Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


звіт в пенсійний

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.03.2010, 18:30 #1279625   #1
gsv
 
Аватар для gsv
Типово звіт в пенсійний

СПД-ФО. Найманих немає.
Завтра останній день, сумніваюсь що встигну здати САБЖ.
Великі штрафи за протермінування?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 18:39 #1279636   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

В останній день здати реально, перевірено на власному досвіді. Минулого року здав останній документ 31 березня в 15:50, при тому що то була п'ятниця і ПФ працював до 16:00
Суми штрафів, нащастя, не знаю.

P.S. Я будеш платити, то не йди в Аваль (біля Кооптехнікуму), ті падли деруть 10 грн. за послуги. В Приваті (в податковій) та сама послуга вартує 2 грн.
 
Подякував(ла):
gsv (30.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 19:06 #1279665   #3
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Та про які штрафи мова ( вони незначні ) .. коли на здачу є цілий день . Хоча в останній день може творитись "пекло" у вигляді черг .
Я от також звіт не здала .. правда в податкову .. і вважаю , що встигла .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 19:17 #1279674   #4
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Народ.а власне про які звіти пишете?
В пенсійний то є річний чи квартальний?
В податкову ще не пізно також.бо до 5-го можна.тобто до кінця тижня по-любому...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 19:26 #1279682   #5
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Народ.а власне про які звіти пишете?
В пенсійний то є річний чи квартальний?
В податкову ще не пізно також.бо до 5-го можна.тобто до кінця тижня по-любому...
річний
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 19:38 #1279693   #6
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

зараз вони перейшли на щомісячну здачу персоніфікованої звітності, принаймі для підприємців в яких є наймані працівники.
реєстрація звіту тепер проходить в онлайн режимі в базі даних ПФ, якшо нездаш до встановленого терміну то ситема автоматично нараховує штраф в розмірі 800грн, повторююсь то для підприємців які використовують найману працю.
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 19:51 #1279708   #7
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Короче в народі він називається персоніфікований (або персоніфікація).краще здати все-таки завтра.якщо ж ні.то найшов таке-
Цитата
  • Яка відповідальність за несвоєчасне/неповне/неправдиве подання персоніфікації?
    • поки що органи Пенсійного фонду більш-менш поблажливо відносяться до платників і не застосовують якісь драконівські методи покарання, але за за законодавством передбачено штраф у мінімальному розмірі 170 грн (10 неоподатковуваних мінімумів).Тобто штраф має бути в розмірі 10 відсотків тих сум, які були неподані або подані неправильно до ПФУ, але не менше 170 грн.
Бажаю успіху завтра.думаю там буде жопа.краще не спішити і здати в четвер-п'ятницю.але попередньо задзвонити на довідку в пенсійний і спитати в них.які можуть бути санкції...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 20:57 #1279797   #8
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
СПД-ФО. Найманих немає.
Завтра останній день, сумніваюсь що встигну здати САБЖ.
Великі штрафи за протермінування?
Сьогодні здавав, людей не дуже багато.
На сходах (де ксерокс) купуєш 2 бланки (спитаєш у жіночки, яка робить копіїї). але попередь її чи є наймані працівники ( бо бланки різні), піднімаєшся здається на третій поверх. Коло столу в кінці коридору є взірці. Заповнюєш бланки по взірцях, йдеш в 403 каб до свого інспектора. Вона перевіряє і підписує. Потім повертаєшся назад і вкінці коридора, з правої сторони по ходу, останні двері взнаєш хто твій інспектор і здаєш звіт. Обидва інспектора приймають по тому, на якій вулиці проживаєш. Тому треба питати "хто з інспекторів яку вулицю обслуговує?"
Якщо правильно заповниш бланки то часу займе не дуже багато (залежно скільки буде люду) Бланки заповнювати по взірцях і без самодіяльності.
Удачі!
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 21:18 #1279832   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Вона перевіряє і підписує.
Щастить тобі. Мій інспектор не підписує, поки не принесеш квитанцію про оплату.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Обидва інспектора приймають по тому, на якій вулиці проживаєш.
Тільки перший (той що на 4 пов.) Той що в 307 - по ідентифікаційному коду. Питаєш в любого хто там сидить, диктуєш код, і він тобі каже хто твій інспектор.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Тому треба питати "хто з інспекторів яку вулицю обслуговує?"
Хто яку вулицю обслуговує роздруковано на листках при вході в 403. Не треба питати "Хто яку вулицю обслуговує" це їх дратує

Думаю gsv це і так знає, але хай буде, може комусь із новачків знадобиться.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 21:28 #1279844   #10
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
СПД-ФО. Найманих немає.
Завтра останній день, сумніваюсь що встигну здати САБЖ.
Великі штрафи за протермінування?
Я так зрозумів, СПД - на загальній системі? Але дійсно, є таке, на основі декларацій. Може тут якась інфа є...

