Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


17.09.2006 відбудеться аматорська велогонка «Великі Озера»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.09.2006, 11:45 #175628   #21
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

Угу. Але моїй вело-казці прийшов кінець коли я на половині дороги пробив одночасно обидва колеса. По 2 дирки на кожному - то ше плетнався 2 км з ровером до того місця де мені залишили інструменти шоп полатати. Латав то всьо добро 2 рази. Тобто 2 рази знімав і чіпляв обидва колеса. Але все нормально заклеїлося (просто не зауважив що є ще по дирці на кожному колесі)...
... за той день я відкатав в сумі 130 кілометрів...
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 13:36 #175673   #22
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

Гонка відбулася.

Прийняли участь четверо учасників:
Довбуш Юрій, Мальцев Олександр (Zombie [Coffe]), Соколов Олег (Dreamland). Третяк Сергій (Erazel).
Судді: Тарас Жеребний (Tiger), Віталій Р. (VetalR), Віктор Мельник.
На відкритті гонки був присутній екс-чемпіон України з велоспорту Володимир Гладкий. Під час свого перебування він привітав учасників, дав настанови гонщикам, а також оцінив технчічний стан і можливості велосипедів учасників.
Як передбачалось правилами, стартували роздільно, з інтервалом в 1 хв. Обраний інтервал виявився оптимальним. У ході гонки на довгих прямих ділянках учасники могли спостерігати один одного, що додавало азарту. Крім того розділ в 1 хв не ускладнював підрахунок часу на фініші, і запобіг скупченню велосипедистів на одній ділянці дороги. Всі випередження сталися на грунтовій дорозі якраз посередені маршруту. На цій злощасній ділянці одому з учасників довелося покинути гонку через прокол двох коліс.
До фінішу добралися всі цілі і здорові.

Трохи статистики
Велосипеди учасників:
Trek 7300 28” road– Мальцев О.
Univega TERRENO SPORT 28” hardtail – Довбуш Ю.
Sprint Terra Eco 28” hardtail – Соколов О.
Sprint Crosscountry 26” softtail – Третяк С.

Виходячи з середньої швидкості учасників, виявленої під час поїздок на протязі цього сезону, Третяку С. була надана фора у 10 хв.

Мальцев О. допустив фальстарт за що був оштрафований на 10 секунд.

Під час гонки, коли Соколов О. отримав проколи обох коліс, інші учасники, Довбуш Ю та Мальцев О., здійснили 10 хв. зупинку, щоб передати потерпілому інструменти для перебортування і поклейки коліс, що було непередбачено правилами і тому не враховувалось у загальному заліку.

Результати велоперегонів
Третяк С. старт 11-00 (фактичний 10-50), час в дорозі 1-42-20 (фактичний 1-52-20)
Соколов О. старт 11-01, час в дорозі ...вибув по технічній причині
Мальцев О. старт 11-02, час в дорозі (1-44-03 +10 сек штраф) 1-44-13
Довбуш Ю. старт 11-03, час в дорозі 1-45-50


Хотілось би відзначити, що за браком досвіду у цій гонці були виявлені недоопрацювання та неточності, які обов'язково будуть враховані і виправлені у наступних гонках.

У наступних гонках замикаючим буде їхати велосипедист з повним набором інструментів і запчастинами для велосипедів, щоб можна було невеличкі несправності і проколи ремонтувати в дорозі не турбуючи інших учасників гонки. Також даний велосипедист буде мати аптечку першої допомоги учасникам які зазнали травм у перегонах.

Грубих порушень правил як учасниками так і організаторами при проведенні даної гонки виявлено не було. Учасники не скаржились на суддівство. Під час гонки жоден учасник, свійські та дикі тварини, мирне населення сіл, через які проходили перегони, не постраждали.

Після фінішу, як учасниками, так і поважним суддівством було обібрано декілька придорожніх грушок та яблунь, що не викликало нарікань у господарів (одна бабця, побачивши які ми бідачиски, навіть сама принесла пару жовтих грушок).

Оскільки вздовж маршруту, в довколішніх селах селах, залишилось ще достатньо необтрушених яблунь та грушок, організатори планують провести повторні старти 1-го жовтня і скористатить гостинністю мешканців навколишніх сіл.
.... далі буде...
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 14:19 #175687   #23
erazel
 
Аватар для erazel
Типово

Цитата:
Допис від Dreamland
Виходячи з середньої швидкості учасників, виявленої під час поїздок на протязі цього сезону, Третяку С. була надана фора у 10 хв.
Ось що значить тихо крутити педалі не вийожуватися. Так на рівному місці 10 хв і вибив собі.
Цитата:
Допис від Dreamland
Довбуш Ю та Мальцев О., здійснили 10 хв. зупинку, щоб передати потерпілому інструменти
Я був запропонував Зомбі зачекати разом з ними, щоб зберегти попередній інтервал, і не користатись ситуцією. Але наш неупокоєний товариш авторететно заявив "їдь давай, і так тебе знов дожену"(якраз після того як він мене обігнав він отримав екстрений виклик від Дрімленда) за що й поплатився . Так що люди не будьте занадто самовпевнені, навіть якщо вам здається що ви добре знаєте суперника .
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 14:37 #175701   #24
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

Декілька світлин з місця старту





Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 14:47 #175712   #25
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

Цитата:
Допис від erazel
Ось що значить тихо крутити педалі не вийожуватися..
Та ніхто і не вийожувався - всі крутили в міру своїх можливостей, а у всіх вони різні.
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 15:52 #175752   #26
Zombie [Coffe]
 
Аватар для Zombie [Coffe]
Типово

ЕРАЗЕЛ
та я б ще 10 хвилин в тебе відіграв. і взагалі, коли ти проїзжав, то подумав, що просто кину поклейку камеру та ложки на дорозі, позвоеоню дрімленду і вйо. але не тут то било. дрімленд затіяв з кимось скучну розмову по мобільніку і в нього було зайнято. а тут подумалося, що насоса в нього скорше всього також немає, і його також тре кинути, а насоа було шкода - 50грн (ніяким страховим внеском не покриється). ну ось і довелося чекати, щоб дрім зьявився в полі зору. так прикинули з дрімлендом, що виходячи з того що дрімленд подзвонив мені відразу після того як пробив колеса і до мосту йому було йти 1,5 -2 км і його швидкість могла бутив межах 5-7 км/на год, то чекали ми його з довбушем від 13 до 24 хв. а це вже трошки більше.

а вазгалі всеодно пропиле все, що тіки було можна ))
ну пра ти (Еразел)ще заявив: "треба зомбі пиво поставити за гандікап", про що я памьятаю, і чакаю нагоди його випити
Zombie [Coffe] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 16:07 #175765   #27
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

а шо? я позвонив до тебе - ти мені там шось розказував - а я не чув бо вітер був... тай потім шурував з ровером пробитим і радів життю... і розмовляв собі по телефону... тай тішився тим шо маю по 2 сторону трубки
добре шо я ше випадково зупинився і подивився окрай дороги і запримітив тотой пакунок шо ти мені залишив...
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 16:39 #175797   #28
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Бляха ну скінчилась гонка, це шо привід офтопити?
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 17:02 #175829   #29
Dreamland
 
Аватар для Dreamland
Типово

Цитата:
Допис від VetalR
Бляха ну скінчилась гонка, це шо привід офтопити?
ми просто смакуємо - тоту нашу гонку... то гарно коли брати участь а потім обговорювати... смакувати і насолоджуватися
Dreamland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2006, 19:27 #175878   #30
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

А потім почати іншу!
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:58.