, а ця думка дрімає, вона живе в тобі.
Ти не приносиш своїх дітей у жертву Керівній Раді, але ти завжди готовий зробити це (якщо віриш їм, як Єгові).

Втім, я маю надію, що ти не зможеш вчинити таке. Бо вчинити таке - це не просто дикість з т.з. людської, це і переступ волі Єгови, це пряма протидія Святому Духу, Який береже нас (і твоїх дітей теж) від зла.
Не будь противником Єгові.
Тим більш заради виконання мінливої волі твоїх невідомих Керівників із ВіРу.
Нехай благословить тебе Єгова і вбереже від зла!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 20:07 #2205905   #226
wisper
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Дуже хочеться тобі?
Щодо тебе,то хочеться,щоб перестав дітей в жертву приносити замість себе,не мужска то справа,дітей замість себе підставляти.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ти не приносиш своїх дітей у жертву Керівній Раді, але ти завжди готовий зробити це (якщо віриш їм, як Єгові).
Своїх не приносить,а чужиш так.
Вина за смерть дитини буде лежати не тільки на тому,хто таке вчинив,але і на тому,через кого це сталося.
Людина послухала проповідь Лео і стала свідком,потім померла дитина. Лео винуватий також!

Бо спокуси повинні прийти,але горе тому,через кого вони приходять!

Востаннє редагував wisper: 13.05.2013 о 20:08. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Benjamin (05.06.2013), pberit (13.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 20:17 #2205921   #227
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Щодо тебе,то хочеться,щоб перестав дітей в жертву приносити замість себе,не мужска то справа,дітей замість себе підставляти.
От, Віспер, засудив мене вже наперед. Молодець. Істинний хрЕстиянин.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Можеш сміятися, можеш не вірити, але саме так воно і є.
Тебе зарядили думкою на те, щоб ти був готовий завжди, в будь-який момент вчитнити так, як хоче Керівна Рада.

Новак, тоді я мав би бути заряджений проповідувати постійно. Правда?

Востаннє редагував Lео: 13.05.2013 о 20:17. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 21:00 #2205974   #228
wisper
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
От, Віспер, засудив мене вже наперед. Молодець. Істинний хрЕстиянин.
Остерігайтеся фарисейської закваски!
Він заборонив їм множити неправду,аби не були до того причасними!

А дітовбивство,це дуже важкий гріх.
Надіюсь ти встигнеш покаятись з того.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 21:05 #2205977   #229
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Остерігайтеся фарисейської закваски!
Він заборонив їм множити неправду,аби не були до того причасними!

А дітовбивство,це дуже важкий гріх.
Надіюсь ти встигнеш покаятись з того.
Ясно. Ну, можеш зарахувати мені гріх, Славік.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 21:18 #2205995   #230
wisper
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ясно. Ну, можеш зарахувати мені гріх, Славік.
Я тобі вже говорив,я не Славік!

Твої гріхи мені даром не потрібні.
Але це добре,шо ти його визнаєш за собою,пів справи вже зроблено,лишилося покаятись!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 21:37 #2206016   #231
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, тоді я мав би бути заряджений проповідувати постійно. Правда?
Якщо віриш вказівкам Керівної Ради, як вказівкам Єгови, то мусиш.
Бо у вас Єгова (тобто Керівна Рада) може не помилувати і виключити із списку за невиконання вказівок.
Так вас вчать, вірніше привчають вірити.
Люди привчають (приручають) до себе.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 12:59 #2217447   #232
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

ozzy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 15:44 #2217521   #233
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Після перегляду відео:

Цікаво, а яку альтернативу запропонували б свідки отій дівчинці (з пов"язкою) і її мамі?
Вливати фізрозчин і помирати?
Вливати замінник і помирати?
Їй же не вода і не замінник потрібен, а елементи крові, яких не вистачає і які вона отримує під час лікування із донорської крові.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2013, 18:01 #2217566   #234
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Переливання крові.

ozzy, а хто тут винен??. Ти глянь в шо перетворили пункт переливання крові. Якби створили умови , дали якісь льготи, то може люди і потянулись би здавти кров не за гроші, а для совісті.
А так))) тобі дадуть талончик на 25 грн які ти колись може й отримаєш Якшо талончик не згубиш і гроші їм прийдуть.
Допоки спрака на кров буде вартувати 300 грн, бухарі які там ними торгують будуть іх продавти і зливати свій портвейн з вен хворим. Хоть раз глянь які пропиті морди там крутяться.
От звідти ій гепатити. Перевіряти кров...теж нема за шо, а кров потрібна. Ходім зі мною в середині червня?? Чи ти з тих хто тільки кнопки давити вміє?
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (18.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2013, 13:28 #2227067   #235
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Fobos Переглянути допис
переливання крові роблять за медичними показниками коли критично знижується рівень гемоглобіну.