Ще з Дт-Кдта консультація, трошки застарілі роки, але, думаю суть та ж.

Востаннє редагував andrey_ko: 30.03.2010 о 21:35.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (31.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 05:51 #1280025   #11
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

andrey_ko
єдиний податок
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 08:29 #1280103   #12
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
andrey_ko
єдиний податок
Тоді не розумію... Якщо єдиний податок і підприємець як самозайнята особа, то який пенсійний? Хіба ти сам доплачував цю різницю, яку певний період вимагали і потім відмінили?
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 08:33 #1280107   #13
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Тоді не розумію... Якщо єдиний податок і підприємець як самозайнята особа, то який пенсійний? Хіба ти сам доплачував цю різницю, яку певний період вимагали і потім відмінили?
все вірно, але хочуть річного звіту
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 08:35 #1280109   #14
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Навіть якщо не доплачував різниці.то має здати.що найманих не мав і т.д..але здати треба всерівно.
При реєстрації вних(в пенсійному) як підприємця.вони кажуть.що якщо нема найманих працівників раз в рік треба здавати звіт...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 08:50 #1280118   #15
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

п.с. Ніяких різниць не доплачував
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 09:05 #1280126   #16
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Щастить тобі. Мій інспектор не підписує, поки не принесеш квитанцію про оплату.

Тільки перший (той що на 4 пов.) Той що в 307 - по ідентифікаційному коду. Питаєш в любого хто там сидить, диктуєш код, і він тобі каже хто твій інспектор.

Хто яку вулицю обслуговує роздруковано на листках при вході в 403. Не треба питати "Хто яку вулицю обслуговує" це їх дратує

Думаю gsv це і так знає, але хай буде, може комусь із новачків знадобиться.
Перепрошую! Трохи наморозив відносно 307-го каб. В 307-му дійсно інспектори приймають по ідентифікаційному коду , а все інше - так, як писав.
І ще одне: На початку року консультувався з деякими людьми відносно доплат. Мені сказали, що доплачував, чи не доплачував, а треба буде здавати додатковий звіт по доплаті. Якщо заплатив тільки частково, то в примусовому порядку "пропонували" доплатити до кінця терміну, мотивуючи це тим, що потрібно "закрити" рік і що поки суд не скасував постанову, то вона діяла. Я був готовой до цього і думав сказати, що взагалі не платив (хоч одну проплату зробив) а як і "вилізе" по комп"ютеру, то скажу, що не знаю хто заплатив за мене, щоб не доплачувати до кінця року. Не знаю що змінилось, але зараз про доплату ніхто навіть не спитав. Можливо мені повезло, а можливо інспектор прогавив?
Я на "єдиному" і без "найманих". Про інших - не знаю.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 09:43 #1280144   #17
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цікаве, виявляється питання про пенсійний звіт. Зареєстрований я СПД з 2003 року. Памятаю, колись на початках щось подавав плюс копії свідоцтв, але потім залишив то діло.
Дана тема нагадала знову "о старом". В результаті посварився з дружиною, вона 5 років здавала звіти, а я - ні. І кожен правий.
Позвонив в ПФ, сказали, що потрібно здавати і по мому коду глянули, що з 2003 року не подавався і потрібно доздати. А за 2009 рік то бажано сьогодні. Дружині знайома з ПФ (інше місто) сказала, що теж потрібно, але за неподання може нічого не бути, просто ті суми в них висять.

Почав шукати щось на захист себе і думаю, можна доказувати свою правоту неподання. Ну хоча б через те, якби були штрафи, вони б 5-6 років не мовчали, а дали б мені знати

В результаті в консультаціях нарив, що :
Цитата Внески до ПФ «за себе» окремо не сплачуються. Водночас 42 % від єдиного податку або 10 % від фіксованого — автоматично перераховуються до ПФ (стаття 2 Указу N 746, пункт 2 Прикінцевих положень Закону N 129/98-ВР).
Теоретично, з прийняттям Закону про пенсійне страхування (2003 рік), підприємці на єдиному податку та фікспатенті повинні були б сплачувати внесок до ПФ у фіксованому розмірі (крім тієї частини єдиного або фіксованого податку, яка «автоматом» перераховується до ПФ). При цьому розмір фіксованого внеску має бути встановлено в окремому законі. Проте станом на 2008 рік закону такого немає, тому у 2008 році фіксований внесок до ПФ «спрощені» підприємці, як і раніше, не сплачували.
Цитата Додаток 26

