Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2009, 09:01 #985318   #41
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата Повторюю для освічених.
Голос - це ДУМКА!
У кожної думки є автор.
Сильно сказано.
Я з тобою тут згоден, коли твоя думка, це голос з проповіді, в якому перемішані цитати з Біблії, посули страшних мук для одних і рай для інших . Постійна зміна тембру, інтонації та сили звуку. Від співу до крику..
Та так записати "голос" в голови, то ще треба вміти
То які можуть виникати в тебе ще питання.
Це і є управління, коли чужі бажання/думки ти сприймаєш за свою мету/думку.

В мене свої думки, а у вас голос з невідомим автором, який наставлає, поучає...
"паучайтє лутчще ваших паучат" (С) Буратіно
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 11:30 #985434   #42
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Сильно сказано.
Я з тобою тут згоден, коли твоя думка, це голос з проповіді, в якому перемішані цитати з Біблії, посули страшних мук для одних і рай для інших . Постійна зміна тембру, інтонації та сили звуку. Від співу до крику..

В мене свої думки, а у вас голос з невідомим автором, який наставлає, поучає...
"паучайтє лутчще ваших паучат" (С) Буратіно
Ви про когось уявного говорите? Бо я такого як ви кажете вам не говорив.
У вас якісь власні думки на дану тему, а звідки ви їх взяли - це ваша справа розбиратись. Не від мене...

Відрізняти авторів думок - це те, чого людина навчається все життя. Бо думка, зрештою, штовхає нас до вчинків. Тоді і кажуть, що людина пізнається по плодах: можна подивитись на життя людини і вже можна зорієнтуватись про що вона думає.
Бог направляє людину до добра і внутрішньої гармонії, до допомоги ближньому. Його думки сіють мир.
В них немає агресії до ближнього, насміхання, зверхності, що ми часто бачимо в світі (та й на на форумі). Навіть з того, як людина спілкується можна зрозуміти яке джерело її думок.

Керівники сектів і культів намагаються встановити контроль над думками своїх послідовників і впроваджувати свої думки. Бог же, навпаки, хоче, щоб людина, виходячи зі свого власного бажання, добровільно і без примусу, приймала Його думки і тішилася їх результатами.

Отож, бажаю всім зрозуміти де є думки Бога в вашому серці і слухатись їх, уникаючи контролю людей над вашою свідомістю.
Тільки тоді справді можна стати вільним... Собі я теж бажаю саме цього.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 11:40 #985440   #43
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Список можна продовжити.
З мого значного життєвого досвіду подібного спілкування:
1. Тип сліпого атеїста-матеріаліста. Бога немає - і все! Агресивний, пробує відразу довести те, що він правий, кажучи: "якщо Бог є, то нехай це дерево зараз впаде", або якусь іншу подібну дурницю.
2. Агностики - люди, які вважають, що довести існування Бога неможливо. Якщо б дерево впало (у випадку п.1), то вони знайшли б купу причин, чому це сталось, але не Бог був би причиною. Не такі агресивні, як атеїсти, часто зарозумілі, зверхні, вважають себе мудрими і начитаними.
3. Сатаністи. Не сумніваються в існуванні Бога, агресивні до тих, хто вірує в Ісуса, насміхаються над християнами, провокують їх прийняти Сатану своїм богом, вважають Ісуса слабаком. Для них справжня сила - зло, а завдавати болю і страждані іншим - їх ціль.
Є і проміжні типи... Духовно нейтральних людей практично не залишається, мені зустрічались дуже рідко...
Новак, а до якої групи ти віднесеш мене?
Я вірю в Бога. Звертаюся до нього. Впевнена, що він один і тому мені немає потребе називати його по імені.
Всі ваші доводи грунтуються на тому, що написано в Біблії. Але на жаль я ніяк не можу повірити, що Бог може бути такий примітивний, що б повірити що все те що написано в Біблії, дійсно сказано Богом.
Якщо навіть для мене там все дуже примітивно, то як я можу уявити, що це все казав БОГ. Пишу "казав" і аж самій смішно. Новак, не можна думати про Бога, як про людину.
І мені образливо уявляти Бога, як фокусника чи Кашпіровського. Я впевнена, що Бог це зовсім інше.
Але я розумію, що для вас Біблія це свята книга і тому я нікому про це не кажу. Вірте собі. Але не доказуйте щось приводячи аргументи, що так написано в Біблії. А то я можу приводити цитати з народних казок, деякі з них по віку не молодші за Біблію.
Вибачте за сумбур. Саймон краже сказав.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (16.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 15:27 #985578   #44
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Новак, а до якої групи ти віднесеш мене?
Я вірю в Бога. Звертаюся до нього. Впевнена, що він один і тому мені немає потребе називати його по імені.
Я не експерт з релігієзнавства
Хоча мені траплялося спілкуватися з різноманітними віруючими. Пам"тяю одних людей, які вірять в біблію і Новий завіт, проте не сприймають листів ап. Павла, вважаючи його апостолом-самозванцем.
Яких тільки вір не трапляється.
Якщо ви дійсно хочете отримати відповідь на ваше запитання, то мені потрібно знати більше про вашого бога, його загальні та моральні атрибути. Що я маю на увазі? Наприклад:
Бог біблії:
1. Всемогутній
2. Всюдиприсутній
3. Всезнаючий
4. Вічний
5. Ніким не створений, рівного йому немає.
6. Сам він створив усе і все існує завдяки Йому.
А тепер моральні атрибути:
1. Він є любов (з грецької - агапе)
2. В ньому немає ані крихти зла.
3. Він спасає, він не є байдужий до свого творіння.
4. Він дотримує своїх обіцянок.