Якщо рівень гемоглобіну є високий НІХТО не БУДЕ робити переливання.

ЙОГО СЕНС заключається в збільшенні еритроцитарної маси коли власних еритроцитів недостатньо для забезпеччення мінімально необхідних життєвих показників.

Додано через 56 секунд

Як і користі...
Ви вкурсі, що критичний рівень гемоглобіну при якому призначаетьсяпереливання крові у різних країнах,і навіть в різних лікарнях різний? Людиан здатан витримувати значну анемію. І переливання крові не вирішуе питання кисневого голодування.. Перелиті еритроцити гіршепереносять кисень, уних порушені адгезивні властивоті ів они утруднююють кроовобіг в капілярах легень. Так що поцкавтесь данними Воробьоваі Слепушкіна.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Після перегляду відео:

Цікаво, а яку альтернативу запропонували б свідки отій дівчинці (з пов"язкою) і її мамі?
Вливати фізрозчин і помирати?
Вливати замінник і помирати?
Їй же не вода і не замінник потрібен, а елементи крові, яких не вистачає і які вона отримує під час лікування із донорської крові.
Крім пересадки кістковоого мозку від споірдненого донора тут нічого не поможе. Раночи пізно наперелиту кров буде реакція, або дитина схопить ВІЛ чи гепатит С. Без персадки кісткого мозку дитинатак чи інакше помре.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Негативи є в кожного препарату, в тому числі і в кровозамінників. Ось почитайте про найкращий кровозамінник Перфторан: "Побічна дія. При застосуванні Перфторану можливі алергічні реакції (кропив’янка, шкірний свербіж, почервоніння шкіри), тахікардія, зниження артеріального тиску, підвищення температури, головний біль, болі за грудниною та в попереку, утруднене дихання, анафілактоїдні реакції. У випадку виникнення цих реакцій або ускладнень треба негайно припинити інфузію та, не виймаючи голки з вени, ввести десенсибілізуючі, кардіотонічні, глюкокортикоїдні, вазопресорні та інші лікарські засоби, які застосовуються втерапії анафілактичного шоку. Протипоказання. Гемофілія, підвищена чутливість до компонентів препарату."
Для порівняння наведіть протипокази переливанню крові. Ризки застосоування перфторану порівняно невеликий.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Fobos Переглянути допис
Свідки з піною у рота доводили що пересадка органів це канібалізм і ЗАБОРОНЯЛИ. потім політика партії змінилась (мабуть комусь із керівної ради, або його дітям була потрібна пересадка органа)
Аналогічна ситуація із вакцинацією.
Наклеп і брехня. Наведіть докази ваших слів. Поводитесь просто недостойно християнина,а навіть по мірках звчианйної світської людини ви брезхну і наклепник. Що ви занетет про трнаспоантацбю органів і вакцинацію? Абсолютнго нічого. Так щ оспочаткуу дослідть це питання. розберітсяв історріїї застоуванянн цих методів. А вже стуайте по клавішам,я кщо умління дозволить.
Ви хоч вкурсі що до середини 700х років, людина з пересадженим органом жила кілька днів , максимум тижнів, бо н ебуло імунодепресантів?

