Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.07.2009, 10:22 #982966   #201
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Ти брешеш.Так як сам писав у іншій темі що ти "з другого форума,нормального,севастоОль"
Тому ти там є, і пишеш таку ж ахінею як і всі твої побратими.Але мені чесно кажучи посрать.Мишина возня клавішних аноністів..Так,я тобі нахамив.Але не кажи що це були бандерівці та свободівці,бо я до них не відношусь.Я українець нової генерації,руско-польско-украйонский.Чому тоді українець? Бо народився в Україні,моя рідна мова українська,мій дім та земля знаходяться в Україні.Тому я Українець.І коли треба буде,життя відам за неї.За Україну,свій дім,а не пямятник Шухевичу.А в рило я дам не москалю поляку жиду чи українцю,а любому з них хто буде насаджувати мені свою волю чи ображати в те що я вірю.Бандерівець отримає за памятник перед моїм вікном,кацап за вираз у тєбя "бідла-мова",жид..а фіг його знає,я з такими ще не стикався.
А про Севастополь...
На даний момент він є частиною України,тому аж ніяк не є руським.Хочеш щоб став руським,бери зброю в руки і воюй,вмирай за рідний город.А так то ви просто клавішні смерди.І такими залишитесь.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 6:
$iD (14.07.2009), andrey_ko (13.07.2009), Dan (13.07.2009), Dexter (13.07.2009), gsv (13.07.2009), NEMIROFF (13.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 10:30 #982974   #202
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Кара Божа +1
але за пам'ятник прийдеться рукоприкладствувати
час,місце ?
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 10:57 #982991   #203
-nazar
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

кара Божья!!! придёт время я возьму в руки оружие, не беспокойся.А клавишным онанизмом как раз-таки занимаешься ТЫ.
1) "вот когда под окном памятник поставят-тогда в рожу!"
а он УЖЕ стоит!!!! неважно,что в другом городе,неважно, что на другой улице...сходи и дай в рожу тому, кто его поставил..
2) "вот когда мне скажут,что разговариваю на быдло-мове,дам в рыло!"
езжай куда-нибудь на восточную украину, в Крым и если (повторюсь-ЕСЛИ) тебе такое скажут-бей! борись,защищай СВОЙ ЯЗЫК!!! Ведь уже говорят так про украинский язык!
вот тут и проявляется Ваше хуторянское мышление-пока кругом,меня не касается,а как придут ко МНЕ в хату, уже буду действовать.
вот так вас и нагнут, уважаемый!
а мы уже боремся, правда без оружия...пока что...
-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 11:48 #983048   #204
Ericsson
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Tusya - закінчила ТНПУ, російська філологія?
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 17:41 #983388   #205
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата
Допис від -nazar Переглянути допис
кара Божья!!! придёт время я возьму в руки оружие, не беспокойся.А клавишным онанизмом как раз-таки занимаешься ТЫ.
Молодець.Герой.Обламав мене.
Цитата 1) "вот когда под окном памятник поставят-тогда в рожу!"
а он УЖЕ стоит!!!! неважно,что в другом городе,неважно, что на другой улице...сходи и дай в рожу тому, кто его поставил..
Я не втручаюсь у свободу вибору інших людей.Хочуть,нехай моляться на Бандеру та ставлять йому памятник.Мене дратує не так памятник(пофіг чий) як навязування чужої думки та пріоритетів.А самі памятники я люблю.Особливо на старих кладовищах.Спеціально такі шукаю щоб помилуватись,та пофотграфувати
Цитата 2) "вот когда мне скажут,что разговариваю на быдло-мове,дам в рыло!"
езжай куда-нибудь на восточную украину, в Крым и если (повторюсь-ЕСЛИ) тебе такое скажут-бей! борись,защищай СВОЙ ЯЗЫК!!! Ведь уже говорят так про украинский язык!
Назарко,я відпочиваючи в Криму,завжди говорю виключно українською мовою.Завжди.І мені ще ні разу,ніхто не сказав того що у мене мова "бідла"
Цитата вот тут и проявляется Ваше хуторянское мышление-пока кругом,меня не касается,а как придут ко МНЕ в хату, уже буду действовать.
вот так вас и нагнут, уважаемый!
а мы уже боремся, правда без оружия...пока что..
Заслиняться нагинати .
Розумієш Назаре.кожен повинен стояти на своїй територіальній позиції.Я захищаю свій дім.сусід свій,і разом у нас вагомий стимул.А коли захищати щось міфічне (історію,славу руськую,памятники) бігаючи від одного до іншого,то тебе і нагинати не потрібно,ти сам загнешся.
Цитата
Допис від Tusya Переглянути допис
Кара Божа, ти нещодавно хотів послати нафіг всі пам’ятники (=історичні розбіжності) і разом будувати сильну Україну, а не морди бити. Ще не передумав?
Ні зозулько,не передумав.

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
Кара Божа +1
але за пам'ятник прийдеться рукоприкладствувати
час,місце ?
От як тільки поставиш його перед моїм вікном,знай що ти вже на місці та час прийшов :biggrin2:

Востаннє редагував Кара Божа: 13.07.2009 о 17:59.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 18:18 #983417   #206
-nazar
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Назарко,я відпочиваючи в Криму,завжди говорю виключно українською мовою.Завжди.І мені ще ні разу,ніхто не сказав того що у мене мова "бідла"
:
я Вам именно про это и говорил,что ЕСЛИ Вам это скажут...видите-не вру,не говорят.
-nazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 20:28 #983566   #207
JohnDoe
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
я відпочиваючи в Криму,завжди
JohnDoe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 22:14 #983679   #208
Viaa
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Повеселили сьогодні - комуняки біснуються на сайті КПУ, активно використовуючи фотки з ЖЖ Білозерської, на свого фотокора не сподобилися:
http://www.kpu-kiev.org.ua/news.php?...&section_id=39
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 22:31 #983699   #209
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата
Допис від -nazar Переглянути допис
а мы уже боремся, правда без оружия...пока что...
Прийми холодний душ, персеньчик, настій валеріани або пустирнику, ато не дай боже і від інфартіка загнешся і не встигнеш "паваєвать" Чесно чим далі тим веселіше читати
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 22:51 #983719   #210
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

На Полтавщині пам’ятник Леніну звалили на землю
http://ua.korrespondent.net/ukraine/900709
Не розумію чому зцих витівок зараз роблять такий резонанс.ці драні памятники чужих нам вождів треба було повалити ще в 91-році з настанням незалежності...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2009, 06:18 #983797   #211
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
ці драні памятники чужих нам вождів треба було повалити ще в 91-році з настанням незалежності...
а на чому би зараз націоналісти піарились?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2009, 06:50 #983800   #212
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
а на чому би зараз націоналісти піарились?
Не мішай все в кучу
якщо розібрати по полочкам твою риторику, то ти і сам під націоналіста попадаєш
тому - краще називай речі своїми іменами
типу
політ сила така-то - не має на чому піаритись, тому ...
Dan зараз поза форумом  
Подякували 3:
NEMIROFF (14.07.2009), olexiy (14.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2009, 21:39 #984345   #213
Ronin
 
Аватар для Ronin
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Представник УПЦ (МП) "отжог" з цього приводу:

Представитель церкви: Ленин должен стоять как античная скульптура

http://sd.net.ua/2009/07/14/predstav...skulptura.html

Неординарное решение вопроса с наличием памятника предложил протоиерей Георгий Коваленко, пресс-секретарь Предстоятеля Украинской Православной Церкви: «Возможно, пусть он и стоит без руки и носа. Античные статуи тоже имели повреждения. Этот вид будет напоминать о самой личность и о неоднозначном к ней отношении в украинском обществе».
Ronin зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dexter (14.07.2009), olexiy (14.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2009, 12:01 #984668   #214
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата:
Допис від JohnDoe Переглянути допис
Бандерівці за роботою
я розумію, що адміністрація/модери, поступають як здавна поступали на Русі - хворих на голову не чіпали
проте, всьому є якісь рамки
повний неадекват повинен наказуватися, імхо
бан (хоча-б тимчасовий) +1
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2009, 12:52 #984698   #215
JohnDoe
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
повний неадекват повинен наказуватися, імхо
+1
Дякую за +1

Фотограф з рядів ОУН-УПА сфотографував, як його товариші-бандерівці борються з жінкою неукраїнської національності за незалежність України від тої нещасної.
А поет написав вірша за покликом серця.

В чому їх неадекватність. Як вийшло у того фотографа фото, таке воно і є. Як написав той поет вірша такий він і є.
Шо є то і є.
Як були бандерівці вандалами, ТАК! і залишилися і їх послідовники такі ж - понівечений пам'ятник Ілліча, є тому пам'ятник.

Про бандерщину самі члени ОУН-УПА писали: "Чи правдивий революціонер-державник може підпорядковуватись Проводові партії, яка починає будову держави від вирізування національних меншин і безглуздого палення їх осель... При ваших методах вистрілювання українців.., душення путом найкращих людей... ви не змобілізуєте армії (УПА). Що спільного з українською народною революцією мають бандерівські безправ'я, побої, грабежі та вбивства, яких ми є щоденними свідками?
Чи існувала коли на Україні така революційна організація, якої власний народ жахався гірше від найлютішого ворога, а її членів називав не інакше, як "путарями" та "сокирниками"? Що спільного мають з визволенням України бандерівські спроби тепер підпорядкувати українські народні маси своїй партійній диктатурі та фашистській ідеології, яка є гидка українському народові, проти якої воює цілий світ?"

Востаннє редагував JohnDoe: 15.07.2009 о 18:26.
JohnDoe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2009, 20:05 #985017   #216
sindikat777
Cool Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата:
Допис від JohnDoe Переглянути допис
Бандерівці за роботою
Та не приколюйтеся, це ж нквд-істи.
sindikat777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 09:21 #985336   #217
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата Та не приколюйтеся, це ж нквд-істи.
Однозначно!
1. Партизанський рух неможливий без свідомої підтримки населення!
2. Млять, це ще треба було так прибрехати. Фотографія в той час, то дуже велика машинка, значить це або загін карателів (всього вірніше). або НКВД.
3. Ті, хто пишуть "бандерівці", як правило мали з історіїі "ДВА"!
Ви про кого?
Про бандитів "опришків" "бульбашів" карателів німецьких - то сука зрадників тут завжди хватало, гамна, яке за пару мідяків рідну маму продасть, але до чого тут УПА.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 21:05 #986536   #218
JohnDoe
Типово Відповідь: Леніну розбили голову і відірвали руку (фото, відео)

Цитата
Допис від sindikat777 Переглянути допис
це ж нквд-істи.
Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Однозначно!
Любий друзь!

По-перше, ви навели тезис, який сам по собі нічого не значить, і не доказує тому, що таке судження не відповідає правилам логіки.

В сучасному світі з’явилось безліч різних технологій впливу, як на громадське, так і на індивідуальне свідомість.

Найбільш вразлива частина українського суспільства, яка компактно проживає у відомій частині держави, легко піддалась нейролінгвістичному програмуванню, Public Relations, рекламі, різним технікам аргументування и т. п., які довгий час масовано використовує в своїй пропагандистській роботі ОУН на теренах тієї частини України, під патронатом і з допомогою спеціалістів ЦРУ, якому в 1945 році Абвер передав всі свої права на цей свій диверсійно-терористичний відділ.

Самі по собі такого роду технології, випробувані ЦРУ в безлічі країн, можна розглядати просто, як механізми розповсюдження інформації, створення громадської думки, способу акумуляції антиукраїнських сил. Вся проблема в тому, які цілі ставляться – кожний здравомислячий розуміє, що новоявлені пресвітери печуться не за благо українського народу, а за своє, а тому роблять все щоб усунути Україну, як конкурента, з економічного світового простору і перетворити на свій слухняний сировинний придаток. І це їм вже майже вдалося, Україна економічно розвинутої держави неухильно котиться вниз перетворюючись на картопляно-огіркову (банани не ростуть, а то була б банановою) республіку, і погрузла в з’ясуванні стосунків стосовно відношення до минулого, і не печеться вирішенням проблем сьогодення та майбутнього.

Логіка це надійний засіб, який дозволяє активно протидіяти такого роду технологіям впливу на свідомість «свідомих».

Розглядаючи логіку як інструмент розпізнання брехні, ми повинні знати основні закони і правила логіки і розглядати її як воєнний арсенал, яким використовується учасниками бою, то як система захисту, то як система нападу.

Нажаль у багатьох дописувачів форуму, і навіть у тих, що надано право стежити за благонадійністю інших, немає уявлення про те, що існує логіка. Про арсенал тут і говорити нічого.

Якщо звернутися до Першої Аналітики, то з великою долею впевненості можна стверджувати, що головною задачею логіки Аристотеля є обґрунтування суджень, а тому центральна проблема його логіки є силогістика.

Вас важко запідозрити в прихильності до логіки.
Ви теж мабуть далекі від занурення в проблему силогістики та предикатів першого порядку. З трудом можливо представити ситуацію, в якій для вас буде актуальне знання про зведення модусів другої, третьої та четвертої фігури до модусів першої фігури.

ТАК! от, ваш тезис, тобто судження, але без аргументів - (доводів за допомогою яких обґрунтовується), і без демонстрації – (логічного зв’язку між аргументом і тезисом) не можливо визнати істинним, а тому за правилами логіки він є брехливим.


Про те, як віра в судження, яке містять в собі тільки тезис (а тому не є, відповідно до правил логіки, істинними, а значить є брехливими) призводить до фатальних помилок, яскраво демонструє тезис відомого титульного політичного діяча, члена обласної думи Ericssonа, який він привів в темі "прирівняно комунізм до нацизму", стверджуючи, що ОБСЄ комунізм прирівняла до нацизму. Не перевирівши логікою цей тезис, один з недолугих виборців і прихильник титульних кувалдою понівечив пам’ятник не винному ні в чому Леніну, а за одно понівечив і свою долю тому, що тепер його виправдовування тезисом Ericssonа, виглядають смішними,бо обізнані в логіці, пильні дописувачі логічно довели, що той тезис не є істинним, а є брехнею Ericssonа, проти чого ніхто не заперечував, окрім деяких недолугих. А хлопцям тепер відбувати кримінальне покарання від 5 до 12 років ув'язнення.. http://newzz.in.ua/main/1148830864-r...raine-pri.html
От до чого призводить депутатська брехня і небажання дружити з логікою, що рівнозначно тому, що не дружити з розумом.



Відносно тезису про фотоапарати – таж сама брехня, що спростовується науковими дослідженнями Dexterа
Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Може це в вас в Рассєї в 20-их ніхрена не було, а в 1924 році на Західній Україні вже газопровід перший працював і освітлював вулиці Львова. Фотоапарати набули розповсюдження ще на початку 1900 років, в кожній галицькій сім'ї були ... Тому взяти фотоапарат .. не було надскладною справою.


Піши ісчо!

Востаннє редагував JohnDoe: 17.07.2009 о 23:40.
JohnDoe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:41.