Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Безглузді ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2007, 16:40 #259418   #21
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово

ХХХ
В мене всякі ситуації бували в житті.
Ото бувало хо4еш заходиш в маршрутку і вже хо4еш сідати,а тут тебе якась дів4ина за попку ловить.
Помню прикол був в мене ,ми в пориві страсті з однією дів4иною позу міняли(але дуже бистро)Незнаю як кане4но,но я їй локтьом такий ксенон поставивив хороший.Вона спо4атку прозріла, потім прозрів я ,довго помню ржали
А ше прикол був в знайомого мого.
Каже приїжаю на циганку з дів4иною,тудим-сюдим процес пішов ,музи4ка легенька , і всьо такоє .Тут притуляю4ись до вікна якийсь малознакомий йому тіп на4инає кри4ати
-Саня кого вже там їбеш дай мені
Гонево вопше
K12L3R зараз поза форумом  
Подякували 10:
Aixel (28.12.2008), Andy2006 (18.04.2009), Black-Raven (17.03.2009), Charly (28.12.2008), olexiy (17.01.2009), Philips (17.01.2009), PrinceOfUkraine (08.12.2008), qTiger (19.03.2009), Semen (17.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2008, 17:59 #762840   #22
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від K12L3R Переглянути допис
ХХХ
В мене всякі ситуації бували в житті.
Ото бувало хо4еш заходиш в маршрутку і вже хо4еш сідати,а тут тебе якась дів4ина за попку ловить.
Помню прикол був в мене ,ми в пориві страсті з однією дів4иною позу міняли(але дуже бистро)Незнаю як кане4но,но я їй локтьом такий ксенон поставивив хороший.Вона спо4атку прозріла, потім прозрів я ,довго помню ржали
А ше прикол був в знайомого мого.
Каже приїжаю на циганку з дів4иною,тудим-сюдим процес пішов ,музи4ка легенька , і всьо такоє .Тут притуляю4ись до вікна якийсь малознакомий йому тіп на4инає кри4ати
-Саня кого вже там їбеш дай мені
Гонево вопше
Жестяк! Була в мене ситуація,на другому курсі....Шурую зранку на пари на 8.00(а в мене дурна привичка ніколи нікуди незапізнюватись),так я десь 07.30 мйже під універом,йду собі така,а зима,в такій годині ше темно,доходжу до перехрестя,і тут мені потрібно звернути вліо,а навпроти бачу мужичок якийсь йде,Я звернула-він за мною,та нічо,я далі йду....тут тіпа чую"Стій",я так повернулася,подивилася.........та ну...далі йду....через кілька секунд знов чую "Стій я тобі сказав"...думаю якесь дурне,йду швидше......він далі"Ану стій",я біжу-він замною......тут дивлюся вже недалеко до корпусу,набираю повітря в груди.біжу,і тут шпортаюсь за якусь хрєнь і падаю........і нарешті повертаю голову назад і бачу.............що він біг і кричав за собакою яка від нього тікала.......як я потім ржала.....нема слів
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2008, 18:16 #762859   #23
zzzaoza
 
Аватар для zzzaoza
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата хуясє промову рік готувала, і нарешті талкнула! ріспєкт аве енд хой!
...
zzzaoza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2008, 20:38 #769722   #24
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

ооо поки я тут тиждень відсутньою була в мене встигло багато чого статись!В тому числі кумедного!
1) прийшли ми в унівєр з дєвками на кафедру захищати ІНДЗ,шось так стрьомно було.....тут одна візьми і ляпни....давайте я збігаю,вино куплю,випєм по чуть чуть...боятись не так будемо! Так і зробили! Поки дойшла моя черга заходити на захист мене добре розгребло...приходжу шо мала викладачці сказати:"Та вже питайте!",то я сказала:"Та вже наливайте"....Прикидаєте????? Там вся кафедра зі сміху вмирала.....але нічого,захистила,здала........вилетіла з криками УРРРА)))))
2) Дальше ше прикол пішла в КРИТИЙ РИНОК,вже виходила звідти,і говорила зосереджено по телефону.....і зайшла в стікляні двері носом........було і больно і смішно,а охраннік аж присів,так ржав.........
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 2:
natalo4ka (01.07.2009), qTiger (19.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2008, 20:41 #769724   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Помоєму тебе то вино ще тримає.
 