Додано через 1 годину 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Балачки це не робота! Я щось не чув щоб десь СЄ збирали кошти на якісь дослідження чи просто щоб закупити замінників потребуючим. Ви заважаєте іншим рятувати життя - це не робота. Ніхто сам собі не ворог, як тільки придумають як повністю замінити кров - я буду тільки за.
Є тема де люди просять здати кров дітям - ви звісно крові не здасьте, замінників не купити та й вони не допоможуть, що робити батькам? Дати їм померти?
Ще раз стосовно Свідків-
1. Донорство крові ви твердо забороняєте і відкидаєте.
2. Як ви ставитесь до переливання собі своєї крові? Є різні випадки інколи її очистити потрібно, інколи люди відкладають про запас. Дозволено чи ні?
3. Хворих гемофілією, лейкемією та іншими хворобами яких не можливо врятувати замінниками, залишити помирати?
Свідки Єгови ніколи не протестували и проти станцій переливання крові. якщох тось має інші переконання і погоджутьсянапереливання,це його вибір і його відпоідальність.
Свідки єгови .фактично, самі прйимаютьцчасть в досліджаеннях в галузі безтрансфузійної хірургії, як паціенти. багато безкровних операцій буловиконано спочатку свідкам Єгови, а потімвведено в широку практику.
Свідки Єгови збирають данні бо лікуванню без застсоування цільної крові чи її гоовних компонетів, і спияють обіміну досвіду між лікарями, надаючи їм інформацію по безкрвоних методжах ліквання.Вони пітримують звязок з понад десятками тисяч лікарів згодних на застосування безкровнизх методів лікування.
В Україні свідки Єгови закуповоують і постачають потребуючим членам громад кровозамінники.
Кровозмаініники за винятком перфторану не є надто дорогими, і лікарні ними забезбечені дотть непогано.
Щодо донорситва то виникає питання в його меті. Якщо донор може квазати. щоб його кров викоиисовувалсь дляотримання окремизх фракцій, арешта знищувалась би.. то чого б іні. але законодавчо цене регульовано.
термін зберігання крові 21 день. Довше зберігати її немає сенсу., тмоунавсежитятви не напасетесь.
Свідки Єгови згодні на методіи гемоделюції = - реінфузії власної крові відведеної під час операції, також згодні навикорсиатнян апаратів штучна нирка, сердце-легені., плазмоферезу тощо. приладив даномувипадку розглядаються, як продовдженнякровообігу людини. свідки єгови також не проти застосування технології Целл Сейвер.
Для лікування ховрих на гемофілію викроистовуетьсянецільна кров а фаткори згортання крові, які зарза отримуються не тільки з плазми , але й генноінженерним шляхом. Ускладнення післяпереливання крові, інфекції що передаються з переливанням крові є головною причиною сметртності ховрих на гемофілію. Так амеркианський біохімік іписьменник Айзек Азімов страждав від гемофілії іпомер через СНІД.
Щодо лейкемії то лікуваннязалежитьвід типу лейкемії, і зараз інсують протоколилікуваняпаціенітв,якіне погоджуються напереливання крові.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Lео скажу тобі від імені лікарів, які бодай раз стикались з даною проблемою позиції СЄ
по перше переливання входить в держпротокол при конкретно визначених станах хворого (доведена багатьма доступними на сьогодні методами західної медицини). тому відмова від переливання має подвійний ризик смерті пацієнта: 1. порушення протоколу, 2. втрачається час на пошук (доставку) альтернатив.
По друге. Якщо в історії зафіксована відмова з підписом то розмова з прокурором коротка, в іншому випадку, неприємностей не обратись (особливо, якщо це дитяча смертність - "звільнення з роботи" це за щастя)
По третє, переконувати СЄ в критичних ситуаціях пробують, та це лише марна трата часу, зауваж - часу життя пацієнта

На разі ти єдиний представник СЄ в цій темі. Ось тому, ми просимо твоїх відповідей, щоб розібратись в причинах і не витрачати цінні хвилини життя в критичній ситуації.
Згідно діючого законодавства крозомаінникмають бути у ліарнях. Час іде надоставку крові.
Паціент мае право навибір метоів лікування,. Про позицію свідків Єгови відомо всім лікарям. питаннячого не омжна зімнтити протокол лікування.як цеє у юагатьох країнах?
Час витрачаеться коли зхамість поушку альтернатив, лікарівитрачаютьчас на ввмовляння паціентів, ісаметаківипалки часто закнічуютьс смертю.
Майже всі паценти носять документ вякомувказано, що вони відомвляютьсявід переливання крові, так що про захист лікарів вони теж дбають.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 18.06.2013 о 13:28. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2013, 14:14 #2227109   #236
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Перелиті еритроцити гіршепереносять кисень, уних порушені адгезивні властивоті ів они утруднююють кроовобіг в капілярах легень. Так що поцкавтесь данними Воробьоваі Слепушкіна.
А хто такі Воробьов і Слепушкін у масштабі світової медицини?

Ви можете пояснити той факт, що з президентом США возять запас його власної крові, зібраної наперед (на випадок замаху, крововтрати при аварії і т.п.)?
Чому кров, а не замінник?
Невже американська медицина така недалека і не знає кращих способів щоб уберегти свого главу держави?



Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Крім пересадки кістковоого мозку від споірдненого донора тут нічого не поможе. Раночи пізно наперелиту кров буде реакція, або дитина схопить ВІЛ чи гепатит С. Без персадки кісткого мозку дитинатак чи інакше помре.
Правильно. Дитина ЧЕКАЄ на пересадку, але тим часом підтримує життя за рахунок вливання необхідних складових крові.

