Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чому багато дівчат вибирають поганих хлопців?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.04.2011, 13:38 #1616269   #101
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Чому багато дівчат вибирають поганих хлопців?

Всетаки перечитав все

Щодо дітей - то це дуже серйозно. Це не одружитись/вийти заміж за людину, в якої є собака з родословною. Діти - дуже відповідальний крок. Декому варто 100 раз подумати перш ніх своїх планувати, про чужі - взагалі важко говорити. Як би там не було - але діти то не роботи, їх незапрограмуєш, і може статись ситуація в житті що треба посварити - а воно томі - ти не мій тато/мама - якого ти мені вказуєш. А якщо є чужі + свої - то взагалі треба бути краще психолога, добріше добріших і тд. Насвариш лише своїх - чужі будуть розбешені, насвариш чужих - їх травмуєш. З дружиною/чоловіком проблеми - бо якого на моїх кричиш. коли своїх невиховав/ла. А ще добавити що діти захочуть зустрітись з мамою/татом рідними - то повний капец. Можливо я неправий, але перш ніж заводити дітей - то треба зважти а чи з цією людиною я проживу все життя. Ну і ще - ніколи нетреба заводити дитину "щоб втримати" змарнуєте життя як мінімум 2 людям.

Дальше - все в житті попробувати. Смерть також непізнана штука - але ж не всі скачуть з висотки чи кидаються під машину щоб попробувати. Так само і тут - є людина з якою вам добре. добре в усіх планах, або майже в усіх - невже треба ще попробувати вон з тим бо в нього на 5 см довший. чи вон з тою - бо вона може гирі нею тягати ?
Неспорю є моменти в житті коли нема нікого, а сексуальні потреби треба задовільняти - можна знайти собі партнерку/партнера який буде цілком влаштовувати, але без явних планів на майбутнє. Просто так щоб був. Скажу що чоловіків таких. які згідні лише на секс без обовязків є багато. як і дівчат. Головне в таких стосунках - непереступати межу - сексу і відносин.

Щодо минулого - то розказувати, як тут писали. на першому побаченні неварто. але якщо запитають - то обовязково. І не просто там та було пару, але то таке - невідоме залишає поле для фантазії, а в декого вона така бурна ... Ну і може бути в житті дуже хреново, коли ви сидите в компанії знайомих (без чоловіка/дружини) і тут хтось них розказує - от я в свої 20 мав таку, що витворяла зі мною таке, а таке ... чи я мала такого, що міг раз 8 за ніч, всі сусіди чули ... Ви це чуєте вперше і незнаєте чи під землю провалюватись чи куда. А знавши про таке - можна або перевести розмову або непопасти в ту компанію.

І ще, якщо ви знайшли ту єдину неповторну людину, яка була для вас всім а через пів року сімейного життя він/вона стає придурком - може почати шукати причину в собі ?
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2011, 09:29 #1678544   #102
Nofelet
 
Аватар для Nofelet
Типово Відповідь: Чому багато дівчат вибирають поганих хлопців?

Цитата
Допис від Nikfona Переглянути допис
Чому ми дівчата завжди вибираємо поганих хлопців...?...хоча знаємо що до нічого хорошого це не приведе...
потім одружуємося на них і страждаємо...
що підрозуміваємо під поганими хлопцями і щому узагальнюємо всіх?
Nofelet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2011, 10:40 #1678611   #103
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Чому багато дівчат вибирають поганих хлопців?

Незнаю кому як але мені ніколи не подобалися погані хлопці. Завжди тягнуло до нормальних,толкових чоловіків.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 23:07 #1882047   #104
Skandolaari
Учасник
 
Аватар для Skandolaari
Типово Відповідь: Чому багато дівчат вибирають поганих хлопців?

на хороших все одно одружуються))))))))))
Skandolaari зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:36.