Охарактеризуйте подібним чином свого бога і тоді можна буде пробувати щось з"ясувати.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Всі ваші доводи грунтуються на тому, що написано в Біблії. Але на жаль я ніяк не можу повірити, що Бог може бути такий примітивний, що б повірити що все те що написано в Біблії, дійсно сказано Богом.
Якщо навіть для мене там все дуже примітивно, то як я можу уявити, що це все казав БОГ. Пишу "казав" і аж самій смішно. Новак, не можна думати про Бога, як про людину.
І мені образливо уявляти Бога, як фокусника чи Кашпіровського. Я впевнена, що Бог це зовсім інше.
Але я розумію, що для вас Біблія це свята книга і тому я нікому про це не кажу. Вірте собі. Але не доказуйте щось приводячи аргументи, що так написано в Біблії. А то я можу приводити цитати з народних казок, деякі з них по віку не молодші за Біблію.
Можна розпочати нову тему, де спробувати з"ясувати "примітивність" Бога біблії і порівняти Його з іншими богами, уявними, чи справдешніми.
Буду намагатись внести своє розуміння в цю тему. Багато людей вважають Бога примітивним, не розуміючи суті Божого задуму щодо людства.
Можемо про це порозмірковувати разом.

Для довідки.
Я, Новак, не є членом жодної релігійної організації, не маю жодного інтересу когось тягнути в якусь організацію. Проте моїм Господом і Спасителем є Ісус Христос.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 16:55 #985634   #45
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Можна розпочати нову тему, де спробувати з"ясувати "примітивність" Бога біблії і порівняти Його з іншими богами, уявними, чи справдешніми.
Буду намагатись внести своє розуміння в цю тему. Багато людей вважають Бога примітивним, не розуміючи суті Божого задуму щодо людства.
Ну дивись, приходиш ти до маленької дівчинки, коли вона ше справді була маленька і кажеш - на тобі дівчинко оцю чудову жуйку. ЇЇ можна жувати і вона завжди буде солодкою. Бо створив її наш Бог, який так сильно нас любить, шо просто не міг створити для нас поганої жуйки, тому її треба жувати і дякувати богу за цей дарунок, який ми зобов'язані приймати з подякою і смиренням.