Подякували 15:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2008, 20:47 #769730   #26
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
ооо поки я тут тиждень відсутньою була в мене встигло багато чого статись!В тому числі кумедного!
1) прийшли ми в унівєр з дєвками на кафедру захищати ІНДЗ,шось так стрьомно було.....тут одна візьми і ляпни....давайте я збігаю,вино куплю,випєм по чуть чуть...боятись не так будемо! Так і зробили! Поки дойшла моя черга заходити на захист мене добре розгребло...приходжу шо мала викладачці сказати:"Та вже питайте!",то я сказала:"Та вже наливайте"....Прикидаєте????? Там вся кафедра зі сміху вмирала.....але нічого,захистила,здала........вилетіла з криками УРРРА)))))
2) Дальше ше прикол пішла в КРИТИЙ РИНОК,вже виходила звідти,і говорила зосереджено по телефону.....і зайшла в стікляні двері носом........було і больно і смішно,а охраннік аж присів,так ржав.........
Ти прикидаєшся чи ти дійсно п"яна???
Як твій допис стосується теми???

Читаємо уважно перший пост
Цитата В які безглузді чи кумедні ситуації вам "щастило" потрапляти на любовному фронті? В мене особисто їх є повно всіх і не згадаєш.
Ті ситуації, що ти розказала, зовсім не про любовний фронт.

А потім будеш жалітись на модератора!
Вчись читати! І правил форуму!
Не повірила зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dotch (13.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2008, 20:52 #769732   #27
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Ти прикидаєшся чи ти дійсно п"яна???
Як твій допис стосується теми???

Читаємо уважно перший пост

Ті ситуації, що ти розказала, зовсім не про любовний фронт.

А потім будеш жалітись на модератора!
Вчись читати! І правил форуму!
Ну те що я недочитала про"любовні,факт))) Я прочитала про безглузді)))А ображати модерам вже дозволили?????Сказати що ти мене..за.....нічого несказати(((((

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Помоєму тебе то вино ще тримає.
Верняк.....слава Богу вже 4 дні))) Міцне було)))))

Востаннє редагував Не повірила: 13.12.2008 о 20:59. Причина: дабл-пост!!!
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2008, 10:51 #770062   #28
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

вчора викинули з дзіскацєкі..так наобнімався з охоронцями і так безглуздо було...
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Подякували 5:
@NYKey (14.12.2008), AleksHr (26.12.2008), Avanko (14.12.2008), golets (19.03.2009), Karmen (17.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2008, 14:20 #777482   #29
BoIkoV
Guest
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Перший сексуальний опит: лавка в парку, дівчина , поцілунки, ліфчик геть, змати штани, а там труси з метеликами, ну шо ж робити, через це звертати палатку?))) Продовжуєм, ну все як всі знають, тут хлопці йдуть, шо робити, саджу на коліна і обіймаю руками так шо її видно тільки лице, хлопці пройшли навіть не подивились, правда вона злякалась і їй перехотілось, оттакий випадок сумний, ніколи не забуду ті труси)))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2008, 15:35 #777527   #30
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

То труси з метеликами в тебе чи в неї? Якщо в тебе - то так зворушливо...
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2009, 13:34 #797839   #31
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від K12L3R Переглянути допис
ХХХ
В мене всякі ситуації бували в житті.
Ото бувало хо4еш заходиш в маршрутку і вже хо4еш сідати,а тут тебе якась дів4ина за попку ловить.
Помню прикол був в мене ,ми в пориві страсті з однією дів4иною позу міняли(але дуже бистро)Незнаю як кане4но,но я їй локтьом такий ксенон поставивив хороший.Вона спо4атку прозріла, потім прозрів я ,довго помню ржали
А ше прикол був в знайомого мого.
Каже приїжаю на циганку з дів4иною,тудим-сюдим процес пішов ,музи4ка легенька , і всьо такоє .Тут притуляю4ись до вікна якийсь малознакомий йому тіп на4инає кри4ати
-Саня кого вже там їбеш дай мені
Гонево вопше
ААААААААА, ржав чуть не захлиснувся )))
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2009, 13:45 #797851   #32
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Розказую історію свого друга :
Минулого літа в Шацьку я і двоє друзів познайомилися з 3-ма дівчатами, мені і Сергію попали ті що мають хлопців, як потім виявилося, но сопчатку вся культурна програма - погуляли, посиділи в кафе, дівчата до того були вже трохи врєзані,виявилося в однієї з них в той день був день народження, то ми ше їм добамили напівкінську дозу. В кінці ті дві, що мали хлопців відморозилися і пішли спати, а Рома повів на нічну прогулку третю - іменинницю. Дальше вже його слова :
" привів я її в лісок на лавочку, посиділи , потринділи, повіша їй лапшу яка вона гарна, ля-ля-ля і тд. Дойшло діло, і тут вона почитає
- В мене це буде перший раз, вав і в мій день народження, неможу повірити, я стільки стримувалася, вав я навіть не знаю, я стільки разів собі це уявляла, і тут мммм ну ладно... Через 10 сек коли вже все майже почалось - ні ну всеатки так незвично, сьогодні ж мені 18 років, так дивно правда ? Рома мовчить бо і так вже вішав лапшу добрих півтора годни, вона - невже все станеться зараз , під цми прекрасними зорями, я ще досі не можу повірити що я на це пішла, я завжди міряла що, це буде не так ... На цій ноті Рома прервав її слова : Та йди *****, ти вже мене заїбала зі своїми Вау це перший раз, не можу повірити, що це перший раз... )))
Philips зараз поза форумом  
Подякували 4:
Mr Manson (10.02.2009), natalo4ka (01.07.2009), qTiger (19.03.2009), The Bluest Eye (09.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2009, 14:38 #797912   #33
AngryALF
 