Я спитав: ви що сказали б цій дитині і її мамі? Перестань вливати і помри?
Так?



Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Наклеп і брехня. Наведіть докази ваших слів. Поводитесь просто недостойно християнина,а навіть по мірках звчианйної світської людини ви брезхну і наклепник.
Відповім замість Фобоса.
Сергію, перш ніж кидатися словами на кшалт "брехун і наклпник" раджу вам ознайомитися із змістом обговорюваного питання, почитати історію організації свідків.
Ось, для прикладу:
Цитата Общество Сторожевой Башни теперь приветствует хирургические пересадки как операции, которые "помогли" людям: "Для плохо видящих часто предписываются очки или контактные линзы. Другим помогли пересадки роговицы". (Пробудись!, 22 августа 1989, страница 6). И все же, между 1967 и 1980 годами, Общество Сторожевой Башни учило своих последователей отказываться от пересадок как нарушения закона Бога. (См. Сторожевую Башню от 15 ноября 1967, страницы 702-704.) Журнал Пробудись! от 8 июня 1968, учил Свидетелей Иеговы "считать все передки органов людоедством". (Страница 21).

В течение этих 13 лет с 1967 по 1980, от Свидетеля Иеговы требовалось выбрать скорее слепоту, чем пересадку роговой оболочки, и лучше умереть, чем подчиниться пересадке почки. (Прежний старейшина из Англии в интервью сказал, что он ушел в отставку после того, как женщина в его собрании осталась слепой повинуясь приказу организации.)

В 1980 Общество Сторожевой Башни сделало пересадку "необязательным вопросом для личного решения" (Сторожевая Башня, 15 марта 1980, страница 31). И теперь оно признает, что "пересадка помогает" людям.

Немногие новички СИ знают историю секты в этом вопросе. При представлении этой информации мы могли бы спросить Свидетеля: "Насколько мудрым будет свое духовное благосостояние вверить организации, которая исказила закон Бога в таких жизненно важных вопросах?"
Ви свідок-новачок?
Тоді вивчайте історію Організації в яку ви вступили.
Вивчайте і порівнюйте із біблійними стандартами.

А тим часом:
В Києві не вистачає донорської крові.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2013, 15:16 #2227155   #237
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А хто такі Воробьов і Слепушкін у масштабі світової медицини?

Ви можете пояснити той факт, що з президентом США возять запас його власної крові, зібраної наперед (на випадок замаху, крововтрати при аварії і т.п.)?
Чому кров, а не замінник?
Невже американська медицина така недалека і не знає кращих способів щоб уберегти свого главу держави?





Правильно. Дитина ЧЕКАЄ на пересадку, але тим часом підтримує життя за рахунок вливання необхідних складових крові.

Я спитав: ви що сказали б цій дитині і її мамі? Перестань вливати і помри?
Так?





Відповім замість Фобоса.
Сергію, перш ніж кидатися словами на кшалт "брехун і наклпник" раджу вам ознайомитися із змістом обговорюваного питання, почитати історію організації свідків.
Ось, для прикладу:


Ви свідок-новачок?
Тоді вивчайте історію Організації в яку ви вступили.
Вивчайте і порівнюйте із біблійними стандартами.

А тим часом:
В Києві не вистачає донорської крові.
Воробьов і Слепушкін дійсно фахівці в галузі переливання крові. Слепушкін рятував люлдей в Грозщному, вумовах коли станція перелвіианнякрові була знищена і крові не було взагалі.
Переливання крові питання вибору паціента. Якщо президент США згодний на переливання крові, це його вибір. Якщо б він обрав інший метод, товпевненйи що його вибір би поважали б і задовільнили б.
От власне. що в нас існуе система чеканян на пересадку. Забір кісткового мозку болюча, але не дуже склдана процедура і кістковиймозок вдновлювальний ресурс. Створит базу данних= доноврівкісткового мозку за значну винагороду і прблоема буде вирішена. натмоість дитинарищзкуе підхлопитиневиліковну інфекцію і померти внаслідок пострансфузійної реакції.
Я чудово ознайомленний і з історією свідків із історією вакцианціхї та транспланитації органів. Зрештою яп рофесійно займаюсь іммунологією і трохив цьому розуміюсь.