Пантера бере жуйку і так вона дізналась про бога. Раніше їй ніхто про нього не говорив і вона не знала шо є така чудова жуйка - і вона щиро полюбила цього бога. Через деякий час дівчинці вдалося надути бульку і вона радісна вирішила поділитися з тобою цією звісткою. А ше прийшла спитати чому жуйка таки втратила смак і чому нема такої самої жуйки, але з апельсиновим, банановим і ананасовим смаками? Хіба важко люблячому богові придумати щось не таке скучне і примітивне? І взагалі, жувати жуйку добре, але ж вона вже виросла і стала дорослою дівчинкою - в неї з'явилися клопоти і не всі вони розв'язуються простим жуванням гумки...
На що отримала відповідь, що раніше смак жуйки був ідеальним і нескінченним, поки люди не захотіли інших смаків, і яке вона мала право надувати бульки, якшо в інструкції на етикетці яку дав бог до жуйки нічого такого не було написано, і взагалі - шо це за гріховні бажання - хотіти жуйку іншого смаку? Так можна і дожуватися - світ і так погруз у різноманітоності - винайшли жуйки які жуються краще, з різними смаками і можна надувати величезні бульки ... це все гріховний шлях насолоди. Але якшо жувати одну і ту ж жуйку яка втратила смак але не втратила своє жуйкості нескінченно і отримувати від цього жування насолоду - бог змилостивиться і поверне жуйці смак і його вічне розмаіїття.

Звчиайно, у вашій вірі не все так примітивно - ви не марите жуйками. Але ви марите не менш дріб'язковими речами. Приписуєте богові жалюгідні людські бажання, прагнення і слабкості.
Ви визнаєте, шо "Бог направляє людину до добра і внутрішньої гармонії, до допомоги ближньому" в той же час знецінюючи і добро і вічну гармонію, стверджуючи шо без віри в Бога вони нічого не варті.
Ви навіть винайшли свою власну риторику - в якій голос - це не голос, думка - це не думка, совість і сумління - це і думка і голос і все разом - невідомо що.

В такій риториці немає нічого поганого, якби у нормальних людей всі ці речі не означали трохи інші речі .
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (16.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 19:22 #985732   #46
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Звчиайно, у вашій вірі не все так примітивно - ви не марите жуйками. Але ви марите не менш дріб'язковими речами. Приписуєте богові жалюгідні людські бажання, прагнення і слабкості.
Можете навести приклад де я приписую Богу
Цитата жалюгідні людські бажання, прагнення і слабкості
? Чи це просто нічого не варта балаканина, як у випадку з Саймоном і ви теж відразу сховаєтеся за небажання розповідати про свої внутрішні переконання?
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Ви визнаєте, шо "Бог направляє людину до добра і внутрішньої гармонії, до допомоги ближньому" в той же час знецінюючи і добро і вічну гармонію, стверджуючи шо без віри в Бога вони нічого не варті.
Де я таке стверджував? Ви, що фантазуєте, чи читаєте між рядками?
Мені не хочеться починати дискутувати з вашими вигадками чи припущеннями.
Бог - це і є Добро і Гармонія, тому я ні не знецінював, ні не принижував цих понять.
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Ви навіть винайшли свою власну риторику - в якій голос - це не голос, думка - це не думка, совість і сумління - це і думка і голос і все разом - невідомо що.
Ви не розумієте, чи прикидаєтесь і пробуєте сховатись за слова?
Я завжди вів мову про голос Бога, який людина може чути як думку, спеціально підкреслював це. Я не говорив про голос, який людина чує вухами, про коливання повітря.
Також я говорив про голос сумління - загальноприйнятий вислів, порівнюючи його з голосом Бога. Якщо в людини проблеми з розумінням, що таке сумління і як воно "говорить", то далі пояснювати нічого. Також я пояснював, що є така річ, як інтуіція і її сигнали багато людей теж можуть розпізнавати. Сигнали від Бога теж подібні до тих, які "чує" людина, в якої розвинена інтуіція.
Я просто дивуюсь, що виникає проблема з розумінням таких речей, як "голос сумління", "інтуіція", "виразна думка", "розпізнавання думок".
Невже це "вища математика"? Як можна цього не розуміти? Впевнений, що навіть людина без освіти розуміє про що мова.
Потрібно пояснювати далі?
Нагадувати про те, що Бога чули:
Каїн, - Бог попереджав його про злі нахили його думок;
Ной, - Бог наказав йому будувати ковчег і дав конкретну вказівки щодо конструкції;
Авраам, - Бог покликав його в подорож і потім багато разів розмовляв з ним;
Мойсей, - неодноразово розмовляв з Богом, Бог дав йому купу інформації (див. П"ятикнижжя);
пророки Старого Завіту,
Ісус Христос;
апостоли;
інші віруючі...