Аватар для AngryALF
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

+10
плякав.....
AngryALF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 11:58 #802474   #34
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від Philips Переглянути допис
Та йди *****, ти вже мене заїбала зі своїми Вау це перший раз, не можу повірити, що це перший раз... )))
ууууууух... жесть)..
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 15:56 #802698   #35
ANGELOK
 
Аватар для ANGELOK
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від Philips Переглянути допис
Та йди *****, ти вже мене заїбала зі своїми Вау це перший раз, не можу повірити, що це перший раз... )))
Гарний спосіб відшити,маладєц дєвачка.
ANGELOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tinochka (20.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2009, 23:23 #819305   #36
Hunter
 
Аватар для Hunter
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Колись давно з другом запросили дівчат на хату. П'янка гулянка... тут вже всі нормальні такі ... дійшла справи розходитись по різних кімнатах. Розійшлись - все нормально. Пройшов час і треба знову йти на кухню. Друг виходить дуже злий і починає відразу прощатись з дівками. Як було: завів в кімнату, цьомки бомки, розложив, захистився, тільки запхав а вона йому каже шо не може так з прешого разу і витягнула назд так і далі він нічого невколядував
Hunter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2009, 00:03 #819355   #37
mikeos
 
Аватар для mikeos
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Згадав тоже одну ситуацію, правда не на любовному фронті.
То було десь на першому курсі. Їхав в переповненому тролейбусі і стояв впритик ззаді одної дівчини і так возбудився шо зразу сильна ерекція а я ше як на зло в спортивних штанах)) і потім як всі виходили я чуть не згорів зі стиду, не знав шо мені робити. Всі лахали з мене, козли ))
mikeos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2009, 00:15 #819373   #38
Natash@
 
Аватар для Natash@
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Історія одної моєї подружки.
Якось під час бурних поцілунків,її хлопець вирішив виплюнути жуйку.Він трошки не розрахував,і плюнув подружці в волося
на другий день,я допамагала їй ту жуйку діставати,але бідній дівчині всетаки прийшлось змінювати стрижку)
Natash@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2009, 00:58 #819409   #39
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від Natash@ Переглянути допис
Історія одної моєї подружки.
Якось під час бурних поцілунків,її хлопець вирішив виплюнути жуйку.Він трошки не розрахував,і плюнув подружці в волося
на другий день,я допамагала їй ту жуйку діставати,але бідній дівчині всетаки прийшлось змінювати стрижку)
згадалось про жвачку, не любовна історія але. Сиділа одна подруга за столом, пом приліила жвачку на тарілку і вийшла, на її місце тимчасово сідає пацан, який также приліпив свою жвачку в себе на тарілці, і за якийсь час, я помічаю як він бере її жвачку і кладе собі врот Всі довольні..
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2009, 10:31 #819575   #40
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Безглузді ситуації

Цитата:
Допис від Natash@ Переглянути допис
Історія одної моєї подружки.
Якось під час бурних поцілунків,її хлопець вирішив виплюнути жуйку.Він трошки не розрахував,і плюнув подружці в волося
на другий день,я допамагала їй ту жуйку діставати,але бідній дівчині всетаки прийшлось змінювати стрижку)
Вона що, наважалися лягти спати з жуйкою в голові? Я б на її місці, відразу ж легенько відрізав, заплутані пасма, а на наступний день в перукарні підрівняв би, і привів себе до порядку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:49.