Теоретично звіт про сплачені пенсійні внески за рік за формою додатка 26 до Інструкції N 21-1 зобов'язані подавати єдиноподатники та підприємці на фікспатенті, які сплачують фіксовану ставку внеску до ПФ. 2008 рік — уже четвертий рік, в якому фіксовану ставку не встановлено.
Тому за традицією, що склалася, додаток 26 за підсумками 2008 року платники єдиного або фіксованого податків, найімовірніше, зможуть не подавати.
Однак це краще уточнити в Пенсійному фонді.
Нарахунок доплат до ПФ і подання звітності, то тут додатково є Лист ПФ
Цитата щодо Правомірності постанови Кабінету Міністрів України
від 14.04.2009 р. N 366

Лист Пенсійного фонду України
від 23 січня 2010 р. N 1093/03-20

Начальникам головних управлінь
Пенсійного фонду України в
Автономній Республіці Крим, областях,
містах Києві та Севастополі

Правомірність постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. N 366 розглядається в судовому порядку.
Також на розгляді у Конституційному Суді України знаходиться подання Президента України щодо відповідності цієї постанови Конституції України.
До винесення судами відповідних рішень звітність до органів Пенсійного фонду України за 2009 рік від фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, а саме звіт про нараховані та сплачені суми фіксованого розміру страхового внеску (додаток 26) та відомості, що подаються до системи персоніфікованого обліку, приймаються органами Фонду незалежно від фактичного стану розрахунків підприємців з Фондом за 2009 рік на момент подання звітності.

Голова правління
О.Б. Зарудний
Зверніть увагу, що "приймаються" органами, а не зобовязані подавати.

Крім того, спрощенці діють відповідно до Указу Президента "Про спрощену с-му", а в ній передбачено, що вони звільнені від сплати пенс. внесків. 42 % - розщеплення відбувається без них.


В результаті, звіт за 2009 рік та за попередні , думаю, варто подати, хоча б довідково. Сьогодні його не буду робити однозначно, а візьму колись після свят всі дані і заповню за всі роки. І не думаю, що вони виставлять якісь штрафні санкції.

Якщо щось цікаве нарию, або буде інфа - дам знати
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (31.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 15:08 #1280418   #18
scorpik
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Скажемо так: пенсійний ніяк не розщеплює тих 200 грн, а зараховує конретну суму з єдиного податку на ваш персоніфікований пенсійний рахунок ТІЛЬКИ на основі ваших звітів. По старих правилах штраф був невеликий (здається 65 грн), але з інспектором можна було домовитись, виписавши газетку або, звичайно, невеличким "пакетиком", що я й зробив
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 16:07 #1280485   #19
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Скажемо так: пенсійний ніяк не розщеплює тих 200 грн, а зараховує конретну суму з єдиного податку на ваш персоніфікований пенсійний рахунок ТІЛЬКИ на основі ваших звітів.
Помиляєшся, друже. Згідно Указу "Про спрощену систему оподаткування субєктів малого підприємництва"

Цитата Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа, яка сплачує єдиний податок, звільняється від обов'язку нарахування, відрахування та перерахування до державних цільових фондів зборів, пов'язаних з виплатою заробітної плати працівникам, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім'ї.
Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця на окремий рахунок відділень Державного казначейства України.
Відділення Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів перераховують суми єдиного податку у таких розмірах:
до місцевого бюджет - 43 відсотки;
до Пенсійного фонду України - 42 відсотки;
на обов'язкове соціальне страхування - 15 відсотків (у тому числі до Державного фонду сприяння зайнятості населення - 4 відсотки) для відшкодування витрат, які здійснюються відповідно до законодавства у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, а також витрат, зумовлених народженням та похованням.
Доходи, отримані від здійснення підприємницької діяльності, що обкладається єдиним податком, не включаються до складу сукупного оподатковуваного доходу за підсумками звітного року такого платника та осіб, що перебувають з ним у трудових відносинах, а сплачена сума єдиного податку є остаточною і не включається до перерахунку загальних податкових зобов'язань як самого платника податку, так і осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім'ї, які беруть участь у підприємницькій діяльності.
Так що ПФ поступає чисті 42 %. А як вони вже там в них рахуються - то вже інше питання. І звіт в даному випадку особливої ролі не грає. От коли справа йде про пенсію чи про доплати ПФ - інше діло...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2010, 07:22 #1281092   #20
scorpik
Типово Відповідь: звіт в пенсійний

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Так що ПФ поступає чисті 42 %.
За твоєю логікою 84 грн (42% з 200 грн ЕП) мало надходити в Пенсійний, але реально надходить приблизно 135-137 грн (вже точно не пам"ятаю). Саме така сума вказується в звітах по персоніфікації
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:37.