Ви ВСЕ це відкидаєте і вважаєте вигадкою?

Якщо так, то у що ви вірите? Вкажіть конкретне джерело вашої інформації і автора (авторів).
Людина завжди у щось вірить, невіруючих людей немає.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 21:29 #985805   #47
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Можете навести приклад де я приписую Богу?
Та будь-де, хоча б і тут
Цитата:
Допис від Новак
3. Він спасає, він не є байдужий до свого творіння.
4. Він дотримує своїх обіцянок.
Бог займається якоюсь діяльністю і переживає за результат який йому не байдужий, бо він знає шо колись дав якусь обіцянку і тепер навіть якшо перехоче - все одно мусить її дотримати - з почуття обовязку і гідності щоб зберегти репутацію.
Якшо моя смислова апроксимація невірна - вибач. Просто не знаю як інакше трактувати твої слова.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2009, 23:01 #985885   #48
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог біблії:
1. Всемогутній
2. Всюдиприсутній
3. Всезнаючий
4. Вічний
5. Ніким не створений, рівного йому немає.
6. Сам він створив усе і все існує завдяки Йому.
А тепер моральні атрибути:
1. Він є любов (з грецької - агапе)
2. В ньому немає ані крихти зла.
3. Він спасає, він не є байдужий до свого творіння.
4. Він дотримує своїх обіцянок.

Охарактеризуйте подібним чином свого бога і тоді можна буде пробувати щось з"ясувати.

Можна розпочати нову тему, де спробувати з"ясувати "примітивність" Бога біблії і порівняти Його з .
Гарне словосполучення "бог Біблії". Це по типу Алладіна? Бог живе в Біблії і його звідти періодично випускають?
Я писала не "примітивний Бог", а "примітивна Біблія".
Мій Бог то й же що і твій, просто ми його по різному відчуваєм, але від цього суть Бога не міняється.
Перші шість пунктів відповідають про моє уявлення Бога, а от моральні аспекти більше підходять людині. Колись дуже гарно про відносність добра, зла і любові писав Bhagavan. Я краще не напишу.
ПС. Bhagavan, ще раз тобі дякую. Я з величезним задоволенням читаю твої пости. Під усім що ти пишеш можу підписатися: це точно мої думки, тільки ти ще вмієш їх гарно оформити. А за почуття гумору окремо .
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dan (17.07.2009), Igor_ko (16.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2009, 11:49 #986132   #49
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Гарне словосполучення "бог Біблії". Це по типу Алладіна? Бог живе в Біблії і його звідти періодично випускають?
Прикольне порівняння, 20 років тому я б сміявся, бо був атеїстом.
Зараз розумію більше, а словосполучення "Бог біблії" означає: Бог про якого нам розповідає біблія.
В індуїзмі, наприклад, іншф боги і там є свої священні писання, тобто джерела інформації про їхніх богів.
Ви про свого бога звідки отримали інформацію? Яке у вас джерело? Хто автори?
Я вже питав, а ви не відповіли, ви впевнені, що інформацію отримали з достовірного джерела? Чи ви самі створили собі уявлення про бога?