Додано через 6 хвилин
Свідки Єгови не заперчували проти пересадки рогівки, це було справою сумління. Проте впитаннявинкали , щодо пересадки органів, прчиому не ільки у свідків Єгови а у провдіних вахівців з біоетики.
персадка орагнів до 70-х років була експерементальною процедурою,яка прлдовжувала життя на кілька днів, потм людинап омирала в муках від реакції відторгнення.
Ви за досліди над людьми? Це звісно штука цікава і дуже інформативна, але не етична.
Ніде не було прямої заборони свідкам Єгови персеаддувати органи чи тканини, їх зкликали зважити ризики і звенутиувагу на мсорально -етичну сторонуцього питання.
Не займайтесь плагіатом і вказуйте джерело цитат. Бо цитцете ви брехунів, які на своїй брехні заробляють гроші. І платть їм в сонвовному ваші співвіруючі.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 18.06.2013 о 15:16. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2013, 15:20 #2227163   #238
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Я чудово ознайомленний і з історією свідків із історією вакцианціхї та транспланитації органів.
Тоді чому ви обізвали вашого опонента (Фобоса) брехуном і наклепником, коли він сказав, що позиція Організації свідків кардинально змінилася щодо пересадки органів?
Було прирівнено до людожерства, а потім стало вільним вибором?
Єгова поміняв свою думку?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2013, 15:26 #2227166   #239
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тоді чому ви обізвали вашого опонента (Фобоса) брехуном і наклепником, коли він сказав, що позиція Організації свідків кардинально змінилася щодо пересадки органів?
Було прирівнено до людожерства, а потім стало вільним вибором?
Єгова поміняв свою думку?
Фобос заявив що свідки Єгови заборняли персеадку органів. що є непавдою. Те саме він заявив з приводу вакцинації, що такожє непавдою.

Десятки "евангельских" пройдиствітів дригаючись на сцені, обіцяють людям зцілення. Люди итрачають велечезні статик щоб йцого тримати і в результаті залишаються обманувтимию. без зцілення і грошей на лікування.
Ви так криткуете іншихз. може звернете увагу на своїх співвіруючих?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тоді чому ви обізвали вашого опонента (Фобоса) брехуном і наклепником, коли він сказав, що позиція Організації свідків кардинально змінилася щодо пересадки органів?
Було прирівнено до людожерства, а потім стало вільним вибором?
Єгова поміняв свою думку?
Ви читали цю статтю в оригіналі? напевно , ні. такі якви ніколи не читають інелослідужують,Їм вистачаетого, що вже перебрехали інші. В оригіналі статі цитуетсья стаття напсиана фахівцем з біотеики, Свідки Єгови приводилои різні точеи зору натрансплантацію . бо цепиання актвино дискутувалось в той час. і джля виробленняп рвильної позиції потрібний був час.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 18.06.2013 о 15:26. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2013, 15:39 #2227177   #240
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Десятки "евангельских" пройдиствітів дригаючись на сцені, обіцяють людям зцілення. Люди итрачають велечезні статик щоб йцого тримати і в результаті залишаються обманувтимию. без зцілення і грошей на лікування.
Ви так криткуете іншихз. може звернете увагу на своїх співвіруючих?
У мене нема таких співвіруючих.
Ви, напевно відвідували таких пройдисвітів і там набралися страху перед християнством та подалися у свідки?



Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви читали цю статтю в оригіналі? напевно , ні. такі якви ніколи не читають інелослідужують,Їм вистачаетого, що вже перебрехали інші.
Можу вам її навести.
Цитата В это же время практику донорства органов комментирует и журнал

"Сторожевая башня" от 15 ноября 1967 в разделе "Вопросы читателей", тем

самым отвечая на нижеследующий вопрос:
"Существует ли какое-нибудь библейское возражение

против пожертвования своего тела для использования в

медицинских исследованиях или против пересадки

органов себе из такого источника?"
Похвально, что, вместо того, чтобы просто предоставить вниманию

читателей один абзац, оставляющий решение этого вопроса на совести

человека, в статье, посредством рассмотрения Священного Писания и его

принципов, предпринималась попытка определить взгляд Бога на предмет

обсуждения. Вместе с тем, однако, пересадка органов сравнивалась в ней с

каннибализмом. В статье говорилось следующее:
"Те, кто подвергаются подобным операциям, живут,

таким образом, за счёт плоти другого человека. Такой

образ действий является каннибальским. Позволяя

человеку есть мясо животных, Иегова Бог не давал

людям разрешения пытаться поддерживать свои жизни

каннибальским путём, принимая в своё тело

человеческую плоть - будь то посредством

пережёвывания или же в виде целых органов или частей

тела, взятых у других."
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:38.