Додано через 43 хвилини
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Та будь-де, хоча б і тут
Отже ви вважаєте, що Бог, Який проявляє співчуття до Свого творіння і спасає його проявляє
Цитата жалюгідні людські бажання, прагнення і слабкості
Тобто якщо людина співчуває іншій людині і намагається її порятувати, то ці риси і бажання людини теж є жалюгідними? Чи це ваше твердження ви відносите тільки до Бога?
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Бог займається якоюсь діяльністю і переживає за результат який йому не байдужий, бо він знає шо колись дав якусь обіцянку і тепер навіть якшо перехоче - все одно мусить її дотримати - з почуття обовязку і гідності щоб зберегти репутацію.
Якшо моя смислова апроксимація невірна - вибач. Просто не знаю як інакше трактувати твої слова.
Звичайно, що ваша смислова апроксимація невірна, бо стосується людини, а Бог "не скаже неправди та не буде каятися, бо Він не людина, щоб каятись." (1Сам.15:29)
Бог не може перехотіти, Він має задум щодо людства ще перед ппочатком процесу творіння і чітко, до деталей, знає який буде наслідок. До дрібниці, до йоти! Все, що Він захотів - саме це і станеться.
"Захотів", "забажав" - ці слова застосовуються для пояснення людині, яка живе в тимчасовому світі (де є час), задуму Божого.
Але Бог існує у вічності, для Нього все це, що ми зараз переживаємо і проходимо, ВЖЕ СТАЛОСЯ!
Можливо ці речі, про які я зараз говорю, трохи тяжко зрозумілі, все-таки тяжко зрозуміти і пояснити вічність, якщо живеш у часі. Ну, що поробиш, треба зрозуміти, інакше Бог буде видаватися незрозумілим, якщо пробувати Його зрозуміти тільки розумом.

Проте є і інший шлях, через почуття і розум ("серцем" - так кажуть).
Для розуміння моральних атрибутів Себе, ставлення до людей, Бог послав Ісуса Христа, Свій Образ, народжений ще перед створенням світу, Яким Він і все створив. Ісус Христос прийшов у тілі і у спілкуванні з людьми і у всьому своєму поводженні явив те, Який є Бог для людини: милуючий, люблячий, спасаючий... Явив не тільки на словах, а й в усіх своїх справах, включно зі смертю і воскресінням.
Тому, якщо хто хоче знати, як Бог ставиться до нього - нехай гляне на Ісуса Христа.

На закінчення ще раз повторю: що Бог "побачив" ще перед створенням світу у Своєму задумі - те і стається і станеться.
Він знав, що створіння піде неправильною дорогою - через зло і страждання. Він не міг заставити Своє творіння піти іншим шляхом, бо інакше Йому довелось би зламати волю людей, перетворити їх на роботів. Свобода волі людини і її місце в Божому задумі - це окрема тема, її, при бажанні, можна обговорити в іншій темі. Вона пов"язана також з темою про те, чому Бог, Який є Любов допустив існування зла і страждань
Головне, що треба зрозуміти і пам"ятати: Божий задум щодо людини є досконалим, кінцевий результат - просто неймовірно чудовий! Поки нам не відкрився Його задум повністю, поки він не втілився для нас - виникають запитання, сумніви, недовіра до Бога. Але Бог не помиляється, все буде як задумано! В єдиному і найкращому варіанті.

Востаннє редагував Новак: 17.07.2009 о 11:54. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 12:11 #988980   #50
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Нагадувати про те, що Бога чули:
Каїн, - Бог попереджав його про злі нахили його думок;
Ной, - Бог наказав йому будувати ковчег і дав конкретну вказівки щодо конструкції;
Авраам, - Бог покликав його в подорож і потім багато разів розмовляв з ним;
Мойсей, - неодноразово розмовляв з Богом, Бог дав йому купу інформації (див. П"ятикнижжя);
пророки Старого Завіту,
Ісус Христос;
апостоли;
інші віруючі...
Ви ВСЕ це відкидаєте і вважаєте вигадкою?
Якщо так, то у що ви вірите? Вкажіть конкретне джерело вашої інформації і автора (авторів).
Людина завжди у щось вірить, невіруючих людей немає.
Новак, я ніяк не можу успокоїтися .
Ну,по перше, звідки ти знаєш, що Каїн, Ной і Ко, чули голос Бога? А може вони перегрілися на сонечку і їм почудилося? А во Геракл говорив з Зевсом, яж тобі це не ставлю в приклад.
Ну і найбільше, що мене мучить, це те що ти написав, що Ісус для тебе Бог.
Ти, я думаю, не сумніваєшся, що Бог один.Тобто один для всієї планети. Так?
І от допустим, Бог вирішив показати всім людям, що він є і про них не забув. Чи міг він придумати, щось гірше, що б стати простим євреєм? (І що саме смішне, що навіть євреї не признать Ісуса Богом).
Виникає ряд питань:
чому він вибрав білу расу? Як себе мають почувати чорні і жовті?
чому саме мужчина, а не жінка?
чому симпатичний мужчина? Цим Бог хотів показати, що зовнішність має значення? Погодься, що якби Ісус був Квазімодо, то до нього зовсім по інакшому відносились. Основне ж душа, чи не так?
чому не враховано мусульман і інших? Бог мав би знати як краще зрбити що б ВСІ земляни почули його?
Ісус прийшов що б дати людям спасіння. А я ще з дитинства памятаю як дивилася мультик де його послідовників тиграми цькували. Невже Бог такий жорстокий?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 21:53 #989433   #51
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: трохи про фундаменталізм і трансформації

Цитата:
Допис від tymofiy Переглянути допис
Ну тепер же в іншій темі пофілософствуємо (поділив на пункти деякі вислови, щоб зрозуміліше було, до чого є питання і де незгода)
Щодо пункту 1 : дивись пункт 3. Сам п.1 ніяк не узгоджується з п.2. Получається, що не було іншого вибору? Треба було однозначно грішити?
А давай без філософствування, підем шляхом простої логіки?
Спочатку вияснимо, чи Бог, в Якого віримо є всезнаючим, всесильним і люблячим Творцем?
Якщо так, то тоді всі пункти узгоджуються і між ними немає жодних суперечностей.
1. Оскільки Бог є всезнаючим (причому знаючим усе що має статися наперед), то для Нього не був несподіванкою гріх Адама і той шлях яким пішло людство. В біблії сказано, що Бог приготував Ягня в жертву за гріхи людей ЩЕ ДО ЗАКЛАДИН СВІТУ. Якби був інший варіант, без смерті Ісуса в муках на хресті, то невже Бог не вибрав би цей інший, легший варіант?
2. Оскільки Бог є ще і всемогутнім, то той варіант, який вибрав Адам, не міг бути непереборним для Бога і задум Божий врахував той шлях яким пішло людство. В задумі Бог бачив це наперед і допустив існування такого вибору, тому що Він не створював роботів, а тих, хто здатний добровільно без примусу відповісти на Божу любов і прийняти її.
Божий задум є досконалим тому, що Бог врахував втілення свободи вибору людини і одночасно привів (приводить зараз) людей до досконалого і чудового результату – Царства любові і правди, яке існуватиме вічно. В цьому Царстві людина повністю з»єднається з Богом і буде тішитися усіма тими можливостями, які має Бог.
Так, іншого варіанту розвитку подій не було, бо інакшу воля людини повинна була б бути зруйнованою Богом і людина вже не була б досконалою, а була б роботом. Свобода вибору людини – ознака її досконалості, забрати її Бог не міг.
Бог не є автором зла, страждань. Він допустив це тимчасово, по ініціативі людини. Бог попередив людину про наслідки, проте людина вибрала своє.
Головне – пам»ятати, що кінцевий результат ніщо не в силі змінити і цей результат є чудовим для людей. Страждання цього віку нічого не варті у порівнянні з тим, що Бог приготував для людей. Для тих, хто добровільно прийде до Нього і прийме цю Його любов, захоче бути з Богом вічно.

Якщо ж бог не є всезнаючим і гріх людей став для нього несподіванкою – то це не Єгова.
Якщо бог не є всемогутній і змушений постійно боротись проти вибриків ангелів і людей – то це не Єгова
Якщо бог не є Любов і він зовсім не зважає на добру волю людини, щоб прийти до нього, він не співчуває своєму творінню і тому йому все-одно який буде кінцевий результат людства – то це не Єгова.

В тому єдиному варіанті розвитку подій, який Бог бачив ще до створення світу і в якому врахований вибір людей – все закінчиться прекрасно!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 23:40 #989512   #52
Freedom
Типово Відповідь: Світові загрожує релігійне сектантство і фундаменталізм

прочитав я тут ...майже все і вся і поняв,що тут діти або тупорилі старі ідіоти сидять і панти друг перед другом ліплять..про секти і т д і т п...АЛЛА АХБАР!!!
Freedom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
релігія, секти, фундаменталізм



